Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość silka111
no i opcja na 3 osoby, 1 kurze lapki, 2 czolo. taniej wyjdzie dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
do Ostrokrzewu Proszę zachować pewien poziom wypowiedzi!!!!!!!!!! Nie musi pani nic u mnie robić! P.s.najwięcej i najgłosniej krzyczą te które nigdy i nic sobie nie zrobiły.................z braku KASY. Pozdrawiam A przy okazji!!! Opowiedziałem mojej pacjentce która przyleciała z Londynu o Pani zastrzeżeniach co do słowa "leczenie".Prosiła abym odpowiedział pani że dla niej to JEST choroba bo fatalnie się z tym czuje i że w tak młodym wieku (przed 30) ma juz zmarszczki. Stosowanie BOTOXU to JEST leczenie ponieważ po 3-4 zabiegach zmarszczki nie wracaja do poprzedniego stanu. Nie ma więc konieczności dalszego ostrzykiwania!!!!!!! Nie jest leczeniem natomiast wstrzykiwanie fillerów(jeśli wiesz o czym mowa) Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie księgowe a Pania najserdeczniej.Nie ma to jak dyskusje,spory z prawdziwym fachowcem zawsze człowiek czegoś sie nauczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
do silka 111 Proszę o kontakt na mojego maila gabinet@dermatolog-kecki.pl lub tel.601 277 287 Odpowiem na Pani pytania szczegółowo Pozdrawiam S.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Do Janifun Co to znaczy według Pani "jest naukowo dowiedzione że ...." Proszę podać konkretne artykuły,teksty źródłowe opisujące te negatywne skutki Botoxu. Chętnie sie z nimi zapoznam i bedę te poglady propagował w mojej pracy zawodowej. Bardzo proszę potraktować moja prośbę poważnie.Nie jest to zmojej strony żadna zlośliwośc tylko wyraz szacunku i chęć pogłebiania wiedzy pozdrawiam S.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Pańska wypowiedź, jako lekarza, jest żenująca. Nie kwestionuję Pańskiej wiedzy (choć ta uwaga o konieczności pogłębienia wiedzy nt. botoxu jest jakże znacząca - Pana klientkom pewnie dreszcz by przeszedł po plecach), tylko ETYKĘ. Jeszcze raz proszę o link do listy chorób wg WHO, gdzie znajdę na niej zmarszczki. Na szczęście nie każdy łapie się na tanią manipulację nazewnictwem - co nie usprawiedliwia w żaden sposób lekarza, który się jej chwyta. A już najbardziej obrzydliwe jest wypieranie się tego. Z szacunkiem nie ma to nic wspólnego. PS. Nie jestem księgową, kasy mam wystarczająco i przynajmniej mogę patrzeć w lustro, niezależnie od tego ile tam będzie zmarszczek. Ciekawe, co ma Pan do księgowych swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
botox jest owszem używany do leczenia , ale nadpotliwości , natomiast jeśli chodzi o leczenie zmarszczek to pierwszy raz spotykam się z takim terminem , czy tzn ,że leczymy oznaki przemijającego czasu ? Czy starzenie się to choroba ?Pozostawiam bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Czy jest pani w stanie ZROZUMIEĆ że termin "leczenie" Botoxem jest powszechnie uzywanym pojęciem w dermatologii estetycznej? Na wszystkich szkoleniach i kongresach w ktorych uczestniczyłem termin ten byl powszechnie stosowany. Niech więc nie obarcza mnie nikt tym że nim sie posługuje! Będę poslugiwał się nim dalej tak jak to robia moi koledzy lekarze. Sprawa powikłań po przewlekłym stosowaniu Botoxu.!!! Czekam spokojnie na te rewelacje bo wiem że .....po prostu ten ktoś bedzie miał duzy problem z podaniem źródła takich sensacji. Oczywiście źródłem nie będzie dla mnie jakieś czasopismo dla kobiet itp. tylko artykuł naukowy. Powtarzam jeszcze raz Botox jest bezpiecznym i stosowanym na calym świecie preparatem do leczenia zeza.