Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Dzień dobry, cześć i czołem pytacie skąd się wziąłem:D Wczoraj znalazłam na Allegro Rbk ładne, ale dziś się jeszcze przejdę, wolałabym przymierzyć jednak, a może znajdę i tańsze... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam slonce - wczoraj i chyba troche dzis rano, ale nie pamietam :) Panterka, a nie boisz sie kupowac butow przez net, ze moze beda za male/ciasne etc . ? dzis mam degustacje wina z truskawek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mocne to ono nie jest , ma niecale 10 % podobno , nie wiem , jeszcze nie widzialam , przyleci dzis do mnie ;) ale dokupilam slodkiego szampana jakby co i zrobi sie jakies koktaile (Molotowa :classic_cool: ) , no i mam resztke wodki w lodowce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez dostalam ... tyle ze ten filmik obejrze pozniej , narazie mam kogos za plecami ,a nie wiem czego moge sie spodziewac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a filmik fajny, niezła inspiracja na długie weekendowe wieczory..... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie was posialo ? :classic_cool: pobieglyscie po gumki do kiosku/apteki ,zeby robic zwierzątka ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy oglądacie zboki jedne? Angel - jeśli długość wkładki jest podana, to nie... Ale obawiam, się, że te które miałam zamówić mogą być za duże... Jak już będę w desperacji to zamówię. Idę dzić do Cropp\'a tam mają ładne sportowe i to w takiej cenie, że za 200 zł (tyle musiałabym zapłacić za Rbk z Allegro) kupię jeszcze baletki. Mam nadzieję, że uda mi się połączyć przyjemne z pożytecznym;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, hej Pantera, miło Cię poznać :) Goździku, nie wiem o jakich uzupełniaczach revlona mówisz. Ja kupuje zawsze nowe całe i nawet pojęcia nie mam że coś takiego jest. Angel kiecki fajne :) Moje przyjdą dopiero za 3-4 tyg :O Metaxa, no jesli z tym pierścionkiem to symbolicznie to ok, bo myślałam że mówisz serio, ale tak z drugiej strony to rezygnowanie ze związku po 9 miesiącach ? a co jesli facet 10 miesiąca stwierdziłby ze chce z Toba byc na serio ? Albo po roku? Chociaz z drugiej strony jak facet sie porzadnie zakocha to od razu wie czego chce. Mój Misiek mi się zdeklarował jakoś chyba po 2 miesiącach, a potem już razem mieszkaliśmy. Acha - Metaxo - wyobraź sobie że potrafię sobie wyobrazić że nie trzeba zmuszać faceta do ślubu. Angel - no moje kolezanki wyszły z tego założenia że sie hajtną żeby im zazdrościli i że już \"wypada\". Obie już są po rozwodzie niestety... Kurcze szkoda ze nie wiedziałam że na bazarach sa takie fajne sukienki. Pewnie bym się wybrała na zakupy bo znając ceny bazarowe pewnie by kosztowały 1/3 tego co w ofercie tutaj. Słyszałam Angel że w Wawie sa fajne outlety i cetrum wielkie handlowe z tanimi fajnymi ciuszkami gdzie sie zaopatrują sklepy i inni handlarze. Szkoda że mam tak daleko.Przyjaciel mój teraz ciągle w Wawie siedzi i był juz tam ze dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pantera, ale sa też plusy Twojej wielkiej stopy :) Np. jak się idzie do fajnego markowego sklepu obuwniczego upolowac coś z wyprzedaży to najczęściej przecenione sa buty o rozmiarach rzadko spotykanych. Ostatnio własnie widziałam zarąbiaste szpilki przecenione z 250zł na jakieś 80zł w rozmiarze 40 albo 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3. ma fatalnie
Przepis na ciasto ( dla mężczyzn) 1' Z lodówki weź 10 jajek, połóż na stole ocalałe 7, wytrzyj podłogę, następnym razem uważaj! 2' Weź sporą miskę i wbij jajka rozbijając je o brzeg naczynia. 3' Wytrzyj podłogę, następnym razem bardziej uważaj! W naczyniu mamy 5żółtek. 4' Weź mikser i wstaw do niego skrzydełka i zacznij ubijać jajka. 5' Wstaw od nowa skrzydełka do miksera, tym razem do oporu. Zacznij ubijać. 6' Umyj twarz, ręce i plecy. W naczyniu pozostały 2 żółtka, dokładnie tyle potrzeba na szarlotkę. 7' Oklej ściany i sufit kuchni gazetami, meble pokryj folią, będziemy dodawać mąkę. 8' Nasyp 20 dkg mąki do szklanki, pozostałe 80 dkg zbierz z powrotem do torebki. 9' Sprawdź czy ściany i sufit są oklejone szczelnie, przystąp do miksowania. 10' Weź szybciutko prysznic! 11' Weź 4 jabłka i ostry nóż. 12' Idź do apteki po jodynę, plaster i bandaże. Po powrocie zacznij obierać jabłka. Przemyj jodyną kciuk! 13' Potnij jabłka w kostkę pamiętając, że potrzebujemy 2 jabłek więc nie wolno zjeść więcej niż połowę! Przemyj jodyną palec wskazujący i środkowy. 14' Jedyne pozostałe jabłko pocięte w kostkę wrzuć do naczynia z ciastem, pozbieraj z podłogi pozostałe kawałki i przemyj wodą. 15' Wymieszaj wszystkie składniki w naczyniu mikserem, umyj lodówkę bo jak zaschnie to nie domyjesz! 16' Przelej ciasto do foremki, wstaw do piekarnika. 17' Po godzinie jeśli nie widać żadnych zmian włącz piekarnik. 18' Po przebudzeniu nie dzwoń po straż pożarną! Otwórz okno i piekarnik. Po tych przeżyciach nie pozostaje nic innego jak pójść do sklepu i kupić coś z większą zawartością alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3. ma fatalnie
