Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Pytałyście mnie o numer telefonu do salony u Pani jak Agaty w Zabrzu na ul Sienkiewicza , nie mam bezpośrednio do niej numeru ale mam do salonu 662 057 968, lub zobaczcie na jej stronie www.kosmetykaestetyczna.com.pl. Ja jestem zadowolona, myślę jeszcze nad ustami , byłam już na konsultacjach u Pana doktora i chyba pod koniec miesiąca się skuszę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko z 12.11, dwie wiadomości wyżej są też moje i tam piszę że dr jest Poznań. Chodziło mi o to, że mieśnie mają przyczepy po dwóch końcach, right? no więc jak się strzeli botulinę założm w środek- bo tam się załamuje skóra i robi się zmarszczka, to końcówki mięśnia nadal pracują no i to może dać kuriozalny efekt. nie jestem lekarzem, ale dla mmnie to logiczne że trzeba wyłącząć cały dany mięsień. Dr przed zabiegiem rysuje sobie miejsca nakłóć na rysunku twarzy bez skóry, czyli na rysynku przebiegu mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
Ale slepota ze mnie, no pewnie, ze pisze POZNAN. Dzieki za odpowiedz. ;-) Mam nadzieje, ze nastepnym razem wyjdzie lepiej. Wiesz pokusilam sie bo cena byla atrakcyjna no i teraz mam za swoje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u pana dr płącę między 450-550 za czoło i kurze łapki, więcej jeśli wypada na wiosnę bo się wtedy więcej marszczę, tak więc uważam cena jest ekstra ( w tym pierwszym miejscu co było fatalnie, miałam mega siniak i wkłucia w dziwnych miejscach, zapłaciłam 1500 tak więc cena nie zawsze jest wyznacznikiem). ogólnie nie jestem za "poprawianiem się" ale uważam też że tak jak operacje nosa są dla osób z naprawdę krzywym nochalem, tak botoks jest dla osób z taką mocną mimiką jak ja- odczułam po prostu fizyczną ulgę, bo tak mocno marszczyłam czoło między brwiami, że mnie wieczorem to miejsce bolało. a lepiej wydać 500 zł na botoks w konkretnym miejscu problemu niż kolejne 200 i 200 zł na kremy co nie działają. naprawdę dziewczyny polecam faceta, bo ma dobrą rękę. i np. nie zrobi wypełnienia od razu kwasem hialurowym- ja jeszcze się nie zdecydowałam - każde przyjść za tydzień, 10 dni po botoksie, i ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka...
1234- o dzienki za rady. A mogła bys napisać gdzie nie warto isc? przyda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka...
jakos 1234 nie wierze Tobie. Wiec dziewczyny uwaga na reklamy. Sledze wszystkie fora i 1234 tylko robi "kopiuj" "wklej" i w ten sposob reklamuje dr Trzeciaka . "romma","znamca","botox studio" są to reklamy:) i Tylko tę 2 ostatnie nie oklamuja ze są pacjentami dla tego ogromny szacunek dla "znawca" Poznan-Lubon i "botox studio" cala reszta jest żenujaca. Szkoda ze tak malo prawdziwych opini:( masafi- jak tam Twoja twarzyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Dzięki Poznanianka, Ale muszę Ci powiedzieć ze mogę używać tylko nazwy Botokstudio bo tak jak Ty napisałas to zaraz by się za nas wziął Allergan który jest producentem Botoxu... A Jesli chodzi o masafi to przynajmniej my jesteśmy zadowoleni ze swojej roboty...bo była na konsultacji pozabiegowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się ze Znawcą...jesteśmy zadowoleni z roboty... :) Efekt widoczny gołym okiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, mam to gdzieś w takim razie, pierwszy raz coś napisałam na forum tego rodzaju, bo chciałabym żeby dobry lekarz miał pacjentów, a dziewczyny się nie miotały, jestem z rodziny lekarskiej i wiem co to znaczy lekarz z "tym czymś" a co rzemieślnik, ale jak ktoś "mi nie wierzy"i jakieś bzury o kopiuj wklej, to się wypisuje z dyskusji, cześć. acha odpowiadając, nie nalezy iść do EPI- Centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka...
12345- Ignoruje tanią reklame. papa Masafi -to super, czyli rozumiem że zadnych skutków ubocznych:)? Już nie moge sie doczekać jak też tam pojade. Cieszę sie że jesteś zadowolona. Znawca-pozdrawiam i życze dużo takich zadowolonych klientek jak masafi :) może będę kolejna niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz jakąś misję Poznaniaka, ale akurat pudło. podaj mi proszę konkrety na PW z czego kopiuj wklej. bo dla mnie to jest a)dziwaczne b ) obraźliwe. ale i tak ogólnie żałuję że się wypowiedziałam, choć oczywiście to mój problem że mam wizję że generalnie ludzie mają dobre intencje. przy 6 wizycie polubiłam mojego lekarza i uważam go za fachowca ( usuwałam w życiu wiele znamion, w tym wycinał mi je mój dziadek i tata) i przepraszam CIę najmocniej ale mam prawo się wyrazić pozytwnie na forum. no chyba że jesteś z PIS, wtedy rozumiem wypowiedzi z krainy deszczowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
do poznanianka... Skad wiesz, ze 1234 to reklama. Moze zeby pisac cos takiego trzeba byc pewnym. Czasami urazic mozemy osoby, ktore chca po prostu pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka...
