Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ja w pracy,ale nie przepracowuję się:D masakra te długie weekendy,potem człowiek ciężko się wbija w rzeczywistość;) Kawa zimne piwo masz przed sobą?o tym marzę po powrocie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na posterunku. Angel zjadły mewy albo dzieci zakopaly ją w piasku. Piweczko piłam wczoraj :-) W piątek znowu urlop -fryzjera musze zaliczyc bo w sobote wesele...Prezent trzeba kupić...Hmm tylko co? Jakieś pomysły? Znowu mnie kłuje prawy jajnik..Wizyta u lekarza nieunikniona...:O Od razu machnę cytologię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa czemu idziesz do fryzjera w piątek a nie na świeżutko w sobotę? wrzucaj zdjęcia kreacji:classic_cool: ile kasy zamierzasz wydać?rzuć kwotą to się rzuci propozycjami a gdzie reszta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała czytalniczka
🖐️ i ja w końcu wróciłam z wojaży :D morze super - pogoda piękna, woda zimna, ale ten szum morza.... cudo :) a weekend na działce u teściów (truskawki smaczne ;) ) no i jeziora jeziora i jeszcze raz jeziora, wczoraj wieczorem wylądowałam w Szczecinie prezent na wesele - no właśnie ile chcesz wydać i czy młodzi mają już coś swojego? a co do wesela, to Goździku, coś cicho u Ciebie o tym, czy przeoczyłam? upał jak cho... ja chce ciut chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy szanowną czytAlniczkę witamy;) wypoczęta zadowolona i tak trzymać:) ja jak pomyślę o weselu piątkowym to momentalnie się pocę,moim zdaniem totalna porażka,bo jak do jasnej ciasnej można organizować imprezę w taki skwar w lokalu bez klimatyzacji?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem , tylko mi forum nie dzialalo ... ;) wrocilam opalona :classic_cool: wypoczeta :classic_cool: i z popsuta cyfrowka :( (dodam ze nie swoja :/ ) ... jutro jade do serwisu ... i mam nadzieje ze koszt ewentualnej naprawy zmiesci sie albo w gwarancji albo w niewielkiej kwocie.... mewy mnie nie zjadly, dzieci nie zakopaly,,... a facetow porzadnych bylo brak... ;) albo ja na stare lata robie sie wybredna ... :P w niedziele mam spotkanie z kolesiem z katowic .... w polowie drogi ;) (wymienilismy chyba po 40-50 smsow ;) ) a koles z wawy (ten od spacerow i zastrzezonego nr tel... ) troche mnie zawiodl... ani razu nie zadzwonil jak bylam na urlopie... dopiero dzis sie odezwal... :/ nie chcial az tak mi przeszkadzac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodowity katowiczanin :D ... podobno chlopaki ze slaska sa fajne ;) , a co do dupy,to zobacze na zywo :d jak nie zamelduje sie tu w poniedzielek, to znaczy ze piorun mnie trzasnal na jego widok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhheheheeeehhhe , no co Ty ... tak na pierwszym spotkaniu ? :P ;) jade z Zuza ,to mnie obroni przed pokusami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade milo spedzic dzien ... po prostu ... ;) :classic_cool: wyszlo nam ze spotkamy sie albo w Kielcach albo Belchatowie ... w niedziele sa zawody Strong Men akurat w tym drugim miescie... :D :P ;) do obu mamy podobne odleglosci... bagatela tylko ok. 165 km -175 km ... czyli kolo 330 km nas dzieli ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w P-niu deszcz:D Angel miałaś na myśli niefarta?wrzuć na luza i optymistycznie podejdź do spotkania niedzielnego, oglądałam płytkę z wesela nr 1:D, na płytce z tego drugiego pewnie wcale ludzi nie będzie tylko na ich miejscu kałuże potu:P zdjęć jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucilam na luz... :classic_cool: jakby tak nie bylo ,to w ogole nie byloby tego spotkania...bo raczej do zwiazkow "na odleglosc" podchodze baaaaaaaaaardzo sceptycznie ;) mam lenia...ale to nic nowego.... :D ;) kawa tez nam sie cos rozleniwila .... o metaxie nie wspomne P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucilam na luz... :classic_cool: jakby tak nie bylo ,to w ogole nie byloby tego spotkania...bo raczej do zwiazkow "na odleglosc" podchodze baaaaaaaaaardzo sceptycznie ;) mam lenia...ale to nic nowego.... :D ;) kawa tez nam sie cos rozleniwila .... o metaxie nie wspomne P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D superowa pogoda w Szczecinie - popadało zrobiło się chłodniej - to to co tygryski lubią najbardziej :D :P Angel, nie przejmuj się odległością, jeśli coś zaiskrzy między Wami, to będziemy się cieszyć razem z Tobą i wymyślimy jakieś rozwiązanie... Goździku, a jak wrażenia po obejrzeniu płytki z wesela nr 1? Podobałaś się sobie? Jesteś teraz naszymi oczami i musimy uwierzyć Ci na słowo ;) :D :P Kawa pewnie szuka prezentu na wesele i nie ma czasu do nas zajrzeć. A metaxa... hmm... mam nadzieję, że się pojawi... nie to co założycielka topiku, która ma już inne zajęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Stała rozwydrzyłaś się ostatnio;)nagrali jeden taniec ja+mąż i już ktoś skomentował że wyglądamy jakbyśmy razem nie byli:P za to jest uwiecznione parę scenek szalonych tańców z jednym kolegą sympatycznym;)ogólnie bezczelnie i mało skromnie oceniam się swoimi oczami na +,ale wyślę wam zdjęcia zaraz jak będę je miała to możecie komentować do woli i \"jechać\" po mnie jak po łysej kobyle:P;) Stała już dobrze u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy u mnie dobrze? hmmm... powiedzmy, że żyję, robię codzienne czynności, uśmiecham się kiedy trzeba, ale mam momenty zawieszenia i odczuwam tęsknote.... ale jak to cały czas sobie powtarzam, będzie dobrze... kiedyś mówisz, że się rozwydrzyłam???? normalnie szok ;) może w myśl powiedzenia: z kim przystajesz, takim sie stajesz... :P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×