Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silent_

Jak byłem/am mały/a to myślałam/em że...

Polecane posty

Gość no a ja uważałam
ze sie mówi Agoista nie egoista i język rosyński a nie rosyjski skad dziecko wie, ze po slubuie ma wyjsc z brzucha oczywiscie ze wszyt\cy dookola sa sztuczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie, jak moj ojciec opowiadal, ze jego brat (a moj wujek) zakopal jajko, bo chcial miec jajko sadzone (\"posadzil\" je wiec jak roslinke). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypiorniczka
o, a ja pamietam jak kiedys z siostra zabralysmy jajka z lodowki i je podgrzewalysmy pod zarowka i obkladalysmy szmatami zeby sie kurczak wyklul:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
"ze jak sie zje glajde to sie przestanie slyszec ( na podworku byl gluchy chlopiec o ktorym mowiono ze zjadl i dlatego nie slyszy) okropne" co to jest glajda ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyy
:) :D :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazja
ja miałam takie nieprzyjemne. Myślałam ze jak sram to jak mocno zaczne cisnąć i wycisne wszystko to bede miala na zawsze spokoj z ta głupia kupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja kolerzanka bardzo bala sie Nomenklatury. dzidek ja straszyl, ze jak nie bedzie jesc to przyjdzie nomenklatura to ja porwie. do dzis sie tego boi. a ja zawsze sie balalm, ze moi rodzice szybko umra i mialam zawsez pod reka numer telefonu do ksiedza. i jeszcze mialam lale Kunegundzie, oczywiscie zyla i do dzis ma sie calkiem niezle. poza tym jak gdzies jechalam tylko z tatusiem to myslalam ze mamusi bedzie bardzo przykro ze ja zostawiamy w domu (nawet jak to była \"wycieczka\" po pieczywo).. poza tym swietny topic. bede dopisywac jak sobie przypomne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ubaw
a mój były jeszcze w wieku 24 lat myslał że miesiączka trwa 1 dzień...powaga!bo mówią raz w miesiącu...i jeszcze sie ze mna kłócił :-) jak byłam mała to wracałam ze szkoły iczekałam na rodziców, a jak przychodzili to zerkałam przez judasza i mimo że widziałam ich w drzwiach to myślałam, że to sa jacys mordercy, którzy tylko wyglądają jak moi rodzice i jak im otworzę to mnie zabiją...i nawet nie przekonywały mnie głosy rodziców proszących o otworzenie drzwi... i jak ktos juz pisał tez myslałam że na wojnie trzeba udawać że jest sie martwym i dadzą ci spokój...nie mogłamzrozumieć dlaczego tak sie boja tych wojen..ja bym sobie dała radę z okna mojego pokoju jest widok łąkę i zawsze mi się zdawało że jak patrzę przez to okno to widzę całe zoo(słonie, tygrysy, węże,żyrafy itp)biegnące na moje okno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe,super topic!!!!!! *a tez jak \"jatakaja\"-jak szlam po chodniku to zawsze musialam stawac na cala plyte chodnikowa, nigdy na zlaczeniu, i zawsze tyle samo razy lewa jak i prawa noga . to mi wyglada na poczatki choroby nerwowej,ale na szczescie sie nie rozwinela :-) i tradycyjnie: *balam sie,ze jak polkne pestke to mi krzak lub drzewo wyrosnie w brzuchu *ze jak w brzuchu burczy to tam sa żaby *balam sie spac z noga na koldrze,bo myslalam,ze mi zaraz ktos ja zlapie i urwie *ze zabawki zyja w nocy *ze ci z tv widza mnie *ze jak spie w nocy to stoi za mna aniol stroz *marzylam miec 19lat bo to takie dorosle *ze golabki sa robione z golebi *jak jest burza to bozia sie gniewa *ze mnie kibelek wciagnie *wierzylam,ze jak zadre nogi na stol to bozia mnie ukarze,bo mama mi tak mowila. i kiedys obcinala mi paznokcie u rak,a ja sie wyglupialam i nogi na stol zadarlam,mama mi to przypomniala,ze zostane ukarana i w tym momencie paznokiec wpadl mi do oka. i jak ja mialam nie wierzyc skoro zostalam ukarana za te nogi na stole :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie balam wchodzic do wanny z goraca woda , balam sie ze kiedy wejde pojawi sie czaewonica i woda w wannie zacznie sie gotowac ,bo ona ja tak zaczaruje i balam sie spac bez skarpetek , bo gdyby w czasie snu koldra nie zakrywala moich paluszkow to przyszla by czarnownica i odgryzla by mi palce :O do dzis sie boje miec wystawione palce poza kolderke :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranyranyjestemniepokonany
