Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

He no właśnie nasza czysta jakaś taka maleńka:D Ja w piątek swój apetyt zaspokoję:classic_cool: Czego i Tobie życzę Goździk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. zapomnialam sie "pochwalic" , ze obcielam wlosy troche ;) Fryzura bez zmian, polecialam po dlugosci tylko - teraz sa za ramiona . A byly prawie do pasa :classic_cool: . Po prostu jakos tak wyszlo spontanicznie ;) . No ale tez z racji tego ,ze mi tak wypadaly i teraz serio - wygladaja lepiej . No i przeciez- odrosna ;) . Jak uda mi sie "wyciagnac" zdjecia dzis ,to je Wam wrzuce jutro. Jesli nie - to dopiero po swietach :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo butki mniam mniam:classic_cool: Ja nic z włosami nie robię, cieniowałam w październiku ostatnio i teraz niech sobie rosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdupel ,a ile masz wzrostu ? ;) ps. to pochwale sie jeszcze ze mam wieźnia w domu :D :D :D :D przez przypadek ;) wrocilismy w nocy praktycznie, wiec R. zostal u mnie . Rano sie go pytam czy ma klucze , bo ja wroce dopiero kolo 17 najwczesniej . tak, ma klucze :classic_cool: co sie okazalo - klucza jednak nie mial , a co najlepsze, nawet jakby mial , to i tak nic by nie zalatwil (mial jechac do banku czy gdzies tam ;) ) ,bo wszystkie jego dokumenty + karty kredytowe ,etc. mam przy sobie ;) :P (wsadzil mi je wczoraj do torebki jak chodzilismy po zoo :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiadu nie bedzie - wlasnie dzwonil ;) i pytal sie co mu zrobie jak wroce .... ma poczucie humoru chlopak ... :classic_cool: na niespodzianke tez nie licze :D ,chyba ,ze chodzi o stos naczyn do zmywania :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, to może chociaż Ci chatę chłopak na glanc posprząta? okna, te sprawy ;) byłoby miło ;) goździk, fajne buty - do limuzyny i spowrotem ;) bo jakoś sobie nie wyobrażam biegu w nich np. na autobus :D przypomniałyście mi tą Finlandią, że już dawno nic nie piłam! jakby co to poproszę Mango, albo Baileysa jeszcze lepiej ;) ps: fajne pisanki? ;) http://www.tipy.pl/art/817_big.gif :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe rany Metaxowa a od kiedy to z Ciebie taaaka realistka?:P:classic_cool:;) zresztą cenowo te butki i tak są poza zasięgiem ale co pomarzyć se nie wolno?e tam;) uwielbiam lato wiosną:D kto chętny na kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze ;) tak jak sie spodziewalam - niespodzianki zadnej nie bylo ;) :P a dzis mi sie kompletnie nic nie chce , oczywiscie w domu tez nie posprzatane , gozdzik , jak tam Twoje swiateczne porzadki ? ruszylas cos ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D trafiłaś:classic_cool: nie ruszyłam totalnie nic,okna nie umyte,chata nawet z grubsza nie posprzątana,wszędzie leżą moje włosy:O:P jedno co robię,znaczy pralka robi,to pranie to na bieżąco;) dziś też nie ruszę bo...idę do mojej pani na paznokcie:D jutro mam w AMBITNYM:classic_cool: planie poodkurzać chatę + położyć nową serwetkę(przetrę najpierw stolik żeby nie było:O;) ) i tyle ze świątecznych porządków:D a jak sobie przypomnę jak chata miała lśnić hmmm eee tam:D ok,pijemy kawę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba przetre stolik ;) :D a na paznokcie sie umowilam na sobote rano :classic_cool: - chyba ze jutro uda mi sie wyjsc wczesniej z pracy i pani bedzie wolna ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) w sobotę to my już rodzinnie jak co roku pędzimy do święconki a potem do moich rodziców,tam dzieciaki mają po ogródku,w krzakach,na drzewach,pochowane prezenty pogubione przez zająca i mają zabawę z szukaniem ale byłoby super