Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość nie jestem wyrocznią ale
wydawało mi się,że botoks wstrzykuje się w górne partie twarzy,a w dolne wypełniacze jesli botoks paraliżuje mięśnie,to w jaki sposób można poruszać ustami,którymi trzeba poruszać? w przeciwieństwie do czoła,które człowiekowi nie zaszkodzi jak zostanie unieruchomione... to jak to w końcu jest? czy lekarz Ci to wytłumaczył? w każdym razie współczuję.. ale czy przynajmniej lepiej wyglądasz? czy oprócz kłopotów z jedzeniem są jeszcze inne skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratowa45
gneralnie jest tak,ze jak sie idzie do lekarza,to raczej no tak jak byłow moim przypadku wypuje sie o dokładnie o wszystko i masz jasnośc co i jak jest po zabiegu.Poza tym tez sa tego typu fora na ktorych dziewczyny pisza o swoich doswiadczeniach,wiec warto tez i troszke wziac z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest tak
Generalnie botox wstrzykuje sie w gorne czesci twarzy. Mozna wstrzyknac rowniez w "zmarszczki palacza" ale didey miala najprawdopodobniej wstrzykniete za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODNIESIENIE BRWI
CZY KTOŚ PODNOSIŁ BRWI BOTOKSEM?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Też mi się wydaje,że po prostu wstrzyknął botoxu za dużo!!!!!A potem się tłumaczył,że jakaś mała kropla spłynęłą gdzieś niżej.Tylko ,że przed zabiegiem nie powiedział mi o tym, ze może tak się zdarzyć!! A najgorsze jest to,że zmarszczki palacza w ogóle nie zniknęły,jak były tak i są dalej,a kasa wzięta!!!!.Pytałyście czy oprócz okropnego wyglądu i kłopotów w jedzeniu są jeszcze jakieś inne objawy.Powiem tak: masz takie wrażenie jak byś założyła sobie na "mordę" kaganiec.Jak widzisz na ulicy psy, którm zaklada się taką sztywną opaskę z materiału na pysk(żeby nie gryzły, nie szczekały i nie jadły w czasie spaceru).Dokładnie tak się czuję:.Najgorzej jest jak muszę mówić albo się uśmiechać.Twarz mi się jakoś wykrzywia.Zakrywam wtedy usta!)Mój mąż,który jest przeciwny wszelkim takim zabiegom śmieje się,że lekarze powinni ostrzykiwać usta botoxem gadatliwym i upierdliwym żonom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy dobry specjalista zanim zaproponuje botox lub inne dalece inwazyjne rozwiązania zaleci kilka innych pośrednich terapii. Sama też chciałam się poddać botoxowi na tzw zmarszczki palacza, ale pomogły mi kosmetyki alternatywne dla botoxu, które właśnie zalecił mi lekarz. Nie należą one do tanich, ale jestem zadowolona z efektów. Jak teraz czytam co Was dziewczyny spotyka to przechodzą mnie dreszcze. Bardzo współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Magda8282
a czego uzywalas?? didey Teraz to juz musisz przecierpiec troche az Ci to zejdzie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten lekarz zaproponował mi najpierw jeden kosmetyk, którego nazwa wyleciała mi z głowy bo prawdę pisząc po 3 miesiącach nic nie drgnęło w efektach. Dopiero ten drugi ( fakt dość droższy od poprzedniego ) sprawił, że używam już go sobie od ponad roku. Nazywa się Preotx Pout takiej firmy Medik8. W Polsce jeszcze go nie widziałam. Specjalista u którego byłam jeździ do Anglii i stamtąd je przywozi, ale ostatnio mi powiedział, że preparaty mają duży popyt i planuje jakąś sprzedaż przez internet. Dla mnie super nowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, że jeśli będzie więcej chętnych Pań to postaram się zdobyć więcej informacji w temacie gdzie i jak kosmetyki zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Muszę wam powiedzieć,że dzisiaj mija 2 tyg od fatalnego ostrzyknięcia botoxem zmarszczek palacza i ...."morda" w końcu puściła.Oceniam to tak: 70 % puściło,30% jeszcze trzyma.Uf!!!!!Co za ulga !!! Ale moja koleżanka,która wczoraj zrobiła sobie zabieg odmłodzenia dłoni(ma 50 lat)metodą radiesse,zaplaciła 630 zł i powiem wam,że efekt jest superrrr!!!!Kobiety po 50 znają ten ból: szyja,dłonie niestety są na wierzchu i zdradzają nasz wiek.Już mi posiała i zaczynam o tym myśleć,czyli zbierać kasę :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawadz_k_a
Dla mnie dla kobiet po 50tce odpowiednim zabiegiem jest ten www.ellanse.pl Z botoksem to jest róznie,raz sie uda ,a raz jak lekarz jeszcze jakiś nieudany moze to wszystko sknocic...A jednak z kwasem hialuronowym zawsze jest bezpiecznie i na długo,zwłaszcza własnie jesli chodzi o Ellanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeeee
didey-całe szczęście,możesz odetchnąć :-),a ta reszta trzyma,bo w końcu to substancja paraliżująca,którą masz jednak koło ust a czy zmarszczki palacza się zmniejszyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująccaa
Ja Wam powiem ze nosiłam sie i w sumie nosze z zamiarem wypełnienia pewnym ubytków w twarzy(czytaj rysów -zmarszczek) Ale juz sama nie wiem.A jeszcze dochodzi do tego wielośc gabinetów medycycny estetycznej.I wez bądz tu mądry i coś wybierz.Szukam czegoś we Wrocławiu i okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
do: a ja mam włosy rude:) Pytałaś czy zmarszczki palacza się zmniejszyły? Właśnie nie! Mam ich kilka dość dużych nad górną wargą,pomimo tego,że nigdy nie paliłam papierosów(to chyba dziedziczne, po mamie) i właśnie prosiłam lekarza żeby botox wstrzyknął tylko w te duże,widoczne.Widocznie tego nie zrobił dokładnie. Same wiecie,że jak patrzymy w lustro,to liczymy dokładnie ile ich mamy i jak idziemy do lekarza,to oczekujemy żeby rozprostował wszystkie,a nie tylko jedną czy dwie.Oczekujemy, placąc za dany obszar,że będzie on zrobiony w całości,a nie tylko w części.Z tego co wiem,to lekarz przed wstrzyknięciem każe pacjentce zmarszczyć się,bierze do ręki specjalny ołowek i rysuje sobie nasze zmarchy i potem w te kreski wbija igłę.Niestety tym razem tego nie zrobił !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Do Djedy i nnych pan... Zmarszczki palacze nie mają wiele wspólnego z paleniem papierosów, choć palący mają z reguły większe. Wstrzykiwanie toksyny botulinowej w te miejsa, lub kąciki ust niesie b duże ryzyko skutków które opisujesz. Dobranie stężenia botoksu dla tych miejsc jest właściwie niemożliwe, doświadczenie doświadczeniem, ale nie da sie znać formuły która zagwarantuje redukcję zmarszczek i przy okazji nie spowoduje czasowego porażenia mięśni twarzy...w te miejsca tylko kwas hialuronowy, który daje dobre efekty, ale jest zabiegiem napewno drozszym. Niewielu o tym mówi ze zeby uzyskać super efekt kwasem trzeba go przeznaczyć naj mniej 1,2 ml co oczywiście kosztuje. Uniesienie brwi botoksem to zabieg podania toksyny w tzw dzwigary, lub jak inni mówią dzwigacze miesniowe brwi, tuż pod linią łuku brwiowego, nie wieku lekarzy to robi, a już garstka ma dobre efekty. Zabieg obarczony rownież ryzykiem opadniecia powieki podczas dyfuzji toksyny na niższe obszary oka. Pzdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Panie doktorze:) Dziękuję za informacje :) Dokładnie to samo usłyszałam od innej pani doktor,u ktorej dzisiaj byłam (jestem dociekliwa i chciłam znać opinię innego lekarza). Miło mi,że zajrzał Pan na naszą stonkę:) Pozdrawiam:) A tak przy okazji,chciałam zapytać czy zabiegiem radiesse można wypełnić bruzdy od nosa w dół?Koleżanka wczoraj tą metodą zrobiła dłonie.Efekt-rewelacyjny!