Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

cześć :) Prezent już sobie kupiłam, ciasto już nawet się piecze - orzechowca robie, postoi jeden dzień będzie pyszniejsze mniam :) No niestety Angel że to kościelna instytucja, jakby była normalna można by zawsze jakąś skargę wysmarowac hehehe A tak, nic nie poradzisz. Może czekają na \"wolny datek\" :O Dobrze że Ci się nie pali żeby się szybko hajtnąć.. Goździk no właśnie powiem Ci że jakoś ten Paryż to mnie nie czaruje.. Rozmawiałam ze znajomymi którzy byli i mówią że strasznie przereklamowane. Wygląda miasto prawie jak Wrocław tyle że wieża Eiffla jest i tyle..No i ceny masakryczne jako że turystów masa. No ale być może się wybiorę kiedyś, ale raczej na zasadzie \"zaliczenia\" niż podróży marzeń. Acha - dzisiaj był casting na nowego pracownika u nas - przyszło tylko 4 facetów, jeden wyszedł jak zobaczył test, jeden koleś przyszedł w bluzie z kapturem i plecakiem..., jakiś dziadek 58 letni i jakiś były wielmożnypandyrektor z zadartym nosem. Nie wiemy jeszcze kto nam się trafi ale byle nie ten dziadek ani ten były dyrektor :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie Paryz ... chociaz bylam tylko raz przez tydzien ...ale chetnie bym pojechala/poleciala jeszcze raz :) co do palenia sie do ozenku ... zawsze mozna wziac wczesniej cywilny ;) (np. n jakiejs wyspie :classic_cool:) , do koscielnego i tak sie zadna z zainteresowanych stron nie spieszy... ;) zwlaszcza ze widac jakie sa trudy \"w razie czego\" . Do koscielnego to chyba najbardziej sie spiesza: moja mamusia i ksiadz proboszcz z mojej dawnej parafii :D ;) .Zapomnialabym o mojej babci :classic_cool: ;) A na datek nie wiem czy czekaja ,czy nie, ja place tyle ile oficjalnie i nie zamierzam niczego przyspieszac. Kawka - a co sobie kupilas ? :) (tak na marginesie zycze dobrego i milego nowego wspolpracownika) I ide spac. Wrozilam z kolacji ,na ktorej bylam z kolezanka i chyba przesadzilysmy z iloscia wina... :P (zalozenie bylo ; po jednym kieliszku... wyszlo 1,5 butelki na obie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam chyba wczesniej co planuję sobie kupic - kupiłam farbki do szkła, konturówki, verniks i komplet akrylowych farb. Miałam jeszcze w planach piekna filiżanke do pomalowania ale budżet się skończył - za to mam dobre jakościowo farby. Wcześniej musiałam zrobić przegląd farbek do szkła które kolory mi się pokończyły, które pozasychały.. Ech dzisiaj w pracy miałam masakrę. Ja nie wiem ile jeszcze pociągnę w takim zawrotnym tempie i stresie..Co chwila dowalają mi więcej i więcej...Szkoda gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , mozna miec co innego w planach i co innego mozna kupic- dlatego spytalam :) Tak jak z zyciem , mozna sobie zaplanowac , a rownie dobrze nic z tego moze nie wyjsc :) , albo moze to sie potoczyc tk ,ze przekroczy to nasze oczekiwania ;) :) . Dzieki Bogu dzis juz piatek :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka!!!! Jak można pisać, ze 58-letni facet to dziadek???? :-P Tylko z powodu Twoich urodzin nie zrobię Ci awantury. :-P Najlepszego. 🌼 😘 No i pozdrowienia dla reszty! 😘 RzW PS. Tak, Aniołku, lubię Was. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala Czytelniczka
Angel, znasz jakas dobra wrozke w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala, a od kiedy mieszkasz w Wawie? ;) a tak na serio - nie znam, bo nigdy (tu) nie bylam u wrozki . Raz w zyciu bylam (z 5-8 lat temu) dla zartu z kolezanka , ale to w moich rodzinnych stronach ;) . Po latach moge stwierdzic ,ze raczej miala racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ma znaczyc ? no kurde no :P pisac pisac bylismy wczoraj w kinie na filmie \"idealny facet dla mojej dziewczyny\" - taki se szczerze mowiac, liczylam na cos lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to super ze Ci sie podobalo Gozdzik :) ... teraz sie zaaklimatyzuj i opowiadaj szczegolowo :P Metaxa, tos sie rozpisala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze prosze :P jak sie spodobalo ;) Kurde, zanudze sie tu dzis :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie obejrzalam fotki ........ musialo naprawde byc super :D sniegu po kolana......... bosko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień na śniegu,tylko przerwy na rozgrzanie się i jedzenie obojętnie gdzie wchodziliśmy coś zjeść,to ja najpierw w menu na stronę napoje i aha grzane wino,albo herbata,albo malinówka mniam a potem dopiero zastanawiałam się co by zjeść,wszyscy z tego mieli polewkę:D ogólnie mówiąc bomba taki wypad!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalam uziemniona do 17 :O klient ma przyjechac z papierami ...... a tak bym mogla juz wyjsc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×