Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość alina katowice
witam! kilkakrotnie juz polecalam tu CLINK ZIEBA w Katowicach,robilam tam kwas i botox,pierwszy raz botox trzymal 6 miesiecy,a zaznaczam ,ze pale papierosy,drugi raz 7 miesiecy,wszystko jest bez zarzutu,bez ubocznych skutkow takich jak opadanie powieki czy tym podobne. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlka
a ja za botox w dwóch okolicach płaciłam 900 zł. robiłam w Warszawie, wszystko ok tylko już po trzech miesiącach puścil. LIPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam sobie dwa tygodnie temu lwią zmarszczkę i kurze łpaki , zależało mi na na prawdę mocnym efekcie bo juz latka nie te . Tak jak powiedział lekarz ,że będzie odczucie blokady i odretwienia przy tak silnym botoksie - tak mam , nic mi to nie przeszkadza bo wcześniej robiłam w innych gabinetach i efektu nie było zadnego. Nie było odrętwienia ale tez nie było najmniejszej poprawy. Więc nie ma co się czarowac albo jest efekt i jest paraliż tych mięśni ( co się czuje ) albo botoks jest delikatny nie daje efektu i nie ma paraliżu. Lekarz był bardzo w pożądku bo dokładnie wypytał mnie o jaki efekt mi chodzi uprzedził o wszystkich konsekwencjach takich jak czucie paraliżu , mozliwość wystąpienia powikłań itd . Oczywiście zalecał mi ,zebym zrobiła tylko trochę ale jak mu powiedziałam ze ja już biegam z tym tematem długo i wciąż nie robią tak abym miała widoczny rezultat to dopiero wtedy zgodził się na wykonanie mocnego botoksu. Polecam salon venus wellnes & spa w warszawie w centrum handlowym Blue City na poziomie 0. Ceny umiarkowane , na prawde jak dla mnie bardzo fachowe podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlexSm
moja koleżanka wstrzyknięty miała botox ale w okolicach ust i mówiła, że strasznie sie bała ale to nic strasznego i efekt jest ładny. mówiła jeszcze, że na początku ją piekło bo sam botox to przeciesz trucizna. i na początku nmiała troche opuchnięte ale to chyba zależy jak u kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
To ja również podzielę się swoją historią z botoxem. Otóż, botox robię od kilku lat i zawsze byłam bardzo zadowolona. Cóż... do ostatniego razu, od którego minęło ponad tydzień a ja mam niespodziankę w postacie zagłębień na linii przechodzenia doliny łez w policzek. Coś jakby napęczniałą skórę na końcu policzka i dalej - dość mocno zarysowane wgłębienia. Może któraś z Was wie, czy (ciarki mi przechodzą, gdy pomyślę, że nie...) i kiedy to ustępuje. Dodam, że miałam dysport podawany także na zmarszczki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) Dawno mnie tu nie było :) Szukam koleżanki która uda sie ze mną na botoksik w Poznaniu. Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Ponownie ja na temat powikłania polegające na wybrzuszeniach na końcach policzków (niestety nowych zmarszczkach w tych miejscach) i jak gdyby, zapadniętych dolinach łez. Czy nikt takiego przypadku nie miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana
odradzam gabinet na Bukowinskiej, pani doktor Kocięba jest osobą niekompetentna niech was nie zmylą dymplomy na scianach... zrobilam sobie u niej wypelnienie zmarszczek 2 miesiace temu i nie dosc ze zero efektu to jeszcze mam zgrubienia na twarzy !!!!!!!!!! zaplacialam mnostwo pieneidzy a ona nie chce mi teraz ich zwrocic bo stwierdzila ze podjelam ryzyko i teraz mzoe mi jedynie rozpuscic kwas jakas inna substancja, i znowu bym chodzila przez 2tygodnie cala w siniakach, o nie dziekuje bardzo! poza tym balabym sie juz u niej polozyc... chce zlozyc skarge czy ktos wie co moge zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 14
Witajcie!Mam mieć jutro robiony botox na szyję ( zwisa i troszku się marszczy)!Bardzo się boję ...Czy któraś z Pań miała ten zabieg na szyję ?Jakie efekty i czy warto?Mam 47 lat - buzia jędrna - robiłam botox na czole i kurze łapki już kilka razy - jest ok ale na szyi nigdy!Prosze o radę.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana kasia
chcialabym zrobic Botox w Swiebodzinie, bo bede tam przejazdem. Czy ktoras z Was ma jeszcze namiary na Pania Doktor ze Swiebodzina i czy nadal jest taka tania ? Prosze o szybka odpowiedz bo moj urlop zaczyna sie za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krtrka
A ja zrobiłam wczoraj po poludniu botox kurzych łapek.Niestety dzisiaj już widzę,że zmarszczki poszły mi niżej ...tzn.zaczynają ciągnąć się spod oka.Ło matko jak to paskudnie wygląda.Wcześniej nie mogłam na siebie patrzec z profilu,a teraz to i z przodu jest strasznie. Napiszcie mi proszę czy to możliwe,żeby po tak krótkim czasie botox zaczał działać i czy mi te zmarchy juz tak zostana. Czy z upływem czasu będzie lepiej????? Jestem z Poznania...na razie nie pisze gdzie byłam,ale jak nie będę lepiej wyglądać to napiszę gdzie mi to tak spie....li Co za chol era mnie pokusiła,żeby pójść na botox.Dziwię się czemu niektórzy tak dobrze wyglądają i też niby po botoxie.Nie ma to jak zrobić sobie lifting to przynajmniej skóra jest naciągnięta i wygląda się naprawdę młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobilam znowu botox
