Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Angel po prostu wiem że bedzie masakra i burdel w papierach. Nasza księgowa zawsze wszystko ma a oni ostatnio dzwonią i sie pytają o fakture z kwietnia i maja... Poza tym jak się cos zamiesza z numeracją albo datami na fakturze to mozna było od razu poprawić i nie było problemu, a teraz juz nie bedzie tak prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na imprezie ? hmm pojechalam wczesniej ,zeby pomoc troche mamie w przygotowaniach , bo mimo tego ze to byl grill, to oczywiscie nie bylo tylko kielbasek , tylko inne dania ,takie jak karkowka, schab pieczony z pieczarkami i serem ,schab w galarecie, ze 3 rodzaje salatek , jajka faszerowane i rozne zakaski typu ogorki kiszone itp. Moja mama zawsze tak szaleje ;) A ja coz.... nie szalalam za bardzo, troche wypilam , na poczatek Sheridan'sa , a pozniej wodke z pepsi ;) I nawet dobrze sie rano czulam ... :classic_cool: no i tyle ... nic szczegolnego sie nie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek mu powiedzialam pare slow, i myslalam ze bedzie juz spokoj ... ale niestety dzis rano kolejny sms :/ :O ale cos taki niesmialy , moze da mi spokoj, jak bede go ignorowac ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam cos fajnego ;) Jestem --- Jak Papieros ~ Trudno mnie rzucić... Jestem --- Jak Wódka ~ Zostawiam efekty uboczne... Jestem --- Jak Szampan ~ Uderzam do głowy... Jestem --- Jak Heroina ~ Tylko dla odważnych... Jestem --- Jak Marihuana ~ Uśmiejesz Się Ze Mną Do Łez.! Jestem --- Jak Morfina ~ Popadasz w euforie... Jestem --- Jak Kwiat ~ Tak łatwo mnie zranić... Jestem --- Jak Motyl ~ Tak trudno mnie złapać... Jestem --- Jak nadzieja ~ Tak łatwo mnie stracić... Jestem --- Jak Wiatr ~ Tak trudno mnie zatrzymać... Jestem --- Jak Kropla Deszczu ~ Żyje chwilą... Jestem --- Jak Dźwięk ~ Rozbrzmiewam śmiechem... Jestem --- Jak Noc ~ Zapowiadam dzień... Jestem --- Jak Gwiazda ~ Spełniam życzenia... Jestem --- Jak Rzeka ~ Nie oglądam się za siebie... Jestem --- Jak Ogień ~ Niszczę złudzenia... Jestem --- Jak Małe niemowlę~ Bezbronna.... Jestem --- Jak SPRITE - a TY jesteś pragnienie ;] Jestem --- Jak 6 w ToTka - jedna jedyna na całe życie;] Jestem --- Jak Ferrari z salonu - nigdy nie zawodzi;] Jestem --- Jak magnes - przyciągam i odpycham;] Jestem --- Jak Media Markt - NIE DLA IDIOTÓW !!! Jestem --- Sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba goraco , nie wiem , klima chodzi ;) gozdzik, a jak twoj/wasz weekend ? z bratem wypilas ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ale chwilowo mam kryzys finansowy :O ;) mam juz odpowiedz z jednej firmy - z agencji pracy - niestety klient nie chce mnie :P (ale dostalam ladny list ;) ) ,a z drugiej mieli sie odezwac do piatku i cisza... w tym tyg mam kolejne trzy spotkania , na dwa pojde na pewno, a na to ostatnie sie jeszcze zastanowie ... coraz bardziej mi sie juz nie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zmienisz zdanie to czemu nie zapraszam:) a pamiętasz że miałyśmy się spotkać,a tu nam Metaxę wywiało w międzyczasie;) a z tą robotą to dawaj znać jak tam na froncie;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozemy jechac do Metaxy ;) tam jest fajnie :classic_cool: ;) . chce juz koniec tygodnia ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahaaha no ale klimat z tym gostkiem:D żonaci mężatki,ja też przed chwilą usłyszałam od jednego takiego miłe słowo na temat mojej sukienki;) a Metaxowa to mogła chociaż w mailu krótko napisać gdzie się wybiera baba jedna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kiedys napisze :) albo wklei foty nowe na n-k ;) chce juz do domu isc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nowosci ... kolezanka - ta co mnie zaprosila tylko na slub - dzwonila wlasnie z zapytaniem ,czy zaproszenie dotarlo...