12345- np. na wizaz.pl jest taki sam tekst co na kafeteria.pl. Mam prawo tak mysleć , oczywiscie moge sie mylic. Skoro jednego dnia nagle wpisujesz pozytywne posty na wszystkich forach o medycynie estetycznej.Nie udawaj glupiej! I ze nie wiesz oco chodzi bo sie ośmieszasz. Chyba że nie pamietasz na jakich forach polecach lekarza swojego.Powtarzam mozliwe ze sie myle, jest to moja opinia .Masz prawo poleca c osobe która chcesz a ja mam prawo odpiebać to jako reklame. I wcale Cie nie obrażam, niby czym? Pisze tylko to co chce. Z tym Pis rozbawiłaś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie nie isc ale ja byłam ostatnio na botoxie razem z moja kumpela w Centrum Medycyny Estetycznej Estime w Poznaniu. we dwie na trzy okolice zaplacilysmy po 1000 zl bo jest taka fajna promocja. super obsluga i pelen profesjonalizm. i mozesz stamtad wyjsc tylnym wyjsciem i nikt cie nie zauwazy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie nie isc ale ja byłam ostatnio na botoxie razem z moja kumpela w Centrum Medycyny Estetycznej Estime w Poznaniu. we dwie na trzy okolice zaplacilysmy po 1000 zl bo jest taka fajna promocja. super obsluga i pelen profesjonalizm. i mozesz stamtad wyjsc tylnym wyjsciem i nikt cie nie zauwazy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka..
A czemu tylnym wyjsciem:)? Tak z ciekawosci. Czy aż tak było widać uklucia? :D Dziekuje za nowy adres w Poznaniu. Choć u mnie na pierwszy ogień będzie Luboń lub Galeria Malta, ale to tak za 2 mies. Masafi- o ile dobrze pamietam jesteś z Zielonej Góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanianko! dobrze się CIę chociażrozbawiłam, bo w ogóle bez sensu tak się punktować. Siedzę w domu na zapalenie oskrzeli i się nudzę więc nadrabiam w komputerze zaległości jakie dawno chciałam, podobnie z tego samego dnia możesz znaleść moje wpisy na forum jeździeckim oraz dwóch dotyczących psów. i nie sądze że tekst na wizaż ( czyli też zaglądasz na 2 fora?) jest toczka w toczkę , wczytaj się. o nic, w każdym razie jeszcze raz podtrzymuję że polecam, jak się zdecyduję na także wypełnienie to mój pogląd bedzie bardziej ugrutowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka...
Napisałam że oczywiście moge sie mylić. Natomiast wypowiedzi Twoje faktycznie bardzo podobne, wieć pierwsze co mi przyszło do głowy że znów "podszyw". Nie chciałam nikogo urazic itg. Tym samym życzę zdrówka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka.
To miałas trochę do Poznania? :D najważniejsze że warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1234
Nie sadze, ze musisz sie tlumaczyc.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 1234
racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox vs. kwas hialuronowy
Jakieś 2 lata temu miałam wstrzykiwany botox celem powiększenia ust. Efekt na początku był super, usta miękkie i w miare naturalnie wyglądające (dodam, że przez zabiegiem moje usta wyglądały jak dwa cienkie paseczki). Jedak po ok. 2-3 miesiącach usta zaczęły mi "falować", nie byly równomierne, a ja wyglądalam jak swoja własna karykatura i modliłam się, aby efekt działania botoxu ostatecznie się zakończył. Pewnie, nie spróbowałabym z kwasem hialuronowym, gdyby moje usta nie były rzeczywiście aż tak cienkie i brzydko wyglądające, toteż poszłam na konsultacje do nefretete i umówiłam się na zabieg. Nie wiem dokładnie jaka to nazwa kwasu, który został mi wstrzyknięty, ale to chyba firma Anteis. W każdym bądź razie dzisiaj mija ok 4 miesiące od zabiegu, a moje usta w dalszym ciągu wyglądają bardzo naturalnie, są miękkie i dobrze nawilżone. Jestem zadowolona. Kwas hialuronowy TAK - botox NIGDY WIĘCEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
Pierwszy raz slysze zeby botoxem powiekszac usta. Botox jest raczej przeznaczony do gornej czesci twarzy (czolo, lwia zmarszczka) a do dolnej hwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka..
również nie słyszałam o botoxie w usta:D może to jakaś nowość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie doświadczenia z kwasem hialuronowym, a dokładniej z wypełnianiem bruzd nosowo-wargowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaBallik
Tak ja miałam kwasem hialuronowym wypełnione bruzdy wargowe-nosowe preparatem Forthelis. Na większe bruzdy, gdzie wypełniacz podaje się głębiej stosuje się bardziej usieciowany, twardszy kwas. Efekt był widoczny zaraz po zabiegu, trochę byłam zaczerwiona ale to minęło szybko. Polecam a efekt utrzymywał się pierwszy raz prawie rok. Teraz znów się temu poddałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×