Glajda to jest błoto!! Tak w Poznaniu mówią. Nie wiedziałam wczesniej ale od czego sa google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaś_Nieargentyńczyk
Jak byłem mały to myślalem, że wschód to tam, gdzie są fabryki, nieużytki, jednym słowem zadupie , a zachód to tam, gdzie żyja ludzie z głowami ogolonymi na łyso. No i zawsze bałem się iść na takie zadupia, bo myślałem że spotkam Rosjan, którzy bedą chcieli mi sprzedac takie gry jakie sprzedawali na targu, jakby takie prehistoryczne Gameboye i nie spoczną do puki mi ich nie sprzedadzą. Bałem się tez iść tam, gdzie żyją dresiarze, bo myślałem, że bedzie mnie gonic Hitler i strzelać do mnie ze strzelby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maki
*chodzilam po domu z lusterkiem w pozycji poziomej przed soba i udawalam, ze chodze po suficie, *jak sie moj mlodszy brat urodzil to bylam zazdrosna, ze bedzie zyl dluzej o 4 lata, *arbuz mi w brzuchu wyrosnie jak polkne pestke, *mam woreczek z okreslona iloscia slow na cale zycie w gardle i moze sie wyczerpac - nie wiem czy mi tego tata nie powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maki, współczuję taty - Ile nóg ma stonoga? - Wystarczająco dużo, żeby nakopać słoniowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrr
ja nie jestem z poznania ale wiedziałam że glajda to błoto bo u nas się też tak mówiło :D a co do tematu moja kumpela w 7 klasie podstawówki myślała że tylko w okres można zajść w ciąże (jak u suczek) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslalam ze...
moj ojciec kiedys naprawde powiedo mnie po imieniu i pozna mnie na miescie ale mam juz 20 lat a on pewnie zapomial z e mial corke ( miedzy innymi dlatego moi rodzice sie rozwiedli gdy miala 5 lat) coagle mylaam ze na mnie czeka.... a pozatym myslaam tez ze umiem latac.... ze jak bede "duza" to bede miala za meza ksiecia z bajki ze jak moja mama bedzie stara to ja wtedy bede sie opiekowac moim bratem bo on bedzie ciagle maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt jest faktem
a ja myslalam, ze nie ma czegos takiego jak seks. ze po slubie pan sie kladzie na pania i daje jej ziarenka. czasem da dwa, czasem 3, czasem 1, czasem wiecej. no i zaleznie ile tych ziarenek pani dostala, to tyle bedzie miala dzeci. no i oczywiscie te ziarenka kielkuja w niej "jak bog da", przypadkowo, czas nie gra roli. poza tym myslalam, ze Matek Boskich jest niezliczona ilosc (patrz litania do matki boskiej). Marzylam zeby byc dorosla, to sobie kupie buty na obcasach i spodnice z dzinsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt jest faktem
chyba jako jedyna tutaj nie wiem kto to Buka, choc Muminki pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrr
nie jesteś jedyna ja też nie kojarze tej buki choć ktoś tu nawet linka do obrazka podawał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt jest faktem
:) to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axnxax
