Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość infaltylny to czlowiek
dziecinny ,nie czlowiek myslacy trzezwo. Infaltylne i prozne jestescie wy, ale moral bedzie tragiczny. Jak aidze te naciagniete napuchniete baby z wytrzeszczem oczu nienaturalnie uniosionymi brwiami to horror. Kazdy facet ma zabawe z waszej glupoty, albo usta kaczory , nienaturalnie napuchniete. Masakra ... Azainwestowac w zabiegi dobre kremy , nie bedzie zmarch i POSMIECHOWISKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa38
te zjadliwe komentarze pisze na pewno jakaś ropucha w mocherowym berecie, której już nic nie pomoże...ani botox ani kwas, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa38
te zjadliwe komentarze pisze na pewno jakaś ropucha w mocherowym berecie, której już nic nie pomoże...ani botox ani kwas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Hej, Nie umiem sie jeszcze na tym forum znaleźć, pokazuje mi że post nie przechodzi ..a potem 100 razy sie pokazuje. Miałam mieszany kwas +botox Czoło i kwas i botox, kurze łapki -botox, lwia -botox i kwas, oraz smutasa botox Mam skórę strasznie suchą, mam zakaz opalania sie na solarium do końca życia--nie wiem jak to przezyję..ale mysle że warto... Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Hej, Nie umiem sie jeszcze na tym forum znaleźć, pokazuje mi że post nie przechodzi ..a potem 100 razy sie pokazuje. Miałam mieszany kwas +botox Czoło i kwas i botox, kurze łapki -botox, lwia -botox i kwas, oraz smutasa botox Mam skórę strasznie suchą, mam zakaz opalania sie na solarium do końca życia--nie wiem jak to przezyję..ale mysle że warto... Pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Albo te komentarze pisze po prostu facet-impotent ...ignorujmy go i tyle... a wiecie kiedy oststecznie jest efekt po botoxie? Po po kwasie to ja juz mam rewelację..ale czekam , bo lekarz powiedział że efekty widac tak po około tygodniu do dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewo 38 zobaczymy
do jakiego stanu doprowadzisz skóre jak puszcza kwasy i botoxy. Nie trzeba byc beretem, zeby to wiedziec! Mowilam zainwestuj w odzywianie skóry a nie jej niszczenie.Ani botox ani wypelniacz nie regeneruja skóry, wystarczy zobaczyc jak wyglada Górniak , jak zombi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niecałe dwa tygodnie temu miałam botoks trzeci raz,z moich obserwacji wynika,że zmarszczkę mam mniejszą,po drugim botoksie miałam 10 miesięcy przerwy,a poszłam nie tyle ze względu na zmarszczkę (lwią),co z tego powodu,że zaczęłam znowu \"sciągać\" brwi i pracować z powrotem na tą zmarszczkę za każdym razem mam wstrzkiwane tyle samo-21 jednostek (ale nie wiem,co to znaczy) ,po tym ostatnim razie wydaje mi się,że botoks podziałał na większy obszar czoła-marszczy się ono mniej (jak ruszam brwiami) niż to bywało poprzednio i niezbyt mi się to podoba,wydaje się trochę sztuczne chyba też opadły mi powieki,wyczytałam w necie,że tak może być po wstrzyknięciu,ale po dwóch tygodniach przechodzi-teraz nie wiem,czy się przyzwyczaiłam do swojego widoku z opadniętymi powiekami,czy mi to opadnięcie minęło-nikt z rodziny,czy znajomych nie zauważył,że coś mam nie tak (no,ale z drugiej strony nie wszycy będą wytykać oznaki starości :-) ) mam zamiar jutro umówić się na wypełnianie bruzd nosowo-wargowych,to przy okazji pani doktor mnie obejrzy,zresztą kazała mi przyjść,jakbym miała jakieś \'\'ale\'\' bruzdy miałam robione 17 miesięcy temu,wahałam się czy już iść je robić,ale lekarka powiedziała,że lepiej teraz,bo kwas będzie miał pod skórą gotowe \'\'rusztowanie\'\',bo mi jeszcze trochę trzyma botoks nie boli,nie chciałam znieczulenia,na kwas poprosiłam receptę na emlę,żeby się posmarować w domu i tracić czasu,ale pani doktor dała mi w sterylnym podełeczku trochę maści znieczulającej i mam ją teraz w lodówce oprócz tego rzuciłam palenie,od dwóch lat nie byłam w solarium,nie opalam się w pełnym słońcu (parasol,kapelusz,krem z wysokim filtrem) i kupuję droższe kremy na noc i pod oczy co do oczu-kurzych łapek nie mam,pod oczami mam