Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no mnie czeka masakryczny tydzień w papierach, musze sporo nadrobić przez jedną głupią pinde w pracy, ...chyba kazdy ma taką osobę w firmie której zawdzięcza dodatkową robotę i ma ochote czasem ją kopnąć w tyłek, prawda? Dziewczyna chyba odchodzi z pracy wiec generalnie ma w dupie czy ktoś (ja) będzie potem przez nią siedział więcej w papierach bo terminy sie zbliżają... Uhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik, Gozdzik , tylko wrocilas z urlopu i juz nabroilas :D ;) , az sie jezdnia zapadla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i taka jest między nami różnica że ja odchodząc z pracy wolałabym pozostawić po sobie dobre wrażenie a nie przykry smród. Jesteśmy grupą która razem współpracuje, praca jednej osoby jest częściowo zależna od innych i raczej nagle nie chciałabym innym mieszać w robocie z tego względu że ja mam ochote zmienić robote.Jesteśmy kolegami z pracy więc takie zachowanie uważam poniżej poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna rownoczesnie sie nie napracowac i zostawic po sobie dobre wrazenie . Przynajmniej tak jest u mnie. Roznica jest taka ,ze moja praca nie jest zalezna od nikogo wiecej. Wiec generalnie nie narobilabym nikomu z obecnych wiecej pracy. Jesli wiec jestescie takimi kolegami z pracy i tworzycie zespol, to dlaczego z nia o tym nie porozmawiasz /porozmawiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie wiem o co chodzi:D hahahha podawali jakieś info?:D no kurde bez jaj przytyłam po tych piwach z 1kg albo1,5 albo 2 najwyżej,ale nie więcej! hahahahha ale nie aż tyle żeby się jezdnia zapadła hahahahhahahhahahahhahahahhah:D polewam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wt, 2008-07-15 08:28 Komunikacyjny horror w centrum Poznania Po raz drugi w tym roku i prawie w tym samym miejscu zapadła się ulica Głogowska w centrum Poznania. Pękła rura i w jezdni pojawiła się dziura. Wczoraj ekipy remontowe obiecały szybką naprawę; dziś wiadomo, że wymiana rury kanalizacyjnej, pamiętającej lata 40., potrwa cały tydzień.\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam ustawione Rmf.fm ,czasami Roxy Fm i podaja chyba info z calego kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam o tej dziurze co goździkowa zrobiła. RMFki słucham :) Angel z szanowną pseudokoleżanką z pracy nie da sie porozmawiać - raz że nie należy do typu akceptującego jakiekolwiek uwagi z czyjejkolwiek strony, dwa - od poniedziałku wzieła sobie pseudochorobowe...heh. To jest typ 35-36 letniej starej panny, która ładnie sie uśmiecha a za plecamiobrabia tyłek. A najlepsze jest to że każdy boi sie zwrócić jej uwagę na cokolwiek żeby afery nie było. Wiec dziewczyna co 30min wychodzi na fajkę na 10min... siedzi pół dnia w necie a biuro zamyka o 15:00, podczas gdy inni siedzą do 16-17:00. I to nie ma dla niej juz znaczenia że skonczyła robote czy ma cos jeszcze do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To jest typ 35-36 letniej starej panny, która ładnie sie uśmiecha a za plecamiobrabia tyłek\" to mnie rozwalilo ;) , w sumie nie trzeba byc stara panna ,zeby komus obrabiac tylek :P no nic... w koncu sroda :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem że kazdy może obrabiać dupe, stara panna to był dodatkowy opis hahahahah Laska utknęła z modą i makijażem w latach 70tych, nie jest brzydka, ale ubiera sie i maluje jak stara baba...obwieszona sztuczną biżuterią imitującą złoto i głośno wyraża swoje poglądy że ona nie potrzebuje faceta na stałe. Jakos w to nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he to ona bliska wiekiem do mnie;) no właśnie przypomniałyście mi,że mam nie za długo urodziny,kolejne,które to już,bo się pogubiłam:D eeeee i to nie ja