Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Andzia666
Ja mam 27 i też chcę się zdecydować. Mam już duże widoczne kurze łapki, mocna mimika i genetyka. Po mamie. Mam tylko pytanie słyszałam, że jak mięśnie są sparaliżowane w jednym miejscu twarzy to skóra marszczy się mocniej w innym, i tam powstają większe zmarszczki. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakas bzdura
mi sie nigdzie nie robiły jakies dodatkowe zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Eight
Nie wyobrażam sobie życia bez botoxu. Stosuję od 4 lat, przez pierwsze 3 lata w warszawskiej klinice Collagena na Jerozolimskich - tanio, profesjonalnie, bezpiecznie. Efekt zaskakujący, 10 lat mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justycha
a gdzie moge sobie wstrzyknac botox w poznaniu, wroclawiu albo w lodzi.czy mozna od razu po tym sie opalac czy odczekac kilka tyg -bardzo wazne dla mnie bo wybieram sie na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rowniez chce sobie wstrzyknac botoks-mam 29 lat ale zmarszcczki dosc wyrazne.czytam komentarze do tego tematu i nasuwa mi sie mysl-te biedniejsze kobiety zawsze musza jakis glupi komentarz walnac-a czy to wszystkich wina ze jednym idzie lepiej a innym nie?wiec zycze ci zebys zrobila smigeiem botoks i podzielila sie wrazeniami.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Eight
Nie wyobrażam sobie życia bez botoxu - przez ostatnie 4 lata miałam 8 zabiegów, w klinice Collagena na Al. Jerozolimskich w Warszawie, a ostatni zabieg za granicą. Efekt za każdym razem taki sam, czyli piorunujący - 10 lat mniej. \ A co do komentarzy powyżej - zwykle najwięcej mówią ci, którzy nie mają NIC do powiedzenia. Jestem pewna, że żadna z tych moherowych doradczyń nie ma doświadczeń w tej materii, jedynie zasłyszane półprawdy i pogląd własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda___
a nie boicie sie raka czy innych chorob po takich inwazjach, ale pytam serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Eight
Nie wierzę, że pytasz poważnie. Chyba, że w Polsce nauka jest nadal na poziomie XIX w. Jadem leczy się skutecznie np. dziecięce porażenie mózgowe (trzeba zjechac poniżej porad dla rodziców): http://www.botox.pl/spastycznosc/biuletyn.php#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox effect
witam!!!widze,ze coraz wiecej osob sie wypowiada:) ja mam caly czas obawy....bo ktos mi opowiadal o jakims ryzyku podwojnego widzenia przez kilka dni i az mnie sparalizowalo! Ciesze sie,ze znalazly sie tu normalne kobiety,ktore wiedza,ze genetyka czyni swoje i ze to,ze ma sie w wieku 29 lat zmarszczki mimiczne nie znaczy ,że sie jest niedbaluchem:/ niektore wypowiedzi mnie oslabiaja...:O A moze wpisze sie ktos swiezo po zabiegu???:) pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupi jupi
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storada
Wstrzyknięcia botoxu są prawie całkowicie bezpieczne jeżeli chodzi o dórną część twarzy.Możliwe powikłania to drobne krwiaczki i ew. siniaczki w miejscu wkłucia.Ustępują szybko. Kolejne to tzw brew Mefistofelesa - uniesienie brwi ku górze, które mija po ok 2-3 tygodniach. Podwójne widzenie zdarza się bardzo rzadko, zwłaszcza gdy się schylasz lub ćwiczysz itp w ciągu 2 pierwszych dni po. Też mija po ok 2-3 tygodniach. Opalać się można, tylko nie zaraz po zabiegu,trzeba odczekać dla bezpieczeństwa te ok. 3 dni.Opalanie, sauna ,ćwiczenia powodują poszerzenie naczyń krwionośnych, którymi botox może przeniknąć tam gdzie nie trzeba i wtedy jest kłopot, na szczęście przemijający.Zabieg jest prawie niebolesny, trwa b. krótka.Igły mniejsze i cieńsze niż insulinówki. Bezpieczeństwo jest sprawdzone.pomyśl ile kobiet na świecie to robi i nic się nie dzieje. Trwałość efektów zależy od mimiki ,im żywsza tym efekt krótszy.Przy stosowaniu regularnym zmarszczki same zanikają, odzwyczaja się skóra.Nie ma limitu wieku, oczywiście nikt nie zrobi tego nastolatce, ale jeżeli masz wyraźne zmarszczki przed 30 ,to jak najbardzej polecam.Łatwiej rozprostować coś co nie jest utrwalone niż głęboką starą zmarszczkę, która i tak całkowicie nie zniknie bez wypełniacza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj miałam wstrzyknięty botox-zero problemów,bezbolesnie,efekty pewnie za 1-2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i zgadzam sie w 100% z After Eight ...I jeszcze jedno miałam podaną 1 ampulkę botoxu,za całe czolo zapłaciłam 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie botox
