Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Znawca...
Drogie Panie... A od czego są lekarze którzy Wam to podali często za dużą kasę.... to oni maja obowiązek łagodzić skutki pewnych niepożądanych efektów które mogą się pojawić. Macie obowiązek żądać porady i pomocy w zakresie przepisania maści, czy innych medykamentów łagodzących skutki tego rodzaju zabiegów. Opowiadając jednej z pań, to nie jest efekt Botoxu że skóra zwiotczała i zrobiły się worki, ale bardziej jego brak, mówi sie że aby utrzymać lepszy efekt wizualny trzeba będzie powtarzać zabiegi już regularnie. Przerwanie tego cyklu wyraźnie za jakiś czas popsuje Wasz wygląd, to jak z wszystkim...Niestety chcąc pozbyć się większych fałdów skórnych trzeba pomyśleć o skalpelu, co niesie takie samo ryzyko jak i te metody, przede wszystkim brak przewidywalności, i tu trzeba kierować się powtarzaną zasadą im większą renomą cieszy się Klinika (czytaj więcej zabiegów wykonała) tym ryzyko mniejsze. Kończę już udzielanie się na tym forum, bo szczerze mówiąc nie takie moje zajęcie, życzę rozsądku i wspaniałych efektów oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znawco... Czy to znaczy,że każdy taki zabieg trzeba już regularnie powtarzać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Ależ droga Pani... Botox utrzymuje się od 4 do 8 miesięcy, niektórzy twierdzą że u nich rok, ale słyszałem że ktoś mówił o 3 miesiącach, natomiast kwas hialuronowy do 1,5 roku i to żadna nowina...ale jeśli dobrze pamiętam to jutro się wszystkiego dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa aska....
Dziekuje za odpowiedz:) Zatem wszystkim z okolic Poznania polecam klinike w Luboniu "Collagena" ...... znawca jeszcze raz dziekuje:) szkoda że nie jestem z tych okolic z Warszawy trochy mam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoshi.
masafi daj znać jak było koniecznie, mam nadzieje że wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Najlepszy kwas jaki znam to Juvederm firmy Allergan, a pod oczy Juvederm 2 Ultra jest najodpowiedniejszy, i to naprawdę już wszystko, pozdrawiam i żegnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Moje drogie... Za chwile wybieram się na doskonałą kolacje z moja panią... Mam nadzieje że zrozumiecie moją absencję...;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
Dziekuje za porade odn. kwasu pod oczy Napisal Pan, ze z braku botoxu oczy zwiotczaly. Chcialam powiedziec, ze jesli nie zaczynalambym z botoxem w okolicach oczu to nie sadze zeby wtedy naturaklnie przez rok tak zwiotczaly. Logiczne jest to moje rozumowanie czy sie myle? Poza tym Pani, ktora podawala mi botox (jego odpowiednik) chociaz na stronie internetowej wyraznie napisane bylo BOTOX podala mi go rowniez w czolo ale tak nisko - zaraz nad samymi brwiami na calej dlugosci brwi, tzn od jednej strony skroni do drugiej. Chwala jej za to bo podala go duzo, ale przez dwa miesiace nie moglam podniesc brwi, ludzie pytali mnie czy ugryzla mnie pszczola?? :-D i wygladalam na taka nadasana-wkurzona. Brwi opadly mi prawie na oczy. Teraz, 4 m-ce po - powoli sie podnosza ale na gornej powiece mam dwa razy tyle skory ile mialam przed zabiegiem:-( ale sie upiekszylam:-( Co prawda zmarchy na czole zniknely ale wygladam brzydko pod innym wzgledem. Echchch, Chcialabym zyc w tych czasach kiedy ludzie zmarszczki przyjmowali jako cos naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do HmHmHmHm@@... powiedz mi jak wygląda Twoje czoło po tych 4miesiącach,wraca do stanu sprzed,jak Ci się wydaje będzie w gorszym stanie niż przed botoxem czy wszystko bedzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
Nie mam zmarszczek na czole ale ciagnie mi tak troche skore z dwoch stron w kierunku centrum czola. Wyobraz sobie jakbys przez cale czolo narysowala pionowa kreche i jakby skora i miesnie ciagnely w tym kierunku 9to nie jest praktycznie zauwazalne. ja to widze i czuje, bo wiesz same siebie znamy najbardziej. Nie wiem w jakim stanie bedzie moje czolo jak ten botox zejdzie, mam nadzieje, ze w nie gorszym niz przed, chociaz patrzac na moje powieki to sama nie wiem co myslec. Nie wiem czy to wszystko normalne. Czy tak wyglada prawdziwe dzialanie botoxu i skora tak reaguje czy po prostu podal mi to ktos kto sie ciagle uczy...???....???? Mysle, ze gdybym miala jeszcze raz zaczynac postawilabym bardziej na kwas hialuronowy niz botox, chociaz jasne skusilam sie na botox bo kobietka zaproponowala mi wlasnie to na moje kurze i czolo, a poza tym nie ukrywam, ze wyszlo taniej niz mialabym uzyc kwas. No ale w przypadku twarzy nie raz juz przekonalysmy sie, ze lepie ciut zaoszczedzic niz pozniej plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHm@@
