Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość najgorsza decyzja
Nie oddawałam do badania próbek tego, co za chwile mi wstrzyknieto i nikt tego nie robi. Co najwyżej wcześniej mogłam sprawdzić, co o konkretnym preparacie, który ma być mi podany wiadomo. I to oczywiście zrobiłam. Prawda jest taka, że wszystko to jest to samo g****o, wszystkie te środki działają tak samo - okaleczajac system nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed Raymedem w Łodzi. Oszpeca was, a potem rozloza ręce o zostawia bez pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, że o to pytam ale czy tobie opadnięte powieki przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu, czy w wyglądzie. Pytam, bo ja co chwilę muszę je podnosić przsuwając dłońmi na zgięciu, żeby choć na chwilę poczuć ulgę. Jest to bardzo męczące. Jeśli chodzi o to czy to to samo g...o, to nie rozumiem dlaczego firmy zmieniają nazwy. Np. na ulotce dysportu dla pacjenta nie ma daty aktualizacji. Już sama nie wiem, czy jej nie zauważyłam, czy jej nie ma. Swoją drogą, jeżeli taki lekarz nie ma pojęcia, to albo wstrzyknie za dużą dawkę, albo za blisko brwi, albo toksyna nie powinna mieć wskazań do celów estetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BoTOX między innymi jest wskazany do łagodzenia objawów chorób neurologicznych ale równiez do wstrzykiwania konkretnie - w lwią zmarszczkę. Jakie zastosowanie wg FDA mają inne toksyny botulinowe to już każdy sam powinien poczytać, zanim się zdecyduje, bo tak jak pisałać może to być pierwszy i ostatni raz i całkowicie zmarnowane życie w bólu fizycznym i psychicznym. Nasza świadomość jest bardzo niska, co może nas czekać po pochopnym poddaniu się wstrzyknięcia czegokolwiek w twarz, a już napewno nie jakieś g...o co nie jest zbadane, ale żeby przeprowadzić jakieś badania potrzebni są lekarze , którzy swoje sumienie zamrażają na 110 % i często znajdują swoje ofiary w nas. Potem już nie ma odwrotu. Co innego, jeżeli są innowacyjne leki w przypadku ratowania życia, ale wykonywane są one tylko wówczas, jeżeli pacjent jest poinformowany i świadomie wyraża zgodę. W medycynie estetycznej to nie istnieje. Chcesz lepiej wyglądać? Twoja sprawa, jak i czy wogóle sprawdzisz, co powinien wstrzyknąć ci lekarz, bo konsekwencje są tragiczne. Nie ufaj pierwszemu lepszemu !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza decyzja
Tak, przeszkadzają mi nie tylko w wyglądzie, ten nadmiar skóry od pół roku przyciska mi oczy, które często lzawia o szybko się męczą, bo muszą dźwigać ten ciężar. Trzy tygodnie po zabiegu zaczęło się długotrwałe o bolesne zapalenie spojówek, z którym okulista nie mógł sobie poradzić. Ulgę przyniosły dopiero trzecie krople z kolei. Stwierdził też zmniejszenie szpary powiekowej. Tak jest do dzisiaj, choć zapalenie spojówek przeszło. Fałdy skóry nad oczami, kiedy mrugam wyglądają, jakby przelewal się tam jakiś płyn. Jestem młodą dziewczyną, mam tylko 30 lat. Boje się, co będzie, jak powieki zaczną opadać w końcu przez wieki a nie botoks. Wtedy zupełnie nie otworze oczu. Będę powtarzać, kto jest temu winny - dr Małgorzata Berner Rutkowska z Łodzi. Mojej tragedii to nie cofnie, ale może ochroni kolejne jej potencjalne ofiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotki od reklam stanowczo wypraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muminka85
Ja robiłam botoks w Linea Medica. Bardzo fajna klinka, mają nowoczesny sprzęt i profesjonalny personel. Zabieg przebieg pomyślnie, bezboleśnie i efekt się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaBx
Udajecie zadowolone, a tak naprawdę to reklamujecie swoje gabinety. Brak ruchu w interesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaBx
Nawet w niedzielę myślicie o pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze wklejają tu reklamy swoich gabinetów. Mógłby ktoś wyjaśnić mi,czym różni się toksyna botulinowa dysport od azzalure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni serio myślą, że ktoś pójdzie do gabinetu, którego reklamę znalazł między tymi horrorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy na " znanym lekarzu" sami wpisują sobie opinie i tu też udaja zadowolonych samych z siebie. Jeden jak się rozpędził to w ciągu tylko jednego dnia wpisal ich pięć. Pozdrawiam uczciwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Precz z łapami od niezbadanych produktów- obojetnie czy to jest toksyna botulinowa, czy kwas hialuronowy. lekarze - nie okaleczajcie kobiet, które wam zaufały. Teraz komunikat do kobiet - SPRAWDZAJCIE , CZY PRODUKT, KTÓRY MA BYĆ WSTRZYKNIETY W WASZĄ TWARZ POSIADA CERTYFIKAT FDA. Niestety lekarze wstrzykują inne innowacyjne preparaty, które niosa ryzyko całkowitej utraty zdrowia. Sprawdzajcie proszę i nie ufajcie byle człowiekowi, który skończył medycynę, bo chęć posiadania jest dla niego ważniejsza aniżeli wasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak szybko mialyscie pierwsze efekty botoksu na lwiej zmarszczce i czole. Ja miałam teraz 3 raz i ostatnio półtora roku temu i już nie pamiętam jak szybko to działało a właśnie minęło mi 48 godzin i jeszcze nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zaczął masakrowac twarz już następnego dnia po zabiegu - po zastrzykach na lwia zmarszczke opadły mi powieki. Mimo, że minelo juz 7 miesiecy, nadal jestem oszpecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia51
