Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość illonka
Zapomniałam dodać,że mimo ,iż jechałam 5 godzin samochodem celowo do Warszawy to niestety rozsądek podpowiedział mi bym nie dała się nabrać,zrezygnowałam jak poczułam,że naciągają strasznie w tej Collagenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
do dt Dzięki za mądre i zdystansowane rady :-) Rzeczywiscie - to mój pierwszy raz, a czasami przy pierwszym razie nie wszystko wychodzi jak należy ;-) Pewnie zdecyduję się na to dostrzyknięcie, jutro minie 2 tygodnie i nadal nie ma zadawalającego efektu, więc juz pewnie tak zostanie. Następnym razem po prostu pójdę tam, gdzie taniej (co jak się okazuje nie zawsze znaczy gorzej). Wierz mi nie wyglądam na zmartwioną, bo to nie jest rzecz, która spędzałaby mi sen z powiek, ale jakoś tak przeżywałam tę decyzję... do illonki Nie brałam ani w tym czasie ani przedtem zadnych lekarstw, ale dobrze, ze o tym piszesz, bo lekarka nic nie wspominała, a to przecież logiczne, że niektóre lekrstwa mogą wywołwać jakieś interakcje. Na innym topiku wyczytała, że alkohol też może zakłócać spodziewane efekty - też wprawdzie mnie to nie dotyczyło, ale o tym lekarz też nie mówił. Dobrze, że piszecie takie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S-m-u-t-n-a
Jestem 6 tygodni po botoksie ( w celu uniesienia powiek) u znanego lekarza polecanego na tym forum. I tragedia! 5 dni po zabiegu opadły mi powieki i tak trwa do dziś, nie widać górnych rzęs , nie mogę ich malować, wyglądam na chorą i zmęczoną. Przeczytałam w necie już chyba wszystko na ten temat - takie powikłanie powinno trwać krótko! Czy pojawia się tu jakiś lekarz dermatolog i mnie pocieszy, bo jestem załamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Smutna! (Ale fajnie: Zmartwiona pisze do Smutnej!) Wcale Ci się nie dziwię, że jesteś załamana. Mój problem z brakiem efektu blednie przy Twoim powikłaniu. Nie jestem lekarzem, ale pani doktor, która robiła mi botox twierdziła, że wstrzyknięcie botoxu w miejsca poza wyznaczony trójkąt może spowodować opadnięcie powiek. A ten trójkąt to pole od miejsca środkowego nad nasadą nosa (miedzy brwiami) w dwie strony w górę w kierunku boków czoła. Poza tym trójkątem się ponoć botoxu nie wstrzykuje. Ktoś już na ten temat pisał (bodajże Inka35 do lisi), że takie powikłanie może trwać do 6 tygodni. Więc u Ciebie już powinno popuścić. Podobno żeby botox dłużej się utrzymał nie wolno chodzić do sauny i korzystać z wysokich temperatur (solarium - ale to niespecjalny pomysł na dłuższą metę). Może Ty zrób odwrotnie... Dlaczego nie pójdziesz do lekarza, ktory Ci to zrobił? Może on coś wymyśli, żeby naprawić swój błąd? Pozdrawiam Cię i życzę szybkiej poprawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do smutnej napisz może gdzie i u kogo robołaś zabieg,żebyśmy wiedziały kogo omijać z daleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestrzegam przed Collageną
do illonka Ja tez robilam bylam na Alejach Jerozolimskich,tam wlasnie idzie sie po schodkach na dol.Z tym,ze ja zanim wyjade to pytam o ceny czy cos sie zmienilo i ile kosztuje np 1 dawka botoksu.Akurat wiem od dawna o tym,ze antybiotyki,niektore leki i alkohol zle wplywaja na utrzymywanie sie botoksu,ja nie biore od wielu lat zadnych lekow ,alkoholu nie pije wogole,a wczesniej efekt widoczny byl u mnie min pol roku i zawsze tam robilam.Teraz jest lipa,musial sie zmienic preparat,ale nie ma tego zlego..... mam juz inne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
Ja właśnie zapytałam ile kosztuje 1 dawka,powiedzieli,że tak jak na ich stronie pisze czyli 469zł chyba (nie pamiętam,ale nie więcej) Jak się już u nich zjawiłam,a wiedzieli,że jadę z daleka to pewnie pomyśleli że skoro już przyjechała to tak łatwo nie zrezygnuje i podwyższali kwotę.Ja jednak to od razu wyczułam i wyszłam mówiąc że się zastanowie.Wolałam stracić już tę kasę za paliwo niż dać się naciągnąć na 2400.Potem trafiłam gdzie indziej i za wszystko zapłaciłam 1000 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
