Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Robiłam we Wrocławiu. A marszczyć mogę wszystko i wszystkim po staremu. Żadna partia czoła nie zareagowała na Botox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 44
byłam wczoraj na kontroli P.doktor wstrzyknęła jeszcze trochę zobaczę za tydzień jakie będą efekty oczywiście dopłaciłam. liczy za jednostki myślę że to uczciwe rozwiązanie ile wstrzyknie tyle płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
witam ,ile płaciłasz za jednostkę botoxu/ i gdzie? Doradzcie dobrego dr.w mazowieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne pytanie
w jaki sposob placi sie za jednostke botoksu? przeciez on jest zapakowany w porcje lekarka odpakowuje,bierze iles tam jednostek i co dalej? wklada do lodowki i czeka na kolejnego pacjenta,zeby go ostrzyknac tym juz otworzonym i przechowywanym? moze przez takie praktyki botulina nie dziala jak nalezy? w moim przypadku,gdy zostalo troche preparatu lekarka wstrzyknela mi w okolice brwi,zeby je odrobine uniesc,pytalam sie ile podaje mi jednostek-chociaz sie na tym nie znam (ale czytalam na kafeterii) i powiedziala,ze 21 jednostek (nie pamietam ile placilam,chyba 600zl,za opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam odpowiedz
Haha, nigdy nie dojdziesz do tego ile jednostek Ci podano, tu tylko rekojmia i uczciwość lekarza. Jedna fiolka Botoxu 100 jd. kosztuje w aptece ok 900 zł, wiec nie ma takiej opcji ze dostałas fiolke za 600, chyba ze jakiejś chinszczyzny! Bardziej prawdopodobne to ze zaplacilas 600 za te 20 jednostek. A resztę rozrobionej toksyny można podać do 4 godzin, wiec po tobie skarbie przyjęły ją pewnie inne panie... Lepszą drogą jest chyba płacenie za zabieg, a nie w przeliczniku za jednostkę, której ni jak nie można pózniej policzyć...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ismena32
Polecam gabinet Aspazja na Strzeszynie greckim w Poznaniu,botox przeliczany jest na jednostki indywidualnie do kazdej klientki,cena za jedn 17zl ,wiec kurze lapki to cena ok 350zl,polecam tez zabieg voluma1400zl ,tj ostrzykiwanie kw hialuronowym twarzy ,ktory jest gesciejszy od tego jaki sie podaje w bruzdy nosowo-wargowe,efekt napieta skora,uwidocznione kosci policzkowe.rewelacja starcza na ok 12mies po pierwszym podaniu,po kolejnych czas sie wydluza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdecydowanie za botoxem ;) Sama już to robiłam i jestem mega zadowolona z efektów ale jak wiadomo nie można za bardzo przesadzić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 44
może to nie na temat ale jest fajna oferta na allegro sama skorzystałam EVELLE włosy skóra paznokcie 60tabl. + KREM 40ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nie wstrzyknęłam botoxu ale trochę się o tym wszystkim naczytałam i nasłuchałam, moja dobra znajoma ma trochę bzika na punkcie medycyny estetycznej. Botox to jeszcze nie tragedia w sensie ingerencji w ciało, z tego co widziałam efekty to faktycznie widać różnicę na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickershaw
Uwaga!!na BotokStudio - Centrum Pajo Ceny wcale nie sa konkurencyjne nawet w obrębie Poznania. Uważajcie. Zniżki dt " jednego obszaru"- ostrzykiwania botoksem ,w przypadku np kurzych łapek,gdzie wszędzie u innych liczone sa jako para ( przecież nikt nie zrobi sobie jednego oka),dotycza tutaj...UWAGA - tylko jednego oka.Za drugie trzeba dopłacić!!!Wychodzi wtedy drożej niż w niektórych innych poznańskich gabinetach.!!!! Na grouponie i w promocjach "Studia" jest świadome wprowadzanie w błąd. Najgorzej,ze stosują bardzo małą dawkę - u mnie po 3 dniach od zabiegu widać ledwo spłycenie delikatnych zmarszczek 40latka - ktore miały byc zbotoksowane wg zapewnień Pani Doktor na 4-6 mies :(.Mam porównanie z poprzednimi salonam tam rzeczywicie efekt uytrzymywal sie przez kilka miesiecy,z gładka buzią .iTutaj skusiła promocja. Skutek słaby efekt,te same pieniądze co u innych ,rzetelnych lekarzy.Aha ,i nie ma mozliwosci reklamacji,co jest reguła u innych.SŁABOOOO Słowem NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio
