Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość a jak a tak
blackmadona,a ile zaplacilas za wszystko? czy mialas tylko botoks,czy robilas tez bruzdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość private ana
Czy po zabiegu botoksu twarz wyglada jak maska - np same usta się uśmiechają bez oczu", jak to niektórzy piszą?? Czy po pólroku czy rok od zabiegu botoksu, gdy efekt zejdzie, cera wygląda gorzej niż przed zabiegiem ? Uważacie, ze nawet jesli kogoś nie stać na regurlane zabiegi opałca sie poddawać mu raz na kilka lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Private Ana ja napisze Ci o swoich doświadczeniach i na swoim przykładzie. Otóż, moja twarz po botoksie wygląda naturalnie, a miałam robione całe czoło i kurze łapy. Przy usmiechu podnosza sie normalnei policzki oczy usmiechaja sie ale nie marszczy się tak bardzo skóra, to samo z nasadą nosa. U mnie dodatkowo "otworzyły się oczy" mam raczej opadające powieki a po zabiegu ładnie się otworzyły - wreszcie widze jaki kolor cienia nałożyłam na powieki hehe. Co do czoła to jak dla mnie to jest zupełna rewelacja! Mars sie wygładził i twarz wygląda o wiele łagodniej. No i w końcu odzwyczajam sie podnoszenia jednej brwi, ten głupi nawyk mi pomarszczył czoło z lewej strony :/ Po około 4-6 miesięcy jak efekt zaczyna słabnąc, niestety twarz wygląda gorzej...nie gorzej niz przed..ale niestety widząc swoja "doskonała" twarz przez tyle miesięcy w lustrze, widok zmarszczek które się znów pojawiają dołuje:/ To jest ta pułapaka jak zaczniesz to będziesz chciała robić juz co pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też to zauważyłam
Niestety wszystkie się starzejemy, to normalne, że jak schodzi Botox to wyglądasz jak przed Botoxem. Obojętnie co robisz na twarzy to po czasie to schodzi, dlatego trzeba powtarzać. Ale ja dziekuję lekarzom za to, ze wymyślili Botox, bo jestem dzieki niemu przez pół roku młodsza, a po pół roku po prostu znów pójdę na Botox i znów bedę młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też to zauważyłam
Niestety wszystkie się starzejemy, to normalne, że jak schodzi Botox to wyglądasz jak przed Botoxem. Obojętnie co robisz na twarzy to po czasie to schodzi, dlatego trzeba powtarzać. Ale ja dziekuję lekarzom za to, ze wymyślili Botox, bo jestem dzieki niemu przez pół roku młodsza, a po pół roku po prostu znów pójdę na Botox i znów bedę młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina katowice
Serdecznie polecam CLINIK ZIĘBA w Katowicach mają tam świetną panią doktor od wstrzykiwania botoxu! Pozdrawiam i nie bójcie sie moje koleżanki!!! Efekt jest znakomity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorwiatru
Proszę o radę. Zrobiłam botoks tydzień temu.Czoło blacha po trzech dniach. Ale mam krzywe brwi - podniósł mi koniuszek tylko jednej. Ale to pikuś. Na powiekach powstały "nawisy" - jakby mongolskie fałdy, ale też nierówne. Czy któraś z Was miała coś takiego? Czy to minie? Bo w tej chwili wyglądam i czuję się jak kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorwiatru
Dziewczyny, czy któraś z Was miała opuchnięte powieki po botoksie? Mnie się zrobiły dosłownie mongolskie fałdy. Czy to przemijający efekt? Jestem tydzień po...wyglądam jak kretyn...i czuję się tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do lekarki,która Ci to robiła,wg mnie nie powinno tak być,miałaś przecież wyglądać ładniej,a te fałdy zapewne uroku nie dodają mnie sę pytała,czy chcę podnieść brwi, powiedziała,że jak się nie będzie podobać,to mam przyjść i mi ''odwróci'' to podniesienie,więc myślę,że u Ciebie da się coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do lekarki,która Ci to robiła,wg mnie nie powinno tak być,miałaś przecież wyglądać ładniej,a te fałdy zapewne uroku nie dodają mnie sę pytała,czy chcę podnieść brwi, powiedziała,że jak się nie będzie podobać,to mam przyjść i mi ''odwróci'' to podniesienie,więc myślę,że u Ciebie da się coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie opuchlizna , poprostu opadła ci jednm a powieka , musisz poczekac az botoks przestanie tak silnie dzialac , trwa to ok 1 mies ,czasem dłuzej,u mnie ok 2, napewno nie dłuzej Ktos wczesniej pisał juz o tym , poszukaj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym podniesieniem brwi