nieduże zmarszczki,ale są większe niż rok temu,z tego co mówiła \'\'moja\'\' lekarka-z tymi pod oczami jest najwięcej problemów,bo może być po tym najwięcej powikłań,ciężko jest dobrze ostrzyknąć,a efekt nie do końca pewny w tv widziałam,że pod oczy stosują na zmarszczki pilingi chemiczne-strasznie się po nich wygląda,ale na zmarszczki pomaga (można na cała twarz),też się przy okazji spytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Mam pytanie jak to będzie widac po tym botoxie? Z dnia na dzień czy jak? Kiedy ta powieka może opaść? Ja robiłam 2 dni temu. Myslę że o solarium to juz zapomnę na twarz na pewno.. Jak długo mi to będzie trzymać ? 5 mies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Mam pytanie jak to będzie widac po tym botoxie? Z dnia na dzień czy jak? Kiedy ta powieka może opaść? Ja robiłam 2 dni temu. Myslę że o solarium to juz zapomnę na twarz na pewno.. Jak długo mi to będzie trzymać ? 5 mies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatnia
Witajcie Ktoś napisał,ze botoks i kwas SURGIDERM szkodzą.Nic bardziej bzdurnego.Botoks owszem,bo to trucizna,ale SURGIDERM,to jest to co nasza skora traci z wiekiem i ostrzykiwanie kwasem regeneruje naszą skórą od środka.Żaden nawet złoty krem,nie da takich efektów.Kwas jest wypełniaczem hialuronowy i przy zwiotczałej cerze wypełnia bruzdy,ubytki i drobne zmarszczki.Polecam i działa bardzo długo.zależy jaki,ale dobry nawet do roku.Nic nie uszkadza i nie powoduje działań ubocznych. I nie jest to prawda,ze wygląda sie po nim, nienaturalnie.To bzdura!!jak najbardziej naturalnie i młodo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się jeszcze,że teraz,pierwszy raz po( trzecim)botoksie mnie bolało,w miejscach wkłucia miałam takie małe zgrubienia,bolesne przy dotyku (oczywiście nie macałam od razu,po 4 godzinach lekko dotykałam,bo czułam bolesność) i przez dwa dni,gdy schylałam głowę,czułam się tak,jakby na czoło działało przyciąganie ziemskie-bolało i czoło i oczy,ale przeszło ja gdzieś czytałam,że nadużywanie botoksu szkodzi,bo zanikają mięśnie,zostało to nazwane syndromem nicole kidman,albo jakoś podobnie,w każdym razie od jej nazwiska,bo na przykładzie nicole kidman to widać swoją drogą,ja tam nic nie widzę,ale pewnie dlatego,że oglądam ją głownie na retuszowanych zdjęciach,na których każdy ładnie wygląda,mi lekarka,jako przykład podała ewę minge-przykład,że jest za bardzo \'\'wyprostowana\'\'-tu przyznaję,że ma nieco dziwną twarz surgiderm jest zbudowany z cząstek,z których jest zbudowane nasze ciało,ma za zadanie przyciąganie cząstek wody,które przez to,że się skupiają w jednym miejscu,wypychają niejako zmarszczki od wewnątrz i w ten sposób je prostują,nie wpływa na mimikę twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa38
do zjadliwego anonimowicza: podpisuj się, żeby było wiadomo kumu odpisywać ! Co do zdjęć, do których przesyłasz linki to rzeczywiście jakaś ekstremalmna przesada i koszmar.I niestey można się zagalopować w tych zabiegach. To wciąga jak narkotyk, spróbujesz jednego zabiegu, widzisz efekt i chcesz to kontynuować a potem ostrzykiwać następne partie twarzy...i już jesteś uzależniona - tak to działa. I każda z Was musi to przyznać, że jest coś co popycha nas do zrobienia następnego zabiegu . Niektóre przesadzają jak np. Edyta Górniak i Ewa Minge. Ale są kobiety, którym te zabiegi pozwalają poprawić samoocenę i odzyskać pewność siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Ja mam w lwią kwas i po prostu -efekt jest genialny..botox w kurze i czoło-trochę juz czuje..gdybym wiedziała że tak to działa zrobiłabym to 2 lata temu..super polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 35