(okulistyka),przykurczów o różnej etiologii(neurologia) i zmarszczek(dermatologia) Jesli powoduje panią złośliwość ,przekora,niechęć do mnie to ja to rozumiem.Przecież niczym nie uzasadniona lub bezpodstawna zawiść to nasza wrodzona polska specjalność. Jako jedyny lekarz na tym forum mam odwagę wypowiadać sie rzeczowo na wiadomy temat. Ale interesuje mnie tylko merytoryczna dyskusja. Oczywiście w USA jest tendencja do nadużywania Botoxu ! Tam dopuszczalne jest robienie Botoxu 4x w roku i częściej,tam zaczyna sie czasem już od 20 roku życia ALE!!!!! Ja dyskutuje mam nadzieje nie o jakichs ekstremalnych sportach tylko o naszej polskiej praktyce. P.S.proszę się o moje pacjentki nie obawiać są bezpieczne! Z moich informacji wynika że jestem w czołówce lekarzy wykonujących te zabiegi w województwie opolskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Termin leczenie zmarszczek Botoxem jest stosowany często w podręczniku. "Zastosowanie toksyny botulinowej w zabiegach odmładzania skóry twarzy" Autor:Kate Coelman Moriaty Wydanie I polskie pod redakcją Prof.Andrzeja Kaszuby Wydawnictwo -Urban&Partner Maj 2005. tłumaczenie z j.angielskiego dr.n.med Marek Ziarkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Wedle słownika j. polskiego PWN: "leczyć «przywracać komuś zdrowie za pomocą leków lub zabiegów»" Wg encyklopedii PWN: "leczenie, terapia, podstawowy dział medycyny i weterynarii, przywracanie zdrowia chorym ludziom i zwierzętom;" To, że wiele osób przekracza prędkość, jadąc samochodem nie znaczy, że należy to robić. To, że wiele osób używa w sposób nieuprawniony słowa "leczenie" nie znaczy, że należy to robić. BOTOX NIE PRZYWRACA ZDROWIA (w odniesieniu do zmarszczek). Ale że język definiowany jest przez obyczaj, spójrzmy, co mówi google: "heal wrinkles" - 258 wyników, "cure wrinkles" - 2.420 wyników, "get rid of wrinkles" - 30.300 wyników "treat wrinkles" - 30.800 wyników, "remove wrinkles" - 146.000 wyników, przy czym "treat" wg słownika Exeter to: (po)traktować, obchodzić się, poddawać działaniu, preparować, obrabiać, podejmować, przyjmować, częstować, (u)raczyć, fundować, leczyć - leczyć jest tylko jednym ze znaczeń, a powinno się wybierać to znaczenie, które pasuje do kontekstu. "Leczyć" nie pasuje. A już powoływanie się na to, że jakaś pani z Londynu tak twierdzi, byłoby śmieszne, gdyby nie to, że powołuje się na to lekarz. Tak więc zarówno słownik, jak i uzus potwierdzają, że zmarszczki się usuwa - a nie leczy. Ja też oczywiście rozumiem, że Panu, jak i kolegom po fachu - jak i producentowi - jest wygodnie wybrać takie właśnie tłumaczenie. Dlaczego, to chyba jasne. I nie liczę na to, że Pana przekonam - nikt, kto gra nie fair nie da się przekonać, skoro nie widzi w tym niczego złego. Jeśli ktoś uważa, że musi sobie "wyleczyć" zmarszczki, a nie poddać się po prostu zabiegowi kosmetycznemu, to kwalifikuje się raczej do psychologa ze względu na nieumiejętność zaakceptowania upływu czasu i własnego ciała. Żeby była jasność - nie mam nic do botoxu i pewnie się wybiorę, jak znajdę odpowiedniego lekarza w mojej okolicy, ale nie trawię kłamliwej reklamy i manipulacji potencjalnym klientem, żeby sobie nabić kabzę, być może kosztem jego zdrowia (skutki uboczne krótkotrwałe są znane i wolałabym być o nich uprzedzona, a nieprawdą jest, że nie ma długofalowych - nie są znane, a to zupełnie co innego). Dobry lekarz to taki, który poinformuje w sposób RZETELNY o wadach i zaletach metody, a jeśli będzie dla mnie nieodpowiednia to, mi ją odradzi. Od Pana chyba nie można się tego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kwestii botoxu
