Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gucia44
Ja też zapłaciłam 200 zł. Ale efektów po 5 dniach jak nie było tak nie ma .Myślę , że jaki pieniądz taki efekt. W takich przypadkach szkoda nawet dwóch stów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo toto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e7
♪♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e7
ku ♣ czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e7
██ ███ ████

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e7
ooo ♠ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam wykonywać ten zabieg ok roku temu.Trochę się obawiałam tego zabiegu ,ale obecnie nie wyobrażam sobie inaczej.Koleżanka poleciła mi Klinikę Beautymed Dr Krzysztofa Mirackiego ..Ma naprawdę fajne podejście do pacjenta .I wogóle obsługa jest na wysokim poziomie .Polecam zabieg i klinikę http://beautymed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest zbyt poważny zabieg, żeby za wszelką cenę na nim szczędzić. botoks wykonywała u mnie doktor Nielepkowicz, ona we Wrocku przyjmuje. ma fachowe podejście, sympatyczna, z dużym doświadczeniem, moje koleżanki też korzystały z jej usług i są zadowolone. teraz mam gładką szyję, efekt utrzymuje się już rok i jest tak samo jak zaraz po zabiegu. Jak coś, to szukajcie salonu Perfect Glamour, bo ona tam przeprowadza zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagggna22
Polecam skorzystać z bardzo dobrej oferty w Bona Dea. Tutaj 1 ml wypełniacza będzie wynosić 950 zł (tj. 0,1 ml= 95 zł) - 25.07.2013 (czwartek) - 30.07.2013 (wtorek) - 31.07.2013 (środa). W Krakowie zawsze maja fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wykonywał ten zabieg w klinice Beatymed u Dr Krzysztofa Mirackiego ? Widziałam go w telewizji i wybieram się tam ,ale ciekawa jestem opinii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny piszecie że robicie botox pod oczy czy macie na myśli kurze łapki czy żeczywiście pod oczy bo mi lekarz nie polecał a mam spore zmarchy pod oczami muszę dodać że jestem pierwszy raz po ostrzyknięciu czoła lwiej i kurzych czoło gładkie ale brwi opadły rewelacji niema jestem umówiona bruzdy nosowe ale mam pietra bo jak wyprostują się bruzdy to nie zrobią się większe pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 26
Hej. Bylam w klinice Beautymed jakies 3 miesiace temu, akurat mieszkam obok:)ja wykonalam kurze lapki i te zmarszczki na czole.Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, efekty super sie utrzymuja.Dokor Miracki wzbudzil moje zaufanie.Smialo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zrobiłam kurze lwią poprzeczne czoła i nie jestem zadowolona opadły mi powieki i oko mam mniejsze niż miałam do tego mam taki ucisk na nos jakbym miała chore zatoki i dotego sińce napiszcie czy można podnieść jakoś brwi jestem 3tygodnie po na konsultacji jeszcze nie byłam bo doktorek na urlopie jestem umówiona na bruzdy nosowo wargowe iniewiem co robić czy nie pogorszę sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wyglądasz ale można spróbować wypełnić okolice skroni kwasem hialuronowym - wówczas łuk brwiowy powinien się trochę unieść. Do tego czasami niektórzy dają trochę kwasu jeszcze delikatnie pod niego, na kość. Wewnętrzny kącik można ewentualnie też ostrzyknąć - efekt bardzo ładny i bardzo naturalny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko co na to lekarz jak mu powiem co ma robić ai jeszcze jedno czy palenie niweluje kwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zaskoczona wypowiedzią Sandrine, ponieważ mi doświadczona lekarka powiedziała, gdy przyszłam do niej z opadniętymi powiekami po botoxie po poradę, że absolutnie nie wolno umieścić kwasu na łuku, ponieważ on tylko chwilowo da złudny efekt. Obciążony kwasem łuk brwiowy spowoduje, że po krótkim czasie, pod wpływem ciężaru powieki jeszcze bardziej opadną więc ja nie zrobiłam nic, a po 2 mcach było już coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dam sobie spokój mam jeszcze pytanie czy to prawda że palenie bardzo skraca czas botoxu ikwasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Schneider
Potwierdzam poprzedniczkę, ja też nie zawiodłam się na Centrum Estetyki dr Kulczyckiej. Pełen profesjonalizm i godne pochwały podejście do klienta. Efekty niesamowite, dlatego na pewno tam jeszcze wrócę! Link do strony gabinetu: http://www.kulczycka.pl/pl/strona-glowna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty niesamowite? Patrząc na Panią doktor, to raczej widzę opadnięte powieki więc to podnoszenie powiek jest chyba mało realne, albo wybitnie krótkotrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikolaU8520
Używaliście leku o nazwie Azzalure? No bo wyszukiwałam danych na temat tego preparatu i chciałam Was zapytać. Możecie coś napisać mi o tym leku? Jest sens go kupować, są dostępne jakieś zamienniki? Na tej stronie przeczytałam trochę danych o Azzalure: http://www.listalekow.pl/azzalure/ - myślicie, że warto się tym zasugerować? Wolałabym się nie naciąć i wydać bezsensownie kasę, dlatego liczę na Wasze sugestie. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka7
Jakoś u siebie nie zauważyłam tych świetnych efektów. Botox niewiele mi dał. Znacznie więcej efektów daje mi energizujący krem hialuronowy HB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza z krakowa
Dziewczyny czytam Wasze komentarze i musze przyznać, ze juz kilka razy robiłam sobie botox u dr Sułowicz w Krakowie i ani razu nie opadły mi powieki ani nic zlego się nie działo... Moze jest to kwestia jakiegoś nieprawidłowego podania preparatu albo może terminu ważności, ze takie rzeczy się dzieją... A przestrzegacie zasad nie schylania się i nie kładzenia przez 4 godziny po podaniu preparatu? Ja jak cos polecam moją Panią doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALKA0101
Witam.widze ze watek o botoksie ale POTRZEBUJE POMOCY.3 dni temu poddalam sie zabiegowi wstrzykniecia kwasu hialuronowego w usta i efekt jest tragiczny...usta prawie nie sa powiekszone ale za to teraz mam straszny"kaczy dziob" po prostu katastrofa...ludzie jak sie tego pozbyc???? masaz oklady nie wiem...zrobie wszystko by ten kaczy dziob zniknal..POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotea65
Sandrine...doradzasz dziewczynie poprawki hialuronidazą. Jakie masz wtym doświadczenie.? Nie obawiasz się że nie widząc przypadku doradzisz źle. A co jeśli rozpuścisz za dużo i powstanie dołek? Dobrego samopoczucia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - chyba się wie - do kogo się chodzi. My nie raz rozpuszczaliśmy kwas, bo klientki bały się wrócić do gabinetów gdzie lekarze mieli zdecydowanie inne pojęcie piękna niż my - mówiąc łagodnie. Taki zabieg robi się stopniowo na dwa podejścia i tyle. Kaczy dziubek może się robić jeżeli ktoś konturuje środek górnej wargi zamiast tylko zrobić tzw. rynienki i nadać im lekko objętości. Czasami jeżeli usta są mocno pokłute to bardziej obrzękają w tych miejscach - stąd radzę zaczekać przed podjęciem decyzji o rozpuszczaniu. Dodawanie w takich przypadkach kwasu w innych miejscach żeby niwelować ten efekt może dać mega sztuczny efekt - chociaż wszystko zależy. Nie widzę, więc nie mogę napisać nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka0101
..dziekuje za pomoc..za porada odczekam tydzien i zobacze co sie bedzie dzialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×