Do ola001 Myślę,że na Twoje pytanie na forum to nikt nie odpowie. Musisz się wybrać do lekarza i on Ci podpowie. Powiedz przede wszystkim dokładnie co Ci przeszkasza a lekarz powie Ci czy to się da i na ile naprawić :) I tu dochodzimy do sedna! Bo dobry lekarz to to co decyduje o efekcie. Musisz pytac o "królika doświadczalnego" . Najlepiej wybrać się z kimś na zabieg . Będziesz wtedy wiedziała co delikwentka chce poprawić i jaki jest tego skutek. Ile masz lat? Do Maczka 35 Ale Ty wariatka jesteś :D Młoda chcesz być i do solarium tęsknisz?! Rany i jeszcze z suchą skórą! Normalnie masz klapsa ode mnie :D Pisałaś o "smutasie" to jes ta od nosa do kącika ust? A miałaś zmarszkę czy bruzdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie botoxowi i nie solarium
solarium to najwieksze gówno dla skóry. Lepiej juz na sloncu z min30 na twarz (filtr) Jak sie chce opalac to w dobie dzisijszej cywilizacji mamy juz polaczenia do Turcji czy Egiptu za smieszne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Ja w ogóle tego smutasa nie widziałam tam po prostu sladowo mi wstrzyknął-nawet nie mam śladu, miałam zmarszczkę-nie bruzdę. Od solarium to ja byłam kiedys uzależniona, strasznie przeginałam ze 3 lata temu -chodziłam non stop i teraz bardzo żałuję..ale juz nic nie można zrobić... A na słońce moge wyjść? Bo ja kurde pracuję akurat w biurze podróży...i to jest masakra ;-(((( a dzisiaj czuje takie ściąganie troszkę-jak po maseczce --to m=normalne? Klapsa-no..dobrze juz o solarium ciiiiiiiiiiiiiiiisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
Ja w ogóle tego smutasa nie widziałam tam po prostu sladowo mi wstrzyknął-nawet nie mam śladu, miałam zmarszczkę-nie bruzdę. Od solarium to ja byłam kiedys uzależniona, strasznie przeginałam ze 3 lata temu -chodziłam non stop i teraz bardzo żałuję..ale juz nic nie można zrobić... A na słońce moge wyjść? Bo ja kurde pracuję akurat w biurze podróży...i to jest masakra ;-(((( a dzisiaj czuje takie ściąganie troszkę-jak po maseczce --to m=normalne? Klapsa-no..dobrze juz o solarium ciiiiiiiiiiiiiiiisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 35
Do Maczka35 przez pierwsze 3 tygodnie to i za pierwszym i za drugim razem pamietam,że rózne takie dziwne rzeczy się dzieją. Tzn. nie wpadaj w panikę :) One są zauważalne tylko dla Ciebie. Za drugim razem zrobiło mi się lekkie "mefisto" , po dwóch tygodniach śladu nie było. A z ta małą zmarsczką miałam podobnie. Tylko z jednej strony, bez bruzdy a takie zagłębienie na wysokości ust. Teraz jestem na etapie kwarantanny ale koniec kwietnia chcę iść z czołem. bo ta zmarszczka to się jeszcze trzyma, choć też już powoli ją widać. Robiłam ją na początku sierpnia. Czyli tak jak doktor mówił: około pół roku. Podobno za drugim razem ma trzymać dłużej :) A co do opalania to po prostu filtry i już. Ja całe życie mieszkałam nad wodą (i morze, i jezioro), tez latem praca wymaga ode mnie przebywania na słońcu, czapka z dużym daszkiem załatwia sprawe;) Miałam 15 lat jak zobaczyłam swoją opaloną twarz w lustrze i wydałam się sobie jakas taka stara :D i od tamtego czasu unikam wystawiania twarzy na słońce,az czasam śmiesznie wygladam i muszę ratować twarz samoopalaczem bo mi do reszty nie pasuje! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 50
Mam prawie 50 lat. Pierwszy botox na czoło zrobiłam w lutym. dodatkowo na całą twarz jeszcze Sculptrę. Teraz w niedzielę pan doktor uzupełnil jeszcze botox o kurze łapki i 2 raz sculprę. U mnie botox zaczyna działać po trzech dniach. Zmarszczki się pięknie wygładziły, powieki podniosły do góry, skóra po sculprze nabrała jędrności. Wyglądam rewelacyjnie. Jeżeli chodzi o ból-to botox nie boli natomiast sculpra bardzo pomimo znieczulaenia kremem. Za wizytę zapłaciłam 1250 zl. Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmadona
