Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gemeli
Ja też nie mogę się nacieszyć widokiem oczu bez zmarszczek dookoła lecz zaczęły mi przeszkadzać bruzdy nosowo wargowe i juz zaczynam odkladać kasę na wypełnienie ich :) Mężny wraca do domu za tydzień i mam nadzieję, ze zdąże przed jego przyjazdem. Ciekawe czy coś zauważy... Cieszę się, ze są takie możliwości w kosmetyce i że mogę z nich korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gemeli- zrób bruzdy efekt jest niesamowity !!! Wyjątkowo wymagająca -dzięki za wsparcie , napisz co chcesz zrobić? Ja oczywiście cały czas z lusterkiem przy twarzy. ta strzykawka z kwasem to jak czarodziejska różdżka- czary mary zmarszczki precz i ich nie ma. Cuda jakieś !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ala
A co jest Waszym zdaniem lepsze-botoks czy kwas hialuronowy? Dokładnie chodzi mi o brzudy wokół ust.I to na czym mi zalezy to zeby jednak efekt utrzymywał sie dosyc długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
kurcze dziewczyny ciesze sie razem z wami , hmm tez bym tak chciala najlepiej to zeby wszystko co mam mi wypelnili he he ale tak powaznie tym razem po botoxie troche lepiej wyglondam niz kiedys ale tak jak pisalam wyzej czekam jeszcze dwa tyg i ide na wypelnienie czola , jescze jednego nie zrobilam a juz mi tez zaczely przeszkadzac bruzdy wargowo nosowe ale o tym moge tylko pomazyc to chyba bedzie za duzy koszt :( dziewuszki a powiedzie jak to jest u was bo przeciez sam botoks to spory koszt a potem jeszcze wypelnic czolo i bruzdy to koszt chyba ok chyba 3 tys i za 5 miesiecy znowu tyle trzeba wypatoszyc tak to u was wyglonda ? czy jakos to sie wszystko trzyma dluzej niz 6 ms ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia ile to w praktyce będzie na prawdę trzymać, mam nadzieję że długo np.około roku.Robiłam pierwszy raz. Efekt mi się tak podoba że od dziś odkładam forsę na następny raz. Koszty faktycznie duże ale nie żałuję. Jeśli chodzi o bruzdy nosowo wargowe to tylko kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
niecierpliwa a powiedz dokladnie co robilas i ile zaplacilas ja jak narazie zrobilam botoks cale czolo tzn zmarszczki poziome i pionowa i okolice oczu to koszt 900 zl lekarz powiedzial ze wypelnienie bedzie kosztowalo ok 700 zl to znaczy to jest cala fiolka i jak ja otworzy to musi zluzyc wiec powiedzial ze jak czolo nie bedzie tego wymagalo to moze wstrzyknac to gdzie indziej ale mysle ze u mnie bedzie wymagalo napewno bo juz widze ale gdyby calej nie zuzyl to moze wykozystac to w usta ale teraz mysle o tych bruzdach choc tam chyba nie wystarczy zaczeta niecala fiolka :( i wlasnie slyszalam ze zabieg trzyma sie 6 ms troche mnie to smuci bo gdyby tak jak piszesz caly rok to bylo by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc - botoks na lwią bruzdę- 500zł. kwas w bruzdę nosowo wargową 1amp.poszła 800zł, po 2 tygodniach kontrola i dostrzyknęła mi botoksu bo średnio chwycił to za darmo i znowu po 2tyg jak botoks już chwycił- kwas w lwią+bruzda nosowo wargowa+linia marionetki = 1 amp.800zł. I teraz jest wszystko super. Bruzdę lwią miałam b.dużą i nosowo wargową też, marionetka była malusia dopiero się chyba zaczynała robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Ja zaplacilam za botox na kurze łapki 550 zł. Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych kosztuje tam 1100zł lecz u mnie w Pruszczu jest taniej - 600zł i zrobie je tu. Lekarz mi mówił, ze kwas moze rzymac dłużej niż 8 m. Oby :) Kurcze nie wiem co to jest ta zmarszka marionetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
to ceny sa raczej podobne roznica 100-200 zlotych sluchajcie na to wyglonda ze poprostu placi sie za fiolke a cene ustala lekaz taka aby w miare zarobic :) myslama wczoraj o tym cala noc i sprawdzilam w necie cene takich produktow ,jedna fiolki 2 mililitry to 110 zl zastanawiam sie jak by tak mozna bylo samemu to zrobic :O ja wogole jestem taka zosia samosia i wiele zabiegow kosmetycznych wykonuje w domu sama ,oczywiscie po pprzestudjowaniu wczesniej wszystkiego od a do z i kosultacji z lekarzem lub kosmetyczka zebyscie nie pomyslaly ze jestem jakas szalona :( i tak pomyslalam ze jak by ktos mi pokazal jak to sie robi to pewnie bym sprobowala bo kwas hialuronowy to: związek, który wiąże wodę w naskórku. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej, jest bezpieczny tylko trzeba wiedziec jak to zrobic ale bylo by super chyba poszukam szkoly pielegniarskiej he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
