Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość majka9
Drogie panie, ja miałam wstrzyknięty botox pod oczy u dr Sławomira Kęckiego w Brzegu, jest suuuper-zarówno podejście lekarza jak i efekty! polecam zdecydowanie. Na efekty czekałam 7 dni i jestem w pełni zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama1o
mama10 chyba zbyt szybko wstrzyknęłaś sobie kwas,bo przecież on trzyma się rok,półtora,a Ty w ciągu niecałego roku dwa razy,może stąd takie efekty,bo masz go za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie-do mama1o
pytałam lekarki ile mi wstrzyknęła w lwią,powiedziała że 21 jednostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
Zrobiłam kwas po 11m-cach,może masz rację, że ciut się pospieszyłam.W każdym razie teraz jest dużo gorzej, inna też byla tym razem technika podania kwasu pod oko (to b. ważne), tzn. z jednego włucia pod oko, ale podany w dwa miejsca-bliżej nosa i na środku. Wydaje mi się, że właśnie to miejsce podania bliżej nosa(wewnętrznego kącika oka)- było zupełnie niepotrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie w Venamedzie w Kępnie z tego co widziałam są najtańsze zabiegi z Botoksem. Z okazji 15 lecia mają cały maj zabiegi częściowo refundowane. Jedna okolica to 300zł a gdy się pójdzie w 3 osoby to ta trzecia ma gratis. Ja już się zapisałam z koleżankami. Miałam szczęście bo na ich stronie tego nie pisze--trzeba dopiero dzwonić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksik:)
Ja tam sie boje tych wszystkich gruperow gruponow itp :p wole juz te kilka stowek zaplacic w swojej sprawdzonej klinice i miec pewnosc, ze wszystko jest super zrobione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzeniaaa
Cześć Czy możecie mi polecić kogoś z Poznania? Zana z moich koleżanek nie robiła botoksu i nie mam gdzie porady zasięgnąć. Czy jest tutaj ktos zadowolony z usług wielkopolskich lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawdę to tylko
pozorne promocje. Wycyckają was tak, że nawet nie bedziecie wiedzieć kiedy i jak. Pamętajcie, że oni do interesu dopłacac nie będą a i zarobić coś muszą, więc....życze powodzenia. Oczywiscie wycyckać tez mogą tez ci, który mają standardowe ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vviolet
Botoksu to moze nie,ale starszna ochote mam na ten wypełniacz http://beautymed.pl/produkty/wypelniacze/ellanse Chyba kazdej z nas zalezy na tym,aby iśc na zabieg,ktory nie trzeba bedzie powtarzac co poł roku,bo Ellanse daje długo utrzymujący się rezultat, dostosowująca się do potrzeb trwałość .A której z nas o to nie chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz_z_reklamą
ciekawe czemu piszesz o tym wypełniaczu na wszystkich możliwych wątkach i forach .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie _mam _
panie reklama a który gabinet robi tym wypełniaczem który pan/pani reklamuje ja byłabym zainteresowana a co mi tam zależy spróbować :) a i ceny ceny podaj ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman2012
Witam, A czy ktoś z państwa leczył asymetrię twarzy za pomocą botoksu chodzi Mi o środkową część twarzy, mam przerost mięśni jarzmowych i/lub okolicznych mięśni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megident
drogie panie maksymalna dawka Botoxu...i to dla mężczyzny jest 20u czyli jednostek na tzw. "lwią zmarszczkę"...a z Azzaluru 10u...jeśli zmarszczka jest nawet dość głęboka u kobiety wychodzi tak ok.13 jednostek i jest to terapeutycznie zalecane...nie są to wiadomości zasłyszane...zajmuję się medycyną estetyczną i wykonuję te zabiegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do romana
a nie lepiej asymetrię potraktować kwasem hialuronowym??? czytałam gdzies, że swietnie sprawdza sie w kształtowaniu i owalu twarzy i w w wypełnieniach nawet zapadniętych policzków to pewnie i na asymetrie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylińska_k
