Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silent_

Jak byłem/am mały/a to myślałam/em że...

Polecane posty

No właśnie :) Jak byłam mała to myslałam, że: *ze podpaski przykleja się do ciała *w wieku osmiu lat dziwiłam sie czemu nie mam piersi :P *że jak będę miała 14 lat to zostanę jedną z czarodziejek z księżyca *zakonnica to żona księdza *zabawki zyja w nocy(nie raz przesiedzialam pol nocy w oczekiwaniu na jakis ruch z ich strony) *serek topiony, to faktycznie stopiony .. żółty ser.. *jak jest burza to znaczy, że idzie Buka z Muminków *konfesjonały to toalety *że \'wciągnie mnie klozet\' *że disco polo jest fajne... Bylam malym popaprancem a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze
jestem adoptowana (za duzo filmow) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syzyfka
Że jak ktoś jest rok starszy, to bedzie rok krócej żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjmjymuy
ja myslałam ze mam kolezanki anioły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze wojna wyglada
tak, ze na taka wielka patelnie z rozgrzanym olejem wrzuca sie ludzi i bardzo plakalam jak byl telexpress w tv , bo myslalam ze powiedza ze bedzie wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUKA z Mumiunków
też się jej bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukałem w domu sejfu
bo na wszystkich filmach gdzieś za obrazami lub w jakiejs skrytce w scianie byłsejf i myslale mze wszyscy go maja - u mnie w domu tez :) No i biegalem i szukalem... i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
myslalam podobnie..a wszystkie grube kobiety jakie widzialam byly dla mnie poprostu w ciazy..kazda jedna..raz pojechalismy do pewnej grubej znajomej a ja z uporem maniaka nonstop pytalam o dzidzie..kiedy porod, czy sie boi, czy to chlopak czy dziewczynka czy moze blizniaki bo u mnie w bloku pani ma blizniaczki, jakie imiona wymyslila itd jak wszyscy w kolo mowili mi ze ona nie jest w ciazy to ja na to ze moja mama tez byla taka gruba i teraz mam siostre ale tylko jedna i dlaczego ona upiera sie ze nie jest w ciazy? chce oklamac meza, czy jak....do tej pory ze mnie leja jak jest okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslalam
ze jak si ema 18 lat to sie jest strasznie starym. a jak bede miec 20 to na pewno juz meza i 3 dzieci :) teraz mam 25 i czuje sie bardzo mlodo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jestem kosmiczną królewną:) jestem zbudowana ze światła obciągniętego skórą (to chyba TV). Byłam zdegustowana, rozbita i smutna jak w 2 kalsie złamałam rękę i pokazali mi prześwietlenie:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też myślałam, że zabawki tak naprawdę żyją tylko udają jak się na nie patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze myslałam, że po ulicach chodza prawdziwe czarownice i jak spojrza w oczy to stanie sie cos złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie bałam ze tylko ja jestem czlowiekiem a wszyscy inni \"ludzie\" dookola mnie to roboty , nawet mama i tata jak sie np mama zaciela nozem , to sie cieszylam ze krwawila i ze nie ma pod skora kabelkow i drucikow .:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
tak, tak ja nawet nie moglam sie doczekac doroslosci..najpierw chcialam 12lat, pozniej 16, 18, a najlepiej 21 a za granice wieku starczego uwazalam 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam, ze podpaski to sa pieluchy dla kobiet. Pieluchy w doslownym tego slowa znaczeniu. Ze dorosle kobiety nie chodza do kibla np jak sa w pracy czy gdzies indziej...np modelki czy aktorki, tylko maja te pieluchy. Takie zwykle kobiety tez. :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
a i jeszcze ze ja dorosne ale wszyscy pozostali jak mama tata babcia itd beda zawsze tacy sami i sie nie postarzeja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze
kazdy ma ograniczona ilosc slow do powiedzenia w zyciu i jak sie wyczerpie to nie mozna mowic. wiec milczalam:) tez ie balam ze wszyscy to kosmici a ja tylko normalna. i ze pod zeimia sa murzyni wiec kopalam lopatka by ich zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byłam przekonana
że niebo styka się z ziemią że można dojśc do początku tęczy i zjechać po niej jak na zjeżdżalni że moja mama nie sypia (straszne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Też Tere Fere
Haha z podpaskami tak samo miałam :o myslalam ze je sie do ciala przykleja :| * w wigilie czekalam do 00 żeby mój piesek coś do mnie powiedział :D * szukalam zakopanego skarbu na podwórku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam też że winetou żyje naprawdę i jak urosne to sie ze mna ożeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalem ze ozenie sie
z moja mama:) bardzo chcialem pracowac w banku bo bym mial tyle pieniedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Też Tere Fere
Bałam sie przejśc przez ulice która była z górki w dół zbiegała, bo myslałam że sie przewróce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przez całą młodość marzyłem i nie mogłem się doczekać kiedy będę miał auto. uważałem że to nic trudnego i że potrafię już jeździć przez same obserwacje. i jak poszedłem na kurs to mój największy życiowy zawód był, kiedy się okazało że to głupie sprzęgło trzeba tak precyzyjnie puszczać :o teraz podobno jestem dobrym kierowcą, ale do tej pory nie mogę tego zdzierżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój kumpel w wieku 23 lat myślał że tampon wkłada się między wargi sromowe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
myślałam, że z każdymi urodzinami zmniejsza się różnica wieku między mną, a bratem... ;) Kiedy ksiądz mówił "idźcie w pokoju Chrystusa", zastanawiam się gdzie jest ten pokój, przez który musimy przejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twinkle
jak widzialam pogrzeb to myslalam tylko o tym zeby sie nie usmiechnac czasem bo wtedy wypadna mi za kare wszystkie zeby:) a i ze ja bardzo dobrze rozumiem zwierzeta..szczegolnie koty.. jak tylko bylam u babci na wsi a kotow miala ona z 5, zbieralam je wszytkie w domu nalewalam mleka do talerza, stawialam na stole i lizalam to mleko jezykiem tzn jadlam tak jak one..a one wszystkie o fu razem ze mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> analny weteran Kup se auto z automatem w takiej chameryce(glupiej ponoć) to standard. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×