asiulinka999 2ml czego kosztują 110zł - bo na pewno nie kwasu hialuronowego używanego do wypełnień na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
gemeli -zmarszczki poniżej kącików ust tzw. zmarszczek marionetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
jakis tam wyszukalam kawas h do wypelnien juz odrazu w strzykawce w sklepie internetowym , myslisz ze za tanio ? przeciez ten kwas to zwykly zel ktory posiadamy w skorze ,moim zdaniem cena zabiegu to przedewszystkimtym wiedza i doswiadczenie specjalisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
myślę że to jakieś badziewie albo może coś źle doczytałaś, bo kwasy do wypełnień są dużo droższe (zwłaszcza w pojemności 2ml). sprawdz ro jesli możesz i daj linka do tego sklepu internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślę że to nie ten kwas , za tani. Gdyby taka była cena nikt by nie chodził do gabinetów tylko wszyscy sami by wstrzykiwali. Hehehehe też ogólnie o tym myślałam, jestem pielęgniarką więc z zastrzykiem nie byłoby problemu, ale jakoś tak bym się jednak bała. To jednak twarz, jakbym coś spaprała to reklamacje tylko do siebie i pewnie jak na złość trzymało by długo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
niecierpliwa jezeli jestes pielegniarka to za toba polowa sukcesu :) he he dziewczyny ale mi sie wydaje ze nie mozna nim zrobic sobie krzywdy gorzej bylo by z botoxem tego to napewno bym nie probowala ale kwas h jest calkowicie nie szkodliwy tym bardziej ze posiadamy go we wlasnej skorze tak jak pisalam mysle ze napewno nie jest to proste tak sobie wziasc i wstrzykna ale gdyby tak ktos doswiadczony o tym powiedzial i pokazal to.... :)) mozna by wyprobowac na innej czesci ciala niz twarz , pozatym nie kazdy chce robic to sam znam kobiety ktore nie umieja wogole szyc recznie co dla mnie jest abstrakcja zabiegi ktore wykonuje sobie w domu tez niektore z nich dziwia sie ze chce mi sie w to bawic one wola isc do gabinetu kosmetycznego ale zabieg w gabinecie naprzyklad ultradzwieki na brzucho i posladki kosztuje 250 zl a ja za 255 zl kupilam sprzet do domowego uzytku i moge robic sobie ile chcem :) a z tym kwasem co znalazlam to rzeczywiscie nie docztytalam chyba, bylo zbyt pozno http://www.tanie-leczenie.pl/apteka-produkty/synocrom-002-g2-ml-ampulka-1343.html?osCsid=b2c0dd6e9afe3ead735a6750c5119a0c ciekawe jak bym po nim wyglondala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welassssa
a nie lepiej zrobić to u kogoś sprawdzonego ? Kwas zrobisz unp u dr Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
tak napewno lepiej tylko trzeba miec sporo gotowki :( a gdzie przyjmuje drZdzitowiecki ? bo ja mieszkam na mazurach i ile kosztuje u niego fiolka wypelniacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damadkda.
welassssa - daj już spokoj z tą reklamą w każdym temacie :O Zdzitowiecki jest z pomorza , z Gdańska albo Gdyni , nie pamiętam ,na wizażu dziewczyny chwlaliły go za operacje piersi Ja chciałam robić u niego nos, ale zostałam ''olana'' , dr przestał odpisywać na moje emaile :/ Może pani welassssa wyjaśni czemu? Bo rozumiem ,że jesteś związana w jakiś sposob z panem dr asiulinka999- ja też szukałam kwasu do kupienia , powiekszałam policzki i niedobrze mi się robi na samą mysl,zeby znow wydawac 2500 zl :O Dzwoniłam do dystrubutorów , wszedzie mi powiedzieli że sprzedają tylko lekarzom po szkoleniu. Taki kwas np Restylane, Juvederm itp można kupić w Niemczech, widziałam w kilku aptekach online , ale chyba potrzebna jest recepta... nie wiem slabo znam niemiecki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damadkda.
