Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brunet-102

Jak mam wybrac kobiete w ciemno ????!!!!

Polecane posty

Gość masochistka
nic o Tobie nie wiem......no cóz nie boje sie bólu więc Ciebie tym bardziej.... co do tego rzemyka nie musze zakładac spódnicy zeby czuc sie kobietą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
oj brunet tu nie szukaj jezeli masz juz 3 kobiety na oku to wybierz jedna z nich, wiem masz z tym problem ale bywaja gorsze zmartwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masochistka
pracodawca wiesz taniec moze nie, ale moge zaproponowac cos innego ale o tym juz w bezposredniej rozmowei z brunecikiem jesli oczywiscie sie nie boi mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masochistka
a po co on ma wybierac sposród tamtych trzech najlepszym rozwiązaniem jest nowa osoba trzech sie bije a czwarty korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
jak mam ci poradzic jezeli nic o nich nie wiem???? wybierz ta ktora jest najnizsza;) i po klopocie inaczej nie moge ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, tobie ten net juz tez w glowie cuduje... uwazaj jestes nie daleko od nalogu... i twoj \'garcon a la escargot\' moze tego nie lubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masochistka
widze ze mnie nie chcesz no trudno ...szkoda no cóz sam musisz sobie poradzic z tym problemem a takie moje pytanie dlaczego chcesz jechac z obcą nieznaną Ci osobą...... ja tam bym wolała spędzic czas z przyjacielem, znajomym osobą którą znam, wtedy będe miec pewnosc ze napewno sie nie znudze bo znam te osobe bardzo dobrze wiem czego moge sie spodziewac po niej.... to jest takie kupowanie kota w worku moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he
garcon to moze i on jest ale jolie garcon:) wiesz gdy jestem z nim to nawet nie otwieram kompa teraz sie nudze jestem po pracy wiec siedze/czytam/rozmawiam:) dobra ide cwiczyc:)musze miec ladne cialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masochistka
nie wiem czy to było pytanie do mnie ale odpowiem.... więc jestem kobietą lubiącą ryzyko to po pierwsze lubie duze wyzwania,nutke niepewnosci .....taką ciemnosc która po jakims czasie przemywa mi oczy .... lubie zabawe.... taką w której zapominasz o wszystkim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masochistka
...................ja bym sie kierowala osobowąscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masochistka
brunecik jestem kobietą dojrzałą z doswiadczeniem napewno byłabym za stara dla Ciebie złotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto coś powie mi
ty to chyba jesteś kapryśny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto coś powie mi
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrabek
stac go na kaprysy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruneciaaaaa
czekoladki tez kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruneciaaaaa
i tropikalne wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrabek
a ja lubie bruneta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto coś powie mi
facet nie moze byc taka d..a, co się w takich sprawach waha sprawiasz wrażenie kogoś przyzwyczajonego do zainteresowania ze storny kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrabek
przeciez pisalam ze musze cie miec na oku:) ale pamietaj chce dostac kartke z Mauritiusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×