ILLONKA dlaczego nie poszukasz jakiegos gabinetu bliżej tylko jedziesz aż 5 godzin do Warszawy.CZY TYLKO W-awa ma super lekarzy?!Nie wiem gdzie mieszkasz ,ja we Wrocławiu i tutaj znalazłam gabinet,też długo szukałam,pytałam i znalazłam z polecenia przez kogos.Nie zdecydowałabym się jechać tyle czasu a potem wracać tym bardziej ze po botoxe nie mozesz przez 5 godzin robić gwałtownych ruchów schylac sie dżwigać itp najlepiej siedzieć i oglądać telewizję.Na pewno bliżej ciebie jest dobry i uczciwy lekarz który zrobi zabieg za rozsądną cenę,tylko trzeba poszukać cierpliwie. DO ZMARTWIONEJ-a jak u ciebie,cos sie zmieniło czy nadal jestes niezadowolona?POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Do EWITY 1000 Miło, że pytasz :-) Wiesz, mam mieszane uczucia. To nie jest tak, że w ogóle nie ma efektu, coś tam sie zmieniło, lwia zmarszczka jest mniej wyraźna (delikatna zmiana, ale jakaś jest). Czoło marszczę normalnie w pionie (jeśli rozumiesz o co chodzi), za to w poziomie zmarszczki pojawiają się tylko nad brwiami, a środek czysty. Za to brwi i powieki nie uniosły się ani odrobinkę, a na tym mi najbardziej zależało :-( Myślę, że spodziwałam się jakichś rewelacji, a tu nic z tych rzeczy. Niestety, nikt również nie zauważył jakiejś pozytywnej zmiany, typu: bardziej wypoczęta twarz czy tp. Nie wiem, może tak miało być, ale jeśli botox stać tylko na taki efekt, to nie jest wart swojej ceny. Podsumowując, nie jestem zadowolona, ale powiedzmy, że doświadczenie też coś kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
czy ktos mi moze doradzic jakis gabinet we wroclawiu, chcialam zrobic czolo , nie mieszkam w polsce (wlochy) strasznie drogo , prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestrzegam przed Collageną
do Illonki O, to nie w porzadku bardzo z ich strony.... Ja tam mialam karte stalego klienta i stale znizki 5% na wszystko,ale nie chce juz tych znizek i krotkotrwalych efektow.Do Warszawy tez jezdze ,ale troche mam blizej niz Ty bo ok. 3 godz jazdy.Mozesz napisac gdzie tak tanio zrobilas botoks i ile dawek mialas za 1000zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illonka
Do EWITA1000 Jechałam do Warszawy bo potem bez względu czy zrobię czy nie miałam w planie jechać do rodziny do Białegostoku. Któraś pyta gdzie robiłam za 1000zł. W Katowicach,ale gabinet został zlikwidowany ponieważ lekarka wyjechała za granicę na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
ILARIA55 ja robiłam we Wrocławiu w COSMETDERM ,jestem zadowolona było bez oszustw i nie drogo.ZMARTWIONA40 ja też mam lekkie zmarszczki nad brwiami a środek czysty ale to mi nie przeszkadza bo środek marszczyłam zdecydowanie bardziej lwia tez mi zniknęła.Moje powieki uniosły sie w kącikach trochę,ale to wystarczyło,żeby był efekt.Powinnaś iść do lekarza ,który robił ci zabieg i pokazać mu efekt bez efektu.Jeśli jest uczciwy to poprawi to za darmo.POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
EWITA 1000 No właśnie wybieram się do tej lekarki, ale nie jest to w miejscu mojego zamieszkania i umówiłam się na wizytę dopiero za ponad tydzień. Zobaczymy, czy uzna reklamację. A co do CosmetDerm. Dobrze, że napisałaś, że tam robiłaś, bo oglądałam na ich stronce www jakie proponują usługi i bardzo mnie zainteresowało, że mają w ofercie osobne pozycje typu: podniesienie brwi, zmarszczki pod oczami. Tego inni lekarze nie chcą robić botoxem, a chyba jednak się da, skoro tak piszą. A Ty przecież sprawdziłaś ich fachowosć i jesteś zadowolona. Ceny też o wiele niższe niż u mojej lekarki! Tylko szkoda, że mam do Wrocławia ponad 200 km, ale może się dogadadam z jakąś koleżanką. Dzięki za informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Do