Masz racje, na poczatek tez bym nie szła w strone botoksu,ale własnie jak wpsomniałas w kawas.Bo to po prostu jest znacznie lepsze przy takim pierwszym zabiegu,kiedy robimy to po raz pierwszy a nasze zmarszczki nie sa jakies mega widoczne.Ja od pewnego czasu chodze na zabieg cytocare i w sumie nawet nie myslałam o czyms mocniejszym bo to daje mi zadowalajace rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, A ja w czwartek po raz drugi wstrzyknęłam sobie botoks. Tym razem tylko w poziome zmarszczki czoła. Już widać rezultaty - czoło jest gładkie choć z jednej strony nieco jeszcze się marszczy. Czuję, że będę się regularnie ostrzykiwać ponieważ po zabiegu czuję się bardziej atrakcyjna. Zabieg robiłam w Grudziądzu, tak jak poprzednio bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm. Zapłaciłam 700 zł. Pozdrawiam forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoks niszczy zwoje nerwowe
dlatego ja tego nigdy nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniulek
hehe, zwoje nerwowe niszczy??? jakich to bzdur ludzie nie wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniulek - Art Estetica
Ja tez robię botox, choć kusi mnie kwas hialuronowy- ciekawa jestem różnicy:D Tylko nie wiem czy ryzykować zmianę, bo z botoxu jestem zadowolona... A któraś z Was może zrobiła taką zmianę i próbowała jednego a potem drugiego? Bo ciekawa jestem co wychodzi na korzyść? Jakaś ciekawa:D pytała o ten wrocławski gabinet Art Estetica - mogę polecić. Jakiś czas z nich korzystam, z pełnym zadowoleniem, robią dobrze - korzystałam z kilku zabiegów, w tym botox, a faktycznie ja raczej tylko korzystam z tych ich promocji typu "botox day" bo to zawsze jakaś oszczędność:)) nie zastanawiaj się, warto! Mnie to kusi u nich ta liposukcja nieinwazyjna exilis czy jakoś tak - nowość i teraz też w promocji, nie wiem, może po Świętach jakąś premie poświecę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
robiłam botoks trzy razy w lwią zmarszczkę,w listopadzie wstrzyknęłam w nią kwas -bo koszt ten sam,a dłuzej trzyma,po poprzednich botoksach oduczyłam się marszczyć czoło w sposób który pogłębiał mi te lwie zmarszczki zaraz po wstrzyknięciu kwasu miałam wrażenie,że go widać,że miałam wybrzuszenia-nikt mi na ten temat nic nie mówił,wiec może tylko ja je widziałam,teraz już tego nie ma,czoło w tym miejscu gładkie,jak chcę je zmarczyć to zmarszczki w tym miejscu są płytsze koleżanka ostatnio mnie zapytała,a raczej zarzuciła,ze wstrzyknęłam botoks,a ja podniosłam brwi do góry i pokazałam,ze marszczy mi się całe czoło (po botoksie cały środek czoła się nie marszczył) i nic nie wstrzykiwałam :-) ,ona wie,ze mam fisia na puncie dbania o siebie,chodzę często do kosmetyczki,regularnie robię mikrodermabrazję,czasem serię eksfoliacji,raz byłam na fotoodmładzaniu (na serii-nic nie dało)używam dobrych (?) tzn. drogich kremów (nawiasem mówiąc nie zauważyłam,żeby jakikolwiek krem spłycił zmarszczki,no ale może jakbym nie używała żadnego to bym zobaczyła różnicę) -no i chyba koleżanka uwierzyła,ze to tylko zabiegi kosmetyczne :-) (dodam jeszcze,ze nie wiem co zrobię następnym razem,bo po botoksie zaczęłam często unosić brwi do góry i przez to robią się zmarszczki na czole,znaczy robią głownie teraz,bo jak juz napisałam całe czoło się marszczy-tragedii nie ma,bo nie są głębokie,ale w końcu się utrwalą :( ,a ja nie umiem się starzeć "z godnością" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdezcnie Wszystkich:) mój problem to taki, ze po wstrzyknieciu botoxu(cos na bazie botoxu-nazwy nie pamietam)opadła mi skóra nad oczami.Preparat miałam wstzrykniety na koncu zmarszczek pod oczami(zaczely mi troche na kości policzkowe wychodzic)i w bruzde miedzy brwiami(tu bylo wstrzykniete dosc nisko-blisko wew kącika oka-u nasady nosa)po trzech dniach strasznie bolały mnie gałki oczne-masakrycznie,az bałam sie zasnac ze obudze sie rano z oczami patzracymi kazde w innym kierunku;)-smiesznie brzmi, ale to prawda).po 5 dniach zadzwonilam do lekarza i zglosilam ze preparat nie zadzialal pod oczami, bo