Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Karlik
a ja mam juz drugi raz....mam 31 lat i strasznie silne mięsnie twarzy...po botoxie wygladam lagodniej .Zmarszczki zniknęly a buźka wygląda ślicznie....teraz został mi podany dysport i czuje,że jest mocniejszy od botoxu.Podobno ma tez dłużej działac.Poza tym kazde nastepne podanie preparatu wydłuża okres dzialania.POlecam dziewczynyyy!!!Nie bójcie się.Zrobicie raz i zobaczycie jakie to jest fantastyczne.Pozdrawiam z zachodniopomorskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam teraz makijaz permanentny oczu brwi i ust -i chyba kolejna wizyta zakonczy sie botoksem.bede w sierpniu u lekarza.jesli buzka wyglada ladnie to robie na 100.pozdrawiam forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anta
botox fajna sprawa dobry jet też restylane wystarcza na 1,5 roku a jest 200 zł droższy, botoks kosztuje 450 a restylane 650 ,mam ,dobrze robi dr anna ,ja miałam w gabinecie u ateny w pszczynie ale w tychach te same ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandraaaa
restlane i botox mają całkiem inne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anta
Tak ,restylane wypełnia powstałe zmarszczki ,abotox paraliżuje zakończenia nerwów powodujące przykurcz i zmarszczkę mimiczną.Jednak lekarz potrafi ocenić i doradzić co jest lepsze.Jak jest głęboka zmarszczka i był wcześniej botox to nawet w wieku 30 lat leszt będzie restylane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgelina
minęły 2 tygodnie....teraz jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego ze mam
botox, jak i tak wygladam nadal starzej od mojej starszej 38-letniej kuzynki, ktora nie stosujac zabiegow u zadnych chirurgow ma twarz mloda i bez zmarszczek. Widze, ze to zalezy od stanu skory, moja jedrna od botoxu sie nie stala - tylko mniej sie marszcze. Jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjanna
czesc dziewczyny, mam 30 lat i podjelam decyzje o zabiegu z botoxem.czy moglybyscie mi polecic jakis dobry gabinet w okolicach trojmiasta, bede bardzo wdzieczna za pomoc, gdyz jak pewnie wszystkie ktore pierwszy raz wykonywaly tenze zabieg, ja tez jestem pelna obaw, dzieki i pozdrawiam marcjanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W gdyni
Jacek Toboła...olecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quentin3
W Opolu można zrobic sobie Botox w Gabinecie Kosmetycznym Katarzyna na ul. Piastowskiej2/2. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vena
Hej Mam 27 latek i straszne zmarszczki pod oczami nie wiem tylko czy botox bedzie skutecznym rozwiazaniem ???? Jesli tak czy możecie mi [polecic kogoś w Krakowie??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
taaaak u doktora Tobału ceny są do nieba , ja robiłam u dok .Olszańskiego całe czoło łącznie z bruzdą zapłaciłam 450 zł i konsultacja jest bezpłatna , może dlatego ,że nie ul. Świętojańska :P acha tamten przyjmuje na Władyslawa IV ,blisko Batorego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vena
Dziękuje za podpowiedź :)ale mam małą prośbę jak nazywa się ten gabinet w Krakowie, ewentualnie proszę podaj mi numer telefonu do tego doktorka :) Pozdrowionka Vena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti77
Hejka! Znam kogoś kto robił sobie Botox w Krakowie i jest bardzo zadowolony. Ceny ok i zabieg wykonany jest od razu po pozytywnej konsultacji :-) Gabinet prowadzi dr Julita Zaczyńska-Janeczko. www.derm-art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vena
Dzieki wielkie Marti za odp:) jesli moge Cie zapytac jszcze ile ta osoba miala lat, bo nie wiem czy moge stosowac botox w wieku 27 latek ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONASIA
Witam wzystkie kolezanki!Jezstem po zabiegu botoksem(oczy i zmarszczka miedzy brwiami)-efekt super!!!Jestem z Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti77
