Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość didey
Hej:) Moja rada: Jeśli chcesz zauważyć zdecydowaną poprawę wyglądu swojej twarzy zrób przy jednej wizycie u lekarza jednocześnie botox i kwas hialuronowy.Wtedy dopiero będziesz zadowolona. :)Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martta12
Hej,kolezanka mi poleciła Beauty Factory jeżeli chodzi o botox, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinkas
Didey. A czy mogłybyś polecić sprawdzonego fachowca? Jestem ze Śląska dokładnie Katowice, i ile pieniązków szykować? mniej więcej oczywiscie. Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz botoks
DSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka Bon ważny od 22.03.2011 3 miesiące # Oferta obejmuje zabieg toksyny botulinowej (botox) na jedną wybraną okolicę twarzy: lwia zmarszczka (linia podłużna czoła) lub zmarszczki * Centrum Urody Perfect Glamour otrzymało wyróżnienie tygodnika „Newsweek jako jeden z najlepszych gabinetów medycyny estetycznej * Zabiegi przeprowadza LEKARZ medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą popartą licznymi krajowymi oraz zagranicznymi certyfikatami * Zabieg trwa około 15 minut * Zabieg będzie wykonywany standardową dawką toksyny botulinowej, odpowiednią dla danej okolicy Info o klinice: http://www.estetic-med.eu/ ------------------------------- Cena: 290 zł, istnieje możliwość wystawienia vouchera na aukcji. Posiadam kilka kuponów. Przy zakupie 3 sztuk- zniżka- 275zł/sztuka. ZE SWOJEJ STRONY GWARANTUJE CAŁKOWITĄ UCZCIWOŚĆ Uwaga- nie śledze wątku, proszę więc o maila na adres: luczniczka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do Patinkas. Jeśli chodzi o Śląsk,nie pomogę ci,bo mieszkam w Szczecinie. Myślę,że około 1.500 -2.000 musisz mieć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobotokstudio
jak dla mnie robienie botoxu za 159zł to mega obciach, bo za takie pieniądze nie da się dobrze zrobic zabiegu. Chyba że się go mocno rozcieńczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obciachu
jak się nabywa 100 fiolek na raz to można, i proszę wiedzieć ze każdy kupon to jeden obszar, kurze łapki to 2 obszary, więc na pewno nie da się zrobić całości za 159 zł, z tym się akurat zgodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
przepraszam, a co dokładnie oznacza "standardowa dawka" ??? to jakiś eufemizm - ja chcę wiuedziec dokładnie ile dawek dostaję. zbyt wiele słuyszałam o rozcioeńczonych nadmiernie preparatach, kótre później trzymaja 2-3 miesiące. sorry nie wierzę, że można zejść poniżej pewnej ceny ... nawet jak się kupi 100 opakowań ... po prostu możńa kupić nieco taniej i bardziej rozcieńczyć - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzuni
wierz mi proszę, ze przy takich ilościach zamawianego towaru ceny zakupu są bardzo atrakcyjne. Ilość jednostek w standardowej dawce podana jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia....
a ja chciała bym skorzystać ale nie mam karty kredytowej żeby wykupić ta wizyte na botox w Luboniu. A za 159zł żadna żenada, tyllko wtedy maja dużo klientek i botox tanszy. Z tego co wiew strona gruper. gwarantuje np 200klientek wiec czemu ma kosztować po normalnej cenie skoro hurtem taniej:) jesli ktoś był prosze o opinje:) http://gruper.pl/x.php/1,2676/Klinika-BotokStudio-wypelnianie-zmarszczek-Poznan.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lalunia
żeby trochę uspokoić, po pierwsze nikt jeszcze nie był bo to pierwszy dzień takiej sprzedaży z gruperem, po drugie zabiegi sa wykupywane na 3 miesiące do przodu, więc nie będzie jakiś kolejek czy hurtu jak to określiłaś, a po trzecie cena obejmuje tylko jeden obszar twarzy więc jak sie zliczy to wychodzi cena bliska ofercie poznańskiej Aspazji więc nie twórzmy mitów ze to jakieś darmo dają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
ale ściema!!! BOTOKSTUDIO !!! W kazdym szanującym się gabinecie cena jest za okolicę - a kurze łapki są 1 okolicą (obie) czyli kurze łapki (obie) u was kosztują 318zł. w mega promocji :-) a normalnie w 90% gabinetów bez promocji 400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
a czoło tez dzielicie na dwa obszary? prawa i lewa strona :-) ? a mięsień miedzy brwiami ile kosztuje 159zł - bo to mocny mięsień i z tego co wiem to zawsze więcej preparatu na niego potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobotokstudio
