Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akatka

wolni - po 30-stce -

Polecane posty

Witam wszystkich:) Rybka... nooo wyklinać, przeklinać ani innych uroków na Ciebie rzucać nie będziemy:) Jak Ci przejdzie to pij z nami;) Ja w pracy męczę sie okrutnie. pracuję, ale wcale nie mam na to ochoty, kiedy tak się wypogadza... ale jutro wolne:) potem dzień do pracy i znów mam wolne... To do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
Hej,ooo jestescie znow,ale fajnie,az mi sie humor poprawil :-) Dzisiaj mam wolne,wiec kolejny powod do humoru....a wy nie przemeczajcie sie tam w tych pracach za duuuuuzo ,bo jeszcze czeka was tu netowa kawucha i pogaduchy....Rybka ta co jest Wanda wyspij sie i wracaj do nas ,bo bez Ciebie to jednak nie tak jakos bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj akatka:D Ja jeszcze godzinkę i spadam doma, ale nie powiem... wyleniłam się dzisiaj na maxa, a jutro wolne:) POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
Hej miss brown! tez mam dzis wone :-) Co robisz ,bo ja tylko kawa i tv,zajrzalam tez tu ,ale cisza....aj zaczyna mi sie troszke nudzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
Hej troszke nas tu bylo i co sie stalo??????gdzie sie wszyscy podziali??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirka
Wolnie się czymś zajęli. Zostałam tylko ja;-) Wolna po nieudanym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AREK24
A MOZE KTORAS PANI CHCIALA BY POZNAC 24 LATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
hej!! pojawili sie nowi jest nas wiecej :-) witamy,witamy jak milo :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość val kilmer
witam, dołączam się do Was:) wolny po 30,okolice dolnego śląska:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akatka:)🌼 Witam i pozostałych:) Miałam wolne, spędziłam ten czas z przyjaciółmi, a trochę w ciszy i zastanawianiu się, co dalej... w końcu \"trzydzieści lat minęło, jak jeden dzień...\";) A teraz za biurkiem siedzę. Pracuję. Moze nie za ciężko, ale jakoś monotonnie mi... czas na zmiany. Ciesze się, bo słońce zawitało na Dolny... a ja tak lubię cieplo:) Miłego dnia wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
Hej!! miss brown dzieki za kwiat i wiesz tez mi ostatnio tak jakos monotonnie,ale wiesz jakos tak bardzo sie ciesze,ze Ty tu jestes :-)jakas taka swoja dusza :-) Witam val kilmerka,fajnie,ze do nas dolaczyles,ja tez tak jak Ty-dolny slask :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Witam... ale pustki widzę:( akatka, coś ludziska mało czasu mają... a szkoda. Zaczęłam nowy tydzien w pracy... ale żyje myślą, ze za dwa tygodnie idę na urlop:) Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
hej miss brown :-) no faktycznie pustki u nas szkoda,szkoda.......zazdroszcze Ci urlopu,ja juz niestety po..gdzie sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę Kotlina Kłodzka, a trochę w Łodzi... miałam skoczyć nad morze, ale finansowo nie wyrobię. A teraz siedzę w pracy i tylko 5 godzin do końca:) A Ty też w pracy akatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruszka panna
jak dsię za młody do 25 nie znjadzie faceta to potem cięzko i pozostaje stare panieństwo:( nie da się samej zyc, sama w domu, pusta lodówka, oszczędzanie na dywan, nie ma męza, dzieci, i jak cens?ciagle pracować ?praca dom i nudy.a i płaca marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość val kilmer
coś dziś pusto tutaj.... i jakoś melancholijnie się zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
val... melancholijnie? Pusto a i owszem, ale pewnie większość pracuje, część na urlopach... tak za dnia nie ma weny do pogaduszek na forum, bardziej wieczór sprzyja takim klimatom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość val kilmer
wieczór,powiadasz:) u mnie na odwrót,mam ochotę na rozmowę,kiedy jestem w pracy (cóż,teraz taki okres luzu)....a wieczorem jestem zwykle zajęty i nie mam ochoty włączać kompa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór powiadam, bo wtedy nastrojowo się robi... acz w domu jestem szczęśliwą nie posiadaczka netu:) i czas umilam sobie czym innym. W pracy różnie z tym czasem, ale sa chwile, ze też mam mały relax i miło byłoby z kimś porozmawiać:) A teraz zmykam do domu. Do jutra i miłego popołudnia i wieczorku:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blues...33