( Dotarlo, tylko ze nie widzialam sensu w potwierdzaniu dostania zaproszenia tylko na slub :P ) zaprosila mnie na wieczor panienski ... hmm nie wiem czy isc.. serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel idź i baw się dobrze. Przecież to dobra okazja żeby odpocząć od pracy i codzienności, a że to akurat będzie jej wieczór panieński - jaka różnica :) Moje dobre kumpele ze studiów te nie zaprosiły mnie na wesele tylko na ślub, ale to akurat głownie względy ekonomiczne. Z resztą jedna juz dawno po rozwodzie więc się nie liczy hahahhaha A metaxa robi jakieś wielkie tajemnice przed nami jakby conajmniej znalazła 60-letniego sponsora i wyjechała z nim na stałe do Turcji hahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem Kawa , to i tak dopiero za miesiac, wiec jeszcze sie zastanowie ... i nie mialabym \"żalu\" o to zaproszenie tylko na slub, jakby wczesniej nie bylo mowy o weselu ..albo jakby sie mnie nie pytala czy przyjde z R. No i wesele wyprawiaja im rodzice ,wiec aspekt finansowy raczej odpada ;) Tego po prostu nie rozumiem... No i - nie ukrywam- czuje sie troche pominieta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiech:) ew. muszelkę znad morza możesz dorzucić:) Powinien byc zadowolony liczy sie intencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhmmm , urodziny tego ukochanego byly juz dawno temu ;) a tak na marginesie... znacie mnie juz troche czy te zdania moglabym przypisac sobie ? *Wszystko albo nic – jeśli coś się choć trochę nie uda – to tak jakby się całkiem nie udało. Jeśli podejmują się jakiejś czynności to oddają się jej w pełni. Wpadają w skrajności. *Skupianie się na negatywnych stronach – pozytywne się nie liczą. *Przekonanie, że coś jest dla innych oczywiste – kiedy nie jest. *Przesadzanie z trudnościami, które ich czekają – wyolbrzymiają problemy, które ich czekają i umniejszają swoim umiejętnościom, przez co przyszłość ich przeraża. *Przekonanie, że będzie się szczęśliwym tylko jeśli znajdzie się osoba, która będzie ich kochać bezgranicznie, bez-względu-na-wszystko. Ale jeśli trafi się osoba, która ich tak mocno kocha – musi być z nią coś nie tak, trzeba więc od niej uciec. tak z ciekawosci pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś myślę,że czujesz że mogłabyś się pod tym wszystkim podpisać i sobie przypisać...:) ale masz głębokie myślenie Angelka muszelka?hahahahahahhahahahahhahahhahaaha muszelka mnie pokonała:D a co do wesel to właśnie dostałam zaproszenie na początek września:D taa pobawię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, Ty i Twoja bujna wyobraźnia ;) poza tym 60-letni sponsor to raczej w Twoim stylu :P ja stawiam na młodość i witalność :D tak jest Angel, dobry pomysł z tym przyjazdem do mnie - bierz gwoździka w walizkę i heja :D pozdro wieczorową porą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu chcialam sprawdzic czy mam pewne zaburzenia osobowosciowe ;) :D :P czesc Metaxa 👄 ;) 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę - wiem jak wywołać metaxę z lasu... A co do starszego sponsora - to sory, ale nie ja zadawałam się ze starym facetem a potem nie popadłam w skrajność i nie rzuciłam się na duzo młodszego od siebie dzieciaka....Więc jeśli piszesz że to w moim stylu - to pudło! Przestudjuj jeszcze raz topik, może będziesz mogła sie do czegos przyczepić. Widzę że bawi Cie ranienie innych, pogrywanie uczuciami i nabijanie się z nich - tu akurat nie pisze o sobie, bo mnie akuarat zlewa Twoja opinia i potrafie się bronić.Powinnas wiedzieć kogo mam na myśli. Mojego Miśka tata miał wczoraj zawał serca...lezy w szpitalu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×