Kilka lat wstecz podawałam się takiemu zabiegowi kilka razy.Efekt był zawsze po kilku dniach ale bóle głowy po botoksie znikały wraz zustepowaniem efektow czyli ok.miesiac .Z tego tez powodu zamienilam na kwas hialuronowy.Spróbowałam raz i tak zostało.Lwią zmarszczkę miałam głęboką 2takie paskudne bruzdy.Wypelnilam to kwasem i już kilka miesięcy mam spokoj.Botoks prawidłowo trzyma od3-6miesiecy a kwasy usieciowane o wiele dłużej i nie paralizują żadnych mięśni stąd ew.skutki uboczne prawie zerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do goscAsia51
Serio? Myslisz, że po kwasach nie występnują skutki uboczne? Niszczą twarz, tylko w zupełnie inny sposób, przede wszytskim to ciało obce, które rozpycha tkani. I powikłania moga się pojawić lata po, wystarczy nawet drobvna infekcja, przeziębienie, a organizm zacznie odrzucać ciało obce, które ma w sobie. Hialuronidaza, którą się stosuje w takich wypadkach, zeby rozpuścić kwas, rozpuści tez twój naturalny. Efekt - twarz achowuje się jak balon, z którego ktoś spuścił powietrze. Jeszcze "fajniejsze" efekty są, gdy po wstrzyknięciu kwasu pojawią się problemy z zębami albo przyzębiem - ropne zapalenie zęba może skutkować w tym wypadku zakazeniem całego orgazniamu. Bo kazdy kaw to implant, a co za tym idzie dealne miejsce do rozowju bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed dr Małgorzatą Bener Rutkowską z Łodzi - zrujnuje wasz wygląd na całe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia51
Gość z 10.56 To prawda że zdarza się tak B.często i to po podaniu kwas nawet przez lekarzy.Można powiedzieć że to tak samo jak z podaniem leków też są działania uboczne czasem o wiele gorsze niż po kwasie hialuronowy. Załóżmy że wstrzykujemy przeważnie ten sam kwas z zachowaniem wszystkich wymogów higienicznych itp. Nie powinno nic się złego zdarzyć. Po mieszance tabletek jakie często stosujemy w nadmiarze dzieją się w naszym organizmie przeróżne interakcje i cóż żyjemy dalej,nikt nie wnika z jakiego powodu tak źle się czujemy?Niema co straszyć.Większość kobiet ,który rozpoczynają korzystanie z medycyny estetycznej lub nie dając się naciągnąć na horendalne sumy za zabiegi- same podjęły naukę ostrzykiwania i dały radę!Jesteśmy duże dziewczyny i na pewno sporo czytamy zanim na takie zabiegi się decydujemy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le. Nawet same wstrzykujecie sobie ten syf?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia 51
Gisc z 19.47 Przeczytaj jeszcze raz mój wpis.Nigdzie nie namawiam ani nie polecam botoksu bo mi nie służy.bolała mnie głowa.Natomiast zastąpiłam Botoks kwasem hialuronowym na Lwią zmarszczkę i jest wszystko.w porzadku.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym samym forum znajdziesz tyle samo tragedii kobiet ostrzyknietych kwasem. Tam są dowody na setki nieudanych zabiegow medycyny estetycznej, również tych zagrażających życiu. I to tylko ułamek procenta - te kobiety, które odważyły się napisać; co przeżywaja. Byłam w takim gabinecie tylko raz. I to wystarczyło, żeby zawaliło się moje życie, żebym wpadla w depresję, która teraz leczę. I żebym na zawsze straciła radość z patrzenia w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam u dra Migały w Klinice Sfera, na http://www.klinikasfera.pl/botox. Zdecydowanie polecam, pan dr się specjalizuje w medycynie estetycznej, jest dokładny, bardzo delikatny, a przede wszystkim ma wiedzę i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscAsia51
Gość wczoraj 22.13 Teraz Ci wierzę i współczuje.Postaram się już nie wymądrzacć.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam takie zaufanie do dr Doroty Żukowskiej z łódzkiej kliniki Dermed , zawsze do niej wracam. Jak dla mnie mistrzyni w tym co robi, jak poprawia ludziom wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradza Dorotę Żukowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam w ogóle "medycyne" estetyczna. Oni mają radość z tego, że nas okaleczaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiekszą radość mają z zarabiania dużych pieniedzy wstrzykując najtańsze podróby Botoksu i najtańszych kwasów hialuronowych. Dzicz z buszu, niejednokrotnie wywodząca się z biedy dorwała się do dużych pieniędzy i niszczy życie innych, po to by samemu żyć dostatniej. Niektórzy z nich niewiele różnią się od dr.Mengele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×