Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Ina 1111
Panie Boże, spraw by lekarze zaczeli leczyć ludzi zgodnie z prawem,by świadomie nie okaleczali innych. Boże, obudż ich sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to nie wina BOTOKSU, tylko jakichś tanich podróbek. Wszędzie piszą botoks, a może to coś innego było . Lekarz po fakcie się nie przyzna, że wstrzyknał toksyne innego, mało sprawdzonego producenta, tylko powie, że to botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie się łudzić. Dziś macie gładką buzie a jutro chorobę neurologiczną spowodowaną trucizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kwas hialuronowy w bruzdy nsosowo wargowe i doline lez i nie miałam komplikacji, na botoks bym się nie zdecydowała. Często jest to wina lekarza, ale tez niestety i pacjentek. Jeszcze rozumiem te, ktore wybierajac lekarza nie oszczędzają na zabiegu i wybieraja jak najlepszego, ale jesli ktos chce zaoszczędzic i zrobic to tanim kosztem to efekt moze byc oplakany. Dlatego nie warto isc do kogos bez renomy, nie sprawdzonego z np. jedna czy dwoma opiniami w necie bo tak taniej. No i kwas hialuronowy wydaje sie byc bezpieczniejszy bo można go rozpuscic w razie czego, a efektu botoksu nie bo to paraliz mięśni. Niestety nie kazdy lekarz jest uczciwy ,wiec lepiej poszukać jak najlepszego, ja na ten kwas hialuronowy jechalam specjalnie do Warszawy choc mam daleko, nie napisze do kogo żeby nie bylo, ze to reklama, ale warto szukac kogos z renoma nawet jakby sie mialo zaplacic 2 razy wiecej, bo pozniej koszty leczenia powiklan moga byc znacznie wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak lepiej poczytać PRZED zabiegiem opinie o ewentualnych powikłaniach, a nie po zabiegu. Najlepiej na forach bo czesto w klinice nie poinformuja o wszystkich mozliwych negatywnych skutkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lekarzu" wyżej, kosmetyczki nie wstrzykują nawet kwasu, nie mówiąc o botoksie. Może pomylił ci się kosmetolog z kosmetyczką. Oszuści wyszkoleni przez firmy farmaceutyczne najbardziej atakują kosmetologów, by na nich zrzucić winę za powikłania u osób, które nadal są niszczone cudami kosmicznie wytworzonymi i powodującymi potworne skutki uboczne prowadzące niejednokrotnie do śmierci. Okalecznie i ból czeka tuż za rogiem, być może w pięknej klinice. Miejcie tego świadomość, bo potem nie ma ratunku i pomocy. Pozostaje ból i niedowierzanie, że to właśnie przydarzyło się tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 10 dni temu miałam robiony botoks Lwia zmarszczka, teraz czuję takie pieczenie w okolicy czoła, ale również w okolicy czubka głowy, trochę się tym martwię, czy ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela41
Gościu z 12.45 Napisz proszę, jaki kwas miałaś wstrzyknięty, tzn. podaj nazwę kwasu i firmę, będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela41
bo boję się botoksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:54- Nie chodziło mi nawet o kosmetologa- bo żeby pojść na botoks albo kwas hialuronowy do kogoś innego niż lekarza to już by była totalna nieodpowiedzialność. Chodzi mi o niewłaściwy wybór lekarza, bo to, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że zrobi dobrze zabieg, niektórzy wybierają tego gdzie jest po prostu tanio, albo gdzie mają najbliżej, a wg mnie lepiej pójść do kogoś o naprawdę dobrej renomie i poczytac o nim inne opinie niez tylko na "znanym lekarzu" bo tam negatywne są czetso usuwane, ale na innych forach. Angela- miałam podawany Juvederm, po niecałej ampułce w dolinę łez, z drugiej ampułce w bruzdy nosowo-ustne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż zawsze takie zabiego sa obarczone jakimś ryzykiem, wiadomo, nawet w najlepszej klinice i może są tutaj też takie przypadki, ale chodzi mi o to,że wybieranie lekarza zbyt pochopnie i kierowanie się niższą ceną moim zdaniem jest bardziej rykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne, gdzie i kto robi zabieg - botoks to botoks. Jego działanie polega przecież na niszczeniu mięśni, dlatego na końcu, z powikłaniami i tak wylądowałysmy tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam porażone mięśnie po toksynie botulinowej. Jedyne co mogę zrobić, to ostrzegać przed tą trucizną. Lekarz nie wziął za to żadnej odpowiedzialności, żadnej pomocy, podpowiedzi, nic, pozostawił mnie samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:21- ważne bo są różne rodzaje preparatów lepsze i gorsze, poza tym wiele też zalezy od umiejętności lekarza bo botoks można podać nieprawidłowo np. zbyt nisko powodując opadnięcie brwi, w zbyt dużej ilości co stworzy efekt "maski" itd., a sam fakt, że ktoś jest lekarzem nie znaczy, że potrafi zrobić zabieg tak jak należy. Zresztą może zrobić zabieg teoretycznie dobrze, ale chodzi tu o efekt estetyczny, to już nie jest moim zdaniem nawet tylko zwykły zabieg medyczny, tylko tu trzeba miec tez wyczucie umiaru i estetyki, troche zmyslu plastycznego, a nie kazdy lekarz go ma. Dlatego lepiej nie kierować się niskimi kosztami, ale iść do kogoś na prawdę ze świetnymi opiniami, nie tylko na "znanym lekarzu" bo tam niestety negatywne opienie są usuwane. Ktoś z dobrą renomą i znany- mniejsze prawdopodobienstwo, ze odstawi fuszerkę niż jakiś pierwszy lepszy lekarz z np. 5 dobrymi opiniami na znanym lakarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą wystarczy popatrzeć na sławne prezenterki, czy aktorki itd., które na pewno miały robione takie zabiegi bo zmarszczek praktycznie nie mają , choc sa po 40-stce, a niektóre wyglądają świetnie jak np. Beata Tadla, czy Grażyna Wolszczak, a one na pewno nie wybierają byle jakiego lekarza i raczej droższych niż tańszych. Chociaż oczywiście zawsze jest ryzyko, że coś pójdzie nie tak, ale mniejsze jeśli wybierze się dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lekarze, no cóż bywają konowałami, to że ktos jest lekarzem nie znaczy, że się do tego nadaje, są osoby które się do tego nie nadają, a wykonuja ten zawód, albo nie nadają się do konkretnej dziedziny np. medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej, gdzie oprócz wiedzy medycznej potrzebny jest jeszcze pewien zmysł estetyczny i wyczucie, a tego nie całkiem da się wyuczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy w końcu dotrze do tych zakłutych łbów że wstrzykwianie toksyn wiąże się ze skutkami ubocznymi w postaci ciężkich chorób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych, które przez botoks chorują tak jak ja, dotarło juz dawno. Powtarzam - nie jest ważne kto robi zabieg! Ja byłam w renomowanej klinice w Warszawie, która reklamuje się twarzami celebrytek. Mam zniszczone mięśnie i wygląd. I jestem z tym sama! Lekarz umywa ręce, chociaż dwóch innych: neurolog i chirurg potwierdzają, że to wina botoksu. Wszędzie możecie liczyć na oszpecenie. Za mniejsza czy większą cenę - efekt będzie taki sam: odnerwienie mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:00- czasem tak tez się może zdarzyć, każdy zabieg niesie ryzyko. Ale za to mogłaś poczytać np. ten temat, albo więcej na temat ewentualnych powikłań przed zabiegiem, a nie po. Nie piszę tego żebyś się obwiniała bo teraz warto myśleć jak zniwelować te skutki jakimś sposobem, ale tak na przyszłość lepiej czytać takie opinie zanim się wykona podobny zabieg. Niektórzy też mają niestety pecha bo u 50 pacjentów zabieg wyjdzie dobrze, a np. u jednej osoby coś pójdzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. mam koleżankę, ktora jest zadowolona z botoksu, a robila sobie nim czolo i wygląda dobrze, ale ja np. bym sie na to nie zdecydowala bo to zbyt duze ryzyko. Lepiej po prostu czytac takie opinie wczesniej, a nie jak juz jest za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wam opinie przecież jedno jest pewne że są to toksyczne