Takze uwazam,ze slowo "leczenie " w odniesieniu do zmarszczek to wielkie naduzycie ze strony lekarzy.Takie terminy jak leczenie powinny byc jedynie zastosowane w odniesieniu do chorob.Zmarszczki nie byly nigdy choroba ,nie sa i nie beda! To tak trudno niektorym zrozumiec?? Pan panie sk2019 jako lekarz powinien miec szczegolna swiadomosc w odroznianiu co jest choroba a co nie jest,a ten argument ,ktory pan przytoczyl niejako na potwierdzenie swojej teorii czyli cyt :"Stosowanie BOTOXU to JEST leczenie ponieważ po 3-4 zabiegach zmarszczki nie wracaja do poprzedniego stanu.Nie ma więc konieczności dalszego ostrzykiwania!!!!!!! " to jakas paranoja :DJestem ciekawa gdzie pan wyczytal te bajki?? Stosuje botox systematycznie co pol roku ( tyle sie utrzymuje efekt) od 4 lat i nie moge stwierdzic,ze zmarszczki nie wracaja do poprzedniego stanu.Niestety wracaja,byloby to zbyt piekne aby bylo prawdziwe .Takie bajki to mozna opowiadac tym ,ktorzy dopiero zaczynaja stosowac u siebie botox .... ci moze dadza sie na to nabrac,ale nie osoby ,ktore od lat poddaja sie takim zabiegom;) Czy pan chce zdobywac klientow poprzez kamstwo???Taka droga najszybciej mozna ich stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Oczywiscie -nie mozna się ode mnie spodziewać rzetelnej informacji o działaniach ubocznych Botoxu,jestem zapatrzony jedynie w mamonę ,pragnę zysku ponad wszystko nie licząc sie ze zdrowiem moich pacjentek jestem tez niedouczony i własciwie powinienem się wycofać . Skoro pani tak twierdzi to tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niepotrzebnie wdałem się w tą dyskusje to pani zawsze bedzie miec ostatnie zdanie -zawsze!! to pani wybierze z mojej wypowiedzi te wątki które będą udowadniać mój brak etyki itd..wyliczanka jest długa tak jak długi i trudny jest problem statusu lekarza w naszym społeczeństwie. ale to się musi zmienić i zmieni zmieni się . nie zna mnie pani więc nie powinna mnie oceniac ani obrażać A przede wszystkim proszę jeszcze raz przeczytac moje poprzednie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No pan doktor
jest agresywny w swoich wypowiedziach. Trochę bałabym się u takiej osoby robić jakiekolwiek zabiegi, bo tacy ludzie nie słuchają wymagan pacjentów, tylko robią po swojemu. Usta zamiast poszerzone na bokach jak chce paCJENTKA to on zrobi w serce i odwrotnie. Doktorze, trochę pokory do swojego zawodu i do pacjentów!!!!!!!!! Taka droga nie zyska Pan pacjentek, a my mamy kasę i to od nas zależy Pana byc albo nie być. Nie skorzystam z Pana usług dopóki nie nauczy sie Pan pokory. Oceniam lekarza, u któego robię zabiegi po tym na ile jest pokorny wobec tego co robi. Jezeli zachowuje sie tak jak Pan ( a zdarzyło mi sie to już) to wychodze z gabinetu. Ja tu mam dużo do powiedzenia. Za moje pieniadze ( i to nie małe zostawiam w gabinetach, same złote nici miesiac temu to koszt 15tys) może lekarzkupić nowy samochód itd itp. DOKTORZE, POKORA to dla Pana najlepsze co moze być. I tylko pokora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Wyjął mi Pan z ust ocenę Pańskich działań. Proszę przeczytać własne wypowiedzi i może - mimo wyraźnych niedostatków umiejętności komunikacyjnych i zabójczej wręcz "logiki" - znajdzie Pan miejsca, w których oceniająco i lekceważąco odnosił się Pan do mnie, i nie tylko do mnie. W sumie to nie liczę na to - jak ktoś nie umie pisać, to czytać też raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan doktor sk2019
"zapomnial" podac linka do listy chorob wg WHO na ktorej jedna z wymienionych chorob sa zmarszczki :D i jakos to skrzetnie omija szerokim lukiem w swoich wypowiedziach :D Nie znajdzie pan nigdy "choroby o nazwie zmarszczki" i wie pan o tym doskonale wiec jak to jest z tym leczeniem ? ;) Takie nazewnictwo ma dzialac jedynie na wyobraznie,ale nie jest zgodne z prawda bo tu nic sie nie leczy!Osiaga sie jedynie czasowy efekt kosmetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pana doktora sk2019
