Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Quentin3
OPOLE....................................................... GabinetK Kosmetyczny ,,Katarzyna" ul Piastowska 2/2 tel.077 4414652 BRZEG....................................................... Prywatny Gabinet Dermatologiczny Kęcki Sławomir ulZ.Herberta 1 tel.601 277 287 Botox to doskonała i bezpieczna metoda usuwania zmarszczek mimicznych twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
Droga KARA5 dziękuje za tą informację.. zależało mi na sprawdzonym kontakcie, w widzę, że dr. Turczyńska do takich należy..Też domyślałam się, że poza Poznaniem może być taniej, ale zupełnie nie wiedziałam gdzie szukać..Zadzwonię na pewno, i się umówię. Bardzo dziękuje..no i podzielę się wrażeniami..Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętanabotox
Czytam, ze nie tylko ja zastanawiam sie wstrzyknąć czy nie wstrzyknąć? Mam duże kurze łapki i pod oczami katastrofę. Czy któraś z was wie czy botox działa też pod oczami? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
Witam! Oczywiscie ze działa, głownie wlasnie kobiety wstrzykuja sobie botox pod oczy:) Naprawde polecam, bo to fantastyczna sprawa:) Jesli masz jakies pytania to z checia odpowiem:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kara 5...napisałas, że ostrzykijesz sobie cała twarz....czy to chodzi tylko o botoks? Czy jeszcze czyś ostrzkujesz buzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaa
powiedzcie czy po botoxie sa mniejesze worki pod oczami?? chociaz troche??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
W moim przypadku sie zmniejszyly. A stosowalas juz botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara5
Maluetko, ostrzykuję sobie Botoksem twarz, a także wypełniaczami, ja akurat kwasem hialuronowym. Botoksem po to, żeby "poluzować mięśnie" jak mówi doktor, a dla jędrności kwasem. Efekt fajny. Napiszę jak Cie coś interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nox
Właśnie też myślę o takim zabiegu. Jestem ze Szczecina i zastanawiam się czy ktoś może polecić tu jakiś dobry gabinet??? Brak mi doświadczenia w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekakll
czy robilyscie to w gdansku. Polecono mi dr Grabiasa - czy warto tam isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silka111
DO KARA5 Kara dzwoniłam do dr. Turczynskiej, do kt podalas mi tel. za kurze lapki trzeba zaplacic 400zl..mowilas ze za cala twarz placisz 1000..czy 400 zl to dobra cena? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blancaaa
DO NOX...Z pełnym zadowoleniem i pewnością moge Ci polecic Medi Clinic na Mickiewicza.Dr Dorota Szwarc-Szczubiał podaje BOTOX bardzo profesjonalnie i fajnie potrafi porozmawiac na tematy z dziedziny medycyny estetycznej.Sama byłam juz trzy razy i jestem bardzo zadowolona.Pozdrzwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara5 ..a kwas hialurynowy wstrzykujesz w cała twarz czy tylko bruzdy uzupełniasz? I Ile płacisz za ten zabieg? za wszystko 1000 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nox
o blankaaa super! A napisz jeszcze jak to u nas cenowo wygląda? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekakll
hej! nie ma nikogo z Gdanska............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zainteresowana
Włąśnie, gdzie Gdańsk? Latek 32, marszczę się wokół ust i na czole. Gdzie w 3mieście zrobię botox i wypełnienie za jakąś ludzką cenę i bezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arana
Oto adresy sprawdzonych i naprawde polecanych klinik w Gdańsku Perfect Medica Gabinety Zabiegowe Dr n. med. Irena Grobelny, Dr n. med. Jacek Grudziński Ul. Tetmajera 3 80-313 Gdańsk tel. 0-58 554-31-78, kom.0-608 476 037, kom. 0-608 476 039 www.perfectmedica.pl Gabinet Dermatologii Klinicznej i Estetycznej dr med. Mario Kazimierz Smętek Ul. Ogarnia 76 / 77 / 3 80-826 Gdańsk tel. 0-58 305 22 25 kom. 0- 502-064-686 Gabinet Dermatologii Kosmetycznej dr. Ewa Markiewicz ul. Wyspiańskiego 24/11 Gdańsk tel. 0601 622 672 Klinika Laserowa EPICENTRUM dr Kobylińska Izabela dr Stachurska Halina ul. Pniewskiego 3 Gdańsk tel. (058) 341 17 55 kom. K.I 607-170-357 Gabinet Lekarski, Dermatologiczny dr Iwona Bonisławska ul. Jabłońskiego 14/3 80 -186 Gdańsk tel. 0 608 077 588 NZOZ "Klinika Zdrowia i Piękna" dr Hanna Olszewska ul. Jaśkowa Dolina 8/2 80-252 Gdańsk tel. 0-58 34 11 230 fax 0-58 34 60 916 Derma-Novum dr Aneta Szczerkowska-Dobosz Al. Legionów 6/2 Gdańsk-Wrzeszcz Gdańsk tel. (058) 344 02 27 kom. 0 502 654 462 www.derma-novum.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zainteresowana