Moja znajoma była po 30 ale mysle ze w twoim wieku rowniez nie bedzie zadnych przeciwskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
dziewczyny,czy ktos moze polecic mi dobrego lekarza w Poznaniu, który w rozsądnej cenie zrobi botox?widzialam podobne pytanie wcześniej, ale nikt nie odpowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakak
Botox jest prostu w stosowaniu, bezpieczny i to naprawdę nie boli. Dodatkowo - może pomóc przy atakach mgreny, to są potwierdzone naukowo doniesienia z całego świata. Jest dużo na ten temat w internecie. Przestestowałam - efekt kosmetyczny i leczniczy świetny. Problem - cena. Mnie to kosztowało 1200 zł, efekt utrzymuje się teoretycznie pól roku - w praktyce, 3 miesiące. Jest lepsza sprawa: kwas hailuronowy, on raczej wypełnie bruzdy niż zmarszczki mimiczne (inny mechanizm działania), efekt nie jest tak spektakularny ale np surgiderm utrzymuje się faktycznie do roku. Cena ta sama. Tez przetestowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana77
Oto adresy MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA LEKARSKA dr n. med. Sebastian Kuczyński ul. Strugarka 8 60-686 Poznań tel. 0 600 263 705 www.medident.pl Klinika Estetyki Ciała dr Waldemar Jankowiak ul. Mrowińska 16 Poznań tel. (061) 849 95 78 kom. 0 602 642 386 www.kec.pl Gabinet Medycyny Estetycznej dr Lucyna Starkowska ul. Złotowska 21 Poznań tel. (061) 662 44 77 kom. 0 604 108 786 Gabinet Dermatologiczny dr Agnieszka Gray ul. Krakowska 32/1 Poznań tel. kom. 0 502 090 100 PRO DERMA dr Magdalena Dembińska ul. Noskowskiego 24/2 61-705 Poznań tel. (061) 663 63 43 kom. 0 601 715 728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
dziękuję arana77 za adresy.Masz może któryś z tych gabinetów sprawdzony, byłaś w którymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
Niestety nie ale naprawde polecam te gabinety. Ja robiłam sobie zabieg w Warszawie ale z tego samego zrzeszenia lekarzy, tak wiec napewno krzywda Ci sie nie stanie:) A kiedy planujesz zabieg? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
arana, a gdzie w Warszawie robiłaś? Ja sie tak przymierzam do zmarszczek na czole, kurzych łapek i chciałabym powiekszyć usta. Kiedys gdzies usłyszałam, że podobno przy wysokich temperaturach nie wolno wykonywać takich zabiegów - słyszałyście cos o tym? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
właśnie się zastanawiam czy zrobić teraz, czy po wakacjach..trochę się obawiam to będzie 1 raz. generalnie nie mam mocnych zmarszczek, mam 32 lata.ale występuję przed kamerą i zazwyczaj zatrudniają mnie jako młodsze osoby niż jestem.No i z tego powodu, nie chcę pozwolić, żeby zmarszczki poglębił się. Obawiam się, czy uśmiech będzie nadal naturalny, gdy strefa przy oczach będzie porażona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
Kami32, ja robiłam w centrum Damiana, naprawde polecam ten gabinet! A co do twojego pytania to uwazam ze jest to jakas plotka, wysokosc temperatury nie ma na to wplywu, takze spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
silka111, naprawde nie masz sie czego obawiać! a uśmiech się nie zmienia, przynajmniej ja czegos takiego nie zauważyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
Myślę, ze się zdecyduję wkrótce na pewno dam znać jakie wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
arana, dzięki za pomoc :-) W takim razie ide poprawić swoją boska urodę ;-) w poniedziałek. Za tydzień mamy z Mężem kolejna rocznice slubu i chciałabym wyglądać super :-) Czytałam, że opuchlizna na ustach może sie utrzymać 1 - 2 dni, a Mąż wyjeżdża słuzbowo w niedzielę, wraca we wtorek, więc mam nadzieje, że do wtorkowego wieczoru juz będe wyglądała super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
No to powodzenia zycze:) I rowniez prosze napisac jak wrazenia:) Trzymam kciuki:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×