jeszcze cos co chcialam dopisac ,panski argument o tym ze zmarszczki "sa choroba", a na poparcie tej teorii podal pan wypowiedz pacjentki z Londynu :D to sie po prostu nie miesci w glowie zeby osoba majaca zawod lekarza takie rzeczy pisala!!! Takich bzdur w zyciu nie czytalam!!!! Wedlug tego co powiedziala pacjentka z Londynu to kazdy kto ma brzydki nos powiedzialby,ze nos jest choroba :D a to dlatego,ze zle sie z nim czuje bo jest za duzy albo garbaty albo za szeroki itp ale jak zoperuje i zmieni ksztalt to "chorobe wyleczy" :D Nie wyleczy " choroby o nazwie nos" tylko poprawi swoje samopoczucie bo pozbedzie niezadowolenia ze swojego wygladu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pana doktora sk2019
jeszcze cos co chcialam dopisac ,panski argument o tym ze zmarszczki "sa choroba", a na poparcie tej teorii podal pan wypowiedz pacjentki z Londynu :D to sie po prostu nie miesci w glowie zeby osoba majaca zawod lekarza takie rzeczy pisala!!! Takich bzdur w zyciu nie czytalam!!!! Wedlug tego co powiedziala pacjentka z Londynu to kazdy kto ma brzydki nos powiedzialby,ze nos jest choroba :D a to dlatego,ze zle sie z nim czuje bo jest za duzy albo garbaty albo za szeroki itp ale jak zoperuje i zmieni ksztalt to "chorobe wyleczy" :D Nie wyleczy " choroby o nazwie nos" tylko poprawi swoje samopoczucie bo pozbedzie niezadowolenia ze swojego wygladu. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragora68
Jestem pacjentką doktora SK2019. Botox miałam robiony w Brzegu w maju tego roku. Jestem bardzo zadowolona z efektów i mogę polecić go wszystkim uczestniczkom forum. Doktor SK2019 jest profesjonalny a i ceny są konkurencyjne w porównaniu do np. Wrocławia. Na pewno wykonam go ponownie. Przyznaję rację Ostrokrzewowi, że słowo "leczenie" jest nadużyciem w stosunku do tego zabiegu ale jakkolwiek by go nazywac i tak najważniejsze jest to ,że mam znowu młodą pogodną twarz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
Hejka, ja idę na zabieg jutro przed południem. Będe robiła czoło i kurze łapki, a do tego powiekszam usta. I tu moje pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek - czy któraś z Was miała naprawdę wąskie usta i potem powiekszyła je dość znacznie? Jak sie z tym czułyście? Nie wyglądałyście dziwnie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kami32
Proponuje ci zajrzec tematu: Powiekszanie Ust ,tam duzo dziewczyny pisza na temat wypelniaczy i metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
No i zapisałam się na wizytę do Sulęcina, a co mi tam przejadę się 300 km:) Dam znać jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrokrzew
Ja chyba też dojadę, we wrześniu będę 300 km od Sulęcina, to zrobię sobie wycieczkę. Przynajmniej poznam jeszcze Wasze opinie przedtem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ja tez
pojade do Sulecina,ale dopiero w pazdzierniku.Bede robila kompleksowe zabiegi>botoks ,wypelniacze,ujedrnianie,usta.Mam odleglosc ok 500 km,ale co tam.Ceny dobre ,pani doktor rzetelna,uslugi profesjonale( podobno) to i warto taki kawal drogi jechac.Tak wiec dam znac o rezultatach wizyty dopiero w pazdzierniku.Trzeba do tego czasu uzbierac kilka tys. zl na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Ja jadę już jutro.Kurcze zaczynam się trochę bać:( Dziewczyny napiszcie mi proszę czy te zabiegi są robione ze znieczuleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
