Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość do Magda 8282
Ten sam temat ciągniesz na Gazeta forum jako Kaja8282.Daj już spokój z tą nachalną reklamą tych specyfików ala botox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
Magda 8282 żebyś nie musiała szukać to wkleiłam NIEKTÓRE twoje wypowiedzi : "Na początku byłam oburzona, ale specjalistki powiedziały, że jak nie będę zadowolona z efektów tego kosmetyku, to pierwszy zabieg botoxem będę miała za darmo. Szczerze pisząc odpuściłam sobie już botox i z kosmetykiem Medik8 nie rozstaję się do dziś. Nawet pokusiłam się o dermaroller Sama też chciałam się poddać botoxowi na tzw zmarszczki palacza, ale pomogły mi kosmetyki alternatywne dla botoxu preparaty mają duży popyt i planuje jakąś sprzedaż przez internet. Dla mnie super nowina skoro mają bardzo dobre kosmetyki alternatywne dla botoxu lekarz u którego byłam ma świadomość na co mógłby mnie narazić i wyciągnął z kieszeni "broń zastępczą" przeczytaj to sobie raz jeszcze i się zastanów czy można cię traktować poważnie :o ,chcesz się w niedalekiej przyszłości poddać terapii botoksowej? twój lekarz jest świadomy na co może cię narazić? czy jednak te kosmetyki nie są taką świetną alternatywą?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 8282, Kaja8282... etc
nie zadna magda8282, nie zadna kaja8282 ani gosia95 czy 91 czy jakos tam inaczej tylko adam, daniel i karol. w sumie chcielismy wam powiedziec ze niezle było się z was ponabijac! :D wszędzie chodzą słuchy ze laski na forach botox czy jakies tam inne cuda są najbardziej jadowite! pogłoski potwierdzone. w sumie nie było was trudno podpuscic :D totalnie jak hieny bez względu jakie to forum i kazda ekspertka ze huczy kurcze, mamy nadzieje ze ta firma na ktora was podpuscilismy nie będzie nas scigala :)))))))))))))))) a teraz z kumplami idziemy się potaplac w jakims blotku botoksowym!!! hahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8282 Widzi mi się,
że botox już mózg naruszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do: a ja mam włosy rude :) A widzisz, czyli twoja lekarka też potwierdziła informację,że botoxu w zmarszczki palacza się nie wstrzykuje! Z każym dniem (na szczęście) botox ustępuje i mój kaganiec na twarzy też puszcza:). Cieszę sę,że twoja lekarka potwierdziła też skuteczność zabiegu radiesse.Zapisałam się już na ten zabieg, bo dłonie mojej koleżanki wyglądają rewlacyjnie!.Z moją panią dr. jest tak,że jak przyprowadzę na jakiś zabieg koleżanki, to mój kooejny zabieg kosztuje mnie już naprawdę niedużo.A ,że moje koleżanki, to babki koło 50 ,to prawie wszystkie coś tam już chcą i muszą zrobić:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do znawcy: Mam pytanie do Pana: Z Pana wieloletnich doświadczeń w medycynie estetycznej i z obecnych dostępnych metod i środków,która z nich jest najbardziej skuteczna jeśli chodzi o poprawę owalu twarzy, wypełnienie bruzd i innych obszarów, w których nastąpił już ubytek tłuszczu. Podam przykład mojej osoby.Mam 50 lat i typowe bruzdy od nosa w dół,okolice policzków też przydałoby się podnieść trochę.Moja pani dr. zaproponowała albo restylan subq-2 ml na bruzdy i 2 ml na policzki lub wspominany wcześniej radiesse(tym też można ponoć wykonać volumetrię i dłużej utrzymuje się w skórze niż restlan subq ?), czy też zainwestować w zabieg sculptra.Efekty tego zabiegu nie są natychmiastowe,trzeba na nie czekać,ale ponoć efekt końcowy jest rewelacyjny i twarz zachowuje swoją młodość i świżość na 2 lata.Jaka jest pana opinia na ten temat? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