sie nadal marszcze ale na czole jest super. lekarka powiedziala zebym poczekala bo to za krotki okres i zebym zglosila sie po 2 tyg od zabiegu. doklasdnie 8 dnia od zabiegu obudzilam sie rano a moje oczy byly przymkniete od skory nad oczami, ktora zachodzila mi(zakładala sie) w kacikach oczu-robilam sobie zimne oklady, kremy itp i troche odpuscilo. codziennie obserwowalom czy "zjawisko" mija. Bylo lepiej ale nadal ta skora nad oczami zostawala troche opadnieta-wczesniej nie mialam takiego problemu!poszlam doe lekarza a lekarz powiedzial ze jest wszystko ladnei i niepotrzebnie sie czepiam. Powiedzialam mu(jej)ze botox zadzialał i nie mam pretensji do tego ale czuje niepokoj w zwiazku z tymi oczami.Powiedzial mi ze to nie jest opadajaca powieka, bo opadajaca powieka to bym oka nie mogla otworzyc, na to ja do niej-ze moze nie wygladam jak kokerspaniel, ale wyraznie widze roznice i boje sie ze pzez to ze zalamuje mi sie ta skora nad oczami to powstana mi nowe zmarszki w kacikach oczu a pzeciez nie chodzi tu o to,ze naprawiajac jedno psuje sie drugie.Lekarka nie ustepowala,zawolala nawet swoja druga kolezanke po fachu ktora tez stwierdzila ze jest ok .obydwie próbowaly mi wmowic ze to taka uroda...brak mi slo, nie wiem co robic:( skora ewidentnie opadla-szczegolnie przy prawym oku-a rano wygladam bardzo niekorzystnie.wczesniej nie mailam takigo problemu.Czy któras z Was miala podobny problem, czy to minelo i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurumburumszurum
zejdzie Ci jak botoks przestanie działać,moja siostra miała skutki uboczne,chodziła do swojej lekarki (bo to jej znajoma) na jakieś masaże i naświetlania (dokładnie nie pamiętam,bo to było ze dwa lata temu),ale niewiele to dało to są niestety skutki uboczne botoksu,lekarka to raczej bzdury opowiada,wcale nie jest tak,ze przy opadającej powiece nie można oka otworzyć zresztą u mnie po botoksie (w lwią i jeszcze wstzryknęla mi nad brwiami,bo zostało trochę preparatu) też miałam wrażenie,że powieki mi opadły,ale nie poszłam do lekarki,bo nie chciałam więcej żadnych dostrzyknięć czy innych korekcji-pomyślałam,ze przeczekam az samo zejdzie,bo specjalnie mi to nie przeszkadzało,a porównania i tak nie miałam (mogłam sobie pstryknąć fotkę przed wizytą) moja lekarka mi mówiła,że okolice oczu (z wyjątkiem kurzych) są ciężkie do ostrzykiwania,bo nie wiadomo co wyjdzie,w sumie nie bardzo pamiętam co na ten temat mówiła,ale w każdym razie przestałam myśleć o ingerencji botoksem na worki pod oczami-a dopytywałam się o te okolice "na zaś" ale może ktoś z większym doświadczeniem się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka mnie zbyła-taka prawda-boje sie tylko ze jak botox pusci, a moze to byc pół roku to ta skora nad powiekami przyzwyczai sie do tego swizania-tym bardziej ze ja mam oczy gleboko osadzone, wiec pewnie za 20 lat moze pojawic sie tego typu problem co ja mam własnei teraz. moze Znacie jakies sposoby na to,zeby te kaciki oka poszly w gore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do monro! jak Poradzilas sobie z tą opadająca skóra nad oczami?mam ten sam problem po botoxie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniulek
@a ja mam włosy rudeee - świetnie to opisałaś, naprawdę Dzieki za wrażenia , o to mi chodziło właśnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joly
Tylko idiota wstrzykuje sobie botox majac inne lepsze preparaty kobiety w jakim wy swiecie zyjecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Joly
a jakie lepsze prepartaty paraliżują mięśnie? :P nie ma to jak merytoryczna krytyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taknatemat
mój mąż miał 3 razy brane kurze łapki botoxem. drugim razem wstrzykiwała mu żona znanego chirurga w poznaniu- ktory ma klinike na smochowicach. zrobiła mu tak, ze powstały mu wooory pod oczami na 4 miesiące. oczywiście nie przyznała się do bledu- zaplacił 1000tys, zł- to było 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×