Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość beatitudinis
Są przeciwniczki i zwolenniczki botoxu,nic się na to nie poradzi póki ktoś sam nie spróbuje, sądze ze sposób na zmarszczki to tylko botox, ja nie odczulam zadnych negatywnych skutków,trzeba po prostu wybrac dobrego lekarza! Mysle tez nad wypelniaczami jezeli chodzi o bruzde nosowo-wargowa :) Ostatnio byłam u dr Juski, przyjmuje w Beauty Factory(Poznań) i jestem bardzo zadowolona z jakosci uslug! Fachowy i konkretny lekarz :) Nie bójcie się botoksu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo wymagająca
Nagroda Nobla od kobiet za botox i kwas hialuronowy w kosmetologii!!! Jestem przed trzecim zabiegiem. Żadnych przykrych odczuć, nic nie boli, nie ściąga twarzy. Rzeczywiście ważne jest wykonanie. Drugi zabieg wykonał dr Piotr Zawodny w Szczecinie, w przeciwieństwie do pierwszego wykonanego w innym gabinecie, zrobił to perfekcyjnie, w mojej regionie jest zdecydowanie najlepszy. Polecam go z pełną odpowiedzialnością, jako kobieta i lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Na brata Wiktora zagłosowane ;) glosuję też na dzieci moich kolezanek :) Ale ale dziś w koncu bylam na zabiegu wstrzyknięcia botoxu na zmarszczki mimiczne. Wybralam inny gabinet. Tu w Pruszczu mogłabym czekać i czekać. Weszlam na ich strony w necie i promują tylko stomatologię więc jak oni chcą zdobyc klientki na poprawienie urody? Zadzwoniłam do innego gabinetu w Gdańsku i był wolny termin na dziś. Pojechalam :) Pani doktor podejrzewam, ze starsza ode mnie nie miała ani jednej zmarszki. Jednak robila też usta i to niestety od razu widać. Były nienaturalnie sztywne. Ja czekam na efekty.... mam jeszcze do wypełnienia bruzdy przy ustach ale to raczej zrobię u siebie bo o polowę taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Niedziela !
Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html 18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekki jazz
niecierpliwa 41 , dziękuję za odp. Wygląda to raczej na profesjonalne podejscie. Mam nadzieję ze będziesz zadowolona. NApisz pls ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo wymagająca
Wyjatkowo wymagajaca....chcę Ci napisac ,że to prawda ,że dr.Zawodny dobrze wstrzykuje botox......czasami za mało......tak mi się wydaje...korzystam z jego usług jest bardzo miły.....i z kieszenie też......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
U mnie od zabiegu wstrzyknięcia botoxu minęły 3 dni i juz widze efekt :) ale nie czulam żadnego mrowienia itp Cieszę się, ze zdecydowalam się na zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
hej dziewczyny moze mi ktos powiedziec czy to prawda ze kwasu nie robi sie bez botoxu ????? bo troche jestem zalamana :(( robilam botox juz w dwoch gabinetach i efekt byl ten sam tzn marny mam bardzo sucha skore i sporo zmarszczek jak na 34 lata robilam cale czolo i okolice oczu (900 zl) efekt byl taki ze zmarszczki zostaly unieruchomione ale w zadnym wypadku nie zniknely ani troche lekaz powiedzial ze trzeba wypelnic je kwasem tzn wypelniaczem , czytalam duzo na temat wypelniaczy i duzo osob sobie chwalilo obstrzykniecie twarzy samym kwasem h. gdy spytalam o to lekarza powiedzial ze nie robi sie tego bez botoksu bo w miejscu zmarszki moze powstac jeszcze gorsz zalamanie :(( poradzcie cos ktoras slyszala cos na ten temat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
ale czy nie mozna zamiast botoxu ktory mi nic nie daje obstrzyknac sie samym kwasem ? sa fora na ktorych tysiace kobiet sie wypowiadaja ze obstrzykuja sie samym kwasem i efekty sa super a moj lekarz twierdzi ze to jest niemozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o okolice czoła to najlepiej botoks+ wypełniacz. Nie wiem czy sam wypełniacz byłby dobry bo dalej byś sie marszczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
nie wiem jak jest z czolem bo nie robilam ale pod okiem mialam pionowa zmarszczke to ja musialam wypelnic kwasem. Na zmarszki mimiczne wystarczyl botox. Widzę, ze skora wyraźnie sie wygładzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo wymagająca