sprawa jest jasna - 159zł jest za pół okolicy i jakby z tym mogę się zgodzić:-?) pierwszy raz słyszę aby ktoś liczył jedno oko (kurze łapki) jako okolicę, okolica to dwie strony.rozcieńczacie preparat przy pacjentach? czy z jednej fiolki wychodzą wam zabiegi na dwie okolice (np. całe czoło i obie kurze łapki) ? - nie sadze :-) a to, że kupiliście 100 fiolek o niczym nie świadczy bo cena za fiolke botoksu nie schodzi poniżej pewnego poziomu nawet jak sie kupi 1000 fiolek. pozdrawiam i życzę więcej udanych promocji i mniej obciachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
do lalunia moja droga chyba nie wiesz jak działaja portale typu gruper, grupon itp klient płaci 159zł za botox z czego 30-50% dostaje gruper czy tam groupon a resztę osoba dająca ogłoszenie. Więc proszę was nie uwierze, że za 159zł - 30% (w najlepszym wypadku) - vat = około 85zł NIE DA SIĘ DOBRZE ZROBIĆ OKOLICY BOTOXEM ZA 85ZŁ. - jest to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roześmianego
no cóż, widać że wszystko wiesz najlepiej, wiesz za ile kto kupuje i ile co kosztuje, a ja myślę że poczekamy na efekty takiej promocji, na stronie widać że w kilka godzin sprzedano już ponad 20 zabiegów, niech klienci zweryfikują jakość takiej usługi, to oni będą miarą tego czy się da czy się nie da a nie twoje teorie, poczekamy na opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
masz rację w 100%, poczekajmy na efekty, na pewno ktoś was (botokstudio) napisze parę pozytywnych opinii na temat tej super promocji :-) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczzzzka
Ja jeszcze przez grupera nie próbowałam. Ale ja na botoks to raczej się jeszcze nie zdecyduje. Poki co mysle ze coś zrobie z kwasem hialuronowym. Ale teraz kwestia jeszcze tego jaki produkt jest najtrwalszy ? Tzn. co możecie polecic, żeby ten kwas nie wyparował mi z policzków w ciągu np. poł roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALUNIA....
no zobaczymy , sprzedali już prawie 30 :) czekam na opinje . Moge się załozyć że teraz konkurencja też sobie takie promocje urzadzi:D z zazdrosći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
A słyszałyście o spodziewanych podwyżkach - podobno od maja nasi spece od poprawiania urody mają obowiązek korzystania z kas fiskalnych. Takiego newsa sprzedała mi dziś koleżanka- poinformował ją o tym wczoraj lekarz(robiła akurat botox).Jeśli chodzi o kwas hialuronowy to mam jedynie doświadczenia z okolicą oczu- w zeszłym roku byłam b. zadowolona, a teraz w styczniu robiłam i wygląda to fatalnie mimo poprawki (lekarz ten sam, preparat podobno też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyedukowana
z tymi kasami fiskalnymi to jeszcze nie taki problem, bo to tylko obowiązek dojdzie lekarzom mieć kasy fiskalne, ale z VATem. Lekarz wykonując usługę bezpośrednio ma stawkę vat 0, salon kosmetyczny korzystający z usług lekarza 23%! To jest ciekawostka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbebebebbe
Ja kupiłam ten kupon z grouponu i mam pytanie w związku z tym , ile to jest według Was standardowa dawka na lwia bruzdę? bo mam zamiar wyegzekwowac to co jest w kuponie npaisane czyli że maja mi dac standardowa dawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bebebeebe
Standardowa dawka to taka jaka sobie ustalą, ale na stronie jest napisane ze to 15 jednostek wiec na miedzybrwiową powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbebebebbe
dziękuję za odpowiedź! no to ich przypilnuję! dam wam znac czy usługa została wykonana za te 150 zł tak jak powinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btoksik
dzwoniłam do jednego z gabinetów w Krakowie i tam mi powiedzieli, że standardowa dawka na mięsień miedzy brwiami to jest 40-50 jednostek. Najlepiej zadzwoń do jakiegos gabinetu i niech ci jeszcze potwierdzą bo rozbieżność jest duża - 15-50 jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bebebeebe
ja miałam 30 jednostek i efekt jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do btoksik
50 jednostek w jedno miejsce to jakaś bzdura, nie zaleca się podawać jednorazowo więcej niż 60 jednostek na całą twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btoksik
ja nie wiem ile trzeba aby był efekt, pisze tylko co mi powiedzieli w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
do bebbeee kochana nie wyegzekwujesz ... jak będą chciali Cię oszukać to Cię oszukają. rozbieżność jednostek moze wynikac z zastosowania różnego typu preparatów - Botox, Dysport czy Azzalure - każdy z nich inaczej się przelicza ... Więc pozostaje liczyc na uczciwośc salonu - a to juz inna sprawa ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×