* tez myslalam, ze PODpaski sa pod pachy przeciw potowi * tez staralam sie chodzic po calych plytkach chodnikowych * tez balam sie buki z muminkow * myslalam, ze jak sie spi z glowa odwrocona do sciany to wtedy sie snia koszmary * ze ludzie po drugiej stronie kuli ziemskiej chodza do gory nogami i dziwilam sie jak oni to robia, ze nie spadaja * wywalilam wszystkie lalki, bo myslalam, ze mnie zabija ( to chyba przez przypadkowe obejrzenia LALECZKI CHACKY;p) * myslalam, ze jestem Bunny z Czarodziejki z Ksiezyca i mam moc ;] * ze w telewizorze siedza ludzie i mnie widza * myslalam, ze jestem chlopakiem (to dlatego, ze wychowywalam sie z facetami) i w pierwszych latach mojego zycia mowilam w rodzaju meskim "bylem", "zrobilem"... ;] " myslalam, ze tata dostal mnie gratis do piwa w barze i wiele wiele innych;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam mała, to myślałam, że świat przed II wojną był czarno-biały. Pewno przez to, że dorastałam w epoce codziennego epatowania widza TV wojennymi wspomnieniami, ale też CUDOWNEGO programu \" W starym kinie\", gdzie obejrzałam jako dziecko chyba wszystkie przedwojenne filmy polskie :) Myślałam też, że człowiek to coś na kształt butelki: po czubek głowy wypełniony krwią , o żadnych wnętrznościach nie miałam pojęcia. Myślałam, że dzieci przynosi bocian, jak się wysypie cukier na parapet :) Myślałam, że moja mama może urodzić dwóch chłopców, jeden urośnie szybko i to będzie mój tatuś ( ojca straciłam w wieku 3,5 roku), a drugi będzie rósł wolno i to będzie mój braciszek. Byłam na nią wściekłą, gdy sie śmiała, kiedy ja o to prosiłam. Myślałam, że jak zaprzęgnę gumowego pieska Pimpusia do taborecika, a sama na tym taborecie usiądę, to pojedziemy dookoła stołu. Najpierw sama się zaprzęgłam i ciągnęłam Pimpusia, ale Pimpuś się nie zrewanżował. To było straszne rozczarowanie. Myślałam, że jak pokroi się kromkę chleba w kosteczki, to jest jej dużo więcej niż przed pokrojeniem i i odmawiałam jedzenia pokrojonych w kosteczki kanapek, co moja Babcia przyjmowała z irytacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o teraz to pojadę
Byłm bardzo zaskoczona, że są kraje, gdzie się mówi jakimiś innymi językami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxlux
Myslalem ze ubrania rosna razem ze mna. Jak sie calowali w telewizji to odwracalem glowe, uwazalem to za wielki grzech. Nie jadlem slodyczy ktore dostawalem, jak czekolada zaczela sie robic biala to dopiero z bolem serca ja jadlem. Balem sie muminkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też za bardzo Buki nie pamietam chociaż Muminki generalnie tak. Ale moja córka razem ze mna czytając ten topik - umierając oczywiście ze smiechu - powiedziała, ze też się jej bała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! A ja sobie jeszcze cos przypomnialam (wciagajcy topik:P) *kiedys tez myslalamz e swiat prze wojna byl czarnobialy:P *raz jak bylam mala z ciekawosci obejrzalam swoj damski narzad plciowy przez lusterko i sie przestraszylam ze bede chlopcem bo myslalam ze lechtaczka to maly siurek co wyrasta (lol) *w dziecinstwie balam sie klownow i traktorow i zawsze mi sie wydawalo jak siedzialam sama w pokoju ze zza regalu wyjedzie traktor i mnie stratuje;D *do jakiegos tam wiku myslalam ze ludzie w ogole nie maja owlosienia lonowego, a w przypadku facetow to myslalam tak oj.. chyba do 14 roku zycia a nawet troche ponad:D A jak sie dowiedzielalam ze maja to myslalam ze facetom wlosy rosna na fiutach (jak wczesniej juz pisalam). A mialam 14lat!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*acha i jeszcze myslalam ze ludzie nie maja zyl tylko im krew normalnie pod skora plywa (i dosyc dlugo bylam nieuswiadomiona) *ze Polska to jest najwazniejsza i w ogole centrum swiata *wstydzilam sie og;ladac scen calowanych, niegdys jak mialam z 8 czy 9 lat to taka podejrzalam i potem sie wyspowiadalam z tego ksiedzu, a tak sie z tego wstydzilamz e ledwo sie przelamalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wczesniej powiedział ze jak szedl po chodniku gdzies to zawsze musial stawac na cala plyte chodnikowa, nigdy na zlaczeniu, i zawsze tyle samo razy lewa jak i prawa noga, TEZ TAK MIAŁAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×