Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość do Kara5
Witam ,jestem w podobnym wieku do Ciebie.Czy moglabys dac jakies namiary do siebie mail lub gg zeby mozna bylo pogadac? Planuje tez ostrzykiwanie skory preparatem ujedrniajacym i pare innych zabiegow. Vienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
nie zrobię , bo pan doktor sam do końca nie jest pewny efektów swojej pracy , nie będę ryzykować dla 200 zł oszczędności , zresztą idź sama i się przekonaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Witam może,ktoś zna dobry i nie za drogi gabinet w okolicach Wrocławia?Chciałabym wypełnić bruzdy nosowo-wargowe.W zeszłym roku robiłam botox pod oczy w Derma Puls ale ceny tam mają kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kawa z mlekiem
to kogo polecasz w Trojmiescie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo polecacie w zabrzu i okolicy???potrzeuje botoks ale nic na necie nie pisze --ktory gabinet jest ok.wiec prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
Melbi moja znajoma robiła sobie botox we Wrocławiu i poleca nastepujace gabinety: ul. Traugutta 144u/1 Wrocław tel. 071 341-42-43 www.dermamed.com.pl Prywatny Gabinet Dermatologiczny dr Ewa Szukała ul. Komandorska 76 / 2 Wrocław tel. tel. kom. 0 601 715 184 "CosmetDerm" dr Dorota Mielecka Monika Lelonkiewicz ul. Powstańców Śląskich 7 (Hotel "Wrocław") Wrocław tel. tel. kom.0 605 100 084 0 696 415 232 Gabinet Dermatologiczny dr Marek Ziarkiewicz ul. Armii Krajowej 14a/6 (Budynek Centrum AB) 50-541 Wrocław tel. kom. 0 601 97 67 85 www.dermatolog-ziarkiewicz.pl Isis & Nepthis Klinika Medycyny Estetycznej lek. med. Ilona Jaworska HOTEL Wrocław ul. Powstańców Śl. 7 Wrocław tel. tel. kom. 0 502 203 575 Gabinet Dermatologiczny dr Małgorzta Zalesińska ul. Słubicka 11a Wrocław tel. kom. 0 602 660 628 NZOZ PROXIMUM dr Małgorzata Błasińska dr Danuta Lewiecka ul. Żelazna 34 Wrocław tel. (071) 783 62 90 MEDEX dr Maria Sudoł dr Elżbieta Zubik-Pielka ul. Św. Mikołaja 51/52 Wrocław tel. (071) 785 52 05, 785 52 00 Derma-Puls dr Ewa Kaniowska ul. Barycka 1/3 (wejście od ul. Prusa) 50-325 Wrocław tel. (071) 322 76 42, 322 69 09 kom. 0 603 972 560 www.derma-puls.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Dzięki Arana:) ale może by poleciła ta Twoja znajoma jakis jeden konkretny i sprawdzony? Chciałam tym razem wypełnić bruzdy nosowo -wargowe dośc głębokie i tak sie zastanawiam czy wystarczy mi jedna ampułka czy nie,może sie ktoś orientuje? I ile by to ewentualnie kosztowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś jest nie tak
arana - sypiesz adresami jak z rękawa - naprawdę wszystkie są sprawdzone??? Bo wygląda mi to to raczej na reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
jak już wcześniej wspomniałam , do botoxu Olszański może być (zawsze mozna ponegocjować cene) a do do wypełniaczy to właśnie jestem po zrobiłam to w innym gabinecie ,zapłaciłam 1000 zł za 1ml , z ostateczną opinią na razie się wstrzymam chociaż już jestem prawie zadowolona ;) i wtedy z czystym sumieniem polecę gabinet w którym to robię .Poza tym jeszcze pozostaje kwestia utrzymania się preparatu w miejscach wypełniania ,na ten temat będę mogła wypowiedzieć się dopiero za 6 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