To nieporozumienie. Wstrzykuje sie w koniec brwii nad. Wskutek nadmiernej ilosci botoxu wlasnie w tych okilicach następuje opadniecie powieki. cala powierzchnai oka jest sparalizowana , miesien musi pracowac więc natychmiast opada powieka. Lepiej nic juz nie wstzrykiwac , bo bedzie zle. Mowienie ze jak opadnie powieka to mozna to dowrocic to brednie. Mialam robione u Baczewskiej i poprawiane na wskutek opadniecia i niestety lepiej bylo 2 dni pozniej wisial mi... WOREK skory nad okiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość private ana
Dzięki Kagavi za odpowiedź, mam nadzieje, że wszystkich kobiet botoks nie powoduje maski. Sama zastanawiam sie nad wykonaniem go w przyszłości , jak bedzie mnie stać, bo mam żywą mimikę twarzy i mimo 20 paru lar sporo zmarszczek w okół oczu ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość private ana
Dzięki Kagavi za odpowiedź, mam nadzieje, że wszystkich kobiet botoks nie powoduje maski. Sama zastanawiam sie nad wykonaniem go w przyszłości , jak bedzie mnie stać, bo mam żywą mimikę twarzy i mimo 20 paru lar sporo zmarszczek w okół oczu ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Kolorwiatru chyba za bardzo Ci dr obniżył brwi tym botoksem i dlatego skóra wisi nad oczami. Niby można dostrzyknąć i odwrócić ten efekt podnosząc brwi, ale jak pisze "z tym podniesieniem brwi" lepiej nie kombinowac bo można przesadzić w drugą strone. U mnie akurt po botoksie w czoło pojawil się efekt szeroko otwartych oczu i podniesionych brwi a ten nadmiar skóra na powiekach, która naturalnie mam niestety, napręzył się i oko się otworzyło. Widac u każdego twarz reaguje inaczej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorwiatru
Dziękuję Dziewczyny za porady. Moja dr powiedziała, że trzeba odczekać do 3 tyg.po zabiegu, bo tyle się botulina uaktywnia,a ja jestem dopiero tydzień po. Na razie chodzę w ciemnych okularach. Przynajmniej zmartwienia po mnie nie widać, bo czoło mam gładkie jak blacha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi o to,żeby wiedzieć,ile botoksu wstrzyknąć,żeby było ładnie,bo jak za dużo-to wtedy klops wydaje mi się,że mi wstrzykiwała bardziej nad środkiem,a nie przy końcu brwi-ale mogę nie pamiętać,efekt był taki,że chyba tylko ja zauważyłam,że jest nieco inaczej,ładnie wyglądałam :-) robiłam już tak dwa razy i wybieram się na trzeci skoro lekarka powiedziała,że da się odwrócić efekt,to chyba wiedziała co mówi? w każdym razie,jestem zadowolona z wyboru lekarza i nie będę szukać innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysiunia
ja już ponad tydzień od botoxu - efekt super, wyglądam na wypoczetą nawet po zarwanej nocy - juz myślę o następnym tylko podobno na lato nie warto bo szybciej schodzi. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
Patrysiunia oj prawda niestety te letnie botoksy trzymaja krócej niz zimowe- no chyba ze ktoś pomyka co tydzień na solare zima to i zimą mu szybciej zejdzie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_jolka2
