Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gość
Jezu po tym co piszecie to napewno nigdy nie zdecyduje sie na botox. Mieszkam w Trójmieście, więc powiedzcie mi, czy ta klinika dr Michajłowskiego w Gdańsku to jest dobra? Oóglnie jak cenowo wyglądają zabiegi i czy w ogóle taki np. laser na zmarszczki coś da? Byłabym wdzięczna za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym mogła cofnąć czas, patrzyłabym teraz w lustro normalnie, a nie z płaczem. Półtora roku po botoksie nadal mam upośledzone funkcje mięśni, przez jeden jedyny zabieg czuje się i wyglądam o 10 lat starzej. Nie pozwólcie, żeby was spotkało to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się niedawno na botoks niedawno. Wczoraj w nocy przeczytałam, co piszecie. Nie mogłam spac, myślałam - to nie może być prawda, tyle osób to robi i jest ok. No i znalazłam: kilka innych stron, na których dziewczyny zakładają grupy wsparcia dla ofiar, zamieszczają zdjęcia, relacjonuja procesy sądowe. To jest straszne! Jestem przerażona, nigdy nie dam sobie nic wstrzyknac w twarz. Zabieg oczywiście odwołałam. Boże, było tak blisko! Nie dajcie się, walczcie. Tak bardzo wam współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks może spowodować powikłania neurologiczne, w końcu jest trucizną wstrzykiwaną do twarzy i byłoby dziwne gdyby jakimś cudem nie przedostawał się do krwiobiegu jeśli ma być wydalony po jakims czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze powinni leczyć ludzi, ale bez użycia strzykawki z botoksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronzzoa
jak robić o tylko u specjalisty, ja misiąc temu robiłam botox w magicznej klinice, jestem zadowolona z efektu, ładnie wygładziło zmarszczki, których szczególnie w okolicach oczu i ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa87a
Ja na przykład i powiem Ci, że sama sobie się dziwię, że wcześniej nie wpadłam na ten pomysł :d To zdecydowanie dobrze zrobiło zmarszczkom na moim czole, cena też całkiem spoko, więc na 100% zdecyduje się też na kolejne zabiegi. Polecam gabinet, w którym wykonywałam zabieg: http://www.mojaestetyka.pl/oferta/twarz/botox/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu pchasz się tu ze swoją reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wypełniałam botoksem zmarszczki i efekty bardzo mi się podobają. Bruzdy na twarzy zostały wyrównane i twarz wygląda dużo młodziej. Zabieg robiłam w Arte Clinic i mogę polecić to miejsce. Mają nowoczesny sprzęt i komfortowe gabinety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat i zaczynaja mi sie robic zmarszczki na czole, myslalam o botoksie, ale po tym co tu przeczytalam chyba sie boje i pomysle o jakichs innych, bardziej zachowawczych metodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze, ze tu trafiłam... Dzieki Wam nie wstrzykne sobie tego gowna, sa inne metody na zmarszczki, moze kosztuja wiecej czasu i pieniedzy, ale lepsze to niz pozniej jakies komplikacje, czy oszpecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko jak nie wiem co mam myśleć jak czytam to co piszecie, ja już kilka razy miałam zmarszczki wypełniane kwasem hialuronowym albo botoksem, wiadomo w zależności od rodzaju zmarszczki, moja dr ( a jeżdzę do łódzkiej kliniki Dermed do dr Doroty Żukowskiej wyjaśniła mi jakie moga być skutki uboczne itd ale u mnie ok wszystko, wygląda ładnie, zmarszczki znikają więc ja na szczęście nie mam na co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie. I na Ciebie przyjdzie kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jej akurat się uda, a może za którymś razem bedzie klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaulka
Jeju od 5 rano czytam ten temat i jestem przerazona. Nie robilam ani nie mam zamiaru zrobić botoxu. Najgorsze sa te opadajace powieki, czoła i brwi, po tak spi..przonej robocie chyba bym temu partaczowi ktory mi to zrobil wydrapala oczy. Super wątek dla tych ktore nie wiedza czy botox to dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDKARa
Sporo informacji na temat zabiegów z botoksu macie tutaj http://botoxkrakow.net.pl/ moim zdaniem jeśli jest takie rozwiązanie to czemu by nie korzystać z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informacji to raczej wszedzie duzo ale to sa informacje od lekarzy. Najlepiej czytac o botoksie na takich forach jak np kafeteria albo esheticon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam u Pana Pawła Wnuka, efekt jest powalający. i co najważniejsze, prawie bezboleśnie i cena też przystępna. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wstrzyknęłabym sobie tego g...wna. Co prawda na kawa hialuronowy sie zdecydowalam w doline lez i bruzdy nosowo-wargowe, ale i z tym uwazam, ze nie mozna przesadzac. Teraz stosuje koreanskie kosmetyki i powiem, ze zastepuja botoks cere mam idealnie gladka w wieku 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te opinie i jestem przerażona ,nigdy bym nie pomyślała że jest tyle poszkodowanych osób po botoksie,aż wierzyć się nie chce , Bogu dzięki że tu trafiłam bo byłam bliska poddania się wstrzyknięciu tego środka .Skoro to jest tak niebezpieczne to co byście poradzili na naprawdę głębokie zmarchy między brwiami,wyglądają koszmarnie ,muszę zasłaniać grzywką ,a wcale nie jest mi dobrze w takiej fryzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliviabee
trzeba korzystać z mocno sprawdzonych subcstancji, co przeszły testy fda, są długo na rynku, sprawdzone, polecane przez lekarzy medycxyny estetycznej a nie pierwsze lepsze i potem właśnie są problemy z efektem po. Mi polecił lekarz sprawdzony preparat Restylane, poczytałam o nim trochę w internecie, popytałąm na forum i zdecydowałam się. Efekt po jest świetny, zmarszczki wypełnione, wyglądam naturalnie a twarz odmłodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam botox u dra Migały w Klinice Sfera, bardzo polecam - efekty są super :) Pan doktor to doświadczony specjalista, można mu w pełni zaufać. A o samym zabiegu dobrze sobie poczytać, np. na http://www.klinikasfera.pl/botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarka mówiła, że po tym restylanie też miała powiklaia i dlatego stosuje juwederm. A te botoxy to sa roznych firm i nie wszystkie maja te certyfikaty o ktorych piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie jestem przeciwna z umiarem zabiegom z kwasem hialuronowym to co do botokstu uwazam, ze czesto robi wiecej szkody niż pozytku i najlepiej jak najdalej od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najdalej od wszelkich wstrzykiwań różnych szczepionek, czy to toksyny, czy innych świństw nigdzie nie zbadanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest krajem "królików doświadczalnych" ii lekarze otwarci na wszelkie innowacyjne produkty. WON Z INNOWACYJNYMI PRODUKTAMI, OSZUŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami sobie wstrzykują tylko botoks, a innych oszukują i wstrzykują tańsze zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×