Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Kici -w ramach zawarcia wirtualnego koleżeństwa( podkreślam tylko koleżeństwa,aczkolwiek z bólem serca;-) )pięknie poproszę o jakiś wierszyk dla mjenja( tak na osłodę:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici -widocznie dotąd trafiałeś na nieodpowiednie kobiety!Ja jestem wielofunkcyjna:piorę, prasuję ,sprzątam ,gotujęitp.a na dodatek uśmiecham się słodko do Ciebie;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Dea -coś w tym jest!Poza tym chyba kolejnego faceta wystraszyłyśmy wspólnie(ale chyba większa część straszenia spada na mnie;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze pomysle o wierszyku ale nie w pracy nie moge tutaj myslec o niebieskich migdałach ale nam przeciez nie wiele potrzeba... moi koledzy czesto rozmawiaja o samochodach wychwytuję sobie tylko kilka słów: dwie poduszki powietrzne wygodny fotel i pakowny bagażnik tez sobie czasem marzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak czarna robota zawsze spada na mnie:-) (oczytałam się Dlaczego mężczyźni kochają zołzy -i teraz sprawdzam w praktyce ;-) ) Kici-wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici -trzymam za słowo i z góry pięknie dziękuję!!!A jeśli mowa o marzeniach ...to dobra rzecz!Ja też czasem marzę...o takim jednym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo zwiewania... tez juz zaraz musiał stad zwiać moze tu zajdę wieczorkiem :) moze zajdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici-może zajdź;-) Dea-trochę żal ,że TY -SUPERWOMAN JESTEŚ ,A NIE SUPERMAN;-) Kici jednak się wystraczył!:-)( prawda Kociaczku!;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue --> niech tak bedzie ;) wystraszylem sie jejku ja sie boję ledwo ze strachu stoję :) lecę dziewczynki 🖐️)) przyjacielski buziak ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzuć nadzieję niebieska różo bo choć tu facetów dużo to czytanie ich jest męką gdyż sekszą się tylko z własną ręką dlatego polecam kupno chomika on przynajmniej nie wnika we własne kompleksy czy humory tylko chowa dupę do nory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea cóż mnie również podnieca wyobrażenie dupy chomika-o to jak rozumiem chodziło z tym erotyzmem? rymowanki typu "gwiazd na niebie kupa piękna jest Twa dupa" wychosdzą mi zajebiście:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem:O na mnie działają te wszystkie żale dobijająco...nie rozumiem takiego samoumartwiania pa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×