Kochane baby ja uwielbiam botoks !! robiłam w styczniu ale co dwa tygodnie chodzę dodatkowo na mezoterapię -jestem bardzo zadowolona -teraz los chciał ,że botoks ocalił mnie przed deformacją twarzy -jak się okazało w zeszłym tygodniu- mam straszną alergie na farbę do włosów -po 5 dniach dostałam porażenia alergologicznego twarzy - spuchłam i wyglądałam jak potwór /ludzie odsuwali się ode mnie w sklepie i na ulicy - gdy zaczęło się porażenie i powolny obrzęk / wylądowałam na tydzień w szpitalu dermatologiczno alergologicznym -przeszłam kurację sterydami /a to niszczy skórę okropnie ;((/Botox uratował mnie przed trwałą deformacją po porażeniu , gdyż moje mięśnie wcześniej zostały odpowiednio sparaliżowane - dzięki temu miałam ochronę i wszystko ustąpiło - ale sterydy odbiły się na twarzy mocno ;(( dopiero w maju mogę powtórzyć zabieg , na razie jedynie mezoterapia :(( Potem moja kochana pani doktor pomyśli , czym mi zregenerować twarz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do szeptucha Masz podobne odczucia jak ja po zrobieniu botoksu.Tez mnie bolą przez kilka dni oczy,zaraz po zabiegu,a ponadto czuje takie trudne do opisanie ciągniecie.Typowy praliż nerwów szczególnie w okolicy kurzych łapek.Bałam sie ,ze to coś ze mną jest nie tak.Cieszę sie,ze o tym wspomniałaś:)) A czy też przez pierwsze dni czujesz takie ciężkie powieki i ból głowy? Moj ból jest nie do opisania.zawsze po botoksie mam gigantyczna migrenę przez pierwsze dni.potem już jest okey Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
hej, Fajnie że znalazłam to forum..tez miałam ogromnego globusa przez pierwszy dzień, teraz faktycznie uczucie ściągania, ale na razie mi brew nie opadła..więc chyba spoko;-) Czoło po prostu idealne!!! A jak znajomi na to reagują-widzą to u was?? bo ja jesszcze nikogo nie spotkałam..jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczka 35
hej, Fajnie że znalazłam to forum..tez miałam ogromnego globusa przez pierwszy dzień, teraz faktycznie uczucie ściągania, ale na razie mi brew nie opadła..więc chyba spoko;-) Czoło po prostu idealne!!! A jak znajomi na to reagują-widzą to u was?? bo ja jesszcze nikogo nie spotkałam..jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punia2009
witam, wstrzyknęłam botox wczoraj, pod oczy. Dziś mam uczucie takiego "ściągania" skóry, patrzę co chwilę w lusterko, efektu dziś nie widać wogóle. Martwię się, czy wogóle będzie efekt i czy nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia - 38
Cześć wszystkim, fajnie że jest takie forum bo można naprawdę poznać opinie tych które już to zrobiły. Lekarz tak naprawdę nie jest w stanie do końca przewidzieć efektu jaki nastąpi po zabiegu. Ja wstrzyknęłam sobie kwas w usta - miałam bardzo wąskie wargi a teraz po 5 zabiegu są po prostu super.Niedawno zrobiłam kurze łapki botoksem a teraz zastanawiam się nad czołem. Nie mam tu zbyt wielu zmarszczek, ale za to opadające powieki i głównie chodzi mi o efekt otwarcia oka, ale boję się, że powieka może opaść :-( .Wyczytałam tu na forum że takie przypadki się zdarzają . Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak się zdarza ? I czy da się jakoś tego uniknąć ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia 38 -
Cześć wszystkim, fajnie że jest takie forum bo można naprawdę poznać opinie tych które już to zrobiły. Lekarz tak naprawdę nie jest w stanie do końca przewidzieć efektu jaki nastąpi po zabiegu. Ja wstrzyknęłam sobie kwas w usta - miałam bardzo wąskie wargi a teraz po 5 zabiegu są po prostu super.Niedawno zrobiłam kurze łapki botoksem a teraz zastanawiam się nad czołem. Nie mam tu zbyt wielu zmarszczek, ale za to opadające powieki i głównie chodzi mi o efekt otwarcia oka, ale boję się, że powieka może opaść :-( .Wyczytałam tu na forum że takie przypadki się zdarzają . Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak się zdarza ? I czy da się jakoś tego uniknąć ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama943
Punia 2009 - efekty zobaczysz po 4-5 dniach wiec spokojnie, ja za pierwszym razem też się denerwowałam:) Mollan - jeśli chodzi o Poznań mogę Ci polecić p.dr Katarzynę Chmielewską wpisz w wyszukiwarkę to znajdziesz namiary, robiłam u niej juz 2 x botox i wypełniacz(przy okazji okolice oczu mozna znieczulici wypełniacz "nie boli") jeśli chodzi o botox to powieki nie mają prawa opaść jak jest prawidłowo podany (chodzi o prawidłowe miejsce podania) wiem bo głownie o to się martwiłam, ponieważ i tak mam lekko opadające powieki więc bałam się jeszcze większego opadnięcia ale p.dr mnie zapewnila że nic takiego się nie wydarzy jestem bardzo zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×