Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no ja też lubię tą piosenkę Kawka,a co do wyjazdów i opieki rezydenta(tki) to mogę powiedzieć jeszcze,że moi rodzice tyle razy wyjeżdżali i w różne miejsca itd. a zawsze było ok i wiem dobrze,że rezydentka pomagała zawsze:) Angelka ja też się cieszę,że cię tu widzę:D taa wypoczynek udany ale wiesz to \"oprócz wrażeń wzrokowych\" to jednak robi duuużą różnicę to tak jak ze słowem prawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja byłam w Grecji to rezydent zrobił spotkanie na samym poczatku, powiedział co i jak i że bedzie pełnił dyżur w jakimś tam dniu tygodnia jakby ktoś miał problem. Powiedział w jakich godzinach mozna złapać lekarza jakby sie cos stało (rano) i pewnie mozna było do niego dzwonić w razie jakiś powaznych problemów... Ale generalnie człowiek przecież nie bedzie z płaczem wydzwaniał do rezydenta bo pan za barem nie chciał mu drinka podać... bynajmniej ja bym wolała sama rozwiązać problem zanim prosiłabym o interwencję. Myślę że mój kolega trafił na marny hotel... a szkoda bo pojechał pierwszy raz i już sie zniechecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka \"Dziewczyny a słyszałyscie polską wersję piosenki Natalii Lesz \"Fall\" ?\" wklejalam to 2 strony temu :D , razem z calym tekstem :P ;) witam z rana 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no widzisz hahahhaa wtedy kompletnie nie kojarzyłam co to, a sam tekst nic mi nie mówił. Przeczytałam i zapomniałam...zupełnie inaczej jak się to szłyszy. Dzisiaj jak byś to wkleiła to bym skojarzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piję do kompa:D fotki?jakie znowu fotki?czy ja w jakichś egzotykach byłam,żeby fotki wysyłać:D kurde przytyłam przez te wakacje chyba z 2kg:O :D ale dobrym humorem mogę się podzielić z każdym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk no nie masz fotek?? Naciesz nasze oko czymś, przecież nie chodzi o palmy, piramidy czy coś tylko o TWoją uśmiechniętą twarz na urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pozno napisalas ;) zreszta u mnie w lodowce tylko pol butelki Zubrowki i jakies wino z Malty ;) piwka niet :P witam w ulubiony dzien tygodnia pracy :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo foteczki super. Widac uśmiechniętą buzie wiec urlop udany :) Plaża słonko. Tak - bluzeczka fajna :D Ja zakopana w papierach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik ,a cos Ty taka uczynna ? :classic_cool: ;) :D jak juz ,to mrozona kawke z lodami i bita smietana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otworzylabym sie na inne doznania :classic_cool: ;) no ale ...jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma dzieki za kawke :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhehehehehehehehehhee no coz, Metaxa nas opuscila ;) wiec ... :P zartuje of course :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, jeszcze Was tak do końca nie opuściłam! ;) dopiero obejrzałam Twoje fotki goździk - ciekawa forma opalania, dość fragmentaryczna można by rzec ;) ale bluzeczka w rzeczy samej fajniusia :) kurde, ale upał dzisiaj. chyba wyciągnę leżak i zrobię jak goździk na jednym ze zdjęć ;) miłego weekendu lachony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj laseczka:D faktycznie upał dziś niesamowity,mimo że wczoraj wieczorem straszna burza u nas była to nadal skwar sąsiad mnie rano rozbawił:a co ty sąsiadka z taką posępną miną?uśmiechnij się taki piękny dzień przeciez mamy :) miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas ciągle paskudna pogoda. Tak jak zaczęło się burzą w piątek, tak sobota i dzisiejsza końcówka niedzieli pochmurna i paskudna. Jakoś nie jest mi dane ostatnio skorzystać ze słońca w weekend. No ale za to miałam czas zrobić sobie paznokcie u nóg i rączek, teraz zajadam pyszne ciasto ze śliwkami. Acha - dziewczyny wiecie że w reserved jest przecena 70% ?? Zrobiłam całkiem pokaźne zakupy. Można dorwać ładne bluzeczki za np 29zł, koszulki za 15zł nawet Paprocki&Brzozowski mi się obił o oczy za 20zł...ale nie kupiłam bo nie w moim stylu to było. Polecam...jak ktoś lubi masakryczne kolejki do przymierzalni i do kasy, bo wieśc się już rozniosła i masa ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas burze zaczynaja sie poznym popoludniem/pod wieczor takze nie moge narzekac na brak slonka ;) chyba ze dzis , bo ciezko bedzie wypatrzec jakies promyczki spod tych chmur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×