I jeszcze jedno dopytanie do wcześniejszych: 1.czy jak jest wstrzyknięty np w bruzdy okołonosowe.restylan subq to można w inny obszar, np. w policzki zrobić iniekcję innego preparatu,np.radiesse lub sculptry ?Jednym słowem,czy można na twarzy mieszać różne preparaty i czy one wzajemnie ze sobą współgrają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Nie zalecam Restyline ponieważ jest to już dość mocno przestarzały preparat, dziś na rynku jest wiele lepszych. Osobiście polecilbym Volume Allerganu na przywrócenie objętości policzkow, oraz juvedrem 4 na wypełnienie bruzd nosowo-wargowych. Nie zalecam rownież mieszania materiału, dzisiejsze wypełniacze wprawdzie mają już podobną ilośc kwasu ale różnią sie konsystencją i plastycznoscią, mogą być różnie usieciowione co może mieć skutek w efekcie końcowym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Dziękuję.A w sprawie zabiegów: radiesse i sculptra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
"moja" lekarka nie jest przekonana do sculptry i niechętnie ją robi-tylko na wyraźne życzenie,mówiła coś o jej składzie-że to kwas polimlekowy,a on jest niefajny (nie pamiętam dlaczego,bo za mądre to było ;-) ) i że często robią się ziarniaki-czy coś podobnego z nazwy (po długim czasie) didey,zerknęłam na stronę z cennikiem preparatów-są dość kosztowne no i efekt na dwa lata-nie lepiej zrobić sobie normalny lifting? nie myślałaś o tym? (mi się wydaje,że kiedyś sobie zrobię,nawet pomyślałam po depilacji laserem,zę tyle forsy wydałam,efekt mnie nie satysfakcjonuje,że miałabym pieniądze na naciągnie twarzy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
apomniałąm dopisać- nie powiedziała,że się nigdy nie wstrzykuje,ogolnie była zasada,że w górę twarzy kwas,a w dół botoks-ale teraz nie zawsze się ją stosuje i lekarz sugeruje indywidualnie do potrzeb klienta co wstrzykiwać,a w zmarszczki palacza powiedziała,że niezmiernie rzadko ale jak Ci kaganiec puszcza :D to nie jest źle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Hej :) No właśnie, też czytałam,szczególnie na forum o tych ziarniakach czy jak określają to dziewczyny,grudach w twarzy po tej sculptrze.Moja lekarka powiedziała mi,że na poczatku kiedy pojawił się ten zabieg,rzeczywiście babki miały komplikacje z tymi grudami,ale teraz powstała już nowa generacja sculptry i takich skutków ubocznych już nie ma,ale cholera wie,może tylko tak mówi,żeby kasę u niej zostawić? :) Co do liftingu twarzy-nigdy w życiu!!!Widziałam babki po tej operacji(mieszkam blisko klinki chirugii plastycznej),rozmawiałam z kilkoma z nich, ból jak cholera, długi okres rekonwalescncji i te szwy za uszami! Poza tym strach.Nigdy tego nie zrobię-to wiem na pewno. Dzięki za wsparcie w sprawie kagańca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
moja siostra w ubiegłym roku robiła sobie sculptrę na dekolt,wydaje mi się,że już narzekała na zgrubienia-ale muszę się upewnić,bo dokładnie nie pamiętam,zadzwonię jutro i spytam-w zeszłym roku to mieli już chyba te nowej generacji.... (teraz siostra robi na dekolt mezoterapię,więc z tą sculptrą to chyba nie za dobrze poszło,pamiętam jak narzekała,ze ma po niej bąble i musi w golfie chodzić-parę dni po wstrzyknięciach) co do liftingu operacyjnego-to ja naprawdę myślę o nim poważnie,oglądałam w tv -zaraz po wygląda się strasznie,ale jak przychodziły po tygodniu zdejmować szwy-to wg mnie spokojnie mogły się pokazać-nie wiem,może w programie pokazywali tylko te ładnie zrobione :( bólu akurat się nie boję,tylko efektu końcowego...na razie oswajam się z myślą,przez 10 lat może będę już całkiem