Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

29 lat-to nie byl efekt starzenia tylko taka uroda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję masafi 77 ;) polecasz z własnych doświadczeń? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
Tak,inaczej bym nie polecała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
do sali11 dziękuję za info, wiem o czym mówisz- ja też mam taką "urodę" :-) tzn. zapadnięte oczodoły, takie podkowy i szukam możliwości poprawy tej okolicy, bo daje to smutny i postarzały wyraz całej twarzy.Teraz udało mi się osiągnąć niezły efekt-mianowicie pod koniec stycznia miałam wypełnienie tej okolicy kwasem hial.(juvederm), i teraz robię serię mezoterapii (jestem po 2giej)- dopiero teraz widzę zadowalające rezultaty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Dziękujemy wszystkim głosującym na nasz Portal w konkursie na Złotą Stronę Roku 2010 tygodnika Wprost. Wygraliśmy! Dziękujemy za Wasze wsparcie, za każdy oddany głos, który jest dla nas niesamowitym dopingiem w tworzeniu serwisu. Zapraszamy do zapoznania się listą nagrodzonych użytkowników, którzy oddawali na nas swoje głosy. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/49/nasz-portal-zlota-strona-roku-2010-wprost-dziekujemy-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka111111
właśnie wróciłam z zabiegu. Oczy i czoło botox, bruzda nosowo-wagrowa kwas hialuronowy. Na efekty botoxu muszę poczekać kilka dni ale ostrzyknięcie kwasem widać natychmiast. Nie powiem jestem b. zadowolona. Mam 42 lata. Zabieg w poznaniu u pani dermatolog ul. zlotowska 21 mona lisa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratkowa79
A czy tak naprawdę moze nie powinnyśmy zaczekać z botoksem i na poczatek moze jednak spróbowac mezoterapii ? Dziewczyny,na botoks zawsze przyjdzie czas i nawet po 40 roku życia bedziemy mogły ja zrobic.Ale teraz mysle ze powinnysmy jednak iśc w stronę takich zabiegów jak chociazby cytocare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia2
no ciekawe podejście - tak jakby porownywać przydatność widelca do łyżki ;-) cytocare to preparaty do mezoterapii, kóre z tego, co mi wiadomo poprawiają kondycję skóry, rewitalizuja ją, ale nie likwidują zmarszczek mimicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście-marzunia masz racje, wszystkie pilingi i mezoterapia popeawiaja tylko kondycje skory i dobrze ja nawilżają, za to zmarszczek nie pomoga nam zlikwidować;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwo
przeprzsza bardzo chcialalm sie dowiedziec jakie sa efekty po botoxie bo bardzo sie nad nim zastanawiam bardzo bym chciala sobie zrobic ale bardzo sie boje ze bede gozej wygladac niz wygladam i niemoge sie zdecydowac niewiem co robic mam juz 37 lat iskora dookola oczu niewwyglada juz dobrze ale bardzo sie boje ze bede wygladac jeszcze gozej juz kilka razy dzwonilam zeby sie zapisac na botox i zadoradzcie mi prosze wsze rezygnuje prosze o porade jestem z rudy sl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 37
Hmm, ja wstrzyknelam botox 3 razy w odstepie roku. Niestety zauwazylam powstawanie nowych zmarszczek w innych miejsach, i jakby skora policzkow poszla w dol. no coz do 34 lat mialam idealna twarz bez zmarszczki...wydaje mi sie ze botox chyba troche pogorszyl stan mojej skory, mysle o brow lift.. wtedy za jednym zamachem unosi sie brwi i jakby naciaga lwia zmarszczke i powieki rowniez podnosza sie do gory ... ciekawa jestem tego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia2
dziewczyny - ten wpis jest a propos przemyslen zrobić botoks na okolice oczu czy nie. Kurze łapki - tylko botoks. jak masz szarą , wiotką, z drobnymi zmarchami powieke dolną - mezoterapia iglowa. Jeśli zwisa powieka górna - mezo igłowa na przywrócenie jędrności skóry (lekarz dobierze preparat) + ewentualnie botoks w celu podniesienia brwi. przy znacznie opadającej powiece gornej mozna użyć wypelkniacza w celu uniesienia bocznej częśc łuku brwiowego. podaje sie wtedy dosyc dużo kwasu i dosyć głeboko. lekarz ułatwi Wam wybor metody najlepszej dla Was. nie ma sie co bac botoksu, bo paradoksalnie im młodsza kobieta - tym lepsze efekty. często powiklania typu opadania brwi czy czoła pojawiaja sie przy wiotkiej skórze. to tak w kosmicznym skórcie :-) mam nadzieję, że choc troszke pomogłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka38
witam panie jestem z raciborza od mojej wizyty u dermatologa nie moge na siebie patrzec!tak mi pojechała po psyhice ze nie moge dojść do siebie pierwsze co widze to dwie wielkie bruzdy miedzy oczami!a wczesnie mi one nie przeszkadzały prosze moze ktoraś z pań mieszka w poblizu i moze mi polecić dobrego specjaliste i czym to lepiej wypełnic bede wdzieczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka38
lwia zmarszczka to się chyba nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aska 38
a co pani dormatolog Ci powiedziala, ze trzeba bedzie cos z lwia zmarszczka zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aska 38
mialo byc "Dermatolog";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka38