Melbi, ja byłamw Warszawie na zabiegu wczoraj - to był mój debiut ;-) Robiłam poziome zmarszczki na czole, lwią zmarszczkę, kurze łapki i powiększałam usta. Nie taki diabeł straszny jak go malują, naprawdę. Czoło, wokół oczu - mnie nic nie bolało, lekarka była baaardzo delikatna, igła jest cieniutka i wkłucie mogłabym porównać do ugryzienia komara. Nie czułam żadnego dyskomfortu, jak np. rozpychanie sie botoxu po czole, kompletnie nic :-) Teraz czekam na efekty ;-) Usta natomiast najpierw miałam posmarowane kremem znieczulającym, a potem jeszcze chciałam znieczulenie jak u stomatologa. Usta są mniej "przyjemne" - ja miałam naprawdę bardzo wąskie, więc troszkę czułam to rozpychanie, ale na pewno nie okresliłabym tego jako ból. Teraz czekam jak opuchlizna wokół ust zejdzie, bo mam na razie taki kaczy dziubek ;-) najgorsze jest to, że Mąż wraca dzis wieczorem i muszę spreparowac jakąś wiarygodną historyjke skąd ta opuchlizna ;-) Powodzenia, trzymam kciuki i daj znać jak poszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kami32
a gdzie w Wa-wie robilas i jakie koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
Robiłam na Saskiej Kępie - nie pamiętam jak się nazywa gabinet, ale jesli chcesz - mogę sprawdzić. Lekarka naprawdę fajna i przede wszystkim bardzo delikatna, nazywa sie Anna Pura. Za całe czoło (poziome i pionowe zmarszczki między brwiamy), zmarszczki wokół oczu i jeszcze Pani doktor wypatrzyła jakies nieduże na nosie i dała mi tam 2 strzyki ;-), plus do tego 2 ampułki w usta zapłaciłam niemało... 4 tys. zł. Mam nadzieję, że efekt będzie wart tych pieniążków. Pani doktor może sie do Ciebie godzinowo i dniowo dostosować - co dla mnie było duzym plusem, bo chciałam to zrobić podczas nieobecności Męża, a On czasem ma wyjazd słuzbowy z dnia na dzień ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wszystkie panie (i panów ;)) oczywiście jestem zainteresowana botox\'em, przede wszystkim oczy a raczej tak pod oczami, jestem z okolic Tych / Pszczyny i chciałam sie zapytać czy może ktoś wie o jakimś sprawdzonym salonie w tych miastach, jeżeli chodzi o Katowice to wiem że salon na Korfantego jest godny zaufania i jesli nie znajdę nic w poblizu Tych / Pszczyny to pewnie tam się wybiorę. Z góry dziękuje i pozdrawiam. p.s a co do leczenia czy usuwania zmian które naywamy zmarszczkami to powiem tyle ze owszem słowo choroba wzmaga odczucie potrzeby leczenia i odwrotnie, ale to i tak bez znaczenia bo dla kobiet zmarszczki były, są i będą jakimś problemem czy chocby dyskomfortem, nie twierdzę żeby popadać w paranoję i \"chodzić pod nóż\" czy dac się zwariować na punkcie samego botox\'u ale postęp w medycynie jest dla ludzi i jeśli kogoś na to stać i nie ma przeciwwskazań to dlaczego nie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Do Faustyny_06 Z czystm sumieniem polecam gabinet Dr.Krystyny Pawełczyk-Pala w Bielsku-Białej.Będzie Pani zadowolona .Znam Panią dr.Krystynę ze szkoleń które prowadzi.Doskonała specjalistka. Więcej na ten temat dowie się Pani na stronie www.dermatologia-estetyczna.pl Jest to oficjalna strona SLDE. Są tam podane adresy wszystkich gabinetów p.doktor oraz inne ciekawe informacje oraz tel.kontaktowy i adres gabinetu. Nazwa gabinetu "Juvena" www.Juvena.pl Pozdrawiam i życzę udanego zabiegu :-) S.K.www.dermatolog-kecki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk2019
Do Kami 32 To bardzo drogo.Oby jakość odpowiadała cenie. S.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
wiem, że drogo, ale niestety w Wawce są takie ceny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×