aha.. i ten kwas który podalas w linku Synocrom , mozna kupic nawet w mojej osiedlowej aptece na zamówienie :P ale on sie nie nadaje do twarzy, do twarzy potrzebny jest usieciowiony , w przeciwnym razie by się wchłonąl w kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
damadkda to moze bedziemy ostrzykiwac sie nim co dzien z rana przed wyjsciem do pracy ha ha ha :P a tak powaznie to calkiem mozliwe ze sprzedaja kwas tylko lekarzom pewnie zeby nie dostal sie w niepowolane rece np dla takiej desperatki jak ja he he a szkoda bo uwazam ze mam zlote raczki :) nawet z kanapki potrafie zrobic dzielo sztuki . hmm chyba bede musiala odpuscic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damadkda.
w USA kobiety same się ostrzykują kwasami i botoxem :classic_cool: na Ebayu sprzedają płyty z filmami instruktazowymi :P Też chciałam sobie sama go podać ale trudno trzeba będzie napchać kieszeń lekarzowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
wlasnie obejrzalam na youtube zabieg wstrzykiwania kwasu h. fuuj wyglondalo to okropnie mam duze watpliwosci czy zrobila bym to sama brrry :/ wiec chyba jednak wypatosze za dwa tyg te 700 zl na lwia zmarszczke , jest mala mam nadzieje ze zostanie cos na usta he he jeszcze nie uzbieralam tyle ale juz nie moge sie doczekac jak to bedzie wyglondalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
synocrom nie jest kwasem do wypełnień - nie nadaje się bo nie jest sieciowany. a jeśli uważasz że wstrzyknięcie sobie wypełniacza to prosta sprawa to jesteś w błędzie - pomyslałaś o tym co zrobisz jak będzie nie równo albo jak zrobią ci się grudki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho oohohoho!oo
u lekarza tez nie masz pewnosci ,ze ci dobrze wstrzyknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesssa
Po co przepłacać u kogoś niesprawdzonego ? Zrób to np u Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Pań, które robiły hialuron w bruzdy nosowo-wargowe. Czy całkowicie wam zniknęły? Czy jednak taka prawie niewidoczna kreseczka zostaje? Moje bruzdy były średnie, ale dośc długie i jak powiedział lekarz „zaprasowane. Jestem trzeci dzień po wypełnieniu w sumie jestem zadowolona, ale zastanawiam się czy nie powinno tam być całkiem gładziutko.Moze to tez kwestia wieku (43). Czy możliwe ze jeszcze nie cały efekt widac? Botox np. zadziałał u mnie dopiero po 14 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
do -llllllllllll - jestes lekarzem ? nie obawiaj sie narazie nie bedziemy odbierac tobie chleba :) jezeli uwazasz ze wiedza i zdolnosci manualne lekarzy sa pepkiem swiata to ty takze jestes w bledzie nie zapominaj ze to wszystko jest wyuczone oni nie rodza sie z tym ;) a z tego co wiem takie szkolenia z zakresu medycyny estetycznej sa dosc krutkie :P wesssa - chyba nie uwazasz ze bende jechac przez cala polske i szukac dr Zdzitowieckiego zeby usunac jedna zmarszczke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
nie jestem lekarzem. robie zabiegi (u lekarza) od jakiś dwóch lat i byłam świadkiem jak przyszła Pani z powikłaniem po wypełniaczu - miała takie duze grudki w policzkach i kwas hailuronowy przemieścił jej sie z bruzd do policzków. Nie mówię, że lekarza są pepkiem swiata ale wydaje mi sie, że duzo bezpieczniejsze jest wykonanie zabiegu u lekarza niz samemu przed lusterkiem. I nie chodzi mi tu o starannosc wykonania zabiegu tylko o mozliwosc powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllll
p.s a jesli chodzi o ten kwas który podałaś to w opisie jest, że to nie do twarzy tylko do stawów "do stosowania w przypadku bólu lub ograniczonej ruchomości stawów maziówkowych" :-) nie trzeba byc lekarzem aby to przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×