Nie to akurat nie jest reklama. Poprostu obracam sie w towarzystwie ludzi ktorzy poddaja sie temu zabiegowi. Ja naprawde jestem zadowolona z efektow botoxu wiec chce poprostu zachecic was:) Ale oczywiscie kazdy ma swoje zdanie i doswiadczenia:) Melbi wydaje mi sie ze lekarz Ci doardzi ile potrzeba Ci wstrzyknac. I oczywiscie zalezy jakie sa te bruzdy,choc wydaje mi sie ze jedna ampułka powinna wystarczyc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do arana
wiesz co? dziwne jest twoje podjescie i odpowiedz na pytanie .Jesli twoja znajoma robila botox we Wroclawiu to chyba w jakims konkretnym gabinecie ???? a ty podajesz tu cala liste gabinetow,chyba twoja znajoma nie robila botoxu w kazdym z nich??? jak ktos jest zadowolony z jednego lekarza to nie szuka innych! a juz napewno nie kilkanascie!! Co do Ewy Kaniowskiej to wprawdzie nie w sprawie botoksu ale innych zabiegow bardzo sa zle opinie o tym gabinecie i tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi Do Kawazmlekiem
a z jakiej miejscowości jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savana
Dziewczyny jestem z Wroclawia i mam zamiar poprawic sobie bruzdy kolo ust i nosa. Mam 32 lata ale taki typ urody ze wlasnie w tych miejscach sie pomarszczylam:( Poleccie jakis gabinet we Wroclawiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Savana no to ja mam ten sam problem,szukam jakiegos sprawdzonego lekarza we Wrocławiu.Mam 35 lat.Jakbys cos wiedziała to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaalicja
Savana z tego co slyszalam to na bruzdy nosowo-wargowe botox dziala niestety tylko kilka miesiecy.Nawet dzwonilam do jednej kliniki i poinformowano mnie,ze na ten rodzaj zmarszczek najlepszy jest AQUAMID

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za herezje
Od kiedy to botox sie wstrzykuje na bruzdy nosowo-wargowe ??!! Paranoja jakas ! Na bruzdy sa tylko wypelniacze i wcale nie musi byc to zaden aqwamid! Akurat ten preprat jest srodkiem stalym ,a przynajmniej na 15 lat i esli cos zle wyjdzie to co najmniej tyle lat zamiast byc lepiej to bedzie kobieta oszpecona! Polecam zrobic tylko wypelnianie prepratem wchlanialnym,lepiej powtorzyc po roku czy poltora niz miec nie wiadomo jakie skutki po aqwamidzie na dlugie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRONIA43
Hej! jestem po botoxie,pierwszy raz 40latek i pełen uśmiech na twarzy,polecam wszystkim którzy chcą zadbać o siebie, we wrocku mogę podać namiary,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana3344
cześć wszystkim. Mam pytanie - czy któraś z Was mogłaby mi polecić dobra klinike lub wskazać konkretnego lekarza od botoxu w Warszawie? Klinik ogłasza sie w różnych czasopismach cała masa i oczywiście każda jest najelpsza i najtańsza... To mój pierwszy raz, więc chciałabym trafić na kogos naprawde dobrego i sprawdzonego. Będe bardzo wdzięczna za podpowiedź, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savana
NIe wiem CO się wstrzykuje w bruzdy w okolicy nosa i ust....Stwierdzam tylko fakt ich istnienia i chęci ich zlikwidowania... To nie HEREZJA tylko ZAINTERESOWANIE tematem...:(!! Innym dziewczynom dziękuję za odpowiedzi:) MELBI jak coś się dowiem to napiszę napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za herezje
Do Savana -----to byla odpowiedz na post anastazjialicji. Jak takie "obeznane " w temacie osoby udzielaja odpowiedzi to moze lepiej jakiegos przedszkolaka zapytac? Na jedno wyjdzie. Tu jest topik o botoxie ,dobrze by bylo zebys to zauwazyla.O bruzdach nosowo wargowych jest osobny topik i mozesz tam pisac,a to ze jestes zainteresowana tym tematem nikt nie neguje.Masz prawo sie interesowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za herezje
