Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

No hej, ale masakra z tym dzisiejszym wstawaniem do pracy... Angel no przykro mi, że Twoja firma tez pada.. dobrze że w odpowiednim czasie nadazyła Ci się taka dobra okazaja że od razu wskoczysz do nowej pracy. Ja nie miałam tego luksusu i do tego nadal się męczę bo to nie ten typ pracy w której chciałabym spędzić resztę życia.. Zdjęcia super. Faktycznie człowiek się przyzwyczaja do wyjazdów. Pamietam ile ja wyjezdzałam wczesniej w poprzedniej pracy..A teraz zostaną mi tylko wyjazdy urlopowe..No ale lepsze to niż nic :) Kurcze a może też spróbuje ten revalid? Włosy mi ostatnio mocniej wypadają - ale to chyba głownie wina stresu i tego że chudnę. W ogóle to zaczełam ćwiczyć znowu - mam dvd Tamilla Web \"chcę mieć takie pośladki\" i \"chce miec taki brzuch\". Daje niezły wycisk, mało ćwiczeń ostatnio powodowało mi takie zakwasy jak to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej, wiecie ja i tak bym nie pojechała, bo na pewno nie miałabym odwagi, poza tym - kiedy rozmawialiśmy na gg czułam się tak osaczona, że szok po prostu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no deszczowo :O 🖐️ dla poprawy nastroju wyslalam Wam fotki cz.2. :D ;) i pije wlasnie herbatke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh fajna taka fotorelacja z opisami miejsc fajna no,można się rozmarzyć:) (doceniam że się postarałaś;):) ) chyba wieloletnia znajomość z jedną moją b.dobrą koleżanką,przyjaciółką?(no nie wiem byłabym ostrożna w takim nazywaniu) wisi na włosku,sama zaczęła jeden niewygodny dla Niej temat,a teraz:O to co jednak nie warto być szczerym, ludzie wolą żeby ich oszukiwać i sami też się oszukują?to po cholerę zaczynała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gozdzik, gozdzik, dobrze ze masz nas :D , wieloletnie kumpele z netu i wiesz ,ze zawsze szczerosc jest mile widziana i dobra rada, jesli sie jej potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze widze :) no dobraaaa ,dzis najpozniej o 15 stad wychodze ... no moze o 15.10 ;) glowa mnie cos boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakieś takie głupie wrazenie że nawet tutaj szczerość nie jest mile widziana hehehee Jedno co już o mnie wiecie to to, że potrafie być szczera do bólu, jednak zawsze prowadzi to do jakiś spięć... Z drugiej strony komplement usłyszany od osoby takiej szczerej jest chyba cenniejszy niż od osoby która wszystkim na około chce się przypodobac. Goździku koleżanka pewnie zaczeła temat bo chciała od Ciebie usłyszeć potwierdzenie tego co sama o tym myśli a nie szczerej opinii ;) Angel fajną masz tą spódniczkę białą w fioletowe kwiaty czy co tam na niej jest. Gdzie ją dorwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa,bardzo możliwe że jest tak jak myślisz,że Ona spodziewała się abo i była przekonana,że powiem zupełnie coś innego niż powiedziałam no to Jej nie poszło:classic_cool: a co do tej szczerości nas tutaj,to fajnie byłoby gdyby tak było:) a że Kawka widzisz,że to czasem prowadzi do spięć,to chyba nic takiego,a nawet lepiej,wymiana zdań i oczyszczona atmosfera no i dalej do przodu:) a zresztą życie i rozmowa to nie tylko kiwanie głową:) swoją drogą to ja np. wysyłając Wam jakieś foty nie chciałabym nigdy,żebyście pisały to co myślicie że może chciałabym usłyszeć/przeczytać tylko zawsze to co myślicie naprawdę,podobnie z pisaniem na jakiekolwiek by nie było tematy ludzie są różni i też różne zdania na różne tematy mogą mieć,wiadomo a co do fot,to za chwilę wrzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, mowi sie ze wszystkie dzieci sa ladne i takie tam ,ale ... (tu sie pewnie naraze innym) po obejrzeniu fot Malej Gozdzikowej i innych dziewczynek, to widac, ze to nieprawda ;) . Sa dzieci ladne, sliczne i \"mniej ladne\" ;) . Widac ze Mała ma niesamowita urode i wyroznia sie na tle innych :) . A to spojrzenie ... Obłędne... Gozdzik, wez ją pilnuj, bo rosnie Ci mala flirciara :D ;) . Powiedziala,co wiedziala i poszla po herbate :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo:) (ja też myślę że b.