Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ale w sumie ... - to nie byl moj pomysl - ja mu o tym nic a nic nie wspomnialam - jak mi to zaproponowal - powiedzialam ,ze nie ma takiej opcji w ogole i ze ja sie NIE MOGE na to zgodzic - ale on i tak jest zdania , ze powinnam sie zgodzic no niewazne, powiedzialam ,ze sie zastanowie do piatku (bo akurat on jutro wyjezdza i wraca w piatek) ;) dodam tylko ,ze to nie chodzi o ta wycieczke ,na ktora mamy leciec - bo wycieczka to swoja droga, a to \"przy okazji\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaa,powiem krótko nie wiem o co chodzi ale jestem za[:classic_cool:;) e mam dziś ochotę pierdalnąć robotę zwinąć się do domu i walnąć do łóżka,a tu nietety długi dzień się zapowiada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ? :classic_cool: chyba tak zrobie .... a co bede se zalowac :D ;) , pomysle jeszcze ... heeeeeeeeeeehehhe , dostalam juz wyniki testow wczorajszych ... "Informujemy, że uzyskała Pani następujące wyniki: 1. Test słowny – 75% (36 pytan na 12 minut, nie wszystko zrobilam) Uzyskany przez Panią wynik oznacza, że pod względem umiejętności analizowania informacji słownych i wyciągania logicznych wniosków na podstawie materiału werbalnego przewyższa Pani 75% innych osób aplikujących do naszej firmy. 2. Test numeryczny – 80% (36 zadan na 20 minut - nie wszystko zrobilam ) Uzyskany przez Panią wynik oznacza, że pod względem umiejętności analizowania danych liczbowych i wyciągania logicznych wniosków na podstawie tabel i wykresów statystycznych przewyższa Pani 80% innych osób aplikujących do naszej firmy. 3. Test z języka angielskiego – 46% Uzyskany przez Panią wynik oznacza, że poprawność wykonania testu z języka angielskiego wynosi 46% i jest obliczana jako stosunek poprawnie wykonanych zadań do wszystkich zadań testowych." porazka tylko z tym angielskim - przyznaje sie bez bicia :P ;) , ale coz... do konca tyg. maja sie odezwac i powiadomic co dalej (czy bedzie cokolwiek dalej z tymi wynikami ;) ) tez bym pojechala juz do domu ... moze sie uda przed 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się na placu boju :D jeszcze masz ochotę na kawkę ze mną?to voila:) kupiłam wczoraj tą herbatkę z prądem,wypiłam wieczorkiem,smak ok,tylko jeśli chodzi o mnie odrobinkę przeszkadzał mi w niej aromat alkoholu,ale nie w tym rzecz rzecz w tym,że jeśli o mnie chodzi działania rozgrzewającego nie zauważyłam, tylko nabrałam po niej ochoty na prawdziwy alkohol,więc spiłam drinka sztuk 1 nooo i dopiero zrobiło mi się dobrze i rozgrzewająco tak,że nie ma jak prawdziwy alk żadne tam zamienniki i imitacje:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, no niezle ;) ciekawe czy wykazaloby jakbys dmuchnela w alkomat ;) , czy to tylko jakis chemiczny aromat ? ja polubilam ostatnio herbatke waniliowa , karmelowa i zielona o smaku pomaranczy :) poza tym...u mnie nudy dzis troche w pracy. Dobrze ze na wieczor szykuje sie fajny film - \"Szczesliwego Nowego Jorku\" - na TVP 2 o 21.40 albo 20.40 ,nie pamietam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojęcia nie mam,ale chyba chemiczne paskudztwo specjalnie dokładnie przeczytałam skład a tam: aromat alkoholu i tak przymierzamy się do kupna alkomatu tak na potrzeby domowo imprezowe żeby kiedyś zonka nie było;) film mówisz?no ja mam ochotę na jakiś mega łzawy:) a tak w ogóle to gdzie byłaś przez cały dzień?:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbladzilam w necie 😭 , troche sie obijlam ;) i tak jakos wyszlo......... co do tego alkomatu - mam zasade, ze nawet po 1 kieliszku nie wsiadam ,wiec by sie nie przydal (po jednej akcji pare lat temu, gdy na calonocnej imprezie mialam byc kierowca, wiec na poczatku wypilam 1 -slownie jeden , kieliszek wina, i mnie po tym totalnie rozlozylo ... widocznie mialam slabszy dzien . Do domu powrot oczywiscie taxi , bo mimo tego ,ze promili bym miala na pewno nie wiecej niz 0.2 , to nie czulam sie na silach by prowadzic ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz po co?wiadomo piłeś nie jedziesz to jest OCZYWISTE! ale chodzi właśnie o ten dzień następny,kiedy można wsiąść za kółko dnia następnego?po ilu godzinach?o to chodzi żeby tu kiedyś nie było niespodzianki,że dawno się o imprezie np.zapomniało a tu się okazuje,że jeszcze jakieś promile w człowieku siedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego np. w niedziele siedzielismy w domu ;) , bo w sobote wypilismy dwa szampany i wino ;) . Znam niestety takich osobnikow, co im nie przeszkadza, ze pija i wsiadaja za kolko ..... przyklad z "podworka" - moj kuzyn stracil kiedys na rok prawko - wypil dwa piwa i zaraz chcial gdzies jechac - albo wracal z pubu ? (nie wiem jak to bylo dokladnie) nie powinnam tak pisac, ale ciesze sie ze go zatrzymali wtedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra , zapomnialam sie zapytac z tego wszystkiego : masz jakas kiecke na bal ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie jesteś ciekawa sprawdzić np.następnego dnia rano ile i czy jakieś promile jeszcze masz?a jak wygląda to u twojego faceta? bo mnie to interesuje,bawimy się,pijemy,np.o godz.2.00 wracamy do domu,kiedy można wsiąść za kierownicę?do południa?popołudniu?czy dopiero wieczorem?no i jak to wygląda u każdego indywidualnie? a poza ciekawością to dobrze to wiedzieć dla spokoju ducha:) czy np.drink wypity wieczorem gdy rano jadę zostawia jakiś ślad?kto wie kieckę jakąś tam mam,jakiś czas temu kupiłam i wiedziałam,że się przyda wcześniej czy później;) ale żadna tam rewelacja,czarna,a ja blada jak dupa muszę się porządnie malnąć,żeby nie wyglądać jak trup:D ale to jeszcze czas,w lutym dopiero idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla chlopczyka
