Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

i chce do domu................................................................................................................................... . . . . . . . .. . ... . .. . . . . .. nudzi mi sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja też się opierdalam,ale to już chyba faktycznie lepiej mieć co do roboty,bo tak to głupie myśli do głowy przychodzą,a przecież nie będziemy się w cybersex bawić co Angelowa;) a może tak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee nie jestem dobra w cybersexie ;) :P wejdz se na jakis czat , tam kogos znajdziesz na bank !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam odpisac ,ze \"nie w tym momencie\" :P , ale co Ty chcesz, to ja zaproponowalam cybersex czy Ty ?? sie zdecyduj w koncu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja,ale to z braku zajęcia więc jestem w pełni usprawiedliwiona:classic_cool: taa grunt to zawsze znaleźć sobie dobre usprawiedliwienie:D walnę se kawę bo chyba mnie zaczyna trzaskać po tym winie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez cos o tym kiedys gdzies slyszalam ;) no ale ja tez sie na tym nie znam ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem dziewczyny :) A co u mnie? Ech zimno na maxa, mamy spore biuro z nieszczelnymi oknami i bardzo malutkie kaloryferki, więc od dwóch dni po prostu pizga na maxa.... Co do grzańca - taka herbata dobra jest - smakuje jak herbata z rumem - rewelka, tylko niepamiętam z jakiej to firmy, różne smaki sa, z imbirem jeszcze i śliwką. No a poza tym - całkiem miło, ostatnio bylismy w kinie na \"To nie tak jak myslisz kotku\", sympatycznie się ogląda - można się pośmiac. No i dużo czasu spędziłam w sklepach na zakupach - lubię wyprzedaże, zawsze trochę ciuszków wpadnie do szafy :) Czapkę mam.W góry nie jadę (z tego co wiem heheh) No a w pracy nie mam kiedy sie opierniczać, o necie mogę pomarzyć. Wykańczają nas psychicznie - ta druga laska dzisiaj znowu ryczała...Nieźle, co? No ale jakoś to chyba będzie, oby do wiosny. U nas 25 stopni na minusie, drogi takie sobie. Podobno juz od jutra ma być cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku nie przejmuj się, ja dzisiaj też byłam w pracy :) Ale kierowniczki nie było więc atmosfera była nawet w miarę. Roboty wprawdzie multum, ale przy wesołej atmosferze. Kupiłam sobie fajne sfeterki w reserved. Dużo przecen. A Goździk - słyszałam że w Poznaniu sa rewelacyjne przeceny w GH w Zarze np. Dzisiaj dzwonił znajomy i mówił że rzeczy które kosztowały koło 250zł teraz sa nawet po 60-70zł. Trzeba się będzie za jakiś czas wybrać do Poznania, na razie nie mam jak...a potem mam nadzieję że jeszcze coś fajnego zostanie.. Acha - próbowałyście herbatę która się nazywa grzaniec? z dopiskiem \"herbata z prądem\". Jest kilka rodzajów - po 10 szt pakowane. Loyd Tea firma - polecam \"grzaniec kozacki\" - rewelacyjna. Smakuje jak z rumem, no i ponoc zawiera jakies śladowego ilości alkoholu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) teraz to wszedzie sa takie przeceny, tyle ze zanim ja bede miala czas na zakupy , to pewnie juz nie bedzie z czego wybierac :P ;) . A powinnam isc i kupic sobie troche rzeczy, bo wiekszosc ze mnie spada ;) . nie probowalam tej herbaty , moze kiedys jak uda mi sie kupic (najpierw musze o tym nie zapomniec) A poza tym ledwo sie ruszam ...... dawno nie mialam tak \"intensywnego\" weekendu ... no ale fajnie bylo :classic_cool: ;) . Przy okazji poszly dwa szampany (wina musujace) i jedna butelka wina ;) .... aaaaha - dzis nie ide na kabaret niestety , ale nie zdaze . Po pracy mam jakies 1,5-godzinne testy (analityczno-logiczne + angielski) . W piatek zadzwnila do mnie babka i zaprosila na rozmowe (chyba wziela mnie z jakiejs bazy cv (gdzies chyba jestem w necie ) ,bo cv nie wyslalam juz zadnego od paru miesiecy , no niewazne) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam reklamę tej herbatki w tv,kupię bankowo co do przecen to nie jestem w temacie,na żadne wyprzedaże się nie wybieram,nie kuszą mnie chwilowo nawet mega olbrzymie obniżki, ogólnie to na dzień obecny wystarczy mi jeden gruby sweter,kurtka,buty,czapka,rękawiczki,kozaki i tyle,jest tak zimno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jeden gruby sweter,kurtka,buty,czapka,rękawiczki,kozaki i tyle,jest tak zimno\" a spodnie i skarpetki ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha to żadna nowość:D prawdą jest że na lenia giganta najlepszym lekarstwem jest być zawalonym robotą wtedy to się nawet nie ma czasu pomyśleć,że może się nie chcieć;) na poprawę humoru,twojego nie mojego,powiem,że ja 3soboty w styczniu muszę być w robocie porażka ale co zrobić do przeżycia,za to później góry:D idziecie na jakąś imprę karnawałową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bal to mi sie nie chce (i nic mi o tym nie wiadomo ,zebysmy sie wybierali) , poszlabym na jakis kabaret predzej , ale inny termin Grupy Mocarta to koniec lutego (w Wawie) ,a pozniej w kwietniu... Moge sie zalozyc ,ze i tak zapomne kiedy i gdzie maja wystepy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jejku jak ta praca mnie wykańcza...Oby do lata, wtedy dopiero odczuję że kończę pracę o 15:30..Na razie to mam rważenie że pracuję całymi dniami w kamieniołomach...wracam styrana do domu i na nic nie mam siły...a w nocy dalszy ciąg pracy bo sni mi się że piszę jakieś pisma, artykuły, paragrafy...bleh No ja juz soboty będę miała wolne, teraz byłam bo odrabialiśmy 2-go stycznia. Na zabawę karnawałową się nie wybieramy (chyba ze o czymś nie wiem, albo coś wyjdzie spontanicznie). Powoli myślę co by tu zrobić na zbliżające się urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa a kiedy masz urodziny? no a przy okazji przypomnę Ci,że my z Angelową mamy za parę dni imieniny:D my na bal idziemy,na jeden na bank,a jakby wyskoczył jeszcze jeden to też chętnie,no czas na kawę,któraś chętna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello - ja poprosze kawe :) 🌼 wydaje mi sie, ze Kawka ma urodziny po naszych imieninach Gozdzik , ale nie jestem pewna :) . Bo nasza imprezka juz za tydzien :D :D :D , calkowicie wylecial mi z glowy ten depilator ,ale to chyba dlatego ,ze dostalam inna ciekawa propozycje ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×