zarwałam tę jezdnię:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk z tą różnicą że Ty jesteś szczupłą, zadbaną, modnie ubraną kobietą która ma męża, dziecko i jakieś życie towarzyskie. (Ja nie mówie że kobieta 35-36 letnia to już trumna czy coś...) A ona brak dziecka, brak faceta, brak figury, brak gustu.... domyslam sie tylko że ma kogoś z kim sie bzyka, ale to nie jest jej życiowy partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A ona brak dziecka, brak faceta, brak figury, brak gustu\" wiesz Kawka - co do dziecka i faceta , roznie sie w zyciu uklada . Brak figury - nad tym - jesli jej figura nie odpowiada - moglaby popracowac, jesli jej to pasuje - to dlaczego mialaby sie zmieniac ? Dla innych ? Tak samo gust - widocznie jej sie to podoba . A moze np. jej sie nie podobaja tipsy i uwaza je za brak gustu ? Nie chce jej bronic, bo jej zachowanie w pracy nie jest w porzadku , ale pozostale rzeczy ktore wymienilas - to chyba tylko jej sprawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, nie dosc ,ze ocieplaja budynek , w ktorej jest firma, i przez okno widze rusztowania, i fruwajacy styropian :O , to jeszcze wymieniaja jeden zamek w drzwiach i caly czas wierca, bo nie moga sie dostac do niego :O uwielbiam dzwiek wiertarki :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, po prostu dziewczyna mogłaby wyglądać naprawdę atrakcyjnie a robi z siebie straszydło. Mogłaby wyglądac dużo młodziej i szczuplej we właściwych ciuchach i makijażu..fryzurze.. To opinia oczywiście subiektywna, ale nie tylko moja. Jasne że te jej ciuchy makijaż ipt mogą jej sie podobać i że to jej sprawa. Wyraziłam tylko swoją opinie. Tipsy akurat ma :P ale tez maluje je na jakieś dziwne kolory... No niewazne, widze że Angel drażni takie obgadywanie, ale mi czasem pomaga takie \"odreagowanie\" i chyba żadna z nas święta nie jest w tej kwestii :P. Popatrzcie na siebie - dbacie o siebie, macie modne ciuszki, ładne makijaże - nadążacie za modą w sposób który podkresli Wasze atuty i zasłoni słabości. Ona nie... Co do dziecka i partnera - tak oczywiscie ze sie róznie układa - ale ona głosi takie teorie na firmie, takie głupoty opowiada że mysle że jeszcze z własnej winy długo bedzie sama... Co do remontów - u nas 2 pietra nizej toalety robili...smród i hałas masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , nieco mnie drazni takie obgadywanie ... po prostu ... mam \"traume\" z przeszlosci ;) Chociaz to moze nie bylo samo obgadywanie jak w tym przypadku ;) ,tylko dwulicowosc 😠 kolezanka uwazana za bardzo dobra - w chwili gdy tylko zeszlam z pola widzenia , \"pojechala\" rowno po mnie ...... zapomniala zamknac okno , a ja akurat stalam na zewnatrz ... :O To nie bylo mile ... zwlaszcza ze 5 minut przed mowila zupelnie co innego. gozdzik a Ty co tak cicho siedzisz dzis ? znow cos nabroilas ? :D :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no rozumiem i chyba kazdy takie coś przechodził. JA nie udaję przyjaciółki dla tej dziewczyny. Ona z resztą też mi obrobiła tyłek tyle ze z nieodpowiednimi osobami... Angel poza tym - Ty laska jesteś, wiec co sie przejmujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! W końcu piątek...i znowu w weekend deszcz, no dajcie spokój. Gdzie to lato? Chce mi się już urlopu..plaży, słonka... Angel a Ty babo jedna wyrzuć za okno te kompleksy albo wsadź je do piwnicy, lodówki czy gdzieś. Pora uwierzyć w siebie. Mi w tym np. pomaga makijaż i fajne ciuszki, niektóre kobiety czują się pewniej np. w szpilkach albo w seksownej bieliźnie pod ubraniem. Masz takie cos co dodaje Ci pewności siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie cos , co dodaje mi pewnosci siebie ... ale , lepiej to przemilcze :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×