do Gabi14 Dopiero odczytalam Twoje pytanie i chyba juz jestes po zabiegu,ja powiem tylko,ze absolutnie nie warto robic na szyje botoxu,zrobilam kiedys raz jeden i nie widzac najmniejszego efektu wiecej nie powtorzylam,nie dam sie namowic wiecej,a pozatym to mam na szyi tylko niewielkie 2 poprzeczne linie a poza tym gladko wiec sama juz przesadzilam w tamtym momencie.Jesli chcesz cos zrobic zeby poprawic skore szyi to jedynie mezoterapia. Teraz na temat mojego zabiegu botoxem to chcialam sie pochwalic ;) za kazda dawke botoxu placilam po 200 zl,dostalam 3 dawki za 600 zl lacznie w Warszawie moje drogie panie,tak ,tak sa i takie ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
do krtrka: niestety mi również zdarzyła się podobna historia po poprzednim zabiegu. Ostatni, również nieudany, o czym pisałam, miał to naprawić. Otóż, po podaniu botoxu w zmarszczki mimiczne pojawiły mi się linie pod oczami. W zasadzie już 2, 3 dnia 'wylazły'. Wraz ze słabnięciem botoxu linie stawały się nieco płytsze ale nie mogę powiedzieć, że 'odeszły' bezpowrotnie. Odczekawszy 4 m-ce chciałam je zniwelować zabiegiem zrobionym u ponoć świetnego lekarza ale niestety, tamte lekko się spłyciły ale za to, pojawiły nowe plus jakby zapadnięte doliny łez, o czym wcześniej pisałam. Sorry, że nie brzmi to dla Ciebie zbyt pocieszająco ale tak to ze mną było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasem hialuronowym
wypełnij sobie doline łez i będzie cacko. Ja kiedyś tak zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
dziękuję za radę dotyczącą kwasu. mogłabyś coś więcej na ten temat powiedzieć. gdzie robiłaś ten zabieg, za ile, ile czasu trzyma się efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi1111
ja jestem tu niowa ale mam doswiadczenie co do boroxu,mam poprzeczna zmarsczze juz 2 meisiace zrobiona i efekt jest bombowy dzis zrobilam miedzy brwiami i kurze lapki zobaczymy za 3 dni jak bedzie, czy ktoras wypleniala sobie tez pod oczami kwasem hialuronowym zeby zlikwidowac cienie>??? te zabiegi chyba mzna laczyc nie? jak ktos wie to moze sie podzieli ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrkrrka
Dziewczyny jak ja się cieszę!!Nie mam już lwiej zmarszczki i pomimo,że zrobiły mi sie poziome zmarszki po okiem to dzięki botoxowi mam większe oczy,bo podniosły mi się brwi i naprawdę wyglądam młodziej.Żeby mi ten botox trzymała jak najdłużej. Dziwczyny a czym to grozi,że chyba nie miałam otwartej świeżej ampułki...tylko lekarka podala mi botox,który już miała w strzykawce?Czy przez to będzie trzymał krócej??Czy z tym wiążą się jeszcze jakieś inne powikłania?? Jak ja się cieszę ze swojego wyglądu......z przyjemnością patrzę w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rany dopiero sie zapisałam na forum a już sie wciągnełam że hej!!!!!!!!!!!!!!:) ja mam problem z piersiami i szukam lekarza, ale botox sobie wstrzyknełam jakiś czas temu....i jest po ppppprostu bosko! polecam wszytskim dziewczynom ze zmarszczkami na czole i wokól oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany dopiero zapisałam sie na forum a juz sie wciagnełam że hej!!1 ja mam problem z piersiami i szukam lekarza ale to inny temat..a botox wstrzyknełam sobie jakiś czas temu i bomba =, bosko, polecam wszystkim dziewczynom ze zmarszczkami na czole i wokól oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmastr
Czy ktoś mógłby mi polecić lekarza i gabinet w Krakowie? Chciałabym wstrzyknąć sobie botox pierwszy raz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala43
do zrobiłam znowu botox. gdzie tak tanio robiłaś i jaki masz efekt,zadowolona? poleć i nam gabinet będziemy wdzięczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina001
HALO!! Nie ma żadnej chętnej na botox z okolic Poznania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divawwww
nina jestem, z ponania...dziś jestem 3 dzien po...hmmmm i narzie nie bardzo sie ciesze, ogrzewam to zeby mi szybcziej zeszło to. moze kurze łapki ok, ale czoło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva....
jedno oko ok, ale drugie opadła mi powieka, wygladam jak kocica, i kurzełapki znikneły ale pojawiły sie niżej , blizej nosa:( niewiem czy tak ma być, pozbywasz sie jednych a drugie wyłaża, ? bezsens trochy. heh, trochy jestem załamana ale na kurze łapki tylko i wylacznie jeszcze pójde, ale czoła juz nie dam ostrzykać:) teraz obliczam dni jak mi to zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva...
dziewczyny znacie moze jakies sposoby zeby przyspieszyc to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva....
wyeliminowanie botoxu:) bardzo się martwie, a na samą mysl że bedę miała to przez 3 miesiace najkrócej chce mi sie płakać:( narazie chodze w okularach, zastanawiam sie nad zrobieniem sobie grzywki nawet. Nie raz marze zeby to był sen...i obudze sie z twarza jak miałam:( robił mi to dobry lekarz, wiec juz sama nie wiem co mam mysleć....heło odezwijcie sie:) kochane/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva.....
ratunku please-------odezwij sie jak tam TWOJE BRWI PODNIOSŁY SIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmastr
Czy nie ma tu nikogo z Krakowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×