substancje i organizm walczy żeby się ich pozbyć. Rozumiecie ? W ciele następują nieodwracalne zmiany. Substancje toksyczne dostają się do środka na wasze życzenie Kiedy dotkną was ciężkie choroby przypomnijcie sobie jak bardzo same przyczyniłałyście się do ich powstania. Kaczy dziób i wypchane poliki, szok jakie jesteście głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś jest na topie, to najpierw muszą być ofiary, a jest ich bardzo dużo, czy to z powodu taniej toksyny botulinowej, wycenianej przez lekarzy tak jak "BOTOKS", bo jak jest podróba, to oszust podaje identyczną cenę za zabieg tak jakby był to botoks, więc proszę nie mamić wyglądem celebrytek, bo te napewno mają wstrzyknięty prawdziwy BOTOKS I TYLKO BOTOKS, a nie jakąś inna toksyne To samo jest z kwasami. Lekarze czesto wstrzykują jakąś taniochę, po to by więcej zarobić. A potem jak "widać na ulicach i czytać w internecie trwale okaleczone kobiety szukają pomocy. Byle d**ek pojawi się z jakiejś firmy farmaceutycznej z jakąś toniocha niezbadaną, a już co sprytniejsi narcyzi chcą bez względu na możliwość koszmarnych powikłań zrobić kokosy na cudzej krzywdzie . W Polsce to plaga. Coraz to więcej innowacyjnych produktów, a rzesza lekarzy rzuca sie na nie, tak jakby mieli dopłaty z UE I wstrzykuje je właśnie zwylym, normalnym nie czującym podstepu osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks czy podróba - nie ma znaczenia. Nasze ciała bronią się przed wszystkimi toksynami i mądry uczciwy człowiek nikomu nie będzie ich wszczepiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:54- no, ale ciezko tu obwiniać tylko lekarzy bo kobiekty, ktore tu piszą też same się na to zdecydowaly, a nawet jesli lekarz namawial na botoks to mogly odmowić. Lekarz , ktory spartolil zabieg w pewnym stopniu jest winny, ale najbardziej winna jest pacjentka, ktora sie na to zdecydowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się z tym, że organizm zawsze źle zareaguje na botoks bo np. ja nie miałam komplikacji, medycyna estetyczna moze bardzo pomoc na wyglad, albo bardzo zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.29 nikt niczego nie spartolił, chodzi o coś czgeo nie rozumiesz. Wstrzykujesz sobie pod skórę coś co jest trucizną i jeśli będziesz się regularnie ostrzykwiała przez wiele lat musisz mieć świadomość że twoj organizm w koncu powie stop i zamanifestuje to przez jakąś chorobę wewnętrzną o którą nie będziesz podejrzewała ani botoksu ani kwasów mimi, że one były zapalnikiem. Jak za kilka lat będziesz miała złośliwy guzek na głowie zastanów się czy nie powstał dzieki farbowaniu włosów, maseczkom, zabiegom w gabinetach kosmetycznych oraz dzięki botoksowi i kwasom, które tak chętnie reklamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jednak maseczki do wlosow sa o wiele mniej inwazyjne niż botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak? A skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo jaka inwazja "doktorków od siedmiu boleści",co reklamują twarze celebrytów. Nie łudżcie sie i nie wstrzykujcie żadnej trucizny pod skórę, bo to grozi twałym oszpeceniem. Nie patrzcie na celebrytów, bo nikt ich nie oszuka i nie wstrzyknie taniego badziewia. Nie zakrzyczycie prawdy - nieudacznicy, uczeni za nasze podatki. Bakterie nie śpią, jad kiełbasiany poraża mięśnie bardzo czesto trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:04- stąd, że nie trzeba byc specjalistą żeby wiedzieć, że nie porażają one mięśni jak botoks, wiadomo, że też mogą szkodzić włosom albo skórze, ale wystarczy trochę wyobraźni żeby wiedzieć, że botoks jest bardzo inwazyjny skoro paraliżuje nerwy czuciowe. Niektórzy zwalają wine tylko na lekarzy, a tak naprawdę to sami się na to zdecydowali. Nie każdy zabieg nawet legalny jest bezpieczny, ale to od nas zalezy na jaki się decydujemy, nawet jeśli lekarz nas namawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×