Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość cherry333
hej Alerka, czy możesz podać mi namiary na ten Śląsk, plis. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro0
Cześć! Ja jestem po pierwszym botoksie kilka dni temu. Jestem zaskoczona efektem-nie spodziewałam sie ze bedzie tak fajnie. Wygladam jakbym własnie wróciła z wakacji, taka spokojna. Nawet mój mąż spytał co się stało ze taka jakś pogodna jestem od kilku dni. Dziewczyny polecam!!! Ja robiłam we Wrocławiu, bo stąd jestem. U pani doktor Knakiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alerka
wejdź sobie na www.stepforfuture.com, to jest ta firma badawcza, która refunduje te zabiegi. Teraz, jak sprawdzałam, to mają kilka projektów, botoks, powiększanie ust i coś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro0 - we Wrocławiu takie zabiegi są też w gabinecie doktora Kratochwila - nie tylko z resztą takie bo poza botoksem jest też face lifting i nawet odsysanie tłuszczu podbródka. Ja nie robiłam sobie jeszcze zastrzyków, kilka moich koleżanek za to przymierza się do tego bardzo poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botokss
inne zastosowanie botoksu :-) w piątek robiłam sobie zabieg botoxem na nadpotliwość - pachy. Jestem zachwycona - przez kilka lat walczyłam z "mokrymi" pachami, przetesytowałam chyba wszystkie mozliwe antyperspiranty i bez efektu, dla mnie to był duzy stres bo mokre plamy na bluzce to masakra. Jestem 6 dni po zabiegu - od wczoraj nie uzywam juz nic pod pachy, jest po prostu sucho, cudownie :-) polecam ten zabieg botoksem wszystkim z podobnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwka_marchewka
A dlaczego botoks a nie np.kwas hailuronowy ? Sa przeciez teraz takie zabiegi www.ellanse.pl których efekty utrzymuja sie nawet do 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupki
dziewczyny a ja już nie czytam tu opinii bo tu same reklamy . jesli chce wiarygodnych info w chodze na inne fora. Wiec uważajcie na te hieny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza sosnowiec
Tak i badzo załuje teraz .Dwa razy miałam i to był moj ostatni raz.Botoks powinno sie wstrzykiwac po 35 roku zycia.Wszyscy lekarze doradzają po to bo mają z tego pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alerka
Iza Sosnowiec dlaczego żałujesz? Jestem ciekawa bo ja miałąm niedawno robiony botoks i co było wcześniej a teraz to ogromna różnica. Mam 25 lat i robiam czoło. I tak sie teraz dobrze czuję, że za rok też sobie zrobię. Jakoś te pieniądze odłożę. Ale ja naprwadę się cieszę, że to zorbiłam. Bardzo jestem ciekawa dlaczego żałujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaamina
czy ktos korzystał z usług pani Kasi Kulik z Warszawy? nie moge znaleźć opinii o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurumburumszurum
jak czegoś nie wiem,a mnie to interesuje to szukam,a jak znajdę to nie wpadam w szok z powodu zdobytej wiedzy :O,Ty może lepiej nie pogłebiaj wiedzy,bo na zawał zejdziesz przy kolejnej WSTRZĄSAJĄCEJ informacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśko
wybij sobie zgłowy ten botox. to niepotrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - botoks może miec najróżniejsze zastosowanie i czasem nawet nie wiemy, że może nam pomóc. J w młodym wieku nie zdecydowałabym się na niego - wystarczyłyby kremy na przykład, ale poźniej... kto wie. W każdym razie - razem z kolezanką orientowałam się keidyś jak to wygląda i wypdaałoby najpier umówic się na konsulracje. W Wawie jednym ze specjalistów jest doktor Pniewski z iq medispa - a przy takich zabiegach trzeba miec już "wprawną" rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wstrzyknęłam botoks w poniedziałek dziś juz środa i jeszcze nie widzę zmiany wokół oczu czy to zadziała kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mam dzisiaj zly dzien
kokakola6 -a lekarz co mówił na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kieruje pytanie do dziewczyn które już robiły wszędzie czytam ze działa po dwóch tyg ale czy po trzech dniach już coś widać bo ja mam nadal wiotka skórę czuje w srodk trochę jak zmruzę oczy ale zmarchy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja mam włosy rudeee