Czesc Dwie panie postanowily pomoc choremu chlopcu i organizuja aukcje charytatywne z ktorych dochod jest przeznaczony na leczenie malego Wiktora. Gdyby ktos z was mial ochote cos kupic dla siebie, dla bliskich to podaje link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10006145 Sa maskotki, ksiazki, plyty i wiele innych drobiazgow. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny no rano chociaz czujemy się trzeźwi jak prosiaki to zawartość promili we krwi jeszcze niestety jest, dlatego warto mieć alkomat w domu, albo wcześnie przestać pić jak mamy rano prowadzić autko. A którego grzańca kupiłaś? Kozackiego? czy suszoną śliwkę czy jeszcze jeden jest... Jak dla mnie smak rewelka, a alkoholu nie musi miec ;) Dzisiaj dorwałam rewelacyjne spodnie jeansy biodrówki w Orsayu przecenione ze 130 zł na 29,90 !!!!!!!!!!!!!! Fajnie, co? Uwieelbiam takie okazje.Jak ja się ciesze że jutro już czwartek..a potem piątek i wolne... Nigdy wczesniej nie miałam takiego odruchu wymiotnego na myśl o wstawaniu do pracy :O Ech..może przywyknę, ale z tego co widzę inne mają jeszcze więcej pracy i odpowiedzialności. Dzisiaj była niezła zadyma bo jeden skurczybyk napisał niezłą skargę, w której połowe rzeczy nazmyślał i znalazł jakiś błąd drukarski w wystawionej decyzji.Szkoda słow normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana tematu - dziewczyny czy praktykujecie w swojej kuchni gotowanie na parze? Mysle żeby kupić ten specjalny garnek z przystawkami, albo ten parowar na prąd. Zastanawiam się czy warto, czy smacznie, czy szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,nie znam się,ja mam normalne garnki i tyle;) grzańca hm chyba zbójnickiego coś macie dupowatą tam atmosferkę Kawa🌼 a co do przecen to pozostaję nie zwruszona,póki co:classic_cool: kawkę??????????????????????????????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Gozdzik - no w sumie moze masz i racje z tym alkomatem ...ale my jak pijemy , to przewaznie nigdzie nie jezdzimy nastepnego dnia , ew. pijemy po jednym drinku wieczorem , wiec nastepnego dnia na pewno ten alkohol juz wyparuje ;) Mowisz ze blada jestes , moze w gorach sie troche opalisz :) , tylko pozniej umaluj se dekolt,zeby nie bylo roznicy za duzej :P Kawka - to super okazja te spodnie :) . U mnie by sie przydalo wymienic cala szafe teraz prawie ;) . I to jest wlasnie to o czym pisalam wczesniej - ktos mi chce zasponsorowac wlasnie takie zakupy :classic_cool: . Ma to wygladac tak ,ze ja kupuje co chce (i ile chce) ,a on placi . Z jednej strony - fajnie ,a z drugiej mam jeszcze (malutkie) watpliwosci ;) . Mam jeden garnek do takiego gotowania , ale go jeszcze nigdy nie uzylam :classic_cool: , wole jednak tradycyjnie . Kiedys jadlam w jakiejs knajpce rybe + warzywa gotowane na parze i jakies takie bez smaku mi sie wydawaly (moze kucharz byl do dupy, no nie wiem ;) ) dzieki Gozdzik, kawka dzis mile widziana :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki!wrzuciłam do ulubionych,ciekawe ciekawe,wypróbuję przy pierwszym większym piciu...ciekawe jak te wyniki się mają do sprawdzenia na prawdziwym alkomacie i powiem krótko łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał Angel ten twój facet to jak z marzeń:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se mysle , ze chyba jednak skorzystam z tej propozycji (poki moge) ;) , bo moze na wiosne znow mu cos odbije ? ;) (tfu tfu tfu , odpukac w niemalowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gozdzik - jak kupisz ten alkomat, to porownaj wyniki (tylko zapisuj uwaznie co i ile pijesz ;) ) , ciekawe czy beda porownywalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha impreza a wszyscy z kartkami i wpisują 1 kieliszek, 2, 3, 4...i o kurde pomyliłem się było 4 czy 5?:D albo na każdej imprze mieć jednego ochotnika niepijącego robić losowanie dziś nie pijesz ty;) fajnie z tymi zakupami,wybierać przebierać,cała garderoba nowa,i nie płacić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pomysl :classic_cool: przed impreza zrob tabelke :P poziomo imiona pionowo rodzaj alkoholu i kazdy sobie zaznacza kreseczki przy kolejnym piciu (albo robi kreseczki na kieliszku :D ) , nastepnego dnia liczycie kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak: hahahahahhahaahha jakoś zachciało mi się imprezy,eee szkoda Angel że Cię tu nie ma wagary i wyskoczyłybyśmy se na jakąś herbatkę teraz z prądem ale prawdziwym a nie aromatem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak :D ,ewentualnie prad z herbata ;) wiesz co , musimy sie w koncu w tym roku spotkac - oczywiscie jak sie ociepli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×