Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość moze jetstem glupia ale co tam
Apropo wstrzykiwania samodzielnie. Wiem ,ze jestem szurnięta ale kiedyś kupiłam w internecie kwas hialurnowy w proszku ,zrobiłam z tego żel , posmarowałam sobie usta maścią emla i próbowalam wstrzyknąc... cala sie spociłam ,łzy mi polecialy ,ręcę trzesly ,wstrzyknelam troche i wiecie co? Do tej pory mam slad w górnej wardze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sobie tylko tak gdybamy ! Wiadomo że i tak uzbieramy i pójdziemy do lekarza. U mnie też botoks chwyta dopiero ok14 dnia, bruzdy tez miałam b,duże teraz została mini kreska przy nosie, doktór powiedziała że można zupełnie zlikwidować ale będzie nienaturalnie i policzek się uniesie i twarz będzie bardziej okrągła, nie chciałam tak. Po wypełnieniu kwasem jeszcze ze 2 tyg będzie sie polepszało bo nabiera on wody,więc po samym podaniu to nie jest efekt koncowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa, dziękuję...Tak własnie myslę, ze wygladałbym nienaturalnie i miałabym wrazenie, ze wszyscy wiedzą:)) A co do picia wody - niestety lekarz mi nie powiedział, ale ja i tak duzo piję:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
llllllllllll - co do tego kwasu ktory podalam to juz wiemy ze zmeczona bylam mysleniem po nocach i niedoczytalam , wyzej damadkda. pisala ze mozna go nabyc u niej na osiedlowej aptece :P wogole ta nasza gadka tak jak pisze niecierpliwa to raczej nasze pobozne zyczenia :( ale milo bylo mi przeczytac ze nie tylko ja mam takie pomysly i nie jestem odosobniona he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleooh
Kwas zrobisz pewnie i tanio np u Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Ciekawe ile ten pan dr Zdzitowiecki płaci za reklamowanie go tu... :/ Chyba, ze sam to robi... Ja bym sobie nigdy sama nie wstrzyknęła kwasu ze strachu przed igłą ;) kiedys chcialam sobie przekłuć ucho i stalam z igła przed lustrem 1,5 godz. W końcu zrobiła to sąsiadka ;) W tym tyg chcę się umówić na zrobienie bruzd nosowo-wargowych :) mam nadzieję, ze będę już dobrze wyglądać zanim mój mężny wróci ;) po ostatnim zabiegu na małej bruździe pod okiem mialam siną kropkę od igły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gemeli będziesz wyglądała super !!!! Dzisiaj byłam na babskim spotkaniu i koleżanki nie mogły się nadziwić że tak młodo i świeżo wyglądam. Pytały co robię, że tak dobrze wyglądam. Nie przyznałam im się do wypełniaczy i botoksu , zresztą one nawet o tym nie myślały ,powiedziałam że roluję się rollerem - co też jest prawdą. Gemeli napisz jak będziesz po, może też się przejadę do Pruszcza bo faktycznie u was taniej. Te reklamy dobijają mnie- wszędzie tylko Zdzitowiecki i jakaś p.Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie zamierzam powiedziec mężowi, koleżankom. Wystarczy poczytac komentarze pod dowolnym "newsem" dotyczącym np. piosenkarki, aktorki, która się trochę odmłodziła. PYTAM - I CO Z TEGO???? Chciała, poczuła się z tym lepiej, jest szczęśliwa, może zdrowsza. Nie rozumiem nagonki niektórych na botox, liftingi. Świat idzie na przód; kiedys nie było anybiotyków, internetu, prądu, botoxu - więc ludzie tego nie uzywali. Dziś są, więc korzystajmy z tego co dla ludzi. I wcale nie chodzi tu o godnośc czy brak godnosci starzenia się, to mój i tylko mój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa - mam pytanie o roler - widzisz poprawę, jak długo stosujesz? Czy uzywasz jakiegos kosmetyku pod rolkę? I jak ma sie rolka do botoxu i wypełniacza - mozna bezposrednio jechac po tych miejscach? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
niecierpilwa - witaj w klubie dermarollerkowiczow he he tez sie roluje 0,5 m romaromaroma - moj doktor pochwalil rolowanie ale od wstrzykniecia botoxu kazal odczekac 3 tyg i dopiero zaczac rolowanie tylko ze ja za 3 tyg a juz zostalo 2 tyg mam isc na wypelnienie wiec pewnie znowu bende musiala odczekac jakis czas , ogolnie to powiedzial ze jedno z drugim nie koliduje ze to super sprawa zebym nie rezygnowala z rollerka i karmila skore witaminami :P gemeli napisz koniecznie czy twoj M zauwazyl jakas roznice , mojego tez nie ma i nie wiem czy zdaze na wypelniacz przed jego przyjazdem ja bym chcial jeszcze uzupelnic usta delikatnie , jakis czas temu robilam sobie rzesy bardzo geste i dlugie i jak spytalam czy widzi jakas roznice we mnie to zapytal czy bylam u fryzjera he he :P stra spiewka romaromaroma - ja tez bym chciala nic nie mowic mezowi ale jak wytlumaczyc spory ubytek kasy na koncie :O hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddsss
Powiedz ze cie okradli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
he he i akurat 1644 zl a nie wszystko :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddsss
reszte wydaj na przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
a jutro na sniadanie chleb z cukrem he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddsss
schudniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego warto miec wlasne konto:) Wiem, wiem, wiem - to nie takie proste, ja akurat mam ten komfort, ze nie musze sie tlumaczyc z wydatkow. asiulinka - co dajesz pod rolke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
