Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

A ja idę zrobić kawke z mleczkiem- light oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel proszę Cię już dziś NIE ODLICZAJ:O;):) no ja jutro nie dość,że prawie cały dzień na szkoleniu z atrakcjami,to jeszcze wczoraj dostałam zaproszenie na wykwintną kolację z organizatorami, niby fajnie niby ok,ale to sobota ja chcę być o normalnej,przynajmniej w miarę normalnej godzinie w domu,perspektywa choćby nie wiem jak miłego towarzystwa i odlotowego lokalu jakoś tu do mnie nie przemawia, może się uda wykręcić:) zimno u nad,deszczowo,ponuro,ogólnie brrr,ide se kawę zrobić,Angel chcesz też?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej gozdzik :P a do weekendu nie moge odliczac ? :P ;) kawke moze pozniej , jeszcze mam herbatke :) hmm a w domu juz ok ? Bo jakby nie, to udawaj ze masz randke w sobote ;) ,a nie wykwintna kolacje z organizatorami :) Fua - czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze tak :) hmm o mowisz ze w spa nie bylas jeszcze... mam nadzieje ze dotrzyma slowa i w koncu dostaniesz ten prezent :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym brala jakby co ... i nie patrzyla co on se pomysli ;) . Chyba ze ma Ci to pozniej wypomniec ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam , znam ;) , tylko ze w naszym przypadku lepiej jest czasami walnac cos wprost, bo sie wycwanil i czasami udaje ,ze nie wie o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angle praca w państwówce tym sie różni od innej że dziewczyny po ciązy normalnie wracaja bezstresowo do pracy. Rozmnażają się na prawo i lewo bo nikt ich nie wywali. Ja mam na umowie wyraźnie że na czas okreslony do momentu powrotu tej konkretnej dziewczyny.To tyle w tej kwestii Ciasto na pierogi (robie od wielu lat wszystko sama) 1/2 kg.maki 1 szkl.wody wrzącej zoltko 1 Łyżka oleju + 1 łyżka oleju do gotowania. Prezent dla chomika - lody - wafelek a zamiast gałki taka masa z nasionami (widziałam dzisiaj w zoologicznym -rewelka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przepis Kawka :) a teraz ide sie polozyc i czekam na masazyste... od 11 mylam okna (pralam firanki, zdejmowalam, zakladalam, etc i padam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ;) kupilam dzis czesc prezentow, wieczorem bede je pakowac ... a zmeczona jestem bardziej niz jakbym byla w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uznajmy Gozdzik, ze nie bylo tego Twojego pytania, ani mojego ostatniego zdania w poprzednim poscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra... no to jade po prezenty (nie mam jeszcze nic dla szwagra i Taty) a pozniej bede ubierac choinke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlecialam ;) ja lubie moja sztuczna choinke, co prawda tak nie pachnie jak zywa, ale ...jakos sie do niej przyzwyczailam . Choinka ubrana, stos prezentow pod nia (mam juz wszystkie :D ), za chwile ide z psem na spacer , potem troche pocwicze, a wieczorem proba robienia pierogow :D ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×