zmartwionej -- moim zdaniem dobrze ze zdecydowalas sie na wizyte u p.dr ktora robila Ci botox z ktorego efektow nie jestes zadowolona, byc moze uzna reklamacje, trzymam kciuki :) Apropos tego co pisalas wyzej - botox pod oczami...? zmartwiona napewno chodzi o botox? moze chodzi o wypelniacze? Botoxu nie wstrzykuje sie pod oczy bo znajduja sie tam dwa rodz.miesni, ja jestem zywym przykladem na ktory efekt botoxu nie pojawil sie pod oczami (mialam wstrzykniete po 3 pod kazdym okiem "mikro dawki "- jak to powiedziala dr ale uprzedzala mnie ze tego sie nie robi, ja sie nie upieralam ale skonczylo sie w koncu na botoxie w okolicach kurzych lapek (chociaz tam jeszcze nie bylo potrzeby(jestem ledwie po 30) no ale w koncu..przyszlam na botox ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja05
Chciałabym zrobić lwią zmarszczkę. Czy jest jakies ryzyko powikłań, np opadające powieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
dziewczyny mam pytanko ,wlasnie czytam o wroclawskim cosmetderm , i oni tam pisza ,ze uzywaja do wypelnienia produktow firmy restylane, ja czytalam na naszym forum ,ze to przezytek, ze teraz sa nowsze np. surgiderm, teosjal. czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
do ewita1000 a mozesz mi powiedziec jaki preparat ci podali i w jakie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
do GIGIgirl No właśnie sama się zdziwiłam tym botoxem pod oczy, ale na pewno jest to w cenniku przy botoxie właśnie. Pozwoliłam sobie nawet wkleić fragment strony, mam nadzieję, że nikt mnie nie posądzi o reklamę, sama z ich usług nie korzystałam i nie mogę polecić, ale zadziwia mnie, co oni robią botoxem! Moja lekarka mówiła, że można tylko czoło i kurze łapki. A tu i broda i szyja i kąciki ust nawet! Nie wiem, co o tym myśleć... (pousuwałam ceny, żeby ktoś nie myślał, że robię tu reklamę) "BOTOX Cena zależy od ilości potrzebnych jednostek do wykonania zabiegu Najczęściej: Lwie zmarszczki 00 PLN - 0 PLN Poziome zmarszczki na czole -00 PLN - 0 PLN Kurze łapki 00 PLN- 0 PLN Zmarszczki pod oczami 0 PLN-00 PLN Podniesienie kącików ust 00 PLN - 00 PLN Broda 0 PLN - 0 PLN Szyja 00 PLN - 00 PLN Warga górna 0 PLN - 00 PLN Zmarszczki królicze (boki nosa na wysokości oczu ) PLN - 00 PLN Podniesienie brwi i powiek 00 PLN - 0 PLN"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
zmartwiona..ale ladnie wyglada cennik z takimi 00-cenami :D :D a tak na serio to co oni wyprawiaja? powinni zaznaczyc ze chodzi o wypelniacze (jesli rzeczywiscie chodzi o nie a nie botox) no i te bruzdy wargowo-nosowe - przeciez to absurd jakis(!) w te miejsca nie wstrzykuje sie botoxu przeciez nawet ust nie bylybysmy w stanie otworzyc (no chyba ze mialaby to byc jakas absolutna nowosc w dziedzinie odchudzania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
A to dobre z tym odchudzaniem :-))) W dodatku jak ktoś wyda tyle kasy na zabiegi to już mu nie wystarczy na żarcie ;-) Nie, wypełniacze są w innej zakładce, więc to na pewno o botox chodzi. Chyba tam napiszę z ciekawości tylko, bo nie mam zamiaru robić z siebie Frankeisteina! Tak mnie kusi zrobić coś pod oczami, ale poza mezoterapią, która daje efekty dopiero po wielu seansach (o ile w ogóle) to lekarka nic innego mi nie zaproponowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
ILARIA55 ja robiłam BOTOX nie wypełniacze ,czyli np. kolagen lub kwas hialuronowy.Cosmetderm nie używa tylko RESTYLANE ale również CORNEAL(VOLUMA),ROFIL,SURGIDERM.Ale tak jak już napisałam są to wypełniacze a nie Botox.Dziewczyny ja też słyszałam o Botoxie pod oczy i nawet miałam mieć go tam wstrzyknięty,ale w ostatniej chwili zrezygnowałam bo się przestraszyłam siniaków,lekarka powiedziała że BOTOX również daje się pod oczy i już to robiła wiele razy z dobrym rezultatem.W ostateczności nic nie zrobiłam pod oczami i teraz mi to przeszkadza,bo czoło wyglada super kurzych zmarszczek tez nie ma ale pod oczami są.A może to tylko moja obsesja bo koleżanki twierdza że przesadzam.Dlatego nie wiem jak do końca jest z tym Botoxem pod oczy,ja bałam sie ryzykować,raczej myśle o wypełniaczach typu kwas hialuronowy.Podobno bardziej boli ale efekt jest na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