Szanowny Kliencie, bardzo rzetelnie zostało wytłumaczone przed zabiegiem co potwierdzi każdy inny lekarz medycyny estetycznej że dawka toksyny botulinowej w przypadku mężczyzn powinna być podwójna i jeśli ktoś nie rozumie tej prostej reguły chcąc uzyskać prawidłowy efekt musi się liczyć z taki właśnie skutkami. 20 jednostek toksyny botulinowej która skalkulowana jest na jedną dawkę doskonale działa w przypadku pań na co mamy mnóstwo przykładów. Nie może pan mówić o reklamacji bo sam pan przyznał że efekt jest, ale chciałby pan lepszy, a co wiąże się się z zastosowaniem zwiększonej ilości, co wydaje się być logiczne. Bez najmniejszego problemu znajdę ceny kurzych łapek w poznańskich gabinetach w podstawowej dawce 500, 600 zł, więc naprawdę trudno obiektywnie zgodzić się z panem ze 298 zl za kurze łapki to nie jest cena promocyjna. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka szybka odpowiedź
widać, ze tu tylko siedzą studia botoksu i same siebie polecają. Oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
dziewczęta zna któraś dr minkiewicz? jak wyknuje zabiegi?,dobra jest? droga? bo wybieram się do niej na botox.A może któraś ze mną do pary- będzie taniej.Na wiatracznej przyjmuje.A może polecacie kogoś dobrego w warszawce,skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz jakaś klinika
sama się poleci :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 854
Witam mam 25 lat moja zmora był jaka na ten wiek ogromne zmarszczki pod i wokól oczu.W koncu zdezydowaalm się na botoks po tygodniu przeplalakam dwie noce ,nagle z maluch zmarszczek zrobily sie ogromne po oczami ,wyglada to tak jakbym botoks miala wstrzykniety w policzki nagl;e sie powiekszyly i przy usmiechu nie milosierni gniata skore ,W pierwszym tygodniu maje oczy zle to znosily byly przeszklone ,twarz mi się zmienila wszyscy widzieli zmaine :-( ,Nie jestem zadowolona z efektow zaplacilam 750 zl i drugi raz napewno tego nie zrobię .Wniosek jest jeden zakceptowałam swoje zamrsczki i jestem szczesliwszai bogatsza o doswidczenie teraz robiue wszytko aby botoks szybko zszedl :-( kazda osoba ,ktora bedzie chciala zrobic botoks pod oczami niech sie zastanowi dwdziescia razy .Ja lepiej wygladalam z moimi zmarszczakami niz teraz z mniejszymi i z nienaturalnym usmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia854
mam 25 lat moja zmora był jaka na ten wiek ogromne zmarszczki pod i wokól oczu.W koncu zdezydowaalm się na botoks po tygodniu przeplalakam dwie noce ,nagle z maluch zmarszczek zrobily sie ogromne po oczami ,wyglada to tak jakbym botoks miala wstrzykniety w policzki nagl;e sie powiekszyly i przy usmiechu nie milosierni gniata skore ,W pierwszym tygodniu maje oczy zle to znosily byly przeszklone ,twarz mi się zmienila wszyscy widzieli zmaine ,Nie jestem zadowolona z efektow zaplacilam 750 zl i drugi raz napewno tego nie zrobię .Wniosek jest jeden zakceptowałam swoje zamrsczki i jestem szczesliwszai bogatsza o doswidczenie teraz robiue wszytko aby botoks szybko zszedl kazda osoba ,ktora bedzie chciala zrobic botoks pod oczami niech sie zastanowi dwdziescia razy .Ja lepiej wygladalam z moimi zmarszczakami niz teraz z mniejszymi i z nienaturalnym usmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksiara:)
Czy któraś z was ujędrniała sobie wargi sromowe botoksem? Jaki był efekt? Podzielcie się wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilia854
poszukaj jakieś alternatywy dla botoxu w postaci serum; znacznie bezpieczniejsza metoda i bardziej komfortowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klekmotk
Ja zamiast serum moze bardziej proponowałabym moze zabieg mezoterapii www.revitacare.pl Moim zdaniem botoks w tak młodym wieku to jeszcze przesada,a jesli własnie zmarszczki nie sa jakies widoczne i głebokie mezoterapia spokojnie Tobie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaS
Moja mama robiła sobie Botoks w Ideal Med u dr Zaborowskiego. Jest bardzo zadowolona z efektu. Ja zastanawiam sie nad ustami. Czy któraś z Was robiła sobie wypełniacz w tym miejscu? I jaki jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