do dermatologa poszłam z corką a ona do mnie sie przyczepiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda--anka
Polecam p.dr. Kasie w Luboniu przyjmuje w Lumedica w czwartki. Robie sobie zabiegi od paru dobrych lat i jestem bardzo zadowolona. Co do Collageny to nie polecam z tego co slyszalam to przyjmuja tam niedoswiadczani lekarze i efekt utrzymuje sie krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubonianka111
Lu Medika to jakies nieporozumienie!, mialam u tej pani robione usta i przezylam koszmar!, wlasnie w Collagenie mi poprawiali i i teraz jest lepiej choc oczywiscie nie do konca po tym pierwszym zabiegu. Ja zapisywalam sie na tydzien do przodu bo na wiosne mieli tłum chetnych klientek wiec trudno załozyc ze lekarze są niedoswiadczeni, co prawda mlodzi to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat31
Witam. Czy któraś robiła sobie botox w Skierniewicach? Jaka cena na zmarszczki poziome czoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aska 38
no ale chyba weszlyscie na ten temat bo troche dziwne zeby ni z tego ni z owego ktos Ci powiedzial, ze powinnas sie ostrzyknac. Jakas koleznaka tak, ale lekarz ktorego nawet nie pytasz o porade?? Najlepiej nikogo nie pytac co powinnas sobie zrobic jesli sie dobrze czujesz sama ze soba. Ja tez lubilam swoja buzie dopoki nie zaczelam sie pytac innych. Piekno czlowieka to nie tylko ostrzyknieta twarz ale calosc osobowosci rowniez. Jesli nie podoba mi sie cos w sobie to wtedy probuje cos zmienic ale nie pytam sie wiecej nikogo co powinnam zrobic. Co Ty zdecydowalas??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwianka11111
Ruda Anko, napisz coś więcej o tym Luboniu, do kogo się udać no i ile to wszystko kosztuje.Ja tydzień temu miałam botox na oczy i czoło oraz kwas w dolnej części twarzy. Jestem zadowolona, nie powiem ale całkowity koszt to prawie 3 tys. i nie ukrywam,że na przyszłość szukam coś tańszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwianka11111
co do wieku lekarzy. Nie myślicie moje Panie,że to z powodu stosunkowo krótkiego czasu "mody" na bycie młodą ? Tak naprawdę dopiero od niedawna mamy specjalizację medycyny estetycznej ... Z doświadczenia (a mam 43 lata) osobiście lubię chodzić do młodych lekarzy, rutyna ich jeszcze nie zepsuła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka38
dziękuje za mądre słowa skierowane do mnie w zupełności zgadzam się z Tobą!wracając do tematu p. doktor sama zaczęła temat czy nie chciałabym pozbyć się tej zmarszczki mi wcześniej ona nie przeszkadzała ale od tamtej pory widze tylką ją!straszne .P.doktor szukała pewnie chętnych jej maz tym si e zajmuje a ja od tej pory nie zrobiłam nic!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zrobiła się lwia zmarszczka , jeszcze czasami odpuszcza ale jak marszczę czoło to mnie denerwuje , jest jakiś pułap wiekowy ? jak długo utrzymuje się taki efekt ? Mam 36 lat i udaję że mi to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alerka
Przeczytałam to forum przed pójciem na zabieg, ogólnie bardzo dużo czytałam na temat botoksu i bardzo się bałam, ale strach ma wielkie oczy. Robiłam sobie lwia zmarszczkę, bo chociaż mam 25 lat to od okularów i silnej mimiki miałam ją bardzo widoczną. I powieki zaczęły mi lekko od tego opadać. Zabieg nie bolał, tylko trochę i był bardzo krótki, oczywiście nie wolno się schylać i masować. Pani doktor mówiła, że w moim wielku nie muszę aż tak często tego robić, bo i tak po takim zabiegu skóra odpocznie. A co najlepsze: jest taka firma na Śląku, która zajmuje się badamiani efektów i zadowolenia z zabiegu i miałam ten zabieg 50% taniej. Jeśli chcecie, żebym powiedziała co to za firma to albo napiszcie do mnie, albo napiszcie w wątku, bo nie chcę żeby mnie ktoś posądził o reklame, ale naprawdę warto bo w zamian za te 50% wypełniłam kilka ankiet, zrobili mi zdjęcie przed i po i mam co dwa miesiące przez pół roku wypełniać ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda--anka
Tam w Lumedice przyjmują dwie panie dr, wiec może akurat nie moja pani dr robiła te usta, ja mam zrobione usta, poleciła mi tamto miejsce koleżanka która tez miała robione usta, zreszta korektę po wcześniejszym zabiegu. Ceny myśle ze są umiarkowane, a pracuje na dobrych preparatach. Najlepiej zadzwonić i umówić sie na konsultacje ( jest bezpłatna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubacccka
Ja w Boston Clinic u Dr Agnieszki Krajewskiej robiłam stretchcare.mogę polecić efekt był już widoczny po pierwszym zabiegu ale miałam całą serię na powieki, owal twarzy i szyję i naprawde działa, troche piecze ale warto przecierpieć, właśnie powinnam już powtórzyc tą serię bo już trochę spadł mi efekt ale pół roku to gwrantowany lifting twarzy. A o botoksie jeszcze nie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marznna
kochane dziewczyny,róbcie sobie botox bo to fajna sprawa,ja robię od kilku lat i jestem zadowolona.....za kilka dni jestem umówiona z lekarzem na zlikwidowanie worków pod oczami ,o efekcie napiszę....ma już dzieścia lat.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×