Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Dea ja na twoim miejscu na takie komplementy ,jakie wali ;-)WHITE PUSSY nie pozostałabym obojętna!Po prostu urocze-brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
White pussy -cofam to ,co powiedziałam !(ty nie jesteś niezły ,ty jesteś zły,czytaj-mierny!)Mimo wszystko pozdrawiam i udanego powrotu do ulubionych zajęć życzę(cholernie monotematyczny z Ciebie facet!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie chce mi się uczyś więc wrócę..zmiazdżony bezlitosną krytyką....cóż czas skończyć ten mierny żywot:D, ale to rano jak będę skacowany bo teraz mam zbyt dobry humor:P ehh te pozory:( sorry, że tak bezwzględnie wprowadziłem Was w błąd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea daj spokój!;-) Pussy -a z czego rezygnujesz!ŻEBY DOBRY NASTRÓJ cIĘ NIE OPUŚCIŁ pOWIEM ,ŻE WCALE MNIE NIE ROZCZAROWAŁEŚ ,PO PROSTU ,MYŚLAŁAM,ŻE MASZ JAJA...A TY TYLKO PUSSY JESTEŚ!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam złośliwy-gdybyś faktycznie miał to złote serce i się nie podszywał byłabym very wdzięczna! A CO DO FILOLOGII POLSKIEJ -TO KIERUNEK PIĘKNY ,A STUDENTKI JESZCZE PIĘKNIEJSZE!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no jednak tak nie mogę odejść...przestraszył:P?macie chyba jakieś dziwne urojone pojęcie o znaczeniu tego forum:D to, że masz nikłe poczucie humoru, a jad aż od Ciebie bije chyba jednak nie pogorszy mojego nastroju...jedyny mój błąd polegał na tym muszę przyznać, że wybrałem średni topik na przerwę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a krytykę przyjmuje tylko od osób, które szanuje i których cenię zdanie...nie należysz do takich osób:) och chciałem tylko wyjaśnić pewne drobnostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK ZWAŁ TAK ZWAŁ PUSSY A KYSZ!( NIESTETY TO NIE BYŁ TWÓJ JEDYNY BŁĄD!;-),A CO DO POCZUCIA HUMORU TO MOGLIBYŚMY POPOLEMIZOWAĆ ,ALE SZKODA MI CZASU NA TAKICH JAK TY-chwilowo cały jad mi wyciekł uff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto tu zieje jadem?A CO DO KRYTYKI -TO PRZYNUDZASZ!(TO FAJNIE ,ŻE W OGÓLE KOGOŚ SZANUJESZ,BOŻEBY BYŁO ODWROTNIE TO RACZEJ WĄTPIĘ):-)OT TAKA DROBNOSTKA ,ALE NIE MOGŁAM SIĘ POWSTRZYMAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh rzeczywiście pisząc dalej tylko Wam nakręcam jakoś rozmowę, także nie krępujcie się i zajmujcie się moją osobą jak długo chcecie:Dudzielam pozwolenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea -uśmiałam się do łez( jacy Ci pseudo faceci dzisiaj wrażliwi?;-) )Pussy a wiesz gdzie ja mam twój szacunek _otóż tam ,gdzie ty trzymasz chomiki;-) ( a kysz mi do książek-chociaż wątpię ,żeby ,Ciebie coś jeszcze oświeciło i zrobiło z ciebie prawdziwego faceta;-) )Ciao pussssy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaAnia
ja szukam tylko inteligentnego i kulturalnego reszta niewazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TaaaaANIA-TO W PEŁNI SIĘ ZGADZAMY( FAJNIE JEST POGADAĆ Z INTELIGENTNTM FACETEM!;-) )NIESTETY TUTAJ PEŁNO INNYCH TYPÓW STRASZY:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluerose 2000 nie wiem,czy fajny ze mnie facet,bo nie wiem, co według Was oznacza określenie \"fajny\" w stosunku do faceta;) Ania kulturalny to wydaje mi się,że jestem,a co do inteligencji, to wolę żeby inni to oceniali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluerose 2000 nie wiem,czy fajny ze mnie facet,bo nie wiem, co według Was oznacza określenie \"fajny\" w stosunku do faceta;) Ania kulturalny to wydaje mi się,że jestem,a co do inteligencji, to wolę żeby inni to oceniali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×