Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gość
Sprawdziłam - masz rację! Na polskich stronach nie ma nawet cząstki tych informacji. Trochę prawdy można przeczytać jeszcze estheticon.Tan tez dużo dziewczyn zrelacjonowalo swoje tragedie po botoksie. Zwróćcie uwagę, że lekarze wklejaja tam te same odpowiedzi, niezależnie od przypadku. To dobrze obrazuje, jak mają w d***e, kobiety, ktore skrzywdził botoks. Poza tym, po zabiegu juz nic nie można zrobić, żeby naprawić szkody, ale tego rzecz jasna nie napiszą. Wiec nie piszą nic poza tą wklejona formułka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brr, nie zrobię botoksu, bo aż mnie dreszcze przechodzą na samą myśl, co mogloby mnie spotkać. Współczuje wam bardzo i dobrze, że piszecie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak kobiety mogą sobie wstrzykiwać takie rzeczy ;/ Jest o wiele więcej możliwości tylko kobiety nie zdają sobie z tego sprawy. Chodzę teraz na zabiegi MobiLift do kliniki dr Michajłowskiego w Gdańsku. Już po 1 zabiegu nie widać cieni pod oczami. Dzięki temu zabiegowi zostają usunięte toksyny z organizmu i wygładza się zmarszczki. Niech się kobiety w końcu obudzą. Nie trzeba sobie nic wstrzykiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba sobie wstrzykiwać żadnego botoksu, żeby trochę poprawić stan swojej skóry. Jest wiele możliwości, ale kobiety nie zdają sobie z tego sprawy. Aktualnie chodzę na zabiegi MobiLift do kliniki dr Michajłowskiego. Skóra jest oczyszczona z toksyn i nie mam cieni pod oczami. Wyglądam o wiele lepiej a nie musiałam sobie nic wstrzykiwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skóra jest oczyszczona z toksyn X Co za głupek to pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki XC
No właśnie, ten z godz.15.47.Brak mu hamulców, by kogoś nie ośmieszyć. Mądrala się znalazł, znawca medycyny. Typowy narcyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, serio myślicie, że przy opisie takich tragedii uda się wam wcisnac jakiejkolwiek zabiegi? Idioci, którzy reklamują salony bez klientów. Tam gdzie piszesz świeci pustkami. Byłam i wyszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz dwa lata cierpie po nieudanym botoksie. Od zabiegu mięśnie są sztywne i jakby za krótkie. Przez pierwszy rok nie czułam czoła, tylko okropne ciągnięcie kiedy mruzylam oczy, ziewalam albo chciałam zmarszczyc czoło. Miałam dwie pionowe zmarszczki, na drugi dzień po zabiegu czoło zaczęło się deformowac o przez kolejne tygodnie, gdy to gowno zaczynało działać, zmiany były coraz straszniejsze. Dzisiaj nie poznaje się w lustrze, straciłam swoją twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam takie przypadki z botoksem, to jest masakra... ludzie hejtuja bo ktos napisal ze fajna klinika, ogarnijcie sie. Moja kolezanka po podobnej sytuacji trafila do dr. Igora i on jedyny w gdańsku umiał jej pomoc. WIEC ZANIM KOGOS SHEJTUCJECIE TO SPRAWDZCIE czy ktos na PEWNO NIE BYL i nie wie lepiej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednej pani prowadzącej program w tv opadły brwi. Sprawdzę w której tv, to wam napiszę, bo w tym momencie nie pamiętam. Botoks to nie żarty. Piękna buzia i opadnięte brwi. Nie sądzę, żeby była u partacza. Często oglądałam jej programy i podziwiałam piękne wysoko osadzone brwi, a tu przedwczoraj totalna klapa. Nie wierzyłam własnym oczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, a jak jej pomógł? Czas cofnął? Bo powikłania po botoksie leczyć można tylko operacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno oglądałam program o medycynie estetycznej, w którym wypowiadala się znana aktorka hollywoodzka, Dana Delany. Poczytajcie, jest też na kozaczku czy plotki. Jej botoks całkowicie zniszczył mięśnie nad jednym okiem, przeszła operacje podniesienia powieki. Mało prawdopodobne, żeby botoks robiła w baraku pod płotem. Nie ważne kto wam to zrobi i za ile, skutek ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie, ma krzywe usta, jak większość ostrzykniętych. Owszem szczupła, ładna od urodzenia, ale niestety usta zrobił ktoś krzywo. Niema co triumfować cudzą uroda i spapranymi kącikami ust. Niektóre osoby wygladają jak klauni. Paprak chce podnieść kąciki ust i kobieta wygląda jak klaun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, teraz ta aktorka wygląda pięknie. Tylko co z tymi kobietami, którym lekarze zniszczyli twarz jednym zastrzykiem botoksu za kilka stów, a one nie mają na operację, żeby to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zachęta dla tych po 50-tce, bo im można wstrzyknać jakieś testowane nieoczyszczone g...o. Być