Ku przestrodze... Antyreklama Botox Express w Złotych tarasach. Ten temat już się pojawił, ale widać nie dość bo ta nora ciągle funkcjonuje. Byłam tam dwa razy. 1. Czoło - botox - całkiem ok - pomijając że od razu lekarka namawiała mnie na podwójną dawkę . A ja chciałam bardziej profilaktycznie i uparłam się na tylko 1 mówiąc że najwyżej efekt będzie bardziej naturalny (i miałam rację! - 1 dawka a czło deska przez 6 mcy!!! co by było po dwóch...) 2. wypełnienia bruzd - tu już gorzej - pomijając znowu handryczenie się o to że dla mnie to trzeba podwójną dawkę (a mam 27 lat i naprawdę małe zmarszczki mimiczne), środek został podany bardzo nierówno - zrobiło sie zgrubienie z 1 strony, a mimo że upłynęło już pare miesięcy ciągle mam z jednej strony ust przy uśmiechu inny wygląd niż z drugiej (tzn. niesymetryczny) Poza tym - Pani stwierdziała że nie zamknie drzwi do gabinety - bo się zacinają, a recepcjonistka robi też za pielęgniarkę i ma być obecna w gabinecie podczas zabiegu a one muszą widzieć czy ktoś wchodzi. Więc w każdy przechodzący w centrum handlowym może widzieć przez szklaną witrynę co się dzieje w otwartym gabinecie. Koszmar - tym bardziej że tuż obok jest moje biuro a godziny były popołudniowe. Atutem jest cena - ale UWAGA - jest jeszcze 1 miejsce w Wawie gdzie można robić niedrogo botox - For Beauty w Panoramie - cena jak w Botox Express a lekarze profesjonalni, warunki jak trzeba i efekt super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka_jolka2
Ku przestrodze... Antyreklama Botox Express w Złotych tarasach. Ten temat już się pojawił, ale widać nie dość bo ta nora ciągle funkcjonuje. Byłam tam dwa razy. 1. Czoło - botox - całkiem ok - pomijając że od razu lekarka namawiała mnie na podwójną dawkę . A ja chciałam bardziej profilaktycznie i uparłam się na tylko 1 mówiąc że najwyżej efekt będzie bardziej naturalny (i miałam rację! - 1 dawka a czło deska przez 6 mcy!!! co by było po dwóch...) 2. wypełnienia bruzd - tu już gorzej - pomijając znowu handryczenie się o to że dla mnie to trzeba podwójną dawkę (a mam 27 lat i naprawdę małe zmarszczki mimiczne), środek został podany bardzo nierówno - zrobiło sie zgrubienie z 1 strony, a mimo że upłynęło już pare miesięcy ciągle mam z jednej strony ust przy uśmiechu inny wygląd niż z drugiej (tzn. niesymetryczny) Poza tym - Pani stwierdziała że nie zamknie drzwi do gabinety - bo się zacinają, a recepcjonistka robi też za pielęgniarkę i ma być obecna w gabinecie podczas zabiegu a one muszą widzieć czy ktoś wchodzi. Więc w każdy przechodzący w centrum handlowym może widzieć przez szklaną witrynę co się dzieje w otwartym gabinecie. Koszmar - tym bardziej że tuż obok jest moje biuro a godziny były popołudniowe. Atutem jest cena - ale UWAGA - jest jeszcze 1 miejsce w Wawie gdzie można robić niedrogo botox - For Beauty w Panoramie - cena jak w Botox Express a lekarze profesjonalni, warunki jak trzeba i efekt super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-l-g-a
O-l-g-a Witajcie! Ponownie zwracam się z prośbą o pomoc :) Proszę Was, ponieważ szczególnie interesują mnie wypowiedzi kobiet, które nie wahają się sięgać po środki takie jak botoks. WSPÓŁCZESNA KOBIETA "Jestem studentką psychologii i przeprowadzam badania do pracy magisterskiej. Interesuje mnie, w jaki sposób współczesne kobiety próbują poprawić swoje samopoczucie a przez to wpłynąć na jakość życia. Można to robić na różne sposoby, np. korzystając z usług salonów kosmetycznych lub klinik medycyny estetycznej, uprawiając sport czy zachowując zdrową dietę. Chcę się dowiedzieć, z jakich metod korzystają Polki." Wypełnienie tych kwestionariuszy zajmuje między 15 a 20 minut, naprawdę, bo sprawdziłam z zegarkiem. Jeśli któraś z Was zechciałaby mi pomóc, będę o.g.r.o.m.n.i.e wdzięczna. Proszę o mail na adres: olga.slifirska@gmail.com, wyślę kwestionariusze mailem i poproszę o odesłanie po wypełnieniu. Udział w moim badaniu jest całkowicie anonimowy, nie zawiera pytań o wysokość dochodów. Z góry Wam wszystkim dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-l-g-a