Dzięki ogromne, już sobie drukuję tę listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekakll
a bylyscie u Grabiasa? cosmea? co mozecie powiedziec/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara5
Do Silki, poradze Ci, zeby było taniej, doktor jest bardzo miła i mi np robi taniej, bo przywozę ze soba zawsze kolezanke, albo kogos z rodzine i mówie jej, ze prosze o znizke, zawsze mi cos spusci. 400zł to dobra cena. w Pozbaniu to około 600zł. U niej za 1 ampułke wypełniacza płacę 600zł ( na 2 sztukach znizy 50zł). Robię bruzdy ( mam dłuuuuugie0 i usta - kontur i rozszerzam po bokach, wiecie, żeby nie było po bokach wasko jak u starej lapucery - dziubek po środku- no i ujędrnianie całej twarzy. To jest świetne. Skóra super napieta, ale widac przez dzien slady po ukłuciach. Ale warto. Robie to 1 raz na pół roku. To wszystko mi doradziłą doktor. Tanio i dobrze. Płacę 1000zł za Botox - kurze, pod oczami, czoło poprzeczne, między brwiami, nad ustami, opuszczenie kacików i szyja. No wiecie, nie jestem młódka. Bruzdy robie średnio raz na rok usta raz na pół. Dziewczyny napiszcie jak u was ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kara 5
a ile kosztuje ujrdrnirnir całej twarzy? czy te dwie ampułki wystarcza do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam w Medi Clinic
I NIE POLECAM. Po podaniu Botoxu w czoło wyglądam jak pies baset. Takiego mam i jestesmy teraz podobni. Mam opuszczone brwi. Zapłaciłam 600zł i nie jest dobrze. Wiecej tam nie pójdę. To był mój pierwszy raz i nie wiem czy zdecyduję się jeszcze. Chyba lekarz musi nabrac wprawy. Za ampułkę kwasu hialuronowego do wypełnienia zapłaciłam 1200zł, a Wy piszecie, ze można zrobić za 600zł. To tanio. Gdzie za tyle sie robi, nawet warto dojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara5
To ujędrnienie jeżeli nie masz zapadnieć na twarzy w Sulęcinie kosztuje 600zł. Efekty sa niesamowite po 1 razie. Wraca jędrność skóry. Ja ujędrniam i twarz i szyjkę, to płace więcej. Zadzwoń i zapytaj, powiedz co chcesz ujędrnić. Pani Kasia Turczyńska jest fajna, nawet przez telefon Ci powie wszystko. Duzo ma pacjentek i cenowa jak się pomarudzi, to zawsze cos opusci. Jak pierwszy raz jechałam do brata do Szczecina, to pojechałam przez Sulęcin, poopowiadałam jej, ze brat ma urodziny i musi mi wystarczyć jeszcze na prezent, też 5 dych opuściła, pośmiała się, ale zawsze cos zostało w kieszeni. Żartem,Żartem i taniej. Nie wiecie jak to sie robi? Dzwonisz i pytasz czy taniej by nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ePICENTRUM
w Gdańsku za kwas do wypełniania za 1 ampułkę trzeba zapłacić 1200zł, w Studiu Urody 950zł. Jak w innych miastach ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kara 5
i to ujędrnirnir robisz raz na pół roku? kwasem hiularynowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Gdyni u Olszańskiego
trzeba zaplacicic za ampułke 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara5
Tak, ujędrnianie robie raz na pół roku, doktor ma jakis preparat kwasu hialuronowego, który swietnie ujędrnia. Ja miałam calą twarz w drobniutkich zmarszczkach - efekty opalania bez filtrów z jednej strony z drugiej genetyka. Teraz nie dopatrzysz się żadnej zmarszczki na mojej twarzy. Dlatego nie zawracam sobie głowy lekarzami w Poznaniu, bo po pierwsze drogo, po drugie nikt mi nie zaproponował niczego poza pilingiem na ujedrnienie twarzy i pozbycie się drobnych, no wiecie takich moze nie zmarszczek, ale zaprasowan. Pilingów miałam w zyciu dużo i nędzne efekty. Pani Kasia dużo nowości i NIEDROGICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Toruniu u Markowskiego
cena za 1 ampułkę wynosiła w styczniu 1200zł i nic po wypełnieniu bruzd okołowargowych nie zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
ok cena za ampułke to jedno , ale jeszcze pozostaje technika wstrzykiwania a jeśli chodzi o doktora Olszańskiego hm .... tam nie zrobię wypełnienia pomimo ,że cenowo jest ok natomiast śmiało można zrobić u niego botox jest niedrogi i do przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego u Olasznskiego
nie zrobisz wypełniania bruzd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×