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj... Drogie Panie więc wniosek z tego z tego taki, że trening czyni mistrza w kwestii botoxu. A solidny zabieg kosztuje :( Tak otóż kto nie ma za dużo przy sobie może wiedzieć jedno, że w kwestii dobrania odpowiedniej dawki wstrzyknięcia będzie króliczkiem doświadczalnym. Jednak... lekarz u którego byłam ma świadomość na co mógłby mnie narazić i wyciągnął z kieszeni "broń zastępczą" - Medik8 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
I jeszcze jedno. 3 lata temu próbowałam moje znienawidzone zmarszczki palacza potrakować kwasem hialuronowym,ale niestety efektu nie było.Zrobił mi się tylko tzw"kaczy dziób",który przez 4 dni nie cchiał zejść,ale zmarszczki się nie rozprostowały Z tego,co pan pisze,to pani doktor za małą ilośc podała żeby efekt był ładny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Nie miałem okazji widzieć tej metody na dłoniach ani tym bardziej na innych zmarszczkach, nie bardzo rozumiem dlaczego po podaniu kwasu na zmarszczki palacza zrobił się kaczy dziób...może to mieć odzwierciedlenie w technice podawania kwasu w to miejsce. Z moich doświadczeń najpierw wypełnia sie równolegle zmarszczki palacza, a następnie wygładza cały obszar górnej wargi podając kwas prostopadle do zmarszczek, to daje w moim przekonaniu najlepsze efekty, niestety pochłonie sporo kwasu... P.S. Nie jestem lekarzem, ani oczywiście jakimś wybitnym znawcą medycyny estetycznej jak choćby największe poznańskie nazwiska, Bielecki, Kolasiński, Jankowiak, Kubasik...choć ten ostatni podobno bardziej implanty...Moje doświadczenia mają charakter poglądowy, nabyte podczas szkoleń i asystowania przy zabiegach. Moje spostrzeżenia mają charakter tylko informacyjny, nie sa konsultacjami czy medycznymi zaleceniami...proszę tak je traktować. pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Dziękuję za odpowiedź:) Asystowanie przy zabiegach,a domyślam się,że ma pan ich poza sobą bardzo dużo,to ogromna wiedza zaczerpnięta nie z książek(czyli tylko teoria),ale z empirycznych doświadczeń i konkretnych przypadków pacjentek.Takie informacje są nacenniejsze:). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz kokakola6
kokakola6 jak tam botoks czy chwycił ja zrobiłam w poniedziałek dziś piątek i nic tu jest napisane że po 2 dniach( http://botoks-botox.pl/) w innych do 2 tygodni jak jest w praktyce .czy jest możliwość że nie zadziała może koś miał taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Witam, Tak, jest możliwość że toksyna nie zadziała, z mojej praktyki przypadek 1:50 Organizm wytwarza b dużą ilość przeciwciał które niszczą toksynę i u tych osób nawet zwiększenie dawki nie przyniesie rezultatu, trzeba sobie Botox odpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Znawcy... A czy wskazane jest po takiej terapii botoksowej stosowanie preparatów przedłużających uzyskane efekty toksyną botulinową? Czyli np preparat będący alternatywą dla botoxu. Mam na myśli coś profesjonalnego co nie jest dostępne na tzw przysłowiowej półce marketowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Co konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No np te które są umieszczone na medikan.pl, bo jak pisałam w moich poprzednich postach zaproponowane zostały one przez lekarza u którego chciałam poddać się botoxowi. U mnie ich stosowanie przynosi spodziewany efekt (mam 35lat) wygładzenia zmarszczek. Na stronie są informacje ze kosmetyki te mogą być stosowane również po takich botoksowych terapiach w celu przedłużenia efektu. Może Pan się wypowie troszkę o nich w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
