Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

;) optymistyczna wersja brzmi: lato jak w zeszłym roku czyli upał;) no byle nie lało:P chyba nie podejrzewałaś mnie o wylot w tropiki,co?:classic_cool: nie te finanse:P 2tygodnie nad naszym morzem gwarantują nam 100% satysfakcji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato w zeszlym roku w sumie bylo ladne tylko pod koniec czerwca i w lipcu ;) , pozniej zdarzaly sie \"niespodzianki\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w zeszłym roku byliśmy właśnie w lipcu i rewelacyjna pogoda czyli upał czyli smażenie się na plaży:classic_cool: przez cały urlop, w tym roku mamy zarezerwowane 2pierwsze tygodnie lipca i nadzieja,że będzie tak samo ( czytaj ja jako skwarka przez bite 2tygodnie:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że mogą wyjść w tej lub podobnej cenie,ale wiesz my patrzymy trochę inaczej,żeby dzieciaki miały max luzu,wylatały się, i moja córka która miała problemy oskrzelowe by nawdychała się jodu za cały rok, a nam wystarczy słońce i puszka tyskiego wciąż pod ręką;) i znajomi którzy mogą na weekend wlecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze marzenia nic nie kosztuja i nie trzeba z nich sie rozliczac w US ... Bankructwo jak nic ;) tez sobie marze czasem :D - ze uda mi sie znalezc fajna prace - ze poznam ksiecia z bajki :classic_cool: - ze zmienie samochod za jakis czas ;) - ze nie bede musiala nie wiadomo ile oszczedzac zeby gdzies wyjechac na fajne wakacje ehhhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,to żeby nie było zbyt pięknie opowiem wam coś: a więc wracam sobie wczoraj do domu,nagle trzask,w co ja wjechałam?!flak to pewne,zjeżdżam,a tu się okazuje że na własnej skórze doświadczyłam jak wspaniałe mamy dziury w drogach, olbrzymia głęboka dziura, 5samochodów raz na razem w nią wjechało,a nie było jej widać,bo wodą zalana, mój jak i inne zaliczył dziurę dwoma kołami efekt 2opony flaki,a wiadomo że z zapasówką się z reguły jeździ jedną:O zabezpieczyliśmy dziurę trójkątem,co by następni nie wpadali, i wezwaliśmy policję,pospisywali wszystko,trzeba było oczywiście dmuchać w balonik:P no i kazali teraz pisać do zarządcy dróg o odszkodowanie jedyny pozytyw tej sytuacji to że chłopaki kierowcy poszkodowani jak i ja,okazali się bardzo mili sympatyczni i pomocni i w ogóle,i chętnie mi chcieli koło zmienić,i zainteresowani czy będzie mi miał kto jeszcze jedno koło przywieźć;) jutro samochód na warsztat bo nie wiadomo czy czegoś tam szlag nie trafił:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie..... :O dlatego ja o ile nie znam dokladnej topografii dziur w danym miejscu staram sie omijac kaluze, a jak nie ma takiej mozliwosci, to chociaz powolutku przez nia przejechac .... (z drugiej strony jednak, jakby sie jechalo z b.duza predkoscia, to mozna nad dziura \"przeleciec\" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja na to ? a dlaczego akurat co ja na to ? :) a co Ty na to gozdzik ? ;) po pierwsze tego pana \"w pozycji siedzącej\" na schodach gdzies juz widzialam - tzn to zdjecie ;) byc moze na jakims portalu randkowym po drugie..... nic za darmo, a za czyjes towarzystwo nie bede placic.... Jeszcze nie musze :D ;) po trzecie..bez rewelacji sa Ci panowie (wg mnie) po czwarte....wole niebieskookich..... itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, nie odpowiedzialas mi na pytanie ..... :P a co Ty na ta oferte ? :classic_cool: ps. VIN , nie van ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema KAWA !!!!!!!!!!!!!!!! :D tak, niebieskookich - a to Cie chyba nie powinno dziwic :classic_cool: ;) Trzymajcie za mnie kciuki w poniedzialek i w srode ;) Mam 3 rozmowy kw. - tzn 2 rozmowy i w jednej firmie drugi etap :classic_cool: z trzech :O - na tym polegne :) , ale ide zobaczyc