Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość HmHmHmHm@@
Ja mialam wstrzykniety Restylane ale nie bylam zadowolona. Moze dlatego, ze preparatu bylo za malo 1ml, efekt byl praktycznie niewidoczny. Potem mialam dostrzykniety Surgiderm 30 i lepiej trzymalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do botox vs. kwas hialuronowy
chyba koleżanka coś piła albo pisze bzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka...
;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny widzę, że już macie większe doświadczenie na temat botoxu a czy może któraś z Was robiła lipolize???? Zastanawiam się nad ujędrnieniem- podniesieniem pośladków??? Jakie daję to efekty i czy ogólnie daje jakieś efekty??? -myślałam o jakimś koktajlu Co do Botoxu i wypełnienia ust to rzeczywiście chyba koleżanka się pomyliła z tego co wiem to kwas hialuronowy usiateczkowiony? VOLUMA lLIP . Ostanio jak byłam na konsultacjach y mojej Pani opowiadała mi o tym zabiegu .Jednak trochę to drogie i chyba nie skuszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylne wyjście ponieważ nie każdy lubi jak wszyscy wiedza co miałaś robione. a ukłuć nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men...
To czemu również nie wychodzisz tylnym wyjściem od fryzjera, kosmetyczki, SPA, przecież tam też udajecie się po to żeby coś u siebie poprawić, dokonać jakiejś pozytywnej zmiany. Kiedy wreszcie wyjdziecie z pochowanych gabinetów lekarskich i do tego po ciemku bo nie daj Panie aby ktoś zobaczył, Polska to jeszcze zaścian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka..
:D Men he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka..
wyjscie tylnym wyjsciem to jeszcze nic, jak czasem gołym okiem widać jak ktoś jest cały w botoxie, usta napompowane, cyce zrobione , i taka Pana potrafi mówić że taka jej uroda i nigdy botoxu by nie zrobiła oj! A cycki ma takie naturalne jej urosły! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka..
i ona nigdy zmarszczek nie miała bo używa kremu za 400zł :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureli33
niektóre osoby wolą pozostac anonimowe więc chyba jest to dobry pomysł, tym bardziej że po depilacji laserowej lub niektórych peelingach chemicznych skóra przez kilka godzin nie wygląda najlepiej a tak wogóle to zbaczamy z tematu centrum estime jest miejscem przytulnym i wszyscy sa tam uprejmi zaczynając od pani rejestratorki a kończąc na pani doktor a to ich strona www.estime.poznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka....
A l. Ułanska to sa te nowe osiedla? raczej od niedawna tam są? albo nie wiedziłam.Czasem chodze tą ulica do Piotra i Pawła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to są te nowe osiedla centrum estime jest obok centrum zdrowia kobiety na ułańskiej 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka....
Nawet nie wiedzialam że tam coś jest:) tzn widziałam tylko apteke. Albo myle bloki. Ogólnie mam tam nie daleko, byłam kiedyś pacjentką tego saloniku na ul Grunwaldzkiej na itere "A" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zompierko
botox jasne, ale musza to byc dobr ekomponenty, nie bez przyczyny wszyscy robia u Widerkiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za apteka jest jeszcze kawałek i jest centrum estime. ten kawałek ulicy jest równoległy do ulicy grunwaldzkiej. skoro masz tam tak blisko to zajrzyj do nich bo oprócz dermatologii estetycznej maja tez wspaniałą panią kosmetolog i panią podolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoreklama_keramedu
zempirko ile ci płacą za robienie reklamy? wszedzie piszesz to samo tylko nazwę zabiegu zmieniasz - myślisz, że ludzie na forum są głupi? że nie zauważą żałosnej autoreklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoreklama_keramedu
ludzie nie chodźcie do tego KERAMEDU I WIDERKIEWICZA, nie dajcie oszukiwać! skoro zniżają się do tak banalnej i wprowadzającej w błąd autoreklamy na forum to najwidoczniej są mega ciency w zabiegach i nie mają pacjentów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio
Bez reklamowej ściemy... W grudniu w Botokstudio w Niku Malta 25% zniżki za zabiegi powyżej 2000, 10% na Botox i 5% na kwas hialuronowy. Już działamy, zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoreklama_keramedu
Proszę bardzo oto wpisy zompierko z dzisiejszego poranka, zrobione w 30 minut na czterech różnych foraach. żałosne próby autoreklamy dr WIDERKIEWICZA I KERAMEDU - na wątkach o lipolizie, botoksie, wypełniaczach i sculptrze, nieżle się dziewczyna napracowała dzisiaj :-) Tym powinien się ktoś zająć bo to kolejny raz jak ta firma i ten "wspaniały" lekarz wprowadzają pacjentów w błąd. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3614283&start=30 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3318007&start=4470 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3286766&start=3990 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3669069&start=300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autoreklama_keramedu
duży plus dla botokstudio, ze nie oszukujecie forumowiczów tak jak wyżej wymieniony Pan dr i jego gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliber 18
Gdzie w Poznaniu lub okolicy można zrobić kwas hialuronowy. Chciałabym wypełnić bruzdy nosowo-wargowe, ale nie wiem do kogo udać się,żeby obyło się bez zbędnego stresu i niespodzianek Co powiecie o Collagenie w Luboniu??? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,.,.,.......
mysle że z botoxem jest jak z rosyjską ruletka albo trafisz i zrobią dobrze i sie odmłodzisz o pare lat, albo nie trafisz zroba zle i Cie postarzą o pare lat:( za wlasne pieniadze Raz wygladam mlodziej raz jeszcze gorzej, te wory pod oczami, wiecej zmarszek postarzaja jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,.,.,.......
masafi, czemu nie w Luboni jeśli botox był dobrze zrobiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarszczona 30-tka
a jak robią te zmarszczki? tzn ile mniej więcej wstrzyknięć - ile zabiegów? i znacie orientacyjną cenę? Bo jak tak czytam to aż jestem chętna coś takiego sobie zrobić , bo u mnie jak u długoletniego palacza- zmarszczka goni zmarszczkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..................,.,.
u mnie jest tak że jak mi wstrzyknie w kurze łapki to wtedy mam pod oczami wiecej zmarszczek i co ztego ze znikaja kurze jak pojawiaja sie 10 razy wiecej pod okiem beznadziej.Nie bede juz kurzych robic. A jak mialam pod okiem botox to nie wiem co miało mi zniknac? jakie zmarsczki? bo niby kazde wstrzykniecie paralizuje miesien odpowiedzialny za zmarszczki.Do tej pory nikt nie potrafi odpowiedziec napytanie, poco robi sie botox pod same oczy skoro itak zmarszczki nie znikaja wrecz pojawiaja sie wory? ie rozumiem lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..................,.,.
proszę zobaczyć jak sie robi botox pod oczy:) http://www.youtube.com/watch?v=o3JbCKnGH2c&feature=related znawca jesli jesteś, mam pytanie :D -Dla czego jedni wbijaja cała igle a inni dr. tylko pól lub jeszcze mniej? -Oraz jedni nie trymaja skóry wbijaja w kosc, a inni tylko w skóre? Jaka jest róznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..................,.,.
:D nie probować w domu!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×