Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gość
ooo to prawda! nigdy nie rozumiałam lasek które się wymalują i ładnie ubiorą i co z tego jak mają np. pieprzyk na środku czoła albo na powiece! masakra przecież do 30sekund laserem i po robocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za opinie na temat wypełniaczy, teraz wiem że nie poddam się temu zabiegowi i na pewno nie zaryzykuje bo przecież chodzi o mój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam dziś ładną dziewczyne miala coś takiego na ramieniu i szyi troche obrzydliwe w filmikach na yt pelno takich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam, że botoks może mieć takie straszne skutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Ponawiam pytanie: czy jest tu ktoś, kto szczęśliwie pozbył się powikłań po tej truciznie? Proszę, niech ktoś podniesie mnie na duchu! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronach internetowych gabinetów i od lekarzy dowiesz się, że opadające powieki mijają po kilku dniach lub tygodniach. To bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... no to zdania są widzę podzielone. Moja siostra była na botoksie w http://klinikaestetica.pl w Krakowie i na szczęście nie spotkała się z opadającą powieką czy coś. Zabieg przeprowadzony prawidłowo, uzyskała efekt jaki chciała. Wybierajcie profesjonalistów takich jak ta klinika to nie będzie żadnych powikłań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na powikłania można liczyć po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki tym reklamom wiem, z których gabinetów nie korzystać. Dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak! Ciekawe, czy te gabinety, które się tu reklamują, wiedza, jaką naprawdę ANTYREKLAME sobie robią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijajcie Raymed w Łodzi, oszpecaja ludzi! Jestem załamana tym, co mi zrobiła tamtejsza lekarka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lensia
Jak dla mnie to za dużo osób z góry stwierdza że botoks to jest taki zły i że będzie się wyglądało po nim sztucznie. To zupełna nieprawda bo to wszystko zależy od tego w ręce jakiego specjalisty się trafi i czy będzie znał umiar. Ja sama miałam wstrzykiwany w związku ze zmarszczkami u doktor Rubik http://efecta.eu/ i jestem bardzo zadowolona. Odmłodniałam co najmniej o jakieś 5 lat ale to naprawdę spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia09
Niech moja historia będzie dla wszystkich ostrzeżeniem przed botoksem. W rękach lekarza jest tak samo niebezpieczny jak u przypadkowej pilęgniarki! Dlaczego byłam taka głupia i dałam sie namówić lekrzowi? Chyba miałam do niego zaufanie, to dermatolog, leczył moje problemy ze skórą. W medycynie estetycznej też ma kilknaście lat doświadczenia, czułam się bezpiecznie. Teraz cierpię już pół roku. Przez dwa tygodnie od zabiegu było ok, a potem zaczął się horror... Czoło po prostu osunęło mi się na oczy, w ogóle nie widac powiek! Regularnie co miesiąc wraca zapalenie spojówek, w lewym oku mam stwierdzone przez okulistę pogorszenie wzroku i zmniejszenie szpary powiekowej w przypadku obu oczu. To nieprawda, że efekty botoksu mijają. Jeśli tak jest, dlaczego po pół roku nie ma nawet minimalnej poprawy? BOTOKS NISZCZY TWARZ NIEODRWCALNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2017.07.11 Jaki miałaś zabieg i jakie masz powikłania? Ja też jestem załamana efektem zabiegu, który mi tam zrobiono! Też stanowczo odradzam Raymed w Łodzi1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do najgorsza decyzja. Opisałam mój przypadek na stronie 204. Jesli chcesz abym podzieliła się z Tobą moimi przeżyciami po "botoxie" ( jestem juz 7 miesiecy po) napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia G
Ja miałam wstzyknięte azzalure. Moje czoło było gładkie przez około 1.5 roku. Po wstzyknięciu czułam mrowienie i nie za dobrze się czułam. Opadło mi cale czoło i porobiły się góry i doliny. Nie mogę już zmarszczyć czoła. Wyglądam bardzo żle, ale to już pomijam,bo czuję ciężkość powiek i to mi najbardziej przeszkadza. Moja koleżanka też robiła botoks u pewnej lekarki w Warszawie i była bardzo zadowolona, dopóki ta lekarka nie zmarła. Następnym razem robił jej inny młody lekarz i co? opadły jej powieki i juz sie nie podniosły. Może jej wstrzyknęła inną toksynę jak dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Do gościa z wczoraj 21.13 - który wpis na str 204 jest Twój? Jestem dwa i pół miesiąca po wstrzyknieciu tego świństwa, żadnej