Zapomnialam dodac, ze to co napisalam wyzej to tylko i wylacznie moja opinia. Moje wlasne doswiadczenie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.ja wybieram sie za 2 tygodnie na botox do Aspazjii w Poznaniu.Mam 36 lat i chce ostrzyknac sobie kurze lapki.Mialam wczesniej kwas ale zero efektu i 1200 zl wyrzucone w bloto;(Piszecie ze po botoksie rewelacyjne sa efekty...juz nie moge sie doczekac.Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoras ostrzykiwala sobie opadajace powieki i jakie sa rezultaty,bo w necie malo informacjii na ten temat ..wczoraj dzwonilam do Aspazji i Pani mnie poinformowala ze jak najbardziej ostrzykuja opadajace powieki.Ja jednak boje sie ze zaczna mi bardziej opadac a to juz by byla tragedia.Prosze o odpowiedz wszystkie dziewczyny ktore robily sobie powieki botoxem jakie rezulatay.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazpoznania...
Czytałam dużo pozytywnych opinii na temat "asplazji", również jestem ciekawa jak tam robią.W Opadajace powieki raczej nie wstrzykują botoxu tylko nad oczami gdzieś żeby je podniesc:D Zycze powodzenia żebyś trafiła na dobrą Pania/Pana bo oszpecić też łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazpoznania...
masafi-jak tam w Luboniu? Robiłaś sobie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj w Luboniu. Czoło potraktowane botoxem.Wygładzenie już widzę,ale na najlepszy efekt potrzeba ponoć czasu,więc czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazpoznania....
Ale fajnie:) i już widzisz róznice ? to za 3 dni nie ruszysz czołem. A kto Ci robił? ile miałas ukłuć/jednostek? i tylko botox czy jeszcze coś? wybieram sie do nich i bardzo sie przyda Twoja opinia, zreszta dużo osób czyta forum i nie wszyscy sie wypowiadaja;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,już jest różnica, nie wyobrażam sobie,że będzie jeszcze większa... Jeśli dobrze policzyłam to były cztery wkłócia tylko botoxu, robiła to p. Magda. Czekam teraz na dalsze efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roooma
Ja w październiku w colagenie w Luboniu zapłaciłem 598, ale wtedy była promocja na Botox, teraz widzę ze jest 100 drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile kosztują kurze łapki, za czoło zapłaciłam niecałe 800zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile kosztują kurze łapki, za czoło zapłaciłam niecałe 800zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazlubonia...
masafi- to nic tylko sie cieszyć:) obyś była zadowolona i nie czuła dyskomfortu jaki czułam ja, miałam wrażenie ze mam na sobie 24h maske sciagajaca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazlubonia...
i mam nadzieje że ten Luboń wypali, bo w Wlkp. do tej pory nie byłam zadowolona z efektu a już tym bardziej z informacji jaką przekazywali lekarze. Ale 800zł za czoło tylko, wydaje sie być dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam doświadczenia w tej kwesti,nie znam też cen w innych miejscach. Z wizyty jestem zadowolona,więc spokojnie możesz się tam wybrać. Poczekam jeszcze na efekt końcowy,wtedy będę mogła powiedzieć więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Wtrące tylko i juz znikam... Cena w collagenie zawsze obejmuje niegraniczoną ilość konsultacji pozabiegowych, jeśli wystąpi dysproporcja to rowniez poprawkę, za które to rzeczy klientki nic już nie dopłacają. Wiem ze cześć klientek woli mieć takie rzeczy w pakiecie, ponieważ najgorszym w moim przekonaniu jest kiedy po wykonaniu zabiegu traktuje się klienta zbywczo, tam jest to niedopuszczalne a właściciel przykłada do tego dużo uwagi, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×