Magda 8282,a Twój rozum co Ci podpowiada? że tymi cudownymi mazidłami,które dają efekt jak terapia botoksem pogorszysz sytuację? jako wielka orędowniczka i klientka firmy chyba wierzysz co tam wypisali? mogłabyś skończyć z tą namolną reklamą,już wszyscy którzy zaglądają na to forum wiedzą o Twoim cudownym lekarzu i spektakularnych efektach kremów :o jeśli wcześniej się nie dbało o twarz, (zmarszczki w wieku 35 lat??) to jak zaczęłaś coś w końcu stosować to może i zauważylaś zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
didey,pytałam mojej lekarki o botoks w zmarszczki palacza,powiedziała,że botoks rzadko się tam stosuje, na ogół wtedy gdy zmarszczki są dość widoczne,bo lepsze efekty przynosi kwas-ale co się stosuje to jest sugestia lekarza,który widzi co da lepszy efekt z drugiej strony to w jaki sposób postrzegamy siebie jest różne od tego jak patrzą na nas inni,po ostrzykiwaniu spodziewamy się cudów,przyglądamy się wnikliwiej i nie pamiętamy jak było wcześniej i wydaje się nam,że kuracja nie przyniosła efektów-może u Ciebie nie jest tak źle jak Ci się wydaje :-) a co do zabiegu,o którym pisałaś-to wypełnienie dłoni -też się pytałam i dostałam ulotkę-moja lekarka chwaliła ten preparat,powiedziała,że kiedyś tam mogę sobie zrobić na twarz,bo mam szczupłą,to mi ładnie wypełni (teraz chodzę na mezoterapię),zmarszczki też się nim wypełnia,jest dość drogi,ale "trzyma" długo i działa etapowo (a zdjęcia w ulotce nieźle zachęcają) darzę ten gabinet dużym zaufaniem i jeśli coś poleca to znaczy,że ma doświadczenie z tym preparatem i widzi efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Witam, W dużej mierze zgadzam sie z przedmowczynią na temat porównywania w skutkach botoxu podawanego iniekcyjnie, a kosmetyku stosowanego zewnetrznie, to są dwie całkowicie rożne metody jak i specyfiki. Większość zgodzi sie chyba ze ostrzykiwanie jest mimo wszystko najefektywniejszą z metod tych pośrednich stosowanych w kosmetyce i estetyce, nie chce przy tym powiedzieć ze inne sposoby nie przynoszą rezulatow. Nasz zespół postawił sobie za cel wyspecjalizowac sie tylko w zabiegach iniekcyjnych, i w tym temacie posiadamy najwiecej doświadczeń. Natomiast ile jest reklamy w poście koleżanki..., no cóż, to już odrębna kwestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO a ja mam włosy rudeee Przepraszam, pisałam wyłącznie w swojej intencji gdybym w niedalekiej przyszłości chciała się podjąć terapii botoxowej. Jeżeli mam tę szansę wykorzystać sytuację i spytać się komuś kto ma więcej do powiedzenia w temacie niż ty to po prostu to czynię. Ponadto nie jesteś wyrocznią by osądzać dbałość o skórę osób trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia2
Magda 8282, soro chcesz się czegos więcej dowiedziec to może najlepiej bedzie jak zajrzysz do jakiegoś gaboinetu i tam u źródła od lekarza dowiesz się czego chcesz ... faktycznie twoje posty moga sugerowac namolna reklamę. osobiście nie przepadam za takim zachowaniem i kosmetyku, jaki polecasz z tego właśnie powodu nie zastosuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×