sługusem firmy farmaceutycznej, to zaszczyt, bo z tego są dobre pieniądze. Wykształcić sługusów - cynicznych oszustów jak podawać dany preparat by zwiększać swój majątek i bezwzględnego sługusa, któremu nawet nie drgnie dłoń, przed wstrzyknięciem szczepionki zawierającej bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Botoks potrafi odmienić twoje życie" - moje już zniszczył, a twoje kiedy zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się osobiscie boję botoksu, choć zdania na jego temat sa podzielone. Jeszcze kwasu hialuronowego mniej, chociaz tez z dosc duzym umiarem bo pozniej widać jak niektore kobiety maja "zapuchniete" twarze od nadmiaru kwasu i jak okropnie to wyglada. Np. Maja Sablewska i Joanna Racewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najbardziej jestem za zdrowa dieta, stylem zycia, dobra pielegnacja i masazami twarzy cos na wzor Azjatek ;) wymaga to pewnych wyrzeczen, ale mysle, ze warto, no i wymaga to systematycznosci przez lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żałuję tego, że pozwoliłam się oszpecic botoksem. A miało być tak pięknie i bezpiecznie! Dziekowalabym Bogu, gdyby nie zadziałał. Niestety zadziałał, a ja mam asymetryczna twarz i od pół roku niesprawne mięśnie wokół prawego oka. Ból i żal są nie do wytrzymania. Lekarz mówił, że coś takiego nie ma prawa się stać. Twierdził, ze jestem podobno jedyna jego pacjentka z powiklaniem przez 17 lat, jak to robi ludziom. Tymczasem mam już kontakt z dwiema innymi poszkodowanymi i wiem, że jest ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam straszne problemy, boję sie że umrę. Trzykrotnie poddałam się wstrzyknięciu toksyny botulinowej i za każdym razem innej firmy, o czym nawet nie wiedziałam. Sądziłam, że to był botoks. Boże, sprawdzajcie, co podpisujecie. Niektórzy lekarze, to potwory, które z zimną krwią potrafią zniszczyć innym życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiedziałam, że istnieją jakieś inne toksyny. Zgodę podpisywałam po zabiegu. Jak bardzo trzeba być podłym, żeby tak postąpić , bym się nawet nie zoriętowała, że coś jest nie w porządku.Bezgranicznie jej zaufałam , była bardzo miła i nawet nie przeszło mi przez myśł, że są jakieś inne " botoksy", tak jak kiedyś nazywano zwykłe tanie trampki, adidasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks zniszczył mi życie. Polecam wszystkim, którzy nie mają problemów, ale chcą mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To częsta praktyka - zgodę każą podpisywać dopiero po, bo wmawiają, że to tylko formalność. Wiadomo, że pokluta iglami chcesz mieć wszystko jak najszybciej za sobą, wiec nie doczytasz o powikłaniach, o ile w ogóle je wymienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze się, ze przeczytałam to forum bo byla, bliska decyzji zrobienia botoksu. Narazie uzywalam tylko kwasu hialuronowego i z tego akurat jestem zadowolona bo efekty pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częsta praktyka u tych, którzy mają zamiar oszustwa. Nie czytać przed zabiegiem, nie rozmawiać o powikłaniach, a najlepiej podpisać już po. Niestety oszustów możemy spotkać wszędzie a w najgorszym przypadku wśród osób, które skończyły "medycynę estetyczną". Jeżeli złodziej cię okradnie i pobije, z czasem zapomnisz , ale krzywd wyrządzonych przez pseudo-upiększaczy nie zapomnisz nigdy, ponieważ ból fizyczny w każdym momencie twojego życia, bedzie ci o tym przypominał do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Kobiety, które idą pod igły, nigdy nie usłyszą od swoich lekarzy, że najgorsza opcja to nie oszpecenie, ale zanik mięśni twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważylyście, że od pewnego czasu gabinety przestały tu wklejać reklamy? Dotarło do nich, że na ofiarach innych lekarzy nic już nie zarobią. Za dużo tu prawdy, wystraszyli się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niektórzy wiedzą że setkom kobiet odebrali zdrowie i nie tylko "botoksem". Lasery- poparzenia. Kwasy bez badań - infekcje bakteryjne i wiele, wiele innych trwałych oszpeceń. Myślę, że " przyjaciele " firm farmaceutycznych oprzytomnieli już nieco i przestali reklamować wszelkie nowości, które potrafią zdruzgotać innym życie. Tylko najgorsze jest to, że nowe gabinety powstają jak grzyby po deszczu i tu należy zachowac szczególna ostrożność, ponieważ skasowano wpisy prawdziwych lekarzy, którzy przestrzegali przed pewnym kwasem hialuronowym. Ci nowi biznesmeni którzy o tym nie wiedzą, będą dalej wstrzykiwać ten sam preparat, który właśnie zmienił nazwę i opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×