Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

DOBREJ ZABAWY gozdzik ;) ;) 🌼 wesele w piatek ?? hmm nastepny dziwny zwyczaj ;) :) Stala , dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 :) Trzymaj sie ... czas leczy rany... 🌼 mam nadzieje ze szybko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny- wszystkiego najlepszego z okazji DNia Dziecka :D :D:D:D:D:D:D::D Z tej okazji zyczę Wam namiętności, miłości, uniesień, chwil zadumy i zachwytu iskry szczęścia w oku, dumy z dzieci, zdrowia zdrowia zdrowia, i zeby zycie zaskoczyło nas pozytywnie zachowaniem naszych przyszłych czy tam obecnych mężczyzn :) A ja sie dzisiaj wybieram \"służbowo\" do Poznania wiec laseczki mówcie mi jakie sklepy warto odwiedzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak podziwiam ze chociaz \"lapke\" pokazala :D :D :D ;) ja dzis od rana mam MEGA LENIA i nic nie zrobilam jeszcze w pracy :) :D :classic_cool: siedze na portalach randkowych i jakichs forach ... szefowa wlasnie wraca z Mazur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih dobre Angel, w sumie to nie pomyślałąm o tym, że takie zwłoki z niej :P ;) a wiesz, że myślałam o Tobie wczoraj... wychodzisz gdzieś poza domek, gdzies do klubów z koleżankami, potańczyć? bo w necie to tylko samych zboczeńców można spotkać... oczywiście pomijając nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie od rana pracowicie..jak zwykle na poczatku miesiaca... Byłam w Poznaniu...Stary Browar ładnie sie rozrósł od czasów kiedy tam byłam ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stala, no niestety nie za czesto ... nie mam tu takich rozrywkowych kolezanek za duzo... (i wolnych, a faceci nie chca tych \"sparowanych\" puszczac ... :O ) zreszta do dzis pamietam ,jak podszedl do mnie facet w klubie ... baaaaardzo przystojny, super ubrany i powiedzial w pierwszym zdaniu ,ze ma ochote na sex ze mna .... :O (bylam \"normalnie \" ubrana , dodam ) .. takze , to samo co w necie ... ;) nigdy nie wiesz na kogo trafisz :) gozdzik, fotki masz ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będą fotki będą ale jeszcze ja ich nie oglądałam,myślę że w ciągu tygodnia będą, a sukienka się spisała:D a jak bardzo w tańcu wirowała to się okaże przy oglądaniu filmiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
: D :D :D :D dobre znaki ;) jade do domu ..czuje sie co najmniej dziwnie ... duszno mi... chce mi sie spac ... :O starosc nie radosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam jakis MEGA spadek formy ...chyba cisnienie mi spadlo ... do minimum ... :O juz lepiej ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę późno zaproszenie...ale lepiej późno niż wcale, nie? ;) Kieckę na szczęście mam..Chyba że \"przypadkiem\" upatrzę coś nowego w sklepie hehhehee Pamiętacie historię mojej pseudoprzyjaciółki? (tej która tydzien przed ślubem zdradziła narzeczonego z jego przyjacielem i potem sie z tym przyjacielem hajtnęła?) Wczoraj wysłała do mnie sms...Chce sie spotkać..odnowic stosunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś jest w powietrzu,duszno może przez to się jest otępiałym znów się szykuje długi weekend,a u mnie syforsony na brodzie chcą się wykluć co zwiastuje czerwone dni, oby nie przed piątkiem! Kawa jak sukienkę masz to już jest dobrze,tylko fryz i jazda na zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odliczam godziny juz ... dzis jeszcze tylko 4 + 8 jutrzejszych :D :D :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupilam ostatnio ... bikini... czekoladowe ... :classic_cool: , oczywiscie na bikini sie nie skonczylo ... ;) ale tym razem spokojnie... tylko klapeczki na drewnianym spodzie i bluzke ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjezdzam w czwartek na ranem , wracam w poniedzialek wieczorem :D :D :D :D :D :classic_cool: na ta chwile jade sama...ale mam dwoch chetnych ;) ,wiec zobaczymy .... :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×