Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Kasia044
Myślałam, ale neurolog mi odradziła i dlatego radzę sobie jak mogę. Te paseczki z plastra podklejam sporadycznie, ale jasny lekki cień powieksza optycznie i odswieża oko. Mi tak naprawdę to bardziej opadła jedna powieka i jedna brew. Gdybym mogła cofnąć czas,nigdy nie zdecydowałabym się na żadne zabiegi kwasowo-botoksowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwaaa
Kasia , rozumiem :( a co jest z kwasem nie tak? Ja miałam jakieś 6 lat temu kwas podany w bruzdy nosowo wargowe i jak czytam że to cholerstwo może po latach dawać powikłania to mnie strach ogarnia. Ja również już podziękowałam za medycynę estetyczną bo ona nie ma nic wspólnego ani z medycyną a już tym bardziej z estetyczną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza_decyzja
Kasiu, ile minęło od Twojego zabiegu? Skoro neurolog odradził operację, tzn, że jest jeszcze dość wcześnie i jest szansa na poprawę, tak? Rozumiem, że chodzi o to, że jeśli teraz zdecydowałabyś się na operację, a po niej brwi i powieki jednak by się podnosły, to mogłoby to spowodować niedomykanie powiek i inne problemy. Ja panicznie boję się operacji. Co jeśli wytną za dużo skóry, albo po jednej stronie węcej a po drugiej mniej i będę wyglądać jeszcze gorzej? Albo uszkodzą mi wzrok? Na jednej ze stron wyczytałam, ze to ostataniue zdarza się na na 25 tys operacji. Ale na pewno kłamią, tak, jak o tym, co się nam stało przez botoks. Podono opadnaie powiek zdarza się u 2% przypadków. Myślę, że nawet na tym forum wypowiedziało się zdecydowanie więcej osób niż 2% w skali wykonywanych w kraju zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss77
Z wiekiem moje policzki przestały wyglądać tak dobrze i zdecydowałam się na zabieg w http://www.camea-instytut.pl/. To jedna z lepszych jak nie najlepsza we Wrocławiu i rzeczywiście atmosfera jaka tam panuje jest bardzo fajna. Dziękuję za doprowadzenie mnie do porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wiekiem moje policzki przestały wyglądać tak dobrze i zdecydowałam się na zabieg w http://www.camea-instytut.pl/. To jedna z lepszych jak nie najlepsza we Wrocławiu i rzeczywiście atmosfera jaka tam panuje jest bardzo fajna. Dziękuję za doprowadzenie mnie do porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym odradzał. Jeżeli już chcesz operacje plastyczne, to skontaktuj się z Estetic Center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won z reklamami! Dziwie się, że wam płacą za to. Przecież nikt tego nie bierze na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadajcie z tymi reklamami nieudaczniki pazerne na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKatowice
Botox czyt. Botoks w Katowicach to fajna sprawa sama korzystam z usług powiększenia ust za pomocą botoksu i jestem mega zadowolona polecam , szczególnie moją ulubioną klinikę http://kierach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZYSTKIE zabiegi z botoksem kończą się trwałym uszkodzeniem organizmu - następuje zwloknienie mięśni. A kiedy ogranizm metabolizuje to g****o, uszkadza się wątroba. To do tych, którzy myślą, że nie mają skutków ubocznych. To tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżunia28
Ja dostałam w prezencie od córki zabieg botoxu. Na początku nie byłąm przekonana, ale pani kosmetolog wytłumaczyła mi jak i ile preparatu będzie wstrzykiwac i faktycznie ładnie i naturalnie wyszło. Wazne jest aby nie przesadzać, ja byłam na zabiegu w FaceMedical, naprawdę miła i profesjonalna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dostałam w prezencie od mojej córki , zrobiłam to za swoje pieniądze. Moje czoło mi opadło, wraz z nim brwi i powieki. Dziwi mnie fakt, ze osoba zadowolona z zabiegu wchodzi na te stronę. Mi nawet przez myśl by nie przeszło, by tu zaglądac, kiedy nie było jeszcze skutków ubocznych. Teraz przestrzegam inne osoby, że lekarz, to także nieudolny, niezdolny i moze okazać się, że to tępy gamoń, który za wszelką cenę chce "posiadać". Może użyc preparatu nie takiego, o który prosisz, bo ponoć to pan i władca i to on decyduje co ci wstrzyknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była moja najgorsza decyzja podjęta zbyt pochopnie zaznaczam "w gabinecie lekarskim". Lekarz okazał się byc bardzo nieuczciwym wstrzykując trzykrotnie, za kazdym razem inne toksyny botulinowe, wyprodukowane przez różne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, lekarzom się wydaje, ze są z lepszej gliny ulepieni.. śmieszy mnie ich wywyższanie się, wszak wiadomo jak się teraz medycynę studiuje a i kto ją studiuje jest tutaj nie bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Tylko