oswojona ;-) nie wierzę w cuda,że jak ma się już za dużo skóry to się nagle skurczy ,wypełni na dwa lata,a później co? dalej się będzie starzeć i pewnie coraz więcej trzeba będzie wypełniaczy,a to już kwota porównywalna do operacji i pozbycia się na zawsze nadmiaru skóry... nie wierzę też w lasery odmładzające-a nie mam tylu pieniędzy,żebym mogła się osobiscie przekonać czy naprawdę działa..ech ta pogoń za młodością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Masz rację.Lifting na pewno za jednym zamachem załatwiłby wszystko i kasa na pewno byłaby mniejsza niż te wszystkie zabiegi po kolei ,o których pisałaś(wypełniacze, lasery,itp) Wiem to z doświadczenia, bo nie mogłam dać sobie rady z namiarem skóry na oczach i operacyjnie wyciełam (4 lata temu.)Oczy do dzisiaj są super,skóra nie narosła,jest jędrna, młoda i co najważniejsze nic nie bolało!. Serdecznie pozdrawiam ciebie i wszystkie forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależność
mam pytanie czy można przewidzieć jak długo będzie trzymał botoks po szybkości reakcji mięśni po podaniu? np. efekty od podania 4 dni utrzymuje się 6 m-cy efekty po podaniu 10 dni utrzymuje się 3 m-ce może napisze ktoś kto oprócz robienia reklamy wie coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależność
do didey napisz coś o oczach mnie to też czeka no i cena????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Plastyka powiek to naprawdę "miła i bezbolesna operacja":) Jeśli masz w planie zrobić sobie górne jak i dolne powieki i kasę na to, to zrób to przy jednej narkozie.Ja robiłam najpierw górne bo tam było więcej skóry,która brzydko opadała na rzęsy),a w następnym roku dolne.Przy górnych powiekach dali mi narkozę w żyłę,ale bez tej rury ,którą wpychają do gardła, przy powiekach dolnych ,rura była.Zapytałam lekarza dlaczego,odpowiedział,że plastyka powiek dolnych jest bardziej skomplikowaym zabiegiem, bo oprócz wycięcia nadmiaru skóry trzeba usunąć grudki tłuszczowe,które tam są i tak ohydnie wiszą:).Przed zabiegiem kazano mi zrobić jakieś podstawowe badania z krwi,typu morfologia, ob, krzepliwoś,c ekg,itp,dali głupiego jasia i na salę.Zabieg przy górnych trwał około godzinki, dolnych-chyba 1,5.Po operacji zawijają ci oczy bardzo ciasno bandażem na 12 godzin,możesz z pomocą pielęgniarki wstawać,chodzić,itp bo oprócz tego,że nic nie widzisz żadnych innych dolegliwości nie masz !!!!! ŻADNEGO BÓŁU!!! I na drugi dzień do domku:) Włożyłam ciemne okulary i taksówką sama pojechałam do domu (jak po wizycie u stomatologa): Przez piersze 3 dni oczy są bardzo spuchnięte jak banie,dużo leżałam robiąc zimne okłady,kupiłam też takie żelowe poduszki w aptece,wkładałam je do zmarażalnika i na oczy.Po 3 dniach było już lepiej,a na 5 dzień zdjęłam szwy.Normalnie chodziłam po zakupy(w okularach), zajmowałam się domem,ale bez generalnych porządków i mycia okien.Z każdym dniem bylo coraz lepiej,ale do końca wakacji chodziłam w okularch i nie opalałam twarzy.Cięcia nie można nasłonecznić, bo zostaną blizny.W tej chwili w ogóle już nie widać gdzie cięli :) Pytasz ile to kosztuje?W każdej klinice chirurgii plastycznej inaczej.Ale wiem na pewno,że jak zdecydujesz się zrobić od razu górę i dół negocjuj cenę wdół!!!! Jedna rada: moja koleżanka zrobiła sobie oczy u okulisty pod miejscowym znieczuleniem,dużo taniej,ale kiepsko to wyszło.To są oczy i efekt końcowy ma być piękny!!!! więc zabieg tylko u chirurga plastyka! Zdecydowanie polecam ten zabieg,minęły 4 lata,oczy nadal są młode,skóra na powiekach jędrna -10 lat mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPAN!