co i jak (tzn pojde jak uda mi sie wziac wolny dzien w srode, bo o 10 rano mam jakies testy, a o 16 rozmowe w innej firmie ;) ) W poniedzialek \"tylko\" rozmowa ... - tym razem to nie ja wybralam firme, tylko zostalam wybrana - zamiescilam swoje cv na jakims portalu i jeden pan sie chce ze mna spotkac (w sprawie pracy of course) . Takze biore marynarke i bluzke do samochodu , i po pracy ruszam na podboj (nie ubiore sie \"za elegancko\" do pracy , bo to bedzie podejrzane - i tak przewaznie ostatnia wychodze,wiec sie przebiore :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ nudzi mi sie ...... :O moze to zabrzmi glupio.......ale chcialabym sie nie nudzic w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....terminy rozmow zaczely mi sie wlasnie pokrywac .... :O , ale jak uda mi sie przelozyc testy z 10 rano (w srode) na 12 , to bede na 3 rozmowach - wlasnie doszla mi jeszcze jedna firma .... , na ktorej bardziej mi zalezy niz na tej od testow... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam baaardzo słonecznie i wiosennie :) 🌻 🌻 🌻 Angel, szczęściara z Ciebie wiesz o tym? Tak sobie kiedyś o Tobie myślalam, w tak młodym wieku masz juz w miarę ustabilizowaną sytuację: mieszkanie, autko, pracę, no i teraz jeszcze oferty sypią Ci się jak z rękawa :) Jesteś energiczną babką (przynajmniej tak Cię odbieram) i zobaczysz dasz rade. Trzymam kciuki, abyś dostała taką pracę, na jakiej Ci zależy 😘 Przejrzałam stronkę z sukienkami, niektóre są naprawde superowe, no i jeszcze spodoboało mi się to, że można skompletować sobie i córci bardzo podobne ;) Wybieracie się gdzies na święta, czy raczej rodzinnie spędzacie wielkanoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w święta idę na żużel.... :P mam dzisiaj klasyczne przesilenie wiosenne - zawroty głowy, krew z nosa..trochę gorączka...zatoki... ale daje radę :D Angel no przecież wiem że niebieskookich hahahahaa Widzisz - tak jak Ci mówiłam - oferty sie posypią tylko na to trzeba troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stała ;) :D do tej listy superlatywow, dodaj jeszcze ze jestem po rozwodzie, moi znajomi tez pozostawiaja wiele do zyczenia no i mam problemy z facetami, bo CIĄGLE trafiam na jakich popaprancow :) istna sielanka ;) Dzieki za kciuki , przydadza sie na bank :) I to ze oferty sie sypia ,to nic nie znaczy. Zanim przejde cale sito pytan rekrutacyjnych , moge odpasc w kazdym etapie.... Pisalam juz chyba kiedys ze jestem z natury pesymistka ;) ? i jeszcze jedno . Mam tez w tym tygodniu wielkiego farta ,bo DZIEKI BOGU dostalam wolna srode :D, i dzieki temu w ogole moge isc na jakiekolwiek rozmowy. Inaczej zamiast 3 czy 4 mialabym tylko jedna (dzis o 17.30) . Niestety nie kandyduje na stanowisko Glownego Dyrektora, zeby ktos sie chcial ze mna umawiac po godzinach ;)(oprocz spotkania dzisiejszego ,ale tu jest inna sytuacja - do tej firmy nie wysylalam cv, tylko mnie znalezli na jakims portalu zwiazanym z praca :) ) A swieta .....tradycyjnie jako ze jestem sama i nie mam a) za co b) z kim wyjechac - jade do rodzicow.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel..... cóż za elaborat mi napisałaś.... :D echhhh... i weź tu pokaż dziewczynie, że nie jest tak źle. Chciałam Cie troszkę dowartościować, bo miałaś ostatnio (tak przynajmniej mi się wydawało) mały kryzys, ale najwidoczniej słaby ze mnie pocieszacz :O No witaj Kawa :) można by rzec kope lat, gniewałaś się czy cóś? Co tam u Ciebie, jak sprawy z Twoim Miśkiem? Żużel... to super, od razu mi się moje dawne czasy przypomniały, lata świetności mojej drużyny w ekstralidze, no i zapach żużlu w całej Pile, no i hałas motorów na krańcach miasta ;) Czyżby dziś Goździkowa \"zaniemogła\", nooo nie poznaję koleżanki :P Pozdrawiam dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×