I jeszcze ciekawe są zabiegi THERMOLIFT I THERMWHITELIFT jeden pod oczy drugi na całą twarz.Czy któraś z was to robiła?Ciekawa jestem jakie są efekty.Może warto zrobic coś mniej inwazyjnego niż Botox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
do EWITA 1000 Ewita, szkoda, że się nie zdecydowałaś na ten botox pod oczy, bo miałybyśmy królika doświadczalnego :-) Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam (to był żart), ale jak na razie jest to jedyna informacja o lekarzu, który robi z dobrym skutkiem botox pod oczy. Chyba sama tak jak Ty bałabym się zaryzykować, gdzieś na forum czytałam, że po botoxie pod oczami zrobiły się ogromne wory :-( Nie wiem, czy to prawda, niektórzy piszą, żeby kogoś zniechęcić, choć sami nie próbowali (takie mam czasami wrażenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Też mnie ten THERMWHITELIFT interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
dziewczyny to ja nic nie rozumiem do czego botox a do czego wypelniacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
bo jade do polski w lipcu i chce sobie zrobic wszystko co mozliwe z twarza. ale jak pojade taka niezdecydowana to mnie z kasy zloja poradzcie, tylko na lifting to jeszcze chyba za wczesnie mam 33lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilaria - no pewnie ze za wczesnie, wybij sobie z glowy lifting(!) Wypelniacze stosuje sie wlasnie na linie pod oczami (zmarszczki) i jest to surgiderm (najlepszy X30 - bo najgestszy i najdluzej sie trzyma) restylene i inne - jednym slowem wszystko to kwas hialuronowy w roznych postaciach :) Botox natomisat wstrzykuje sie nie w kazde miejsca poniewaz jest to botulina jadu kielbasianego ktora ma wlasciwosci paralizujace miesnie - nie mozna jej uzyc np w okolicahc ust a ni nigdzie tam gdzie twarz sie "porusza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWITA1000
ilaria55 jaki lifting!!!!Takie rzeczy robią panie po 50siądce(bez urazy,ale skalpel to naprawdę ostateczność).Jest tyle zabiegów do twojego wieku poprawiających jędrność skóry,lub wygładzających zmarszczki,że jest w czym wybierać.Ja mam 35 lat i zastanawiałam sie długo nad Botoxem bo tak jak pisze PROSZE POWROZ MI ,to jest to jad kiełbasiany paraliżujący mięśnie i jeśli zabieg zrobi ci ktos niedoświadczony to możesz wyglądać jak maska-nie poruszysz zadnym mięśniem na twarzy i bedziesz wyglądac sztucznie.Natomiast wszystkie pochodne kwasów są natyralnymi substancjami,które po wstrzyknięciu wchłaniają się i tu nie ma żadnego ryzyka.Kwas możesz wstrzykiwać pod oczy bez ryzyka,on naturalnie bedzie ci podtrzymywał wode dzieki czemu zmarszczki(jesli takie masz)będą płytsze lub znikna.Ale to ty musisz zdecydowac co chcesz,a najlepiej idz na konsultacje i lekarz sam powie ci co jest dla ciebie najlepsze.W COSMETDERM masz konsultacje za darmo ,jeżeli zdecydujesz sie zrobić u nich zabieg.DO ZMARTWIONEJ40 dobry żart!!!ąle nie,dziekuję za takie doswiadczenie.wiesz ja tylko słyszałam od lekarki że ona to robi ,ale z jakim skutkiem ,to tylko ona wie-mówi ze z dobrym,ale ile w tym prawdy.Wyglądała na profesjonalistkę ,ale wyglad mnie nie przekonał.POSZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
do ewita1000 wlasnie dzwonilam do cosmetderm we wroclawiu i kazala zadzwonic na poczatku lipca , bo nie wie ktora z nich bedzie w klinice w tym okresie , bo okres urlopowy. mozesz mi powiedziec u jakiej dok. robilas , bo tam sa trzy , lepiej do jakiejs sprawdzonej .z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×