do kosza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka_el
Ja natomiast polecam zabieg Cytocare 532 mezoterapi na twarz szyję dekolt.Ja mam 32 lata i na szczescie trafiłam na madra Pania doktor która zamiast botoksu poradziła mi własnie mezoterapie. Jest to bardzo silnie odżwiający, głęboko nawadniający skórę zabieg,zawierające kwas hialuronowy witamniny aminokwasy i sole mineralne. To co wazne daje on - znaczna poprawe elastyczności skóry, wygładzenie zmarszczek i silna rewitalizacja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkoszybkooo
tinka,o mezoterapii jest osobny temat :-) od siebie dodam,ze w wieku 32 lat nie byly mi potrzebne zadne zabiegi,dopiero po 40-stce zauwazylam zmiane kondycji skory,mimo ze dbalam i nadal dbam o nia mialam dwa razy wstrzykniety botoks w lwia zmarszczke,teraz od listopada mam w ta sama zmarszczkke wstrzykniety kwas i jestem po dwoch zabiegach mezoterapii (nastepne 2 przede mna) botoks moze kiedys w kurze lapki,bo na razie ich nie ma,mam 44 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuhgvbc
troche chyba sie spoznilas,oferta wazna do 6-go lipca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parkowwwa
Ja tez nie jestem zdania zeby tak od razu iśc w botoks.To trzeba zostawic sobie na potem...Teraz własnie tak jak pisały dziewczyny mysle ze najlepiej iść w stronę mezoterapii.Zreszta warto wczesniej tez zapoznac sie z takim artykułem http://uroda.onet.pl/twarz-i-cialo/zamiast-implantow-zastrzyk,1,4101091,artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam sobie Botox na lwią zmarszczkę i niestety ale nie widać różnicy. Minął tydzień. Kupiłam ten zabieg w gruoponie za 199zł i teraz nie wiem czy zostałam oszukana czy jestem tą 1 na 50. I nie jest to tylko moje zdanie, ale oglądał mnie partner i moja kosmetyczka i nikt różnicy nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale plamaaa
Ingolec,a jak unosisz brwi do góry ,to w jaki sposób marszczy Ci się czoło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 44
mi chwycił po tygodniu rewelacji niema tylko zamiast robić" lwa' podnoszę brwi do góry, bruzdy zostały rozmawiałam z p. doktor idę w czwartek dopiero zobaczy jak wyszło rawie 3 tygodnie. powiedziała że robiła mi pierwszy raz więc nie wie jaka będzie reakcja trzeba poczekać bo miała przypadki że dopiero po 2 tygodniach zadziałał sama się zastanawiam czy tak powinno być czy można zrobić lepiej u mnie nikt nawet nie zwrócił uwagi że coś zrobiłam ale ja czuję się lepiej sama ze sobą . chodzę na mezoterapię to będę na bieżąco w kontakcie z p.doktor zobaczę co powie czy poprawi czy zostanie tak jak jest. zastanawiam czy za poprawkę trzeba zapłacić ???????????? jak myślicie a jak jest w praktyce czytam kilka miesięcy opinie ale zauważyłam że jest chyba więcej "reklamy " niż prawdziwych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki to ja mialam nick?
miałam tak samo,zaczęłam podnosić brwi do góry,ale też lwie zmarszczki się wyprostowały,nie zniknęły może całkowicie,ale na pewno się spłyciły i przestały mi przeszkadzać (po trzech botoksach w lwią,w odstępach co najmniej półrocznych,bo raz to ostatnio-9 miesięcy) wstrzyknęłam w lwią kwas hiul. moje spostrzeżenia-po serii z botoksu oduczyłam się marszczyć na lwa i utrwalać te zmarszczki ,z czasem się spłyciły,z kwasem u nasady nosa gładziutko tylko "macham brwiami" w górę no i marszczy mi się całe czoło,a nie jak po botoksie tylko nad brwiami na razie nie mam jeszcze utrwalonych zmarszczek na czole,pewnie pojawią się z czasem,nie wiem co z nimi zrobię kwas wygląda naturalnie i starcza na dłużej,ale wszystkie mięśnie są ruchome,więc mimiczne (czoło) będą się utrwalać szybciej niż po botoksie,ewentualnie później się będę o to martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale plamaa: Mogę marszczyć się jak się marszczyłam - na lwa. Żadne mięśnie nie są porażone. Wysłałam wczoraj maila do doktora ze zdjęciem i dziś oddzwonił i umówił mnie na 01 sierpnia. To chyba coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale plamaaaa
Ingolec,ale ja nie pytałam czy możesz zrobić lwa,tylko jak się marszczy czoło gdy unosisz brwi do góry po botoksie w lwią mogłam nadal ją robić,tylko wymagało to sekundy zastanowienia-nie marszczyłam już odruchowo,ale byłam w stanie się zmarszczyć i "wywołać" lwią paraliż widziałam głownie na czole,co nie znaczy że nie mogłam ruszać brwiami,tylko po podnoszeniu brwi do góry środek czoła pozostawał gładki,a marszczyły się tylko boki czoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×