do Savana------ na topiku o botoxie pytasz o bruzdy nosowo-wargowe ,a do bruzd nosowo-wargowych stosuje sie TYLKO I WYLACZNIE wypelniacze ,a nigdy botox! Moze teraz do ciebie dotarlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cybuch
Dziewczyny, a Katowice? Czy to pustynia botoxowa? Kto dobrze robi i za jaka cenę? Please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathanek
Dziewczyny a moze w Warszawie znacie zaufane gabinety ktore mozecie szczerze polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w zabrzu czy ktos robi?nie znacie nikogo poleconego?to chociaz w katowicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palina
z tego co wiem to masa kobiet poddaje się podobnym zabiegom. Moja kosmetyczka współpracuje z kosmetolgiem, w życiu nie myślałam, ze tak wiele kobiet z tego korzysta. Zresztą nie tylko botox, bo wiem, ze jest kilka rodzajów preparatów do wstrzykiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi do Broni 43
Bronia jeśli możesz pdać namiary to ja jestem zainteresowana:) Chciałabym zrobic to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Warszawie moge polecic
gabinet Collagena ,sama od dawna tam jezdze na botox,ale jedynie polecam dr Koziarska.U innej pani dr w tym gabinecie mialam dwa razy zabieg i nie bylam zadowolona.Nawet sam sposob ostrzykiwania bardzo sie roznil ,efekty tez na korzysc dr Koziarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki wielkie zadzwonie
tam napewno,ale dopiero jak bede w Polsce w sierpniu,zauwazylam tez ze Collagena otworzyla swoj gabinet w zlotych tarasach,ciekawe jak tam jest.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Warszawie moge polecic
Prosze bardzo :) ,tez slyszalam o tym gabinecie ,ale nie znam fachowosci lekarzy wiec nic nie wiem czy sa godni polecenia czy nie.Pewnie ceny maja te same (tak mi sie wydaje) skoro to tez Collagena. W sumie to moze by napisal ktos kto robil botox w zlotych tarasach ,u kogo i czy dobrze byl zabieg wykonany,a pytam tylko dlatego,ze nie zawsze mi pasuje ( nie mam mozliwosci) przyjechac akurat wtedy kiedy moja dr ma dyzur i to jest najgorsze.Ona byla tylko w poniedzialki i chyba w srody od 15 ,a ja nie zawsze w te dni moge jechac. Powiem Ci jeszcze tylko,ze tam maja najnizsze ceny z jakimi sie spotkalam ,( nie wiem czy w zlotych tarasach sa te same)i czytalam kiedys ,ze jak jest tanio to byle jaka jakosc ,ze zbyt rozcienczony itp ale to nie jest prawda bo ja tam od lat jezdze i mam efekt na pol roku za kazdym razem,a niektorzy placili o wiele wiecej w innych gabinetach np 700 zl za 1 dawke i mieli efekt na ok 3 m-ce.Od organizmu wiele zalezy. Jak sie zdecydujesz na ten gabinet gdzie ja robie to zapisz sie do dr Koziarskiej ,odradzam bardzo mocno dr Kaminska--->> ( moje nieudane zabiegi)-samo wykonanie zabiegu cholernie bolesne,igle sie czuje na kosci czaszki,a efekt na max 3 m-ce wiec wnioskuje ze ta pani bardzo zle podaje zastrzyki.No to tyle co moglam pomoc.Daj znac jak zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki raz jeszcze
napewno dam znac jak zrobie,ale to dopiero w sierpniu bo jak pisalam nie mieszkam w Polsce.Weszlam wlasnie w stronke Collageny i jakby Cie interesowalo to jest podany telefon do gabinetu w "Zlotych tarasow",mozna sie skonsultowac i z lekarzem dyzurujacym,ceny chyba takie same.Odnosnie cen tam tez jest napisane dlaczego sa nizsze niz w innych miejscach. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×