ładna z Niej dziewczynka,ale ja to z wiadomych względów nie jestem obiektywna) radio mi siadło:O pracować mi się nie chce kawy mi się chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se zrob jak Ci sie chce :P ;) hmmm a poza tym .... w pracy dalej baaaaaaaaaaaaaaaaardzo nieciekawie . Chyba od jutra ide na \"przymusowy\" urlop do konca czerwca, bo i tak nie mieliby kasy zeby mi zaplacic za niewykorzystany :O . A i tak siedze tu i nic nie robie praktycznie caly czas, wiec rownie dobrze moge se w domu posiedziec ... przynajmniej nie bede tracic czasu w korkach i kasy na paliwo ... (za ktore i tak placi R. ,bo mnie juz na ten \"luksus\" nie stac) Zreszta nie wiem tez KIEDY dostane cala kase za MAJ :O . Dzis dostalam 200 zl 😠 :O 😡 . W ubieglym tyg. 1000 , a gdzie reszta ?????? Dobrze ze chociaz wszystkie rachunki mam juz zaplacone ... No i jestem ciekawa ,czy jak do konca maja dostane kase (za maj) , to kiedy (do ku..y nę..y) dostane wyplate za CZERWIEC ??????? Zwlaszcza ze firma R. ma dzialac dopiero jakos od sierpnia, bo przez te nasze ostatnie i jego wyjazdy nawet nie mial kiedy leciec do Monachium podpisac kontrakt ... btw ile wynosi zasilek ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No i jestem ciekawa ,czy jak do konca maja dostane kase (za maj)" oczywiscie mialo byc "do konca czerwca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa , moge byc, i tak juz prawie jestem ... karte do bankomatu do jego konta mam juz od jakiegos czasu i jak potrzebuje to se moge brac ;) (poprosil mnie tylko ,zeby go uprzedzac wczesniej ile biore, zeby sie pozniej nie zdziwil :P ) .Staram sie jak najmniej jej uzywac ...ale niestety ... czasami musze . Z tym, ze chcialam uniknac sytuacji , ze nie bede miala w ogole pieniedzy (pisze o tych od szefowej, bo jakie by nie byly, to zawsze cos ) , nie bedzie jeszcze nowej firmy , a bede potrzebowac wiecej niz \"zwykle\" ,bo na wszystkie rachunki ... :O , a przeciez nie mieszkamy razem (co prawda on prawie mieszka u mnie ,ale to nic "oficjalnego" ) . Kurde glupio mi troche ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem co masz na myśli, a powiedz nie miałabyś szans na jakąś sezonową robotę właśnie na okres wakacji,żeby jednak pozostać choć w części niezależną finansowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia gdzie szukac takiej pracy , musze sie chyba rozejrzec . Za czymkolwiek na miesiac-gora dwa . Wlasnie podpisalam wniosek o urlop do konca czerwca (bede zagladac z domu) . A jeszcze i tak zostanie mi kolo 10 dni - za to mi RACZEJ zaplaca :O . O kase za maj sie pytalam - mam dzwonic w piatek/sobote , szefowa mieszka calkiem niedaleko mnie, wiec zawsze mozna podskoczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, dostaniesz jeszcze z firmy odprawę. Prędzej czy później - jak ogłoszą upadłość w pierwszej kolejności będą musieli zapłacić zaległości w stosunku do pracowników ich wynagrodzeń ekwiwalentów za urlop i odpraw. Odprawy dostaniesz tyle ile wynosi Twój okres wypowiedzenia więc za każdy miesiąc jedną wypłatę - jak 3 miesiące to równowartość 3 wypłat. Zawsze to jakaś kasa. Ja na szczescie nie miałam z tym problemu bo szef mi to dość szybko wypłacił, no ale kierowcy dłużej czekali... Dodatkowo cały rok nam ZuSu nie płacił więc jak mu zlicytują dom i samochód sprzeda będzie to musiał też zapłacić... Ja odchodząc z pracy nie miałam żadnych perspektyw, a Ty Angel ciesz się bo masz widoki na fajna pracę w doborowym towarzystwie i jeszcze na dodatek za lepszą kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×