Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

wiesz gozdzik , to ze sa chetni , nie znaczy ze nie sa beznadziejni :P :classic_cool: ;) Jeden jest z Katowic :D ;) :O ,poznalam go ostatnio i potrafimy przegadac pol nocy ;) . Czeka na wyplate ... i urlop od szefa ... :classic_cool: a drugi (z Wawy) to ten, z ktorym sie juz kiedys spotkalam ...ale biedactwo nie ma czasu na kolejne spotkanie... to wymyslil ze moze uda mu sie przyjechac do mnie nad morze na dwa dni ... ale nie wie czy bedzie mogl ... sratatata zapytalam sie go oczywiscie czy nie prosciej nie byloby sie spotkac w Wawie... :P , powiedzial ze prosciej i tak zrobimy jak jednak nie uda mu sie dojechac .... czyli w wersji "optymistycznej " (i szczere mowiac mam nadzieje ze tej nie bedzie ;) ) ... pojade nad morze z facetem z katowic i na dwa dni przyjedzie ten z wawy ... :D :D :D :D :D :D :D :D i bedzie super ... hehehehhhhheeehehheheee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Angel te chłopy to zamiast jak w bajkach góry dla ciebie przenosić i niemożliwe robić możliwym to się czają,a że może przyjedzie może nie urlop dostanie albo nie dostanie...boją się chłopaki konkretu?zaangażowania czy czego? chociaż ci powiem ja mam takiego kolegę,fajny chłopak,ładniutki wygadany pewny siebie,laski lgną do niego,ale nawet jak z jakąś dziewczyną jest przez jakiś czas to i tak nam jej nie przedstawi i na imprezę ze swoimi znajomymi czyli nami jej nie zabiera,np.jak na wesele piątkowe,tylko sam idzie,jeszcze w czwartek pół nocy u niej siedzi,ale w piątek wyszykowany na weselu sam, wymyśliliśmy ostatnio że boi się zabrać dziewczynę,żeby się nie poczuła za pewnie,żeby sobie w głowie nie poukładała czasem,że to związek idący ku poważnemu tak może być i z tymi twoimi,chociaż taki brak konkretów to jest dupa grochowa i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem ... same takie dupy wolowe ... za przeproszeniem ... z tym z Katowic to ok... nie ma kasy, czeka na przelew... ale ten z Wawy .. ? hmm nie wiem, moze grafik sprawdzi i zobaczy ze jeszcze ma jedno wolne miejsce dla mnie ... ? Postanowilam ... nie nastawiac sie na nic ... jak sie zdecyduja - znaja moj tel, mail, gg itp. Jak nie - to trudno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święte słowa Goździku, jeśli nie przyjedzie, to niech żałuje... ale tak swoją drogą, to czy on aby nie zajęty??? jakos tak mi tu pachnie... oczywiście nie chcę zamętu siać... ale... czekoladowe bikini powiadasz? a może bys dała lunka, bo ja jestem wariat na temat koloru brązu i wszystkiego co jest bliziutko tonem do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajde podobny, to wkleje :) kupowalam w sklepie realnym nie wirtualnym :D ten z Wawy nie wiem czy zajety cze nie...Tez o tym myslalam ... Bardzo tajemniczy jest .... Pytalam sie go o to oczywiscie .. oczywiscie zaprzeczyl ..wiec jakby co ja mam sumienie czyste ;) Wlasnie dostalam info ...ze ten z Katowic niestety nie moze.... no coz ... przewidywalam i to (znam jego sytuacje... , tez jest mlody - 28 lat , i po przejsciach ;)) wiec rozumiem... moze ja kiedys sie do niego wybiore ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , napisal ze zaprasza :D ;) poza tym temu akurat wierze ... on nic nie ukrywa, wiem jak sie nazywa, nazwe firmy gdzie pracuje , podal mi dwa nr tel , prywatny i sluzbowy ... , stacjonarny do firmy ... a co do kostiumow... to zrobie zdjecie w domu, bo nie widzialam podobnego :) oczywiscie jest z lycry , a na wierzchu ma tiul i ten tiul wystaje za ta lycre ... a najlepiej zrobie zdjecie w domu i wkleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od czwartku ma byc ponad 30 :D ;) nie bedzie chlopow, to chociaz slonce,.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre :D ja chyba też w czwartek będę nad morzem :D Świnoujście lub Międzyzdroje odwiedze w piątek moja gwiazda 5 lat kończy - zamówiłam tort w kształcie prezentu :D no i jeszcze jakąś zabawke musze kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a koleżanka Stała to co skleroza ze starości:P czy tez masła się za dużo spożywa?:P:classic_cool:;) a na weselę idę,pisałam przecież że dwa piątki pod rząd,sukienka ta sama się czyści właśnie towarzystwo tylko inne bo gospodarzami będzie moje jaśnie wielmożne teściostwo :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) no znów się pobawię,tylko teraz będą w moim kierunku te pełne pobłażliwości spojrzenia ww. jaśnie wielmożnych:P nawet zbytnio nie pytali przecież jak było teraz u mojego brata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sorki, ale zapomnialam wczoraj zrobic tego zdjecia bikini...jak zdaze dzis, to zrobie,a jak nie to wrzuce po powrocie :) dzis mam lekki sajgon w pracy... ale to nic... nic mnie nie rusza :D :D :D a po pracy drobne zakupki, pakowanie , solarium i spac ;) bo nad ranem wyjazd :D :D :D ale sie ciesze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpocznij,odstresuj i wracaj jak nowo narodzona ;) pogoda nad morzem piękna, zawsze mnie to śmieszyło że solarium prze urlopem żeby człowiek jakoś wyglądał jak już się w stroju na plaży pokaże,sama inaczej nie robię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że szykujecie się na całego na wyjazdy i imprezy :D a ja jestem bladzioszek o! i trudno mi jest się opalić, gdyż moja skóra reaguje uczuleniowo na zbyt dużo słoneczka :O tak się wczoraj żegnałyście, że już zwątpiłam jaki dzień mamy ;) no to i ja się przyłączę: Angel dużo słonka, morskiego powietrza, miłych klimatów i ... czego tam sobie jeszcze życzysz :D Goździku, Tobie jak zwykle udanej imprezy weselnej i nie przejmuj się nimi, nie są warci tego 🌻 Do sklikania w poniedziałek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie było mnie chwilkę a juz napisały dwie strony.. ;) A Angel zdązyła drugiego faceta wyrwać...Hahhahahaha Zazdroszcze morza..Ja jestem zawalona robotą po uszy..Diety, delegacje, karty dorgowe, koszty, faktury...wrrrrrrrr Padam na twarz Jedna pozytywna myśl - będe miała nowy telefonik :D :D:D:D:D:D:D Sony Ericsson W880i :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Goździku baw sie dobrze na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtumkbsda
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×