Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Paulina Kłos
Ja byłam w warszawskim melitusie i powiem, że jestem bardzo zadowolona :) Natknęłam się na ich specjalistów w prasie i stwierdziłam, że raczej można im zaufać. Polecam wszystkim tym, które nie wiedzą, gdzie się wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoksomania
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktos numer do dr. Wandy Koziarskiej? Czy ceny nadal sa tak atrakcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rewelacja , za 3.400zł to ja będę robić botoks przez 3 lata a tak poza tematem,taki wielki popyt jest na ten zestaw ,że musisz takich chwytów używać? Trzeba być bardzo naiwnym żeby wierzyć,że ludzie będą to kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja botoksomania - wybacz,ale Ty już na dobre sfiksowałaś.Po wstrzyknięciu botoksu nic nie puchnie a już na pewno nie tam gdzie nie był wstrzykiwany no i nie ma żadnego związku botoks wstrzyknięty wokół zewnętrznych kącików oczu ze zmarszczkami wokół wewnętrznych kącików oczu. Twoja lekarka ma rację,dostrzegłaś teraz to co miałaś od dawna. A swoją drogą to dziwię się,że lekarka odradza botoks,bo masz "fajne zmarszczki śmieszki",chodźby najfajniejsze to ja też nie chciałabym ich mieć. Nie fiksuj tylko rób botoks regularnie,w Twoim wieku to już najwyższa pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszlam do saonu kosmetycznego w Krk http://www.studioangel.pl/ wtedy to bylo moje pierwsze zetkniecie sie z botoxem. Nanormalniej w swiecie nie moglam zniesc swoich bruzd wargowo-nosowych, byly bardzo silnie zaakcentowane, to dawalo niekorzystny akcent ktory po prostu mnie szpecil … zdecydowalam sie na botox u kosmetyczki, fakt moze nie nalezy to do najprzyjemniejszych zabiegow, ale efekt byl powalajacy ;) wiadomo wszystko jest dla ludzi w rozsądnych ilosciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botox na bruzdy nosowo-wargowe... w gabinecie kosmetycznym - to mówi samo za siebie... może niech łaskawie firmy PR'owe zatrudnią kosmetologów by zaprzestali pisać takich bzdur... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja botoksomania
Jestem załamana efektami botoksu w kurze łapki. Pojawiły się fatalne skutki uboczne. Zwiotczala mi skóra pod oczami i wylazły nowe zmarszczki. Jak usmiecham się to zamiast 1 zmarszki pod okiem pokazuje się pod nią druga, krótsza a pomiędzy nimi wałkuje się ta zwiotczala skóra. Dodało mi to minimum 5 lat i spowodowało smutny wyraz twarzy. Na policzkach uwidocznily się takie linie idące niemal od wew.kacika do brzegu polików. Wygladam strasznie i staro. Co robić? Czy po ustąpienia botoksu jest szansa że mięśnie zaczną tak samo pracować i tak jak wczesniej podczas usmiechu ciagnac do góry tę skórę spod oka ???Teraz ona wałkuje się i zagina w nową zmarszczkę. Jestem zdruzgotana. Poplakałam sobie juz wiele razy.Chcialabym pozbyć się botoksu jak najszybciej, aby zrobił on jak najmniej złego.Pani ddoktor wyjechała i bedzie dostepna ok.20.09. Proszę o poradę fachowców i/lub osoby z podobnymi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja botoksomania
Dodam że od aplikacji botoksu minęło 2, 5 tyg. Dobrze i ładnie było 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja botoxem poprawiałam usta, w sensie, że podnosiłam je lekko do góry zwłaszcza górną wargę, która lekko opadała. Oczywiście lekkie wypełnienie także jest. Dr Zawodny zaproponował mi botox, a nie kwas hialuronowy, ponieważ przy botoxe efekty dłużej się utrzymują. Jak to będzie w praktyce to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dr Zawodny przyjmuje adres b. proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlrlr
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
do moja botoksomania - czasem tak bywa, że jak kurze łapki są rozluźnione, a wewnętrzny kąt oka zostaje nienaruszony to mięśnie kompensacyjnie marszczą się w tym miejscu. Możesz albo lekko dostrzyknąć wewnętrzny kąt oka - ale to się robi wyjątkowo rzadko, albo odczekać, aż ruchomość mięśni wróci do normy. Toksyny nie można usunąć ponieważ ona nie jest stałym wypełniaczem :-) jeżeli chcesz cokolwiek zrobić to masuj powieki, możesz kłaść sobie torebki po rumianku na powieki, albo okłady z plastrów ogórka, bardzo fajne są też płatki hydrożelowe pod oczy, możesz zastosować również kremy z DMAE, które rozluźnią napięcia w skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botosyn-lift: 3400 to jest cena katalogowa, kupując zestaw masz 20% rabatu, czyli płacisz 2750. W zestawie masz urządzenie, którym wprowadzasz botosyn-lift. Dokupujesz tylko ampułki za 200, pozostałe kosmetyki starczają na 4-6 serii. Serię powtarzasz raz na kilka miesięcy. Więc raczej się opłaca. Poza tym nie każdy chce się osztrzykiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlrlr
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja botoksomania
Sandrine. Dziękuję za odpowiedź. Trochę mnie załamalas, , że muszę czekac az botoks puści. Zastosuję Twoje wskazówki. Boję się tylko czy te załamania i zmarszczki, które teraz wyszły z powodu nieruchomych kurzych łapek nie utrwala się w ciagu kilku m-cy . Jak myslisz?????Mam wrażenie jednak, że gdyby kurze pracowały to ciagnęłyby tę skórę spod oka a tak ona jakby wisi i wałkuje się, bo nie te mięśnie co trzeba pracują. Najgorzej jest rano po przebudzeniu i wieczorem po całym ciężkim dniu pracy. Modlę się o powrót skory pod oczami sprzed botoksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja botoksomania
Sandrine. Nie słyszałam o takim zabiegu. Poczytam. Jako fachowiec polecasz? Jak myślisz czy po ustapieniu botoksu jest szansa na wyglad i stan skory pod okiem sprzed aplikacji? Boję się że to zostanie a jak wrócą kurze to będę cała zmasakrowana zmarszczkami. Dobija mnie tezz ten smutny wyraz twarzy po botoksie. Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest, że nie każdemu jest dobrze w botoksie - jak to lubię nazywać. Być może następnym razem dać mniejszą dawkę - nie wiem - w każdym razie warto poinformować o tym lekarza., który wykonywał zabieg. Karboksyterapia jest fajnym zabiegiem na poprawę jakości skóry - i ogólnie ma wiele zastosowań począwszy od sińców pod oczami aż po cellulit i łysienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojabotoksomania
Sandrine Po raz kolejny zadam Ci pytanie dotyczące szansy na odwracalność negatywnych zmian po botoksie.Czy ta bardziej wiotka skóra, jakieś zagłębienia na policzkach i smutek w oczach znikną czy zostaną? Nie odpowiedziałaś mi , więc boję się, że nie chcesz mnie dobić pisząc,że nowe nabytki zmarszczkowe po aplikacji zostaną juz na stałe. Proszę, odpowiedz szczerze, jakie masz doświadczenia ze swojej praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlrlr
Hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skóra po powrocie mięśni do aktywności wraca to stanu sprzed, często jest lepsza niż przed zabiegiem, gdyż zmarszczki po takich "wakacjach" są mniejsze nawet jak efekt toksyny przestał działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine. Dałaś mi nadzieję. Będę czekać z niecierpliwością na koniec botoksu. Mam to cholerstwo dopiero 3 tyg, jeszcze kiklks m-cy. Masakra. Psycha mi siada. Po 20.09 wraca moja lekarka i pewnie bedzie chcisla wstrzyknac cos pod oko. Nie dam się nsmowic!!!!Zrobię sobie tę polecaną przez Ciebie karboksyterspię. I wiem już nigdy botoksu w kurze łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam,że z osiągnięć współczesnej medycyny estetycznej należy korzystać. ja miałam robiony botox w klinice www.klinikakurban.pl i wszystko poszło zgodnie z planem. udało się zredukować zmarszczki mimiczne i wyglądam teraz o wiele młodziej,bo skóra stała się bardziej elastyczna, nawilżona i ogólnie wygląda zdrowiej. chodzę jeszcze na okresowe kontrole i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy_oczy
mojabotoksomania ciesz się że po podaniu botoxu w lwią zmarszczkę nie opadła ci brew tak jak mnie i nigdy już nie wróciła na swoje miejsce.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika Promienista
Szanowni Państwo, dzięki rozwojowi medycyny estetycznej, można zniwelować zmarszczki na czole, wygładzić okolice oczu, szyi czy podnieść kąciki ust. Zabieg z użyciem toksyny botulinowej to najpopularniejsza i najskuteczniejsza metoda łagodząca zmarszczki. Za sprawą botoxu odprężają i relaksują się mięśnie twarzy, które są odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek. Zabieg z użyciem tego preparatu polega na wstrzyknięciu jego małych dawek w precyzyjnie wybrane miejsca twarzy i najczęściej nie wymaga wcześniejszego znieczulenia. Botox blokuje impulsy nerwowe płynące z mózgu do ostrzykniętych tkanek mięśniowych, przez co mięśnie nie muszą pracować, są odprężone i w efekcie zmarszczki nie powstają. Preparat zaczyna działać od 2 do 3 dni po wstrzyknięciu. Na efekty zabiegu nie trzeba długo czekać, a najlepiej widoczne są po 7–10 dniach. W zależności od predyspozycji organizmu i szybkości, z jaką regenerują się zakończenia nerwowe, efekty mogą się utrzymywać nawet do pół roku. Zespół poznańskiej Kliniki Promienistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce wstrzyknąć sobie botoks w okolicach oczu tak zwane kurze łapki.prosze polećcie mi adres we wrocławiu gdzie wstrzykną mi botoks i bede zadowolona.czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×