Witajcie! Ponownie zwracam się z prośbą o pomoc.Proszę o pomoc Was, ponieważ szczególnie interesują mnie wypowiedzi kobiet, które nie wahają się sięgać po środki takie jak botoks. WSPÓŁCZESNA KOBIETA "Jestem studentką psychologii i przeprowadzam badania do pracy magisterskiej. Interesuje mnie, w jaki sposób współczesne kobiety próbują poprawić swoje samopoczucie a przez to wpłynąć na jakość życia. Można to robić na różne sposoby, np. korzystając z usług salonów kosmetycznych lub klinik medycyny estetycznej, uprawiając sport czy zachowując zdrową dietę. Chcę się dowiedzieć, z jakich metod korzystają Polki." Wypełnienie tych kwestionariuszy zajmuje między 15 a 20 minut, naprawdę, bo sprawdziłam z zegarkiem. Jeśli któraś z Was zechciałaby mi pomóc, będę o.g.r.o.m.n.i.e wdzięczna!! Proszę o mail na adres: olga.slifirska@gmail.com, wyślę kwestionariusze mailem i poproszę o odesłanie po wypełnieniu. Udział w moim badaniu jest całkowicie anonimowy, w ankiecie nie ma pytań o wysokość dochodów. Z góry Wam wszystkim dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 razy
dziwne, robiłam botox u 4 róznych lekarzy, zawsze mam przejsciowy efekt delikatnego opadniecia prawej powieki, ale to szybko przechodzi. Przez 3 lata podawania Botoxu juz sie przyzwycziłam do tego. Pierwszy raz przeklinałam lekarza, drugi raz też, za trzecim uprzedziłam lekarkę, za czwartym sie przyzwyczaiłam. Wygladam o niebo lepiej po Botoxie, tak chyba musi być. Ostatnim razem powiedziała mi lekarka, że w zyciu czasami jest cos za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 razy
skasowałam swoja wypowiedź 4 razy miałam lekkie opadniecie prawej powieki u 4 róznych lekarzy 3 razy przeklinałam lekarzy za czwartym już sie przyzwyczaiłam od lekarza usłyszałam za czwartym razem, że w życiu czasami jest coś za coś bedę robić dalej, bo to opadniecie szybko przechodzi, a twarz jest duzo młodsza i taka wypoczęta, jak pisała któraś z was, nawet nieprzespana noc nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 razy
skasowałam swoja wypowiedź 4 razy miałam lekkie opadniecie prawej powieki u 4 róznych lekarzy 3 razy przeklinałam lekarzy za czwartym już sie przyzwyczaiłam od lekarza usłyszałam za czwartym razem, że w życiu czasami jest coś za coś bedę robić dalej, bo to opadniecie szybko przechodzi, a twarz jest duzo młodsza i taka wypoczęta, jak pisała któraś z was, nawet nieprzespana noc nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jutro jadę do stolicy do gabinetu A.Sankowskiego będę robiła botox i wypełnianie bruzd może jeszcze coś ale nie wiem troszkę się boję bo jak się czyta niektóre wypowiedzi to mi jest niedobrze ale nie może byc zle bo robicie sobie kobiety te wszystkie zabiegi - specjalnie wybrałam znanego lekarza bo się boję - trzymajcie za mnie kciuki . Powiadomię o rezultatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jutro jadę do stolicy do gabinetu A.Sankowskiego będę robiła botox i wypełnianie bruzd może jeszcze coś ale nie wiem troszkę się boję bo jak się czyta niektóre wypowiedzi to mi jest niedobrze ale nie może byc zle bo robicie sobie kobiety te wszystkie zabiegi - specjalnie wybrałam znanego lekarza bo się boję - trzymajcie za mnie kciuki . Powiadomię o rezultatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUTRO JADĘ DO STOLICY NA BOTOX I WYPEŁNIANIE BRUZD BOJĘ SIĘ JAK JASNA CHOLERA BĘDĘ TO ROBIŁA W GABINECIE A. SANKOWSKIEGO DAM ZNAC O WYNIKACH MAM 53 LAT I PIERWSZY RAZ TO ROBIĘ -TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI- PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×