Nareszcie wolna i nareszcie zadowolona z tego stanu rzeczy.Zaczynam doceniac to co mam. Wolność wyborów, samodzielne decyzje, odpowiedzialność za siebie. Ale czasem brak tego, który przyluli i popieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość val kilmer
no więc dzisiaj zrobiłem wyjątek,odpaliłem kompa wieczorem:) ale dalej pusto tutaj.... pobiegałem dzisiaj po parku,pogoda była super,ogólnie to polecam taką formę spedzania czasu,dla mnie to relaks,odpoczynek,lubię sie zmęczyc,hehe pozdrawiam i życze wszytkim samotnym (z wyboru lub nie) miłej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akatka
a jestescie to dobrze :-) miss brown dzisiaj mialam wolne bylam na grzybach, Kotlina Klodzka-super okolice na wypoczynek,az zal mi,ze ja juz po urlopie teraz tak ciagle ta praca i praca pozdrawiam wszystkich,fajnie ze tu zagladacie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porannie witam:) Wszyscy wyspani?;) Ja a i owszem, ale wolałabym jakiś mały spacerek zamiast siedzenia za biurkiem... eh... żyje urlopem i odliczam dni:) Hmmm... Val cóż za złamanie zasad;) akatka:) grzybobranie się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość val kilmer
witam wszystkich obecnych:) ja już w pracy,zaraz trza jakąś kawę strzelić,coby łbem nagle w klawiature nie uderzyć ,hehe.... miss, ja też odliczam dni bo mały urlop mi sie szykuje,piszę mały bo żadnego dużego wyjazdu nie będzie,ale parę dni nad morzem pewnie uda się spędzić....i wyjazd w góry też byłby jak najbardziej wskazany (kotlina kłodzka to jedno z moich ulubionych miejsc).... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kawie:) ale zdąrzyłam wypić w domku... Tak, Kotlina Kłodzka jest piękna. W ogóle cały Dolny Śląsk mnie zachwyca. Patriotyzm lokalny daje znać o sobie. Wiem, że mamy piekne morze i inne góry i Kaszuby i Mazury, ale mój Dolny to moja mała ojczyzna:) Ja chyba na jesieni urwę sie na parę dni nad morze do rodzinki- terraz góry i Łódź. A póki co praca i kino w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankacyganka
dzień dobry bardzo wszystkim:D ja też sama. jestem tuż przed 30ką, mogę się dołączyć? wiecie co ciekawe? wszyscy żonaci faceci myślą, ze gdy dojrzała kobieta jest sama, to na pewno jest strasznie zdesperowana i na pewno z ochotą zostanie jego kochanką:( fuj, nigdy w życiu nie interesowali mnie żonaci faceci, jeśli szukam, to kogoś bez żony, zajęci są dla mnei aseksualni. a jak wy to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankacyganka... racja. A ja jestem sama, bo wiem, czego oczekuje od mężczyzny i co sama mogę dać, a jak sie to mija to papapapa. Dziwne, ale młodsi faceci ode mnie zachowują sie normalnie i bez strachu, a moi rówieśnicy i starsi zaraz się boją, ze ich do ołtarza chcę zaciągnąć... hola, najpierw musze poznać, a potem zastaowię się, czy tak, czy nie... a oni tylko myślą, że po 25 roku życia kobiety szukaja na siłę. Mam nadzieje, że nie wszyscy panowie maja tak ograniczone podejście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość val kilmer
tak....Dolny Śląsk to magiczne miejsce,i to nie tylko Kotlina Kłodzka,ale i Góry Sowie i Karkonosze i Stołowe...długo by wymieniać...na narty też niedaleko....Dolny Śląsk też mnie zachwyca:) ania,witaj wśród nas:) hmm....nie dla wszystkich kobiet żonaci są aseksualni....na niektóre obrączka działa jak fetysz.... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankacyganka
młodsi to szukają "mamusi", która ich nauczy jak się obchodzić z kobietą:) a starsi są już zajęci, za to widzą w tobie kochankę.. może uogólniam, ale ostatnio tylko na takich typów trafiam. wszystkim im mówię stanowczo NIE, a oni są baaardzo zdziwieni, bo ich zdaniem lepsza propozycja starej panny już w życiu nie spotka:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×