co my mamy teraz ze sobą zrobić? Lekarze od medycyny estetycznej są tylko po zeby zachwalac botoks i naganiac pacjentów. Z powikłaniami zostawiają nas same. A najgorsze, że z tym nic potem nie może zrobić nawet najlepszy neurolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u pewnego lekarza z powikłaniem jakie mnie spotkało i tam usłyszałam, że takich kobiet z podobnym problemem było u niego kilkadziesiąt lub więcej. Strzeżcie się nieudaczników, bo potem nikt wam nie pomoże. Najlepiej z dala od medycyny estetycznej. Mamy tylko jedno życie, które mogłoby być piekne. Wszystkie specyfiki, szczególnie te które wchodzą na rynek, są najbardziej reklamowane i cała rzesza jak dzicz rzuca się na nie i wstrzykuje to innym, często bez świadomej zgody, nie informując o skutkach ubocznych i prawdopodobnie przez nikogo nie sprawdzonych, co zawiera taka ampułka, wstrzykując do tkanek produkt w żaden sposob nie zbadany i jeżeli jest dużo powikłań to firma zbiera manatki i ten sam produkt sprzedaje pod inną nazwą i znowu rzesza pazernych reklamuje nowy, " gruntownie przebadany" i tak się kręci biznes okradając i trwale okaleczając nieświadome niczego kobiety. Podobnie jest z lekami. Kiedy firma farmaceutyczna zostaje ukarana wielomilionowymi karami za ukrywanie skutków ubocznych to i tak zyski wielokrotnie przewyższają karę i ten sam produkt po pewnym czasie ponownie wchodzi na rynek pod inną nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Ciesze się, że nie straciłam wzroku i nie mam systemowego zatrucia jadem kielbasianym. Została zdeformowana twarz. Tylko jak z tym żyć? Nic mnie nie cieszy, unikam ludzi, wycofuje się z życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Dziewczyny, czy któraś z was próbowała leczyć opadające brwi/powieki po botoksie? Słyszałam o elektrostymulacji, akupunkturze, masażu. Tak bardzo nie chce operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotyczna reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo polecacie w Częstochowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Częstochowie, czy nie w Częstochowie - wszędzie może cię spotkać trgedia na całe życie. Nie rób tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też spotkała tragedia. Chcesz być zdrowa i cieszyć się życiem? Nie wstrzykuj nic w twarz, bo możesz być nieszczęśliwa do końca życia. Oglądajcie programy na TLC. Kobiety pokazują się w całej odsłonie po nieudanych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Szkoda, że za pózno się tym zainteresowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Na takie dokumenty patrzy się jak na jakąś fikcje, dopóki nas to nie dotknie. Tak bardzo chciałabym cofnąć czas! Jak mogłam być tak naiwna? Przecież lekarz nie ma na myśli mojego dobra, tylko kasę. Powie wszystko, co chce usłyszeć, oprócz prawdy. Arszenik by wstrzyknal bez mrugnięcia okiem, gdyby mu pomachac kasa przed nosem. Boje się, że nigdy z tego nie wyjdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy lekarz jest taki. Są lekarze mądrzy, wrażliwi i niosący pomoc innym. Spotkałam wielu takich na swojej drodze. Są jednak i oszuści, którzy bez najmniejszych skrupułów wstrzykują wszystko co zaoferuje im jakaś firma x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Niestety, nie należą do nich lekarze medycyny estetycznej. To drogie zabiegi i jasne jest, że wolą zarobić, niż powiedzieć, co nam grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież są też osoby, które miały botoks i nie mają żadnych powikłań. Dlatego pytałam o Częstochowe, żeby móc iść do kogoś, kto zrobił to juz "dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Ryzykuj, jeśli chcesz. W końcu to Twoja twarz. Możesz mieć najlepszego lekarza i najlepszy środek. Tylko twoja twarz nie zareaguje, tak jakbyś chciała. Po prostu nie dowiesz się, jak źle może być, dopóki nie sprawdzisz. Złapałam się na to samo (przecież mnie to nie może spotkać!) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po przeczytaniu wypowiedzi osób które zostały oszpecone przez botoks pomimo że miałam już wyznaczony termin zrezygnowałam byłam się zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia889
Ja też wlasnie odwolalam swoj termin. Przemyslalam to - wole juz chyba kurze lapki niz stacic zdrowie. Zreszta, nawet moj maz powiedzial, ze je lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozwólcie na zastosowanie u siebie żadnych nowości. Żadnych nowych toksyn botulinowych, żadnych nowych kwasów hialuronowych, które powodują straszne powikłania. Są to najcześciej wyroby medyczne w żaden sposób nie zbadane, a jeśli już to skutki uboczne są ukrywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×