lat 38, pierwszy botox w maju kwietniu 2006, Efekt przeszedł najsmielsze oczekiwania. Dr Simka, Pszczyna. Drugi botox listopad 2006 dr Brzuchanski -czechy. Wracam jednak do Simki, Jest rewelacyjny jesli o botox chodzi. Żadnego odsysania z którego jest znany nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox effect
hejka widze ze nadal pojawiaja sie wpisy:) ... a ja nadal mam stracha;) ale kusi mnie...Caly czas wydaje mi sie,ze to takie prozne...ehhh....no ale mam mimiczne zmarszczki po mamie...identyczne doslownie....zobaczymy:) pozdrawiam wszystkie kobietki!!!:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę go sobie wstrzyknąć
Cześć dziewczyny!!! Gdzie w Poznaniu można sobie zaaplikować najtaniej botox? Oczywiście mam zamiar iść do wykwalifikowanego lekarza, ale takiego, który nie ma zbyt wygórowanych cen. Jak widzę rozpiętość cenowa jest duża, bo Tiramisu ma całe czoło za 300 zl, a ja dzwoniłam do jednej kliniki i za jedną zmarszczkę chcą 700 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estercia-lelcia
gdzie w /krakowie najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
Witam, mam pytanko - czy któraś z Was mogłaby polecić jakąś klinikę lub lekarza w Wawce? Dzięki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgelina
ide dzisiaj na botox. ciekawa jestem jakie beda efekty. Troche sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
malgelina, daj znać jak było - sama sie zastanawiam nad "wyprasowaniem" kurzych łapek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgelina
byłam...teraz musze czekać około 2 tygodni, ale juz czuje lekki paraliz mięsni na czole. Kurze łapki jeszcze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona ważka
Byłąm wczoraj :) Czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgelina
chyba niezbyt jestem zadowolona. To chyba dobra metoda dla kogos kto ma naprawde duże zmarszczki. A poza tym to głupie uczucie nie móc zmarszczyć czoła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgelina
nie widze po prostu odmlodzenie twarzy...dlatego twierdze , że to zabieg dla pań, które mają dośc widoczne zmarszczki. I to głupie uczucie sparalizowanego czoła. Nie moge sie przyzwyczaic. Jak próbuje zmarszczyc czoło to tylko moge brwiami ruszać i wyraz twarzy jest sztuczny. Całe szcześci że to nie na stałe:) Niech każdy wypróbuje i sam sie przekona. Dla każdego co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosla38
oh...gdyby ktoras podala mi jakis adres w Opolu- gdzie bede dopiero na wakacjach letnich......plisssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona ważka
Ja też powoli przestaję móc się marszczyć, ale jestem zadowolona. Miałam tylko lwie zmarszczki i to niezbyt duże, ale jak mi znikną, to będę najszczęśliwsza na świecie. W sumie nie wiedzę powodu dla którego miałabym chcieć marszczyć brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgelino, ja podobnie jak zielona waża ciesze sie ze się pozbyłam marszczenia czoła ,wygladałam z tym \"srogo\" i poważnie...co do zmarszczek ...gdy sa juz duże to botox sam juz nie pomoze...trzeba jeszcze je wyrównac kwasem wie uważam ze botox lepiej robic wczesniej niz póżniej,zależy oczywiscie od stanu skóry twarzy dorosła 38 z Opola nikogo nie znam ,dr u której robiłam botox i wypełnienie zmarszczek kwasem przyjmuje w Śiwebodzinie,Słubicach,Ośnie Lub. (pensjonat Afrodyta) i w Sulęcinie-jesli chcesz to dam Ci namiary -mój mail: confus@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona ważka
WOW- zmarszczki mi już znikają :) A pełen efekt ma być dopiero po dwóch tygodniach:) Ale jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×