jakby pogoda się utrzymała,mam ochotę na kawę na świeżym powietrzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak bym w domu nic nie robila, a w pracy mam szybszy net ;) . ps. u mni pogoda dzis sie popsula - troszke chlodniej i kropi :O moze sie poprawi do swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domu to mało co siedz przy kompie:) Jutro się pewnie przejdę do biblioteki, napisze pracę. A wieczorem idę w tango:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) kurcze jeszcze jest przed świątecznym czasem obżarstwa a mnie od kilku dni watroba boli... Urlop...zazdroszczę...Moja biurowa partnerka wzieła sobie własnie wolne i mam taki sajgon w pracy że nie wiadomo za co sie złapać. Angel apropo włosów, gdzieś ostatnio wyczytałam że jak ktoś szybko schudł to to normalne że włosy lecą hurtem i paznokcie się łamią. Goździku i jak było na targach? A co do butów - to tam obok masz wypowiedź że w Poznaniu mozna takie kupić za jakieś 300zł Paznokcie mam juz zrobione :) Sprzątanie w lesie...Ani okien ani nic. Dzisiaj zrobiłam duże zakupy, więc może jutro trochę ogarnę, wypiorę firanki itp.Za to ozdoby świąteczne mam zrobione.Potem zrobię może zdjęcie to zobaczycie :) No i jakieś ciasto trzeba upiec..ale tylko jedno, reszte chyba kupię bo mam totalnego lenia.. Właśnie a jakie potrawy szykujecie na świeta? Pomijając standardowe jajka faszerowane, sałatke warzywną, żurek i białą kiełbase? Robicie coś wyjątkowego, smacznego i łatwego w przygotowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa,300zł za takie buty też nie dam;) wiesz co do jedzenia to ja tylko robię żurek i śmigam z nim do rodziców,ale u nas np.jajek faszerowanych czy sałatki niet:) tradycyjnie jajka w dużej ilości,to podstawa,i koniecznie na miękko, a jak się nie uda to wszyscy zawiedzeni:) prócz tego szynki,biała kiełbasa, no i ten żurek,ja go wprowadziłam do rodziny chyba w zeszłym roku,albo 2 lata temu,i tyle jeśli chodzi o tradycyjne śniadanie wielkanocne u nas:) a ja uwielbiam tradycję jeśli o święta chodzi,zresztą taka jest moja rodzina i dobrze jest jak jest,bez nowości i kombinowania to mówisz Kawa że masz tam w robocie dość przesrane?nie zazdroszczę🌼 kto chętny na kawkę?Angel jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem :) ja nic nie robie z tradycyjnych potraw , nietradycyjnych tez nie robie, bo jade na gotowe... :P oczywiscie bedzie bialy barszcz z kielbasa i jajkiem, jakies pieczenie, pasztety + standard : roznego rodzaju kotlety etc. nudzi mi sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.wlosy przestaly wypadac juz tak bardzo :) nie wiem czego to zasluga, bo biore i wcieram troche spcyfikow, ale widze poprawe :) paznokcie mi sie nie lamaly , bo mam tipsy :D , tzn nie mam tipsow, tylko swoje wlasne mam przedluzone zelem :) i NIGDY WCZESNIEJ nie mialam takich ladnych i "naturalnych" i nic sie z nimi nie dzieje :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy radę jeszcze tylko trochę godzin i 3 dni wolne;):) a pogoda miodzio:D ja po 1opakowaniu skrzypowity nie widzę rewelacyjnych efektów,cóż mówią że cierpliwość popłaca:P to czekam paznokcie mam lepsze może dzięki odżywce cholera wie,ale nie chcę już żadnych tipsów,przedłużeń itd. ale bym się tak walnęła gdzieś na słońcu echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu zimno :O slonce tez jest, ale jest max z 10 st , brrrrrrr Gozdzik - na wlosy revalid jest jeszcze dobry , tylko ze miesieczna kuracja (3 tabl. dziennie) to koszt kolo 45 zl ,wiec troche drogo. Ja w sumie jestem tu tylko po to, zeby odebrac dokumenty od jednego klienta ... w ciagu 1,5 h ma sie wyrobic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×