poprawy, powieki dalej wiszą, twarz spieta, mimika zdeformowana, najgorzej jest gdy sie śmieje lub płacze, wychodzą jakieś straszne grymasy. Wyglądam i czuje się strasznie, nie mogę spać, mam depresję, są dni, kiedy przez depresję nie mogę wyjść z domu. Przeczytałam wszystkie polskie fora z tym tematem, teraz podobnych przypadków do mojego szukam juz na stronach anglojęzycznych. Niby wszędzie to samo - efekt CAŁKOWICIE odwracalny, różnią się tylko przedziały czasowe. Ale co jeśli jednak nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Asiu G, tzn, że czoło opadlo dopiero po 1.5 roku od zabiegu? Jednorazowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia G
To nie był jeden raz. Najpierw był botox, po pewnym czasie azzalure a następnie bocouture, albo odwrotnie. Tak szczerze to nie wiem w jakiej kolejności. Pierwszy napewno był botox. Lekarz mnie nie informował, że wstrzykuje inną toksynę a ja mu ufałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do najgorsza decyzja - wpis 5.12.2016 godz. 21.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Ja miałam tylko ten jeden zabieg. Modlę się, żeby to wreszcie zaczęło puszczać, nie poznaje się w lustrze, bolą mnie właściwie wszystkie mięśnie twarzy. Ludzie pytają, czy jestem chora... Nic dziwnego - tak wyglądam i tak się czuje. Najbardziej boje się, że ten raz wystarczy, żebym została zeszpecona na zawsze. Asiu, po jakim czasie puszczaly u Ciebie kolejne dawki? Jak się teraz czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie nie pamiętam, ale wydaje mi się, że po około 7-8m-cy. Po ostatnim ostrzyknieciu, czyli trzecim ,nie miałam zmarszczek przez co najmniej półtora roku, a nawet dłużej. Po tym czasie mniej wiecej byłam chora i brałam antybiotyki i zaczęło się cos dziać z moimi oczami, tak jaby mrowienie i powieki opadły mi z dnia na dzień, póżniej brwi i całe czoło. Już go nawet nie mogę zmarszczyć. Nie czytałam, co Ci sie przydarzyło, ale poczytam jutro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia G
Juz przeczytałam. Dwa miesiące to bardzo krótko, nie martw się. Jeżeli to był botox, to wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Asiu, dzięki za odpowiedź. To był vistabel 19 jednostek. Zaraz po iniekcji mój organizm tez zareagował bardzo mocno. Nazajutrz miałam bóle głowy, wymioty, przez tydzień dretwialy mi ręce i nogi. Strasznie się bałam, że doszło do zatrucia jadem kielbasianym. Miałaś osrzykiwane zmarszczki poziome? Ten pierwszy raz tez trzymał aż 7-8 miesięcy? Czy teraz powieki wróciły do normy? Serdecznie Cię pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Analizuje fora polskie i zagraniczne i wiem, że to, co nam wciskają lekarze, że nawet jeśli coś pójdzie nie tak, powikłania trwają tylko 4-8 tygodni- to po prostu kłamstwo. Moja lekarka przed zabiegiem twierdziła, że nigdy jej się nie zdarzyło zrobić pacjentce opadających powiek. Wróciłam do niej i powiedziałam, żeby od tej pory informowała, że już taki przypadek ma na swoim koncie. Gdyby w tych durnych drukach, które podpisujemy w gabinecie były wymienione wszystkie realne powikłania, łącznie ze śmiercią, ślepota i miastenia, ciekawe, kto by to podpisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia G
Gdybym to wcześniej przeczytała.... Dzięki za tego linka, przyda się innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacyjka890
Najpierw trzeba się dowiedzieć, czy się nie ma jakiejś alergii. Od tego wszystko się zaczyna. Ja tak zrobiłam i zabieg miałam w styczniu w gabinecie http://www.medycynaestetyczna.rzeszow.pl/ i wszystko było w porządku. Żadnego większego opuchnięcia, czy reakcji alergicznej. Ale tak jak mówię, trzeba najpierw poznać swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o dziewczynach, które naprawdę same sobie robiły zabiegi, ale jakoś nie widzi mi się powtarzanie tych eksperymentów na własnym ciele... Skorzystałam z wrocławskiej kliniki doktora Knakiewicza gdzie zabieg wykonał przy użyciu najlepszych narzędzi i jakościowych materiałów no i rezultat taki jak zamierzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co. Znalazlam ta ulotkevpo fakcie.... Widze że znowu zaczyna sie reklamowanie gabinetów.... Żenada!!!! Reakcja alergiczna...hmmm mało kogo stać na to aby zaplacic 1000 zł za próbę alergiczna np. kwasu( tyle kosztuje ampulka), a jak zrobic próbę z botoxu???? Gdzie wstrzyknąć? Reakcja alergiczna po za tym prawie nigdy nie występuje za pierwszym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×