revitacare, perfectha, cytocare - firma beauty med robi sobie reklamę na forach - na kazdym watku reklama preparatów które ta firma rozprowadza wstyd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutral
To fakt jest tutaj sporo osób reklamujących swoich usług i zalety produktów. Forumowiczka "klekmotk" bardzo mądrze ujęła na łamach tego forum kwestię dotyczącą młodego wieku i terapii botoxowej: "Moim zdaniem botoks w tak młodym wieku to jeszcze przesada (...)". Mam nadzieję, że proponowana przez Panią mazoterapia jest bezigłowa :) Mam pytanie: czy aż tak zniesławione są preparaty będące alternatywą dla terapii botoksowej, że wątek jest tak rzadko poruszany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 44
lwia bruzda pomysły na alternatywną terapię inną niż botoks przeciwniczki botoksu może wypowiedzą się. pod warunkiem iż mają więcej niż 40 lat i sprawdzone metody na sobie a nie reklama produktu. walczyłam z bruzdą kilka lat kremy ,plastry jak to nie działało wypełniacz (słaby krótki efekt) właśnie zrobiłam pierwszy raz botoks rewelacja mogłam zrobić wcześniej to skóra by się tak nie zagniotła bo i tak "2 krechy " zostały przed 40 można się mądrzyć potem trochę cichniemy co do""starzenia z godnością''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
do lilia854 napisz gdzie robiłaś i u kogo? tak dla przestrogi dla innych.Nie chciałabym być kolejną ofiarą tej lub tego lekarza Współczuję ci i polecam pilingii w twoim młodym wieku pomogą.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewa 44
Przeciwniczki botoxu może i wypowiedziałyby się na forum, ale z doświadczenia wiedzą, że nie ma to sensu, gdyż nie chcą się kłócić z opinią miłośniczek botoksowych. Wystarczy cofnąć się kilka stron wstecz by móc się o tym naocznie przekonać. Chociaż punkt kulminacyjny tamtego sporu był dość zaskakujący i nieoczekiwany (mam tutaj na myśli wątek gdzie pewne osoby do swych nikczemnych działań wykorzystały nijaką markę kosmetyków Medik8). Daje nam to do myślenia jakiego formatu osoby poniekąd wypowiadają się na forum i jak łatwo poszukać ofiarę bądź paść czyjąś ofiarą na skutek odmiennego zdania. Przeciwniczki botoxu z pewnością istnieją. Po cichu szukają czegoś alternatywnego - sama przyznam, że należę do nich. Czy znalazłam? -TAK Może nie działa idealnie jak botox, ale spełnia moje oczekiwania. Dlaczego szukam dalej? Bo biotechnologia w dziedzinie pielęgnacji ciała w miejscu nie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednej rzeczy nie rozumiem
Szanuje prxzeciwniczki botoxu ale czegos nie rozumiem. Ten watek jest dla tych ktore wstrzykuja botox i chca wymienic sie wrazeniami, doswiadczeniem, itp. Po co zatem ktos kto nie lubi botoxu wchodzi tutaj i ma zal, ze inni nie czaja o co mu chodzi. Gdyby to byl watek "botox tak lub nie" wtedy jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynyyyyyyyyy
Czy to normalne, ze to 2 dniach od wstrzykniecia botoxu nie czuje sie jeszcze nic. Mialam juz wstrzykiwany ale dawni i nie pamietam. Wiem, ze na efekt ostateczny trzeba czekac z 10 dni ale wydawalo mi sie, ze odczuwalam to "zdretwienie" czola zaledwie kilka dni po podaniu botoxu. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to
ja ateż efekt zdretwienia najczesciej czuje na 2, lub 3 dzien na bank, wtedy wiem ze botox działa konkretnie. Dziwi mnie to jak niektórzy pisza ze czekaja 12 dni, ja na drugi dzien juz mam połowe zmarszczek mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam sobie botox na czole i mam takie dziwne wrażenie na czole, jak bym tam miała maseczkę sciagajacą czoło non-stop. Czy Wy też tak macie? Dziwne to uczucie, mam kiedy to minie ten efekt czegos na czole? Chyba juz nie bede czoła robic , wole zmarszczki niz to cos na czole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynyyyyyyyyy
PgDn To normalne. Z czasem przyzwyczaisz sie do tego uczucia i nie bedzie Ci przeszkadzalo. Ja wlasnie na to uczucie czekam. W poniedzialek mialam botox i do dzisiaj nic a nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×