Droga Asilinko999, sądzę, że "niecierpliwa" ma rację, jest to logiczne. Głębokie zmarszczki czoła trzeba wypełnić kwasem hialuronowym, a następnie potraktować botoksem. 18 bm są otwarte dni Medycyny Estetycznej, skorzystaj z bezpłatnej porady u źródła. Ja zapisałam się na konsultację do dra Zawodnego w Szczecinie, w nieco innej sprawie, ale wierzę, że dostanę wiarygodną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
och chetnie bym skorzystala ale mieszkam za daleko -na mazurach ale skoro wszyscy twierdza tak samo to znaczy ze tak musi byc jutro mam wizyte na botox i za dwa tyg na wypelniacz sprobuje jeszcze raz i ostatni jakos stracilam nadzieje ze kiedykolwiek znikna moje zmarszczki :(( nic na mnie nie dziala :( mam kolerzanki o 5 lat starsze i wyglondaja o niebo lepiej jak to moj lekarz powiedzial taka moja uroda do du.... z taka uroda :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wlaśnie postanowiłam zrobić sobie botoks. Przeczytałam,że do głębokich zmarszczek najpierw kwas hialuronowy a potem botoks. Czy wcześniej trzeba chodzic na serię zabiegów wygładzających? Ile orientacyjnie może kosztowac wypełnienia "lwiej zmarszczki" oraz zmarszczek na czole? Mieszkam we Wrocłwaiu i szukam dobrego gabinety kosmetycznego, czy ktoś coś wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw robi się botoks a następnie jeśli bruzda nie zniknie to się ją wypelnia. Mi już botoks chwycił i w piątek idę na wypełniacz. Ja za lwią botoks zapłaciłam 500, w piątek napiszę ile wypełniacz. Za bruzdy nosowo-wargowe wypełniacz zapłaciłam 1000 ale miałam na prawdę duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej pytanie mmammma
Może mi ktos powiedziec czy można używać botoxu do podniesienia brwi ??? Czytałam ,że tak ale zadnych szczegolow. Mam 21 lat, brwi mi opadają od zawsze, taka uroda , byłam na konsultacji u chirurga - zaproponował endoskopowe podniesienie brwi - metoda do dupy , niewiele daje ,duzo kosztuje,same minusy. Dlatego pomyslalam o botoksie, może ktos cos wie ? ;-) Nie chce wygladac jak mefisto :D ale lekko podniesc by nie ''wisiały'' nad oczami , okropnie to wyglada, jakbym byla ciągle zirytowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo wymagająca
Botoks unosi brwi, zdecydowanie tak! W moim przypadku jest to efekt niekoniecznie oczekiwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihiha
Z tego co wiem toksyna botulinowa podnosi brwi. Ja zastanawiam się nad zabiegiem bo moje czoło jest nieźle poorane od zdziwienia:0 Niestety nie stać mnie na takie luksusy i znalazłam projekt z bonifikatą. Czy ktoś może uczestniczył? Nie chciałabym zapisywać się w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihiha
hmmmm troszkę za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
Hmm dla mnie tez :( bylam dzis na ostrzyknieciu za 4 tyg mam isc na ponowna konsultacje czy uzupelnic zmarszczki wypelniaczem ale odrazu powiedzialam lekarzowi ze napewno trzeba bedzie bo u mnie nic sie nie zmieni w wyglondzie procz unieruchomienia powiedzialam mu tez ze roluje sie raz w tyg dermoeollerem pochwalil mnie za to mowi ze to bardzo dobrze ze lekarz chwala sobie te zabiegi :) choc troche mnie pocieszyl i powiedzial ze jak dalej bende rolerkiem dzialac to wypelniacz nie bedzie potrzebny ale ja w to jakos nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
Hihiha - mnie tez nie bardzo stac ale jakos odkladam sobie po pare groszy co miesiac i za 6 miesiecy jest jak znalazl :) dlatego tak bardzo sie zmartwilam ze sam botox nie wystarczy bo to dla mnie dodatkowy koszt :O ale pomagam skorze jeszcze innymi sposobami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihiha
Ja czytam i czytam o tym projekcie i byłam tez na blogach pacjentów, którzy w nim uczestniczyli. Z jedną osobą się skontaktowałam i okazało się że za lwią zmarszczkę i całe czoło zapłaciła 400 zł. To dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wszystkim !!! Dzisiaj P. doktor dopełniła lwią, dostrzyknela w bruzdy nosowo wargowe i bruzde marionetki i jestem zachwycona !!!!!!! Nie moge lusterka odlozyc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo wymagająca
Gratulacje dla " niecierpliwej". Cieszę się razem z Tobą, bo znam to uczucie. Niebawem też dopadnie mnie szczęście, jeszcze we wrześniu. Dziewczyny, bierzcie z nas przykład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×