nie masz co się denerwować,ewentualnie zacznij po dwóch tygodniach,co z tego że komuś zadziałało na drugi dzień? a komuś innemu na trzeci? Tobie akurat może po 10 dniach-każdy organizm przecież reaguje inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczekałam ale wiele nie minęło bo dopiero piec dni czy to działa partiami bo kurze łapki są juz mniej widoczne skóra pod okiem gładsza ale pod okiem jeszcze zmarszczki są tzn te krechy mam miec nadzieję i czekać jeszcze tydzień niech któraś odpowie która ma zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedz
chciałabym podnieść brwi botoksem czy to możliwe czy ktoś to robił no i oczywiście cena istotna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam od jakiegoś czasu wypowiedzi forumowiczek na temat terapii botoxowych. Miałam okres, że bardzo byłam zdecydowana by podjąć się temu zabiegowi. Wybrałam sobie stosowny do tego salon kosmetologiczny w którym o dziwo odradzono mi botox i polecono kosmetyk. Na początku byłam oburzona, ale specjalistki powiedziały, że jak nie będę zadowolona z efektów tego kosmetyku, to pierwszy zabieg botoxem będę miała za darmo. Szczerze pisząc odpuściłam sobie już botox i z kosmetykiem Medik8 nie rozstaję się do dziś. Nawet pokusiłam się o dermaroller. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,już kilka razy wstrzykiwałam sobie botox,jest świetny przy zmarszczkach mimicznych.Ja polecam Dermamed-cena jest mega przystępna no i efekt rewelacyjny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam na ciekawą informację na temat toksyny botulinowej Wszyscy chyba wiedzą, że stosuje się botoks w celu wygładzania zmarszczek i poprawy wyglądu. Niewiele osób jednak o tym słyszało, ale botoks ( Botox - nazwa handlowa botuliny) także wykorzystuje się w leczeniu przewlekłej migreny i nadmiernej potliwości. Jest to jednak toksyna, więc w większych dawkach, poza kontrolą specjalisty absolutnie nie powinna być stosowana. Źródło: http://botoks-botox.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeee
Anka,nie odkryłaś ameryki,chyba wszystkie tutaj o tym wiedzą,bo zanim sobie wstrzykną to raczej czytają o botoksie i jego zastosowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, pamiętajcie, że każdy dostępny lek na rynku jest toksyną. Nazwę "leku" przyjmuje toksyna w momencie wykrytych właściwości leczniczych jakich posiada dana toksyna. Na całym świecie badaniom podlegają dziesiątki tysięcy toksyn w celu wykrycia tych pożądanych właściwości, które zbawią cywilizację w różnych schorzeniach, są ustalane bezpieczne dawki (stężenia) dla zdrowia. Każdy lek, którego stężenie w organizmie będzie wyższe niż dopuszczalna dawka spowoduje wystąpienie powikłań w rożnym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem po 40-stce i myślę że już czas pomyśleć o botoxie,czy możecie polecic jakiś gabinet w okolicach Legnicy,Lubina? jest mnóstwo gabinetów ale we wrocku a to trochę nie po drodzze.z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Witam. Dziewczyny, nie róbcie sobie botoxu na tzw.zmarszczki palacza,czyli zmarszczki wokół ust.Lekarz ostrzyknął mi tę okolicę i stało się coś strasznego.Mam sparaliżowaną górną i dolną część twarzy,nad górną ,wargą ust aż do brody.Mam kłopoty z mówieniem,a jedzenie to tragedia!!!! Jem w samotności, bo,wszystko mi wypada z ust.Kiedy zapytałam lekarza dlaczego tak się stało,powiedział,że czasami tak się zdarza i że za jakiś czas to przejdzie.Ale za jaki,za 3 miesiace?marne pocieszenie.Wyglądam okropnie.Nigdy więcej botoxu na zmarszczki palacza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadratowa45
No własnie ,jesli juz w ogole myslimy o wstrzyknieciu czegoś to na poczatek moze warto iśc w mezoterapie.Ja jestem po zabiegu z cytocare i w zupełności mi to wystarcza,a poki co-mam 32 lata jeszcze mysle mam czas na botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do didey
Dobrze, ze o tym piszesz. Mam nadzieje, ze szybko Ci zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×