dziewczyny ale ja nie musze tak za bardzo sie tlumaczyc moj M mi niczego nie zabrania ale wieksze wydatki raczej konsultujemy ze soba ale mniejsza z tym ddddddddsss z tym chudnienciem u nie to nie zabardzo wolalabym w druga strone jak inni pilnuja zeby nie przytyc ja musze sie pilnowac zeby zjesc :( z natury jestem bardzo szczupla i nie dokonca mi sie to podoba :P romaromaroma pod rolke robie papki z kosmetykow naturalnych najpierw serum nawilzajace po rolce witaminowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzitek hohohoh
A gdzie Zdzitowiecki ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia roma
Kwasy ? Botox ? Szybko tanio bezpiecznie. Tylko u Zdzitowieckiego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
pewnie sie rozchorowal ha ha ha albo komp mu padl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolowałam sie kilka razy (mam rolkę z najkrótszymi igiełkami), ale jakos zarzuciłam. Troche bolało, trochę chyba z lenistwa. Moze odkurzę swoja roleczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się roluję dopiero od 2 miesięcy, ale muszę powiedzieć że już widzę różnicę.Pd rolkę używam niestety gotowce(kolagen)kupione w aptece. Moja dermatolog też pochwaliła rolowanie. Mi powiedziała żeby kilka dni omijać miejsca wkłucia a tak nie ma przeciwwskazań do rolowania. Romaromaroma odświeżaj swój roller , chcesz być piękna i młoda to musisz trochę pocierpieć - efekty super !!! Ja też mam ten luksus że nie muszę się tłumaczyć ze swoich wydatków i dlatego nic nikomu nie mówię co robię. Mój mąż też patrzy i nie wie co jest grane i też z tym fryzjerem wyjeżdża !!! hehehhe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
niecierpliwa dlaczego napisalas niestety ? czy to znaczy ze wolala bys uzywac produktow naturalnych ? ja bardzo duzo czytalam i rozmawialam na temat kosmetykow ktore kladzie sie przed rollera i po, i mysle ze na podziurawiona skorke lepiej dac cos bez chemii w necie sporo tego jest :http://naturaliskosmetyki.pl/kolagen-elastyna-p-170.html ja na poczatku tez stosowalam tylko jeden produkt teraz do kalogenu dorzucam KWAS HIALURONOWY - 2% glukonian magnezu itp.... wszystko przewaznie nawilzacze a po rolce robie serum olejowe witamina C A E i dorzucam koenzym q10 na poczatku to dziwne wszystko ale w rzeczywistosci nic trudnego no i mam pewnosc co laduje prosto w skore :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym naturalne ale się na tym nie znam , ogladalam nawet na mazidła,pl ale nie mam pojęcia o mieszaniu składnikow i ktore na prawdę są dobre i co z czym mieszać więc zdecydowałam się na kolagen z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Czytam o tym Waszym rolowaniu i nie wiem o co kaman. Nie słyszalam o tym... ja uzywam roller Garniera do brzucha bo po trzech porodach skóra nie ta :( A na wypełnienie bruzd umówilam sie juz na jutro na godz 10 :) część kasy dostalam na urodziny, część skombinowalam więc mój nic się nie kapnie ;) powiedzialam mu tylko, ze jutro idę do kosmetyczki trochę się wygładzić ;) Ciekawe czy coś zauważy... w sumie robie to też dla niego bo jest młodszy ode mnie 12 lat. Jemu to nie przeszkadza ale ja będę się lepiej czuć wyglądając młodziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gemeli trzymam kciuki abyś bosko wyglądała a na pewno będziesz ! My się rolujemy dermorollerem to tak rolka z milimetrowymi ukłuciami, samonakłuwanie skóry prowokuje ją do wytwarzania kolagenu. Takim rollerem można poprawić znacząco wygląd skóry,ujędrnić, zlikwidować drobne zmarszczki, poprawić koloryt, zmniejszyć pory i drobne blizny. Dermatolodzy go bardzo polecają. Daj znać jutro jakie wrażenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
niecierpliwa ja tez nie mam o tym pojecia dlatego na poczatek wymieszalam tylko kolagen z kwasem sa plynne wiec nie bylo problemu a PO dalam trzy skladniki olejowe witaminy A,C,E,ta sama konsystencja wiec tez poszlo jak splatka jak mi braknie to w aptece kupuje takie w kapsulkach sa bez konserwantow i je poprostu wyciskam do pojemniczka :P gemeli rolujemy sie takimi waleczkami z igielkami sa dostepne na allegro dermarollery takie tam male torturki w domowym zaciszu he he , napisz jutro jak poszlo :) ja tez podobnie koluje sobie kase jak ty ale martwi mnie odrazu nastepny raz :( kurcze wszystkie sobie robicie bruzdy nosowowargowe a ja mialam wypelniac lwia zmarszczke i usta ale przez was wydaje mi sie teraz ze tez chyba powinnam wypelnic bruzde wczesniej ich nie zauwazalam :(( hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Dzięki Niecierpliwa za info. Jak szukalam rollera na brzuch to na allegro widzialam coś z igłami. Trzeba będzie sobie kupić ;) Jakie szczęście, ze urodziłyśmy sie w czasach gdzie można sobie przedłużyć młodość :D Jutro na pewno się odezwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
asiulinka999 ja moich bruzd też nie zauwazalam dopóki nie zrobilam sobie kurzych łapek ;) mam nadzieję, że znowu coś nie zacznie mi przeszkadzać bo kasy juz nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
he he no wlasnie gemeli bo nastepne urodziny dopiero za rok a jak znam zycie wypelniacz u mnie wlchlonie sie pewnie po pieciu miesiacach :( botox tez max 4 ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×