sorry , nie ten topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :classic_cool: :D :) ;) witam w poniedzialek :) Kawka , tak , mamy outlety , ale :P jeden mam dokladnie po drugiej stronie miasta , a do drugiego (pisze o dwoch najwiekszych) nigdy tez nie mam \"po drodze\" ;) . Do kolejnego - ktory jest niedaleko mojej pracy tez zawsze zapominam podjechac ,wiec wiesz, to nie jest takie proste nawet jak ma sie pod nosem takie sklepy ;) . Zamowilam sobie za to dwie \"tandetne\" sukienki :classic_cool: :P , mam nadzieje ze przyjda w terminie :) . A Tobie zaproponowali jakis rabat albo \"zadoscuczynienie\" za to opoznienie ? Gozdzik - wina truskawkowego nie probowalam , ale w tygodniu to zrobie, bo jakby zasmakowalo, to przyleca do mnie kolejne butelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oświadczanie klientowi że mamy se opóźnienie i ciuchy będą za 3,4 tygodnie to są normalne jaja:O znaczy robienie jaj i mało profesjonalne podejście do klienta,a gdyby tak zamówiło się coś na jakąś okazję to widzę że jest szansa,że ciuchy dotarłyby po niej,albo wiosenne dotarłyby latem?! skoro przyjmują zamówienia to niech się wywiązują,co klienta obchodzi że się nie wyrabiają?! myslę że to wino truskawkowe musi być pyszne;) może niech od razu już lecą te kolejne,podać adres?:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka z mleczkiem mnie również jest bardzo miło:) Witajcie w poniedziałek:) Co do zakupów z katalogu, tak, te tygodnie w opóźnieniu przesyłki to jakieś żarty:O Ja zakupiłam bilety na koncert przez platforme internetową i dostałam je niecały tydzień później, a sprzedawcy uprzedzają, że nawet kurierem czeka się dwa tygodnie. Mi kurier dostarczył je bardzo szybko, ale się nie popisał - nikogo nie było w domu, a ten zamiast zostawić numer telefonu, by umówić się na inny termin dostarczenia do rąk własnych wcisnął mi kopertę do skrzynki:O Co się dzieje z tym ludźmi:O Ja czekam na moje bluzy z outletu;) Mam nadzieję, że dziś będą. Kupiłam czarne trampki w Croppie - stopa wygląda na ogromną, choć są czarne, ale przeżyjemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka - to zadzwon do organizatora za jakis tydzien -dwa i powiedz ,ze nie masz jeszcze biletow :classic_cool: . Przeciez nie podpisywalas odbioru, prawda ? :P Niech Ci przysla jeszcze raz lub \"zwracaja\" kase ;) Gozdzik - daj ten adres, bo niedlugo te wina nie beda mi sie miescic w szafce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Was, ale u mnie dzisiaj była fantastyczna pogoda :D Znaczy troszkę powietrze mroźne, ale jak słonko zaczęło prażyć to super. Jak wracałam autem do domu to mi tak słońce smazyło rekę że aż piekło jak w solarium..Mój Misiek dzisiaj zakatarzony zrobił sobie wolne i zostałw domu, no ale za to jak wróciłam do domu to miałam pyyyyszny obiadek na stole.Potem zaliczyliśmy spacer...a teraz jest juz po 19:00 a na zewnątrz nadal jasno :D:D:D Są jednak plusy tej zmiany czasu. Co do przesyłek bonprixa to pierwszy raz wycięli mi taki numer, no ale sami w regulaminie zastrzegają sobie że tak się może zdarzyć. Nawet moga przysłać tylko jedną rzecz a reszte potem jesli akurat im sie skończyły.. No ale mam nadzieję że przed swietami kiecki dotrą...Fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w regulaminie znalazlam tylko to \"Dostawa towarów następuje w terminie 7-20 dni od chwili otrzymania zamówienia. Towar jest dostarczany za zaliczeniem pocztowym. Opłata manipulacyjna wynosi 13,50 zł. Dostawy towarów realizowane są w kolejności napływających zamówień do wyczerpania się zapasów. Przy dużej ilości zamówień może się zdarzyć, że nie wszystkie artykuły zostaną wysłane w jednym opakowaniu. Koszty manipulacyjne naliczane są tylko raz przy dostawie głównej, nawet jeśli zamówienie będzie realizowane w kilku przesyłkach. Dotyczy sprzedaży detalicznej.\" nigdzie nie znalazlam ,ze moga sie spoznic o 3-4 tyg. hmm no niewazne :) ,ale tez bym chciala dostac te sukienki jak najwczesniej :) . dzis chyba nie widzialam slonca , ala za to zrekompensowalam sobie to wizyta na solarium - teraz w sumie bede chodzic tylko na \"podtrzymanie\" :) . No i o 16 w pracy tak sie rozziewalam ,ze szok , nie wiem ,czy to przez ta zmiane czasu czy przez jakas inna cholere ... ? :) ;) Panterka, ja tez bym tak nie zrobila raczej. Kiedys wyjelam LIST POLECONY ze skrzynki i tez nie robilam nikomu problemow ... Chociaz w pierwszym momencie pomyslalam inaczej . Ale swoja droga - moze zadzwon gdziekolwiek i powiedz, zeby na przyszlosc tak nie robili . Ide otworze se wino truskawkowe ;) :classic_cool: po